Υπνοπαράλυση, η Μόρα στον ύπνο...

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,323 μηνύματα.
λολ οκ τραγικα καταπληκτικη μελετη, ρωτανε ανθρωπους αν ειχει εξωσωματικες εμπειριες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
λολ οκ τραγικα καταπληκτικη μελετη, ρωτανε ανθρωπους αν ειχει εξωσωματικες εμπειριες



αν εχει δει ο αρρωστος μια εικονα που τη βλεπεις μονο αν εισαι στο ταβανι...ναι..

αμφισβητεις ό,τι εσυ δεν δεχεσαι?υπαρχουν ερωτηματα.εσυ τα εχεις απαντησει ολα?τοσο εξυπνος εισαι πια?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,323 μηνύματα.
αν εχει δει ο αρρωστος μια εικονα που τη βλεπεις μονο αν εισαι στο ταβανι...ναι..

η αν εισαι ορθιος.

η αν στριψεις το κεφαλι σου.

η αν εχεις ξαναμπει στο νοσοκομειο παλιοτερα.

η αν ανακλαται καπου.

Αμφισβητω οτιδηποτε εμφανως παραβιαζει τους γνωστους νομους της φυσης, το ξερω ειμαι τρελος και παραλογος αντι να δεχομαι καθε βλακεια ακριτα...

πχ η οραξη ξερουμε τι ειναι, φωτονια που ερεθιζουν τα ματια. Αν προκυψει αυτο αληθεια τοτε ολη η φυσικη οπως τη ξερουμε ειναι λαθος και δεν θα επρεπε να βλεπουμε, η να εχουμε το ιντερνετ, η οτιδηποτε βασικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ταβανι σημαινει ταβανι...επιστημονες ειναι δεν ειναι βλακες..δεν εχεις 3 μετρα υψος...


επισης λες
Αμφισβητω οτιδηποτε εμφανως παραβιαζει τους γνωστους νομους της φυσης,

δηλαδη λες οτι δεν θα μαθουμε τιποτα παραπανω στο μελλον?ποτέ δεν θα μαθουμε ολες τις δυναμεις και νομους της φυσης-συμπαντος αρα παντα πρεπει να αφηνουμε ενα παραθυρο ανοιχτο στο μυαλο μας...


για παραδειγμα τα φωτονια που δενονται μεταξυ τους..που γινονται entagle εχουν τις ιδιες ή μυστηριωδως παρομοιες ιδοτητες με την τηλεπαθεια...!οπου και αν βρεθουν στο συμπαν αλλαζουν κατασταση μαζι!στιγμιαια!περα απο την ταχυτητα του φωτος...τηλεμεταφορα ιδιοτητων φωτονιων ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,323 μηνύματα.
για παραδειγμα τα φωτονια που δενονται μεταξυ τους..που γινονται entagle εχουν τις ιδιες ή μυστηριωδως παρομοιες ιδοτητες με την τηλεπαθεια...!οπου και αν βρεθουν στο συμπαν αλλαζουν κατασταση μαζι!στιγμιαια!περα απο την ταχυτητα του φωτος...τηλεμεταφορα ιδιοτητων φωτονιων ...

Αδερφε σε ικετευω αστο...δηλαδη αστο, μπλεκεις σε χωραφια που δεν εχεις ιδεα τι γινεται, απλα ασε τους κβαντικους συσχετισμους και μην παιρνεις τις μετρητοις οτι διαβαζεις σε βιβλια οπως το χρονικο του χρονου. Εχουν πλακα για μια τυπικη επισκεψη στη τουαλετα αλλα επιστιμη δεν ειναι.

δηλαδη λες οτι δεν θα μαθουμε τιποτα παραπανω στο μελλον?

Αλλο το να μαθουμε κατι στο μελλον αλλο να βγαλουμε ολο τον μαξουελ λαθος. Η νευτωνια φυσικη ξεπεραστικε αλλα αυτο δεν σημαινει οτι τα μηλα σταματησαν να πεφτουν.

Το να βλεπεις ηλεκτρομαγνητικο κυμα στο ορατο φασμα χωρις ματια παραβιαζει τις αρχες του ηλεκτρομαγνητισμου και της κβαντομηχανικης και της σχετικοτητας. Στο μελλον σιγουρα θα ξεπεραστουν αλλα λαθος δεν θα βγουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αλλο το να μαθουμε κατι στο μελλον αλλο να βγαλουμε ολο τον μαξουελ λαθος. Η νευτωνια φυσικη ξεπεραστικε αλλα αυτο δεν σημαινει οτι τα μηλα σταματησαν να πεφτουν.


μα δεν τα καταρριπτεις ,αλλα τα επεκτεινεις...η θεωρια του Νευτωνα δεν ηταν λαθος απλα λιγη...ασε το μυαλο ανοιχτο μεγαλε...ετσι κανει ενας πραγματικος επιστημονας...
(απο τους οποιους λιγοι υπαρχουν σημερα.)


Αδερφε σε ικετευω αστο...δηλαδη αστο, μπλεκεις σε χωραφια που δεν εχεις ιδεα τι γινεται, απλα ασε τους κβαντικους συσχετισμους και μην παιρνεις τις μετρητοις οτι διαβαζεις σε βιβλια οπως το χρονικο του χρονου. Εχουν πλακα για μια τυπικη επισκεψη στη τουαλετα αλλα επιστιμη δεν ειναι.

στο ιντερνετ διαβασα για το "δεσιμο' των φωτονιων.και τη συχετιση με την τηλεπαθεια την εκανα μονος μου στο μυαλο μου...
οταν τα φωτονια μπορουν στιγμιαια να μεταδωσουν μια κατασταση οπου και αν βρισκονται στο συμπαν,γιατι οχι και το ανθρωπινο ή ζωικο μυαλο?αλλωστε ολοι οι φυσικοι νομοι οπως και ηλεκτρισμος εφαρμοζεται και στα σωματα μας εκατομμυρια χρονια και εμεις το μαθαμε τις τελευταιες δεκαετιες.....γιατι να μη μαθουμε στο μελλον οτι η κβαντομηχανικη εφαρμοζεται και λειτουργει και στο σωμα μας και ειδικα στον εγκεφαλο μας,που ειναι απιστευτα αγνωστος και μυστηριωδης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,323 μηνύματα.
Εγραφα [...] οτι οι κβαντικοι συσχετισμοι ειναι περιεργο και κατα βαση μαθηματικο θεμα που αφορα τον bra ket φορμαλισμο.

Η κατασταση ενος κβαντικου συστηματος δινεται απο ενα διανυσμα ενος χωρου hilbert, το διανυσμα αυτο θα παρει ιδιοτιμη οταν καταρευσει η κυματοσυναρτηση που προσδιοριζει το συστημα.

Αν υποθεσουμε δυο χωρους hilber Ha και Hb τοτε τα δυο αλληλεπιδροντα κβαντικα συστηματα σχηματιζουν ενα τριτο χωρο γινομενο τον Ha(x)Hb.

Οι Ha και Hb θα εχουν διανυσματα βασης εστω |i>a και |j>b λεμε οτι ο χωρος ειναι συσχετισμενος οταν το γινομενο των βασεων ΔΕΝ ειναι ιδιο με την βαση του γινομενου χωρου δηλαδη cij!=ciacjb

H φυσικη ερμηνια αυτου του πραγματος ειναι οτι η εννοια του τοπικου και του ταυτοχρονου δεν ειναι αυτη που εχουμε στο μυαλο μας as simple as that

Σε καθε περιπτοση το να λες οτι ενα αορατο κατι θα πεταει στο ταβανι και αυτο το αορατο κατι θα αλληλεπιδρα με φωτονια ουτος ωστε να δει την εικονα που θα ειναι ζωγραφισμενη ειναι απλα λαθος. Παραλογο πως να στο πω.

Για να ειναι κατι αορατο παει να πει οτι δεν αλληλεπιδρα με φωτονια, αν δεν αλληλεπιδρα με φωτονια δεν φαινεται αλλα ουτε μπορει να δεχθει πληροφωρια μεσω φωτονιων, και ο μονος τροπος να δεις μια ζωγραφισμενη εικονα ειναι να δεχθεις τα φωτονια της. Αυτο μας λεει ο μαξουελ, η κβαντομηχανικη και κατα βαση ολη η φυσικη που ξερουμε ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΜΕΝΑ. Και οταν λεω επιβεβαιομενα το εννοω. Με αυτη τη φυσικη πηγαμε στο φεγγαρι και γυρησαμε, ελειπης ειναι αλλα λαθος οχι.

μα δεν τα καταρριπτεις ,αλλα τα επεκτεινεις...η θεωρια του Νευτωνα δεν ηταν λαθος απλα λιγη...ασε το μυαλο ανοιχτο μεγαλε...ετσι κανει ενας πραγματικος επιστημονας...
(απο τους οποιους λιγοι υπαρχουν σημερα.)
ναι ρε μεγαλε, για πες μας να μαθουμε πως επεκταθηκε η νευτωνια θεωρια που ηταν "λιγη"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ναι ρε μεγαλε, για πες μας να μαθουμε πως επεκταθηκε η νευτωνια θεωρια που ηταν "λιγη"...
δεν ειχε την εννοια της βαρυτητας του αινσταιν....

Για να ειναι κατι αορατο παει να πει οτι δεν αλληλεπιδρα με φωτονια

αορατο στα ματια μας..σε αλλα κυματα υπαρχουν μαρτυριες για ορατα πνευματα..
επιστημονες,φυσικοι ,γιατροι σε ολον τον κοσμο κανουν τα παραπανω ..για πειραματα.. για σενα αυτοι δεν ειναι επιστημονες αλλα τρελοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,323 μηνύματα.
αορατο στα ματια μας..σε αλλα κυματα υπαρχουν μαρτυριες για ορατα πνευματα..
επιστημονες,φυσικοι ,γιατροι σε ολον τον κοσμο κανουν τα παραπανω ..για πειραματα.. για σενα αυτοι δεν ειναι επιστημονες αλλα τρελοι?

δεν ξερω απο που να αρχισω και που να τελειωσω με αυτη τη προταση

πρωτα απο ολα argumentum ad populum, κλασικο λογικο σφαλμα, το οτι κατι το κανουν πολλοι δεν σημαινει τιποτα, αυτο που με ενδιαφερει ειναι το εξις: ειναι οντως σφαλμα η απλα πας να μου τη βγεις?

τεσπα. Ορατο σε ποιο "κυμα" ακριβως? τι ειναι τα αλλα "κυματα"? Εξ οσων ξερω υπαρχουν 3 ειδων κυματα, τα ηλεκτρομαγνητικα τα ασθενη και τα ισχυρα πυρηνικα και τα βαρυτικα που δεν εχουμε καταφερει να τα ανιχνευσουμε ακομα, λιγο πιο περα αυτα "σπανε" σε περισοτερων ειδων εκφρασεις των οποιων ειναι τα σχετικα σωματιδια.

ΟΛΑ τα ηλεκτρομαγνητικα κυματα, δηλαδη τα fucking φωτονια ειναι ΟΡΑΤΑ στους ανθρωπους, το ορατο φασμα ειναι στο ματι μας αλλα εχουμε μηχανηματα (απο μετρητες gaiger μεχρι ανιχνευτες υπερυθρου και υπεριοδους και εεε....κεραιες ραδιοφωνου...) που ανιχνευουν τα ηλεκτρομαγνητικα κυματα σε ολα τα μηκη τους. ΑΛΛΑ εφοσον το πειραμα βασιζεται στο να δουν κατι ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΟ τοτε θα πρεπει αυτο το κατι να αλληλεπιδρασει με φωτονια στο ΟΡΑΤΟ ΜΗΚΟΣ ΚΥΜΑΤΟΣ. Aν δεν καταλαβαινεις το λογο ειλικρινα πιο απλο δεν μπορω να το κανω.

δεν ειχε την εννοια της βαρυτητας του αινσταιν....

τι εννοια εχει η βαρυτητα...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AngelosP

Νεοφερμένος

Ο AngelosP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Το φαινομενο της παραλυσης υπνου μου εχει συμβει καπου στις 10 φορες.
Το φαινομενο βασιζεται καθαρα στην ελλειψη καλου υπνου και στρες.
Την πρωτη φορα που μου συνεβει ημουνα υπερβολικα κουρασμενος και αυπνος λογω των εξετασεων στο πανεπιστημιο. Γυρναω μετα τις εξετασεις το μεσημερι να κοιμηθω και σε μια φαση στον υπνο οντως νιωθω σαν να ημουν εξω απο το σωμα μου και να βλεπω τον εαυτο μου απο πανω καθως και ολο το δωματιο.
Φυσικα ελεγα μεσα μου πως ηρθε το τελος και ετσι ειναι ο θανατος.
Μετα απο καποια λεπτα καταφερα να κανω καποιες σπασμωδικες κινησεις και τελικα να επανακτησω των πληρη ελεγχο του σωματος μου και να ξυπνησω.
Μετα διαβαζοντας στο ιντερνετ καταλαβα που οφειλεται το φαινομενο και ησυχασα.
Απο τοτε καθε φορα που με πιανει ειμαι πολυ πιο ψυχραιμος και αρχιζοντας να παιρνω βαθιες ανασες σιγα σιγα καταφερνω να ξυπναω.
Υπαρχει μαζι και το πιασιμο στο στηθος και αυτο ειναι που σε φοβιζει περισοτερο.
Βασικα εχω χρονιο προβλημα αυπνιας και αυτο αποδεικνυει πως το φαινομενο ειναι καθαρα παθολογικο και δεν υπαρχει τιποτα το μεταφυσικο.
Μαλιστα την περιοδο που εκανα θεραπεια με SSRI'S δεν παρουσιαστικε καθολου.
Για αυτο κοιταξτε να κοιμαστε καλα και να προσεχετε τους εαυτους σας και σταματηστε να ψαχνετε για παραφυσικα φαινομενα και μαγισσες μαυροφορουσες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ωραια.

να δω τωρα πως θα κοιμηθω το βραδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

black mamba

Νεοφερμένος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Έχω να πω κ εγω τη δική μου προσωπική εμπειρία...Η κυρία Μόρα με έχει επισκεφτεί 3 φορές!Τη μια μάλιστα μεσημέρι κ οχι βράδυ κ ήμουν ξύπνια(είμαι 100% σίγουρη διότι έβλεπα τη μητέρα μου να κοιμάται στον απέναντι καναπέ)!Έκανα τα πάντα για να φωνάξω,ένιωθα να με πατάει δυνατά κάτι στη πλάτη (ήμουν μπρούμητα) κ σκέφτηκα οτι πρέπει να μην πανικοβληθώ κ να χαλαρώσω.Έκλεισα λοιπόν τα μάτια μου πήρα μια ανάσα,είπα το Πάτερ Ημών κ μετά άνοιξα τα μάτια κ δεν υπήρχε τίποτα παρά μόνο εγώ τρομοκατημένη!Την 3η φορά που εγινε πριν 2 βδομάδες περίπου είδα μια μαύρη σκιά απο πάνω μου αλλά τίποτα να με πατάει,ούτε βάρος ένιωθα μόνο μια παρουσία.Ρωτάω λοιπόν "Μαμά?" αν ήταν η μητέρα μου κ πήρα και απάντηση ενα πολύ ωραίο "τσου" δηλαδή όχι.Μέτα ξύπνησα,επανήλθα κάτι τέτοιο!Η αλήθεια είναι οτι προσωπικά δεν το πολυπιστεύω αν κ το έχω περάσει!Νοιώθω οτι συνήθως έχει να κάνει με το αγχος κ την πίεση του σώματος εκείνη την ώρα!Αλλά ρε παιδιά αυτο περί βρικολάκων του Χαρδαβέλλα,έλεος αν είναι τότε να έρθει ο τυπας απο το Twilight δεν θα με χαλάσει καθόλου!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexxandra

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
να το πάθω το εγκεφαλικό τωρα????:confused:
χθες το βράδυ έλεγα σε έναν φίλο οτι μου εχει συμβεί μια φορά όταν ήμουν 17 χρονών!!η αλήθεια ειναι οτι χθές ήταν η πρώτη φορά που το είπα..φοβόμουν μήπως κ με περάσουν για τρελή..!!!ευτυχώς όμως με το θέμα αυτό, βλέπω οτι δεν είμαι η μόνη!!!
δεν μπορούσα να κουνίσω τίποτα..κόπηκε η αναπνοή μου κ ειχα ενα μεγάλο βάρος στο στήθος μου..με πολυ μεγάλη προσπάθεια άρχισα σιγά σιγά να πέρνω ελάχιστο αέρα κ άρχιζα να ελπίζω οτι οκ..δεν ήρθα το τέλος μου!!εγω δεν είδα κάτι(κάποια γυναίκα κτλ)αλλα μου έκανε τεράστια εντύπωση το βάρος που ένιωθα στο στήθος μου μιας κ έβλεπα οτι δεν ήταν κάτι πάνω μου..εν ολίγοις αυτο που καταλάβαινα εκείνη την ώρα ήταν οτι αυτό το βάρος με έκανε να μην μπορω να πάρω ανάσα κ να μην μπορώ να κουνηθώ κ όταν ένιωσα σιγά σιγά οτι φέυγει αυτο το βάρος απο το στήθος μου άρχιζα σταδιακά να επανέρχομαι στα φυσιολογικά μου!!πραγματικά ήταν πολύ έντονο κ δεν ξέρω καν τι στο μπιπ ήταν αυτό..αλλα ειναι χαραγμένο επ ακριβώς στην μνήμη μου!!!!
α ξέχασα να πω οτι κ εγω ήθελα να φωνάξω βοήθεια αλλα δεν μπορούσα με τίποτα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αυτα ακριβως τα επριστατικα μουειπε και η αδελφη μου και πηρα στα σοβαρα αυτο το ψυχοσωματικο φαινομενο...
κυριως νομιζω γινεται σε αγχωδη ατομα με δυσκολο και ανησυχο....η αδελφη μου παντως ειναι ενα τετοιο εντελως..

και ο Πατερας μου του χει συμβει....που παλι ειναι νευρικος ανθρωπος με ελαφρυ οχι τοσο βαθυ υπνο..
εγω πχ και η μανα μου που οταν κοιμομαστε δεν μας ξυπνανε ουτε κανονια και οσο αγχος και να εχουμε και εγνοιες απο τη δουλεια θα κοιμηθουμε στην ωρα μας ..δεν μας εχει συμβει ποτε αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexxandra

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
αυτα ακριβως τα επριστατικα μουειπε και η αδελφη μου και πηρα στα σοβαρα αυτο το ψυχοσωματικο φαινομενο...
κυριως νομιζω γινεται σε αγχωδη ατομα με δυσκολο και ανησυχο....η αδελφη μου παντως ειναι ενα τετοιο εντελως..

και ο Πατερας μου του χει συμβει....που παλι ειναι νευρικος ανθρωπος με ελαφρυ οχι τοσο βαθυ υπνο..
εγω πχ και η μανα μου που οταν κοιμομαστε δεν μας ξυπνανε ουτε κανονια και οσο αγχος και να εχουμε και εγνοιες απο τη δουλεια θα κοιμηθουμε στην ωρα μας ..δεν μας εχει συμβει ποτε αυτο...


τι να σου πώ...δεν νομίζω όμως οτι έχει να κάνει με αυτό..γιατι οι μελέτες πάνω σε αυτό το θέμα που κοίταξα σήμερα δίχνουν οτι το περνάνε όλοι οι ανθρώποι..!!!τωρα..δεν μπορώ να σου απαντήσω για όλους!!!βεβαια και πάλι δεν μπορώ να κατατάξω τον εαυτό μου σε εγχώδη άνθρωπο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εμενα δεν μου εχει συμβει ποτέ αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexxandra

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
εμενα δεν μου εχει συμβει ποτέ αυτο...

οκ...πραγματικά δεν ξέρω γιατι τα διάβασα κ γρήγορα!!θα το ψάξω όμως κ θα σας πώ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δεν ειναι κατηγόρια εννοειται...
απλα ειναι θεμα του σωματος και κυριως χαρακτηρα του καθε ανθρωπου,,οπως ισως και των πιεσεων,αγχων απο το περιβαλλον,δουλεια κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexxandra

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
δεν ειναι κατηγόρια εννοειται...
απλα ειναι θεμα του σωματος και κυριως χαρακτηρα του καθε ανθρωπου,,οπως ισως και των πιεσεων,αγχων απο το περιβαλλον,δουλεια κλπ.

δεν το πήρα ετσι σε κάμια περίπτωση!!!και ναι μπορεί να έχει να κάνει με αυτά που λές!!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

black mamba

Νεοφερμένος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Βασικά είναι κάτι τρομακτικό όταν συμβαίνει αλλά εντάξη συμβαίνει σε αρκετούς ανθρώπους οπότε no need to worry!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top