Πρόσκληση απάντησης σε ερωτηματολόγιο

alejandro

Νεοφερμένος

Ο alejandro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας,είμαι φοιτητής στο πανεπιστήμιο Πατρών και κάνω μία έρευνα για το αν τα social media επηρεάζουν τις καταναλωτικές συμπεριφορές των ανθρώπων.το ερωτηματολόγιο βρίσκεται στο παρακάτω link:
https://83.212.96.250/index.php?r=survey/index&sid=823935&lang=en
με τον κωδικό:1053707

Για να δείτε τα αποτελέσματα στο τέλος της έρευνας μπορείτε να πατήσετε κατά την ολοκρηρωση της ότι επιθυμείτε να δείτε τα αποτελέσματα της.σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Γεια σας,είμαι φοιτητής στο πανεπιστήμιο Πατρών και κάνω μία έρευνα για το αν τα social media επηρεάζουν τις καταναλωτικές συμπεριφορές των ανθρώπων.το ερωτηματολόγιο βρίσκεται στο παρακάτω link:
https://83.212.96.250/index.php?r=survey/index&sid=823935&lang=en
με τον κωδικό:1053707

Για να δείτε τα αποτελέσματα στο τέλος της έρευνας μπορείτε να πατήσετε κατά την ολοκρηρωση της ότι επιθυμείτε να δείτε τα αποτελέσματα της.σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Δε μου το ανοίγει:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Δε μου το ανοίγει:(

To post γράφτηκε 18/1/17 παίζει και να το έκλεισε ο ίδιος το survey γιατί ολοκλήρωσε την εργασία του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Έτοιμος! Ωραίο το ζήτημα του. :redface:

Πράγματι, ωραίο το θέμα του ερωτηματολογίου. ΄Ετοιμος κι από μένα.:)

Το απάντησα και εγώ! Καλή επιτυχία!

Έτοιμο κι από μένα, ωραίο θέμα!

Έτοιμο και από εμένα :) .

Κι από εμένα!!

Εστω και καθυστερημενα, σας ευχαριστω για τη συμμετοχη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top