Συζήτηση για... τρίχες!

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Έχω κάνει ομπρε και είναι πολύ ωραίο:DΒέβαια είναι μόνο στις άκρες και είναι δυο τόνους πιο ανοιχτό από το φυσικό μου(καστανό σκούρο).Σκέφτομαι να το ξανακάνω γιατί βγήκε παααρα πολύ ωραίο.Είναι λες και έχει ανοίξει απτον ήλιο μόνο του!:PΚαι κορίτσια...μην κάνετε την βλακεία να πάτε σε κομμωτήριο να το κάνετε..Πάρτε βαφή ένα δύο νούμερα πιο ανοιχτό απτο μαλλί σας και βάλτε το στις άκρες.Υπάρχουν πολλά βιντεάκια στο γιουτιουμπ για οδηγίες κτλ.κτλ.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna-what if??

Νεοφερμένος

Η anna-what if?? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Έχω κάνει ομπρε και είναι πολύ ωραίο:DΒέβαια είναι μόνο στις άκρες και είναι δυο τόνους πιο ανοιχτό από το φυσικό μου(καστανό σκούρο).Σκέφτομαι να το ξανακάνω γιατί βγήκε παααρα πολύ ωραίο.Είναι λες και έχει ανοίξει απτον ήλιο μόνο του!:PΚαι κορίτσια...μην κάνετε την βλακεία να πάτε σε κομμωτήριο να το κάνετε..Πάρτε βαφή ένα δύο νούμερα πιο ανοιχτό απτο μαλλί σας και βάλτε το στις άκρες.Υπάρχουν πολλά βιντεάκια στο γιουτιουμπ για οδηγίες κτλ.κτλ.:D

Κι εγώ δε θέλω να έχει μεγάλη διαφορά, ένα δυο τόνους πιο ανοιχτό απ' το φυσικό μου. Λες; Φοβάμαι μην κάνω καμιά βλακεία και βγω με μαλλί δίχρωμο ή με καμιά περίεργη απόχρωση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Έχω κι εγώ όμπρε και μάλιστα κατάξανθο, και πιστεύω ότι δείχνει ωραία είτε το μαλλί είναι ίσιο, είτε κυματιστό, είτε σγουρό, φαντάσου να το κάνεις και κοντά χρώμα των μαλλιών που' χεις τώρα, πόσο φυσικό και όμορφο θα φαίνεται!
Οπότε μη κολλάς στο είδος του μαλλιού, πρόσεξε απλά να μην έχει τεράστια αντίθεση από το υπόλοιπο μαλλί, αν είσαι πχ. μελαχρινή.

Κατά τ' άλλα είναι ωραία μόδα, δε λέω πολυφορεμένο πλέον όπου κοιτάξεις βλέπεις όμπρε, αλλά είναι κάτι που σου αλλάζει το μαλλάκι χωρίς να χρειαστεί να το βάψεις όλο, και φαίνεται πολύ φυσικό αν γίνει σωστά!


ΚΑΙ ΤΖΙΖΖ, ΜΗ ΒΑΛΕΤΕ ΝΤΕΚΑΠΑΖ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΤΕ, το έκανε μια έξυπνη κομμώτρια σε μένα, που' χα ήδη πολύ ανοιχτόχρωμο μαλλί, και μου τα κατέστρεψε, ΗΛΙΘΙΑ επειδή δεν ήταν τόσο διαδεδομένο όσο τώρα, νόμιζε ότι θα τα καταφέρει με ντεκαπάζ! Υπάρχουν πλέον στο εμπόριο βαφές για ombre που' χουν ξανθιντική βαφή μέσα και δεν επιβαρύνει το μαλλί [όχι τόσο τουλχ] και το κάνεις και μόνη σου ξέρωγω, αν φοβάσαι πάρε την απόχρωση που' ναι για πολύ ανοιχτόχρωμο μαλλί αρχικά, για να μην ανοίξει πολύ και πάθεις σοκ, κι αν θελήσεις κι άλλο το ξαναπερνάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna-what if??

Νεοφερμένος

Η anna-what if?? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Έχω κι εγώ όμπρε και μάλιστα κατάξανθο, και πιστεύω ότι δείχνει ωραία είτε το μαλλί είναι ίσιο, είτε κυματιστό, είτε σγουρό, φαντάσου να το κάνεις και κοντά χρώμα των μαλλιών που' χεις τώρα, πόσο φυσικό και όμορφο θα φαίνεται!
Οπότε μη κολλάς στο είδος του μαλλιού, πρόσεξε απλά να μην έχει τεράστια αντίθεση από το υπόλοιπο μαλλί, αν είσαι πχ. μελαχρινή.

Κατά τ' άλλα είναι ωραία μόδα, δε λέω πολυφορεμένο πλέον όπου κοιτάξεις βλέπεις όμπρε, αλλά είναι κάτι που σου αλλάζει το μαλλάκι χωρίς να χρειαστεί να το βάψεις όλο, και φαίνεται πολύ φυσικό αν γίνει σωστά!


ΚΑΙ ΤΖΙΖΖ, ΜΗ ΒΑΛΕΤΕ ΝΤΕΚΑΠΑΖ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΤΕ, το έκανε μια έξυπνη κομμώτρια σε μένα, που' χα ήδη πολύ ανοιχτόχρωμο μαλλί, και μου τα κατέστρεψε, ΗΛΙΘΙΑ επειδή δεν ήταν τόσο διαδεδομένο όσο τώρα, νόμιζε ότι θα τα καταφέρει με ντεκαπάζ! Υπάρχουν πλέον στο εμπόριο βαφές για ombre που' χουν ξανθιντική βαφή μέσα και δεν επιβαρύνει το μαλλί [όχι τόσο τουλχ] και το κάνεις και μόνη σου ξέρωγω, αν φοβάσαι πάρε την απόχρωση που' ναι για πολύ ανοιχτόχρωμο μαλλί αρχικά, για να μην ανοίξει πολύ και πάθεις σοκ, κι αν θελήσεις κι άλλο το ξαναπερνάς.

Πράγματι, είναι πολυφορεμένο αλλά μ'αρέσει γιατί είναι πιο φυσικό, δεν είμαι έτοιμη για την ολική αλλαγή! Μάλλον αυτό θα κάνω τελικά..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Ρε κοριτσια, πειτε καμια ιδεα. Θελω κι εγω ν' αλλαξω λιγο τα μαλλια μου τελευταια αλλα δεν εχω εμπνευση. :P
Για βαφη μιλαω,οχι για κουρεμα. Το χρωμα μου αυτη τη στιγμη ειναι ανοιχτο κοκκινο...καπως ετσι:


Τι λετε; Καμια ανταυγεια; Δε θελω να αλλαξω ολο το χρωμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Κάνε ombre!
Κι εγώ το' χα κόκκινο και πέταξα από κάτω ξανθό ombre και έπαψε να' ναι βαρετό.
Κάπως έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Κάνε ombre!
Κι εγώ το' χα κόκκινο και πέταξα από κάτω ξανθό ombre και έπαψε να' ναι βαρετό.
Κάπως έτσι.


Ποοοο...ποσο τελειο;;:clapup:
Θα το σκεφτω! ♥
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελενη...

Νεοφερμένος

Η ελενη... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Θα θελσ ν ρωτησω κατι...ειμαι 1ο λυκιου κ πριν 1 μηνα δοκιμασα ν βαψω τ μαλλια μμ μ χρωμοσαμπουαν...τ μαλλια μμ ειναι καστανα σκουρα κ εγω ηθελα ντ ανοιξω λιξγο...κ ν γινουν πιο σοκολατι...ετσι πηρα υ ης casting creme gloss σε αποχρωξση ξανθο σκουρο ντορε ακαζου(6.35) που μ προτεθνε η κοπελα στα hondoς ομως τ αποτελεσμα δν ηταν τ επιθυμητο μιας κ μ βγηκαν πιο σκουρα...(μ σκουριναν κ οι ακρες που ειχαν ανοιξει απο τ καλοκαιρι)
..γι αυτο τρ θελω ν τ ξανακανω λογικα μ πιο
ανοιχτο χρωμα φυσικα...εσεις τι λετε ...ποσο πιο ανοιχτο μ προτεινετε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δε ξέρω πόσο δυνατό θα ήταν να ανοίξεις το χρώμα σου με απλό χρωμοσαμπουάν, και γενικά δεν έχω πείρα σ' αυτά.
Μιλώντας για κανονικές βαφές, με 20άρι οξυζενέ, θα σου πρότεινα ακόμα και ξανθό ανοιχτό (7-8 ξέρωγω), επειδή έχεις σκούρο μαλλί, απλά θα ανοίξει ελάχιστα.
Τώρα για αντίστοιχο χρωμοσαμπουάν δε ξέρω, δοκίμασε παρόμοια απόχρωση, πειραματίσου με ένα ξανθό ανοιχτό! :redface:

(αν γίνει χάλια μη με κατηγορήσεις έτσι; δεν είμαι κομμώτρια, τη γνώμη μου λέω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Ρε κοριτσάρες βοηθάτε. :P
Από κόκκινο,πως γίνεται,να το ανοίξω προς ξανθό,χωρίς να μου βγει κάνα πορτοκαλοροζ;
Από περίπου τέτοιο δηλαδή,σε αυτό λίγο πιο ανοιχτό.
Αναγκαστικά σε κομμώτρια;
Καμιά ιδέα; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ρε κοριτσάρες βοηθάτε. :P
Από κόκκινο,πως γίνεται,να το ανοίξω προς ξανθό,χωρίς να μου βγει κάνα πορτοκαλοροζ;
Από περίπου τέτοιο δηλαδή,σε αυτό λίγο πιο ανοιχτό.
Αναγκαστικά σε κομμώτρια;
Καμιά ιδέα; :redface:

Θα σε απογοητεύσω πάρα πολύ, αλλά το κόκκινο θα σου βγάλει τη πίστη να το ξεφορτωθείς.
Επειδή μια φίλη μου ήταν κοκκινομάλλα και ήθελε να γίνει ξανθιά, έκανε 3; νομίζω ντεκαπάζ;;;
Έκανε τη 1η, κι επειδή το κόκκινο είναι κόκκινο, το αποτέλεσμα ήταν κιτρινωπό ξανθό, άθλιο δλδ. Ξανα έκανε ντεκαπάζ και ψιλοέφτιαξε, αλλά πάλι πορτοκάλιζε πολύ, χρησιμοποιούσε και σίλβερ σαμπουάν, αλλά πάλι πορτοκάλιζε, οπότε έκανε πάλι ντεκαπάζ και πέτυχε το ξανθό που ήθελε.

Κι εγώ που' χα κόκκινα, για να κάνω ombre ξανθό, έκανα ντακαπάζ. Μετά τα έκανα καστανό, σκούρινε και τώρα, 1 μήνα μετά είναι πάλι κόκκινο-πορτοκαλί. Το κόκκινο δε φεύγει εύκολα γενικά, γι' αυτό εγώ θα ξαναεπιστρέψω στο κόκκινο να μην ασχολούμαι με χρώματα πια.:P

πσ. εννοείται η αλλαγή σε κομμωτήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Ναι,και εγώ στο παρελθόν όταν το πήγα από κόκκινο σε καστανό,μετά από λίγο έγινε πορτοκαλί πάλι.
Όλο λέω ότι θα ξεφορτωθώ το κόκκινο και όλο εκεί γυρνάω.:P
Απλά έλεγα μπας και υπάρχει καμιά πιο γρήγορη μέθοδος,αλλά από ότι βλέπω,δεεν.
Anw,ευχαριστώ. :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ρε κοριτσάρες βοηθάτε. :P
Από κόκκινο,πως γίνεται,να το ανοίξω προς ξανθό,χωρίς να μου βγει κάνα πορτοκαλοροζ;
Από περίπου τέτοιο δηλαδή,σε αυτό λίγο πιο ανοιχτό.
Αναγκαστικά σε κομμώτρια;
Καμιά ιδέα; :redface:

Μα γιατί δε θες τόσο τέλειο χρώμα;:|
Εγώ θα πλήρωνα για να το΄χα.
Έστω και βαμμένο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ρε κοριτσάρες βοηθάτε. :P
Από κόκκινο,πως γίνεται,να το ανοίξω προς ξανθό,χωρίς να μου βγει κάνα πορτοκαλοροζ;
Από περίπου τέτοιο δηλαδή,σε αυτό λίγο πιο ανοιχτό.
Αναγκαστικά σε κομμώτρια;
Καμιά ιδέα; :redface:

Έχει βγει η ρίζα καθόλου στο μαλλί ή είναι φρεσκοβαμμένο?
Εγώ θα το γύριζα πρώτα σε ένα καστανό ανοιχτό, και μετά θα το ξάνοιγα κι άλλο. Βέβαια με τα της κομμωτικής δεν τα πάω καλά, μπορεί να μην είναι εφικτό αυτό που λέω, αλλά λογικά όσο πιο σκούρα η βαφή τόσο ευκολότερα δεν θα πιάσει?:redface:
Δύσκολο χρώμα το κόκκινο, εγώ τα έβαψα πέρσι και τα άφησα να μακρύνουν, και οι άκρες μου είναι ακόμα πορτοκαλί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Μα γιατί δε θες τόσο τέλειο χρώμα;:|
Εγώ θα πλήρωνα για να το΄χα.
Έστω και βαμμένο.:P
Υπερβολικά πολλή ταλαιπωρία. :/:
Έχει βγει η ρίζα καθόλου στο μαλλί ή είναι φρεσκοβαμμένο?
Εγώ θα το γύριζα πρώτα σε ένα καστανό ανοιχτό, και μετά θα το ξάνοιγα κι άλλο. Βέβαια με τα της κομμωτικής δεν τα πάω καλά, μπορεί να μην είναι εφικτό αυτό που λέω, αλλά λογικά όσο πιο σκούρα η βαφή τόσο ευκολότερα δεν θα πιάσει?:redface:
Δύσκολο χρώμα το κόκκινο, εγώ τα έβαψα πέρσι και τα άφησα να μακρύνουν, και οι άκρες μου είναι ακόμα πορτοκαλί. :P

Έχει βγει μερικά χιλιοστά και όπου να'ναι πρέπει να τα βάψω,για αυτό και ψάχνω εναλλακτικές.
Θα το κάνω καστανό,σαν το φυσικό,και ας ξεθωριάζει μέχρι την επόμενη φορά. Αν το κάνω και ντεκαπάζ,καραφλή θα μείνω. :P
Ναι,και εμένα ήταν κάπως έτσι,αλλά η ηλίθια το ξαναέβαψα. :P
Anw,φχαριστώ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panabarbes

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Ρε κοριτσάρες βοηθάτε. :P
Από κόκκινο,πως γίνεται,να το ανοίξω προς ξανθό,χωρίς να μου βγει κάνα πορτοκαλοροζ;
Από περίπου τέτοιο δηλαδή,σε αυτό λίγο πιο ανοιχτό.
Αναγκαστικά σε κομμώτρια;
Καμιά ιδέα; :redface:

Ξύρισε τα γουλί ώστε να μην έχεις καμία έγνοια για αυτά

8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Υπερβολικά πολλή ταλαιπωρία. :/:
Ισχύει η φήμη περί κάθε 15 μέρες τα βάφεις στις αρχές του;
:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Ταιριαζουν τα καστανα μαλλια (οχι πολυ σκουρο,κατι σαν την φωτο απο κατω) σε ανοιχτοχρωμα δερματα; εχω καστανοξανθο μαλλι αλλα θελω να το σκουρυνω,μονο που η επιδερμιδα μ ειναι ανοιχτοχρωμη (οχι πολυ,στο συνηθισμενο επιπεδο) alba.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Ταιριαζουν τα καστανα μαλλια (οχι πολυ σκουρο,κατι σαν την φωτο απο κατω) σε ανοιχτοχρωμα δερματα; εχω καστανοξανθο μαλλι αλλα θελω να το σκουρυνω,μονο που η επιδερμιδα μ ειναι ανοιχτοχρωμη (οχι πολυ,στο συνηθισμενο επιπεδο) View attachment 55953

δεν ταιριάζουνε σου λέω,τόσο αντικειμενικά στο λέω :clapup::clapup::clapup:
:P
πλάκα κάνω ταιριάζουν.απλά αυτό με το μαλλί είναι άλλο θέμα.είναι υποκειμενικό το αν σου πάνε,αν θα σου αρέσει το αποτέλεσμα,αν θα σε μικραίνουν-μεγαλώνουν κλπ.
εγώ σου προτείνω να δοκιμάσεις να τα σκουρύνεις(μένουντας μακριά από τον ήλιο-εμένα παραδόξως έτσι σκούρυναν και από καστανόξανθα έγιναν καστανά μεσαία,όχι πολύ σκούρα όχι πολύ ανοιχτά-)
σου προτείνω να δοκιμάσεις με ένα χρωμοσαμπουάν.Αν πραγματικά δεν σου αρέσουν τότε περνάει το χρώμα σε ένα μήνα,αν σου αρέσουν πας και τα βάφεις.
είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα(ήθελα να αλλάξω βέβαια σε άλλο χρώμα) αλλά όλες οι γνώμες που πήρα ήταν υποκειμενικές χωρίς καν να το έχουν δει επάνω μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
απλως ειναι πολυ περιεργο γιατι τα φρυδια μ ειναι κανονικα καστανα σκουρο, οπως και οι ριζες μου κ μετα τσααααααααακ παει ενα καταξανθο με ανταυγειες. Ειναι αμαρτια να το βαψω γτ ειναι ωραιο χρωμα πολυ , εχει πολλες βαθμιδες χρωματος αλλα πιστευω οτι θα μ παει καλυτερο το σκετο καστανο. Κατι που να κρατα λιγοτερο απο ενα χρωμοσαμπουαν (ενα μηνα) δεν υπαρχει ;
Και χρωμοσαμπουαν που βρισκω ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top