Γιατί κάνατε σεξ πρώτη φορά;

Γιατί κάνατε σεξ πρώτη φορά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 256)
  • Είχα ορμές (sic)

    Ψήφοι: 30 11.7%
  • Ήμουν πολύ ερωτευμένος/η και ήθελα να έρθουμε πιο κοντά

    Ψήφοι: 49 19.1%
  • Από περιέργεια

    Ψήφοι: 16 6.3%
  • Δεν ήθελα να είμαι άλλο παρθένος/α

    Ψήφοι: 16 6.3%
  • Για να μην με παρατήσει/Επειδή με είχε πρήξει

    Ψήφοι: 4 1.6%
  • Γιατί είχαν κάνει όλοι μου οι φίλοι/Γιατί ήταν cool

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • Ήρθε μόνο του, ήταν η στιγμή τέτοια

    Ψήφοι: 71 27.7%
  • Δεν ήθελα να χάσω την ευκαιρία

    Ψήφοι: 5 2.0%
  • Δεν έχω κάνει ακόμα σεξ

    Ψήφοι: 64 25.0%

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Από άλλο τόπικ έγινε εμφανές ότι οι λόγοι για τους οποίους κάνουν οι άνθρωποι πρώτη φορά σεξ είναι αρκετά διαφορετικοί για τον καθένα, ειδικά για τις γυναίκες.
Οπότε ψηφίστε να δούμε τι ισχύει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Είμαι ο πρώτος που απαντάω και πολύ γουστάρω!
Ναι λοιπόν, είχα ορμές, είχα ντάγλες (sic). :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εμένα η απάντηση μου είναι συνδυασμός τριών απαντήσεων :P

είχα ορμές και ήμουν ερωτευμένη με τον τύπο και ταυτόχρονα ήρθε μόνο του ήταν η στιγμή κι έγινε

τι να ψηφίσω? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
εμένα η απάντηση μου είναι συνδυασμός τριών απαντήσεων :P

είχα ορμές και ήμουν ερωτευμένη με τον τύπο και ταυτόχρονα ήρθε μόνο του ήταν η στιγμή κι έγινε

τι να ψηφίσω? :P
To επικρατέστερο :P
Κι εγώ ανάμεσα σε αρκετά ήμουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
To επικρατέστερο :P
Κι εγώ ανάμεσα σε αρκετά ήμουν.


οκ ψήφισα το ήρθε μόνο του λοιπόν γιατί θεωρώ ότι δεν θα ερχόταν ποτέ η ώρα αν δεν ήμουν ερωτευμένη αν δεν τον ήθελα κι αν δεν είχα και ορμές :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Τριήμερη και εντελώς της στιγμής, οπότε μάλλον λόγω ορμών. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Από περιέργεια έγινε κι επειδή οι φίλες μου με πίεζαν (ήμουν από τις ελάχιστες που δεν). Είχα και μερικές έμπειρες στην παρέα (με αριθμό παρτενέρ άνω 50) που προσπαθούσαν να περηφανευτούν κάνοντας τις πιο άπειρες να αισθανθούν μειονεκτικά. Κι εγώ σαν ανώριμη, έκανα μερικές αποτυχημένες επιλογές παρτενέρ, με την πρώτη να είναι χάλια και συναισθηματικά και σεξουαλικά δυστυχώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Χμ, εμενα απλα μου φανηκε σαν το πιο φυσιολογικο πραγμα στον κοσμο. Ενω πριν τον γνωρισω δεν μπορουσα να με φανταστω να το κανω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
εμένα η απάντηση μου είναι συνδυασμός τριών απαντήσεων :P

είχα ορμές και ήμουν ερωτευμένη με τον τύπο και ταυτόχρονα ήρθε μόνο του ήταν η στιγμή κι έγινε

τι να ψηφίσω? :P

Και εμενα ετσι... Ψηφισα οτι ηρθε απο μονο του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μια ερώτηση, εγώ που έκανα σέξ την πρώτη νύκτα του γάμου, πέρνει να μην ψηφήσω και να πώ πώς "Ε παντρέυτηκα δεν έπρεπε να γίνει; ":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ημουν πολυ ερωτευμενη και για πρωτη φορα μετα απο τρεις μηνες σχεσης ενοιωσα πως θελω να ερθω τοσο κοντα με καποιον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μια ερώτηση, εγώ που έκανα σέξ την πρώτη νύκτα του γάμου, πέρνει να μην ψηφήσω και να πώ πώς "Ε παντρέυτηκα δεν έπρεπε να γίνει; ":P
Δεν είχες κάνει από πριν;:eek:


Και πως παντρεύτηκες;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Εμείς τα είχαμε πιεί και είχαμε ορμές. Κι αφού δεν υπάρχει το "τα είχαμε πιεί", βάζω τις ορμές :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Εγω θα λεγα οτι ειχε φτασει η ωρα! Τοσο μεσα στη σχεση μου, οσο και για μενα προσωπικα. Ημαστε ερωτευμενοι, τα ειχαμε αρκετο καιρο, και εγω ημουν σε μια ηλικια που θεωρουσα οτι καλο θα ηταν να εχω εμπειριες. Οι ορμες δεν νομιζω οτι επαιξαν καποιον ρολο, τις ικανοποιουσαμε και αλλιως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γουρούνα

Νεοφερμένος

Η Γουρούνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εγώ ολοκλήρωσα στα 17.5 μου και ενώ ήδη ήμουν σε σχέση 1 χρόνο και δεν μπορώ να πω πως δε συγκρατούσα τις ορμές μου. Περισσότερο ήθελα να έρθω με το σύντροφό μου ακόμα πιο κόντα, να νιώσω ακόμα περισσότερα για κείνον και να το ζήσουμε μαζί! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πφ, ήμουν 17, τα είχαμε καιρό, το ήθελα... απλά είχε έρθει η ώρα του! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Aπό περιέργεια... και ήμουν αρκετά μικρή [για τα δικά μου δεδομένα, γιατί για τα σημερινά ίσως δεν ήμουν και τόσο!!!] για αυτό άργησε αρκετά να έρθει 2ος (ακολούθησαν no sex σχέσεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Aπό περιέργεια... και ήμουν αρκετά μικρή [για τα δικά μου δεδομένα, γιατί για τα σημερινά ίσως δεν ήμουν και τόσο!!!] για αυτό άργησε αρκετά να έρθει 2ος (ακολούθησαν no sex σχέσεις)
κι εγώ ακριβώς το ίδιο!
περισσότερο από περιέργεια, και γιατί είμασταν 6 μήνες μαζί και "έπρεπε" κάποια στιγμή να γίνει.
εκ των υστέρων κατάλαβα ότι δεν ήμουν έτοιμη (βασικά δεν μου άρεσε καθόλου)
Η δεύτερη σχέση ήρθε δυόμισυ χρόνια μετά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Απλά ήρθε η ώρα του και βοήθησε και το κρασάκι λίγο... Πρώτη φορά το ήθελα το boost μου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν είχες κάνει από πριν;:eek:


Και πως παντρεύτηκες;:confused:

Οχι καμάρι μου, το έχω ξαναπεί αλλα μάλλων δεν το πρόσεξες, ο άντρας μου ειναι ο μόνος άντρας που έκανα σέξ και έγινε την πρώτη νύκτα του γάμου μου;)

Παντρέυτηκα απο αγάπη, αυτό δεν κάνει;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top