Το πρώτο σας φιλί

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Αχ τι ωραίο θέμα !Το πρώτο μου φιλί ήταν πολύ ξαφνικό.Είχα πάει να μείνω στο σπίτι(εξοχικο οχι σε πόλη) μιάς φίλης μου για 2 μέρες !Οπότε μου λέει <<ωραία αφού ήρθες θα βγούμε και το βράδυ!!>> .Βγαίνουμε λοιπον ,κοριτσοπαρέα κα8όμαστε σε ένα ψηλό τραπέζι με σκαμπό και σκοτώναμε κυριολεκτικά την ώρα μας !!!Ξαφνικά μου λέει η φίλη μου <<σου αρέσει αυτός??>> εγώ βέβαια δεν τον είδα και επειδή βαριόμουν της απάντησα <<ναι, ναι >>!Δυο φορές κιόλας.Μετά από δυο λεπτα βλέπω έναν κούκλο να πλησιαζει την φίλη μου και να της λέει κατι!!την πιάνω και της λέω <<ποιος είναι αυτός καλεεεεέ???>> και μου λέει <<καλά χαζή είσαι ,αφου στον έδειξα όταν μπηκε και μου είπες ο΄τι σαρέσει κιολας!>>
Με τουτα και με κεινα ηρθε δίπλα μου με έπιασε, χορεψαμε χατζηγιαννη θυμάμαι και μου τραγουδούσε στο αφτι(είχε απίστευτα τέλεια φωνή)
Μετά του είπα να πάμε έξω να μαστε και πιο ήσυχα..και εκει οπως μιλαγαμε κοιταχτήκαμε για δυο δευτερολεπτα και αρχισαμε να φιλιομαστε με παθος!!Ομολογω οτι ηταν το καλυτερο φιλι της ζωης μου!μιλάμε για χημεία ! Αυτο ηταν το πρωτο κανονικοτατο φιλι!!
Λετε να είναι ο ερωτας της ζωής μου και να μην το χω καταλάβει???

όχι
ακούει χατζηγιάννη :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=W6N7NQH8xVQ

Είχε γεύση σοκολάτας.........................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
....17 χρονών καλοκαίρι, απόγευμα προς βραδάκι στο γνωστό στέκι της νεολαίας στην περιοχή για ροκάδες...

-Θυμάσαι τις προαλές που κάτι ψιθύριζα και δε σου είπα τί έλεγα.??
-Ναι, τί έλεγες?
-Οτί θέλω πάρα πόλύ να σε φιλήσω...

Γούρλωσε τα μάτια σα να έλεγε επιτέλους και.... :redface::redface::redface: Αστεράκια..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Τι γλυκοοο!!! Μπράβο μπράβο!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
όχι
ακούει χατζηγιάννη :/:

μην μου το χαλααας!! τωρα δεν ακουω αλλα τοτε ηταν ωραιααα!!!!
τι στερεοτυπα ειναι αυτα με τον χαντζηγιαννη δηλαδη???χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JasonZante

Νεοφερμένος

Ο Ιάσονας ή Ιάσων :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γεια σας! Νέος στο site! Λοιπόν.. .. .. Πως να το πω.. Είμαι 14 χρονών και δεν έχω φιληθεί/φιλήσει ακόμα.. Θα ήθελα κάποιες συμβουλές για το πως?!?!.. :redface: Είχα 3 σχέσεις αλλά είμαι πολύ ντροπαλός και δεν φίλησα καμία από τις τρεις.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asoula

Νεοφερμένος

Η Asoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Γεια σας! Νέος στο site! Λοιπόν.. .. .. Πως να το πω.. Είμαι 14 χρονών και δεν έχω φιληθεί/φιλήσει ακόμα.. Θα ήθελα κάποιες συμβουλές για το πως?!?!.. :redface: Είχα 3 σχέσεις αλλά είμαι πολύ ντροπαλός και δεν φίλησα καμία από τις τρεις.. :redface:

Δεν υπάρχει κάποια συνταγη γιάυτό πιστεύω...:redface:
Απλά έρχεται, κ εκείνη τη στιγμή θα ξέρεις ακριβώς τι να κάνεις και πως να φερθεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
....17 χρονών καλοκαίρι, απόγευμα προς βραδάκι στο γνωστό στέκι της νεολαίας στην περιοχή για ροκάδες...

-Θυμάσαι τις προαλές που κάτι ψιθύριζα και δε σου είπα τί έλεγα.??
-Ναι, τί έλεγες?
-Οτί θέλω πάρα πόλύ να σε φιλήσω...

Γούρλωσε τα μάτια σα να έλεγε επιτέλους και.... :redface::redface::redface: Αστεράκια..!!

1. τέλεια φάση :redface:
2. ποιο μαγαζι?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Γεια σας! Νέος στο site! Λοιπόν.. .. .. Πως να το πω.. Είμαι 14 χρονών και δεν έχω φιληθεί/φιλήσει ακόμα.. Θα ήθελα κάποιες συμβουλές για το πως?!?!.. :redface: Είχα 3 σχέσεις αλλά είμαι πολύ ντροπαλός και δεν φίλησα καμία από τις τρεις.. :redface:

Αυτά είναι ένστικτα μωρε.... δε χρειάζεσαι συμβουλές... Οταν θα έρθει εκείνη η στιγμή μέχρι και τον εαυτό σου θα εκπλήξεις...:console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JasonZante

Νεοφερμένος

Ο Ιάσονας ή Ιάσων :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ναι.. Σήμερα λοιπόν πρώτο φιλί.. Της λέω θες να τα φτιάξουμε, ναι μου λέει και μετά πριν το καταλάβω είχε βάλει την γλώσσα της μέσα στο στόμα μου.. Δεν ήξερα τι να κάνω, έκανα ότι έκανε αυτή.. Οκ όμως για πρώτη φορά καλά είναι τα 3 λεπτά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia:-

Νεοφερμένος

Η julia:- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Το δικό μου πρώτο φιλί ήταν επιεικώς άθλιο… στα 15 μου. Δεν μου άρεσε άλλωστε πραγματικά και το παιδί.
Το επόμενο « πρώτο» φιλί ήταν με έναν πολύ καλό φίλο μου. Πάλι δεν μου άρεσε, τώρα περιμένω αυτό το «πρώτο» φιλί που θα με κάνει να μου κοπή η ανάσα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Το δικό μου πρώτο φιλί ήταν επιεικώς άθλιο… στα 15 μου. Δεν μου άρεσε άλλωστε πραγματικά και το παιδί.
Το επόμενο « πρώτο» φιλί ήταν με έναν πολύ καλό φίλο μου. Πάλι δεν μου άρεσε, τώρα περιμένω αυτό το «πρώτο» φιλί που θα με κάνει να μου κοπή η ανάσα!!
Εννοια σου και θα' ρθει...και θα'ναι αυτο που θα το θυμασαι σ' ολη σου τη ζωη ....θα σου κοπει η ανασα..και θα βλεπεις αστερακια...για να μη σου πω το ταιρι σου τι θα βλεπει....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JasonZante

Νεοφερμένος

Ο Ιάσονας ή Ιάσων :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Στο περίπου ρε ηρεμήστε! Σιγά μην κάθομαι να χρονομετράω( ποιος νορμαλ άνθρωπος χρονομετράει την ώρα που φιλάει? 0.ο).. Και στην συνέχεια ακολούθησαν και άλλα.. Πάντως ήταν φανταστικό :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εμείς σαου φταίμε ρε συ ή ο εαυτός σου, που απ' όλες τις λεπτομέρειες άρχισες να μας μιλάς για το πόσο κράτησε??? Είτε είναι 1 δευτερόλεπτο είτε μία ώρα, αυτό που σε κάνει να νιώθεις είναι που μετράει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JokeOver

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Πριν 3 μηνες ηταν το πρωτο μου φιλακι :)

15 εγω 17 αυτη.. ειμασταν αγγαλια και μιλουσαμε με τις φιλες τις ελεγαν κατι δεν θυμαμε τη.. ^.^
ε και εκει που την ειχα αγγαλια και διναμε κατι πεταχτα φιλια και μου μιλουσε μου ελεγε διαφορα στο αυτι..
μου λεει "γυρνα κ φιλα με" τι να κανω κ εγω γυρναω και με φιλαει με γλωσσα δεν ειξερα τι να κανω απλα εκανα οτι κ αυτη στο περιπου..
ηταν τελειο για εμενα.. μου αρεσε.. κ πιστευω το ιδιο και σε αυτην για να ειναι ακομα λογικα μαζι μου.. ^_^

Αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gg-Diamond

Νεοφερμένος

Η Gg-Diamond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εμενα ηταν γυρα ψτα 15.
με το παιδι μιλούσα πολυ καιρο...η κολλητή μου τον ήξερε ειπαμε λοιπον να συναντι8ουμε κτλπ..
με το που ηρθε με επιασε και με φηλισε κατευθιαν
για να πω την αληθεια δεν ενιωσα τιποτα...μπορω να πς οτι δεν μου αρεσε καθολου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
γυρω στα 16,5,με ενα αγορι π ημουν πλ ερωτευμενη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
14,5 ήμουν, αυτός 16 νομίζω, λίγο πριν αρχίσουν τα σχολεία σε μια στάση λεωφορείου στην Καλλιθέα όπου θα πηγαίναμε Ν.Σμύρνη, είχε όμορφη μέρα, ήλιο και φορούσαμε ακόμα καλοκαιρινά.
Όμορφα ήταν ντάξει, ως πρώτο φιλί ξέρω γω, το μόνο που θυμάμαι ήταν ότι στην αρχή ήταν πολύ περίεργο και δεν ήξερα τι να κάνω, τα επόμενα ήταν καλύτερα, αν και κάπνιζε.:worry:
Επίσης θυμάμαι ότι μετά είχα πάει αμέσως στη κολλητή μου να της περιγράψω τα πάντα. :pfff:
Βέβαια, ήταν λίγο ό,τι να' ναι το παιδί και χωρίσαμε μετά από 2,5 μήνες[;].

Τι όμορφες εποχές όμως φίλε. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top