Μπορείτε να μπείτε youtube;

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Μπορείτε να μπείτε youtube;

Εγώ Όχι :( (forthnet 24mbps)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
ρε συ μιχάλη τι θέματα ειναι αυτά που ανοίγεις??ελεος...υπαρχει και messenger
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
ρε συ μιχάλη τι θέματα ειναι αυτά που ανοίγεις??ελεος...υπαρχει και messenger
Το έχει είδη ποστάρει και στο messenger!
Κοίτα πολλές φορές δεν μπαίνει, είναι πολύ εκνευριστικό. Όχι μόνο αυτή η ιστοσελίδα αλλά πάρα πολλές θα έλεγα(εκτός και αν φταίει μόνο η ηλίθια σύνδεσή μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
ρε συ μιχάλη τι θέματα ειναι αυτά που ανοίγεις??ελεος...υπαρχει και messenger

Λες και δεν είχε ανοιχτεί για το msn θέμα. Επίσης με όσους έχω μιλήσει δεν μπορούν να μπουν Youtube, ακόμη αν και πόσταρα στο Messenger ξέρω ότι δεν μιλάνε πολλά άτομα εκεί. Αν δεν σου αρέσουν τα θέματα που ανοίγω και τι ποστάρω στο messenger μην απαντάς πια από το να μας πρήζεις κάθε φορά καλύτερο είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel123456

Νεοφερμένος

Η Μαριέλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
εγω μπορωωω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophaki983

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Εγώ νομίζω πως δεν φταίει η σύνδεση αυτό που φταίει είναι η σελίδα..... Μν ξεχνάτε την επισκέφτονται καθημερινά πάρα πολλά άτομα και αυτό οπωσδήποτε θα έχει συνέπιες. Για αυτό την επόμενη φορά υπομονή....!!!!! Προσπαθείστε καμία δύο φορές και σίγουρα την τρίτη θα μπει!!! (δοκιμασμένο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
όχι δεν φταίει το πόσες φορές θα προσπαθήσεις εγώ είχα προσπαθήσει 4...Απλά έχει υπερφορτωθεί η σελίδα ή αντιμετώπισε κάποια προβλήματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophaki983

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
δεν καταλάβες δεν φταίνει οι φορές
αυτό που φταίει είναι η σελίδα.......
απλώς έδωσα μία συμβουλή να μην τα παρατήσουν και να μην απελπιστούν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
δεν καταλάβες δεν φταίνει οι φορές
αυτό που φταίει είναι η σελίδα.......
απλώς έδωσα μία συμβουλή να μην τα παρατήσουν και να μην απελπιστούν :P

Τώρα μπαίνει. Το Youtube απλά έχει γίνει τόσο δημοφιλές που λαγκάρουν οι server του, θέλει αναβάθμιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
μπαίνω κανονικά και εγώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
ε ρε φίλε είναι να μην πείς τίποτα με τα θέματα που ανοίγεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johndrim

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Δεν πιστεύω ότι είναι θέμα του youtube
Άλλα μάλλον τον internet provider γιατί το conn-x(otenet) όλη ημέρα οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
ε ρε φίλε είναι να μην πείς τίποτα με τα θέματα που ανοίγεις??

Ε ρε κόλλημα, άμα δεν σου αρέσουν τα ανούσια threads μου, απλά μην μπαίνεις καν σε ότι θέμα ανοίγω :mad::mad::mad::down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

narutoboy

Νεοφερμένος

Ο narutoboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
απλή είναι η λύση. ένα restart στο router και είσαι έτοιμος.
εμένα μου το παθαίνει συχνά με διάφορες σελίδες. αυτό που κάνω είναι υπομονή κανα 20λεπτο και αν δεν έχει φτιάξει και θέλω ακόμα να μπω στην ιστοσελίδα αυτή κάνω restart το router μου και φτιάχνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Δεν μου έχει τύχει ανάλογο πρόβλημα εώς τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ναι αλλά το ότι αρκετά άτομα δεν μπορούσαν να μπουν την ίδια ώρα σημαίνει ότι δεν είναι θέμα σύνδεσης (μιας και όλοι έχουν διαφορετική). Είναι πρόβλημα της ιστοσελίδας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Ναι αλλά το ότι αρκετά άτομα δεν μπορούσαν να μπουν την ίδια ώρα σημαίνει ότι δεν είναι θέμα σύνδεσης (μιας και όλοι έχουν διαφορετική). Είναι πρόβλημα της ιστοσελίδας

Όντως! Στην ουσία όσους ρώτησα εκείνη την ώρα δεν μπορούσαν να μπουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Εντάξει το λύσαμε.:lock::closed::lock:.
Όταν ξαναπροκύψει κάτι παρόμοιο το ξανανίγουνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Παιδιά, μία από τις πιο κλικαρισμένες σελίδες του Νετ ειναι το youtube και κάνει συνεχείς αναβαθμίσεις. Τώρα έχει στα σκαριά και κάτι beta players και τέτοια, οπότε πέφτει για λίγο ώρες ώρες. Το γεγονός είναι οτι αν μπορείτε να μπείτε στο https://www.google.com έχετε πλήρες Ίντερνετ, γιατί αυτο δεν πέφτει ποτέ. Απο κει και πέρα παιζει με τη σελίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εντάξει το λύσαμε.:lock::closed::lock:.
Όταν ξαναπροκύψει κάτι παρόμοιο το ξανανίγουνε.
αμα πια εσύ με τα λουκέτα!!Μανία!άσε μπορεί τώρα να μην ξαναμπει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top