Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Μόλις σήμερα άρχισαν να καλυτερεύουν τα πράγματα..!:) Η εβδομάδα ξεκίνησε πολύ καλά και αναμένεται να γίνει πολύ μα πολύ μα πολύ καλύτερη....!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Σε φάση να αλλάξω σελίδα σε λίγες μέρες καθώς πέρασα στην Αθήνα και εκεί με περιμένει μια άλλη ζωή.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Σε φάση αναζήτησης σπιτιού και νέου ξεκινήματος.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Περιμενω να περασει ο καιρος να παω λιγες μερες διακοπες γιατι εχω τα εχω φτυσει αυτο το καλοκαιρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
σε φαση καινουρια , παιζουν πολλες αλλαγες φετος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Στη φαση αναζητησης του μεγαλου μου ερωτα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Πολύ δημιουργική κι αυτή η εποχή....
Θα έλεγα... υπέροχη!
Καλημέρα να ευχηθώ και καλό φθινόπωρο παιδιά! Κάνει λίγο δροσουλα σήμερα!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Σε φάση "πρέπει να αρχίσω διάβασμα γιατί φέτος δίνω αλλά δεν μπορώ να ξεκινήσω με τίποτα?:mpliaks:". Που θα πάει όμως, θα στρώσει... Αλλιώς θα το στρώσω εγώ :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ειμαι σε αυτη που την παθαινεις σαν σωστος χανος απο εναν τελευταιο και το χειροτερο ειναι οτι ειχες πειρα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Είμαι πολύ θλιμένος αλλά δεν μου φαίνεται εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
paidia thelo tin apopsi sas pano se kati.Eimai 28 eton kai panta eniotha tin anagki na spoudaso alla distixos logo oikogeneias (ipervoliki via sto spiti kai diafores katastaseis tetoiou eidous )den mporesa.Logo oikogeneias loipon kath'oti apo ta 11 mou vioname ola ta aderfia kai i mitera mou tetoiou eidous katastaseis kai eno panta imoun o eksipnoteros stis takseis mou (diagonismata tou 20 dixos diavasma kai entono mnimoniko),se kapoia fasi tis zois mou opos leme ta fortosa ston kokora giati eprepe na douleuo gia ton aderfo mou epeidi eimastan didimoi kai isa pou katafera na teleioso to likeio to 2004.Apo tote zo monos mou kai douleuo an kai den eimai katholou euxaristimenos apo tin zoi mou (niotho tromera katathliptikos,atonos kai varetos san anthropos,apotiximenes sxeseis,kai kanenas filos...).Fetos loipon mou irthe entona to sinaisthima na ftiakso tin zoi mou opos ego tin thelo.Apofasisa loipon na doso panellinies to 2013 oso diskolo kai an einai.Thelo loipon tin apopsi sas:Theoreite pos einai adinaton enas anthropos pou den diavase sxedon katholou sto likeio na ta kataferei na grapsei kala se torines panellinies??? me endiaferei episis na matho ti epaggelmata exei i kathe kateuthinsi(gia na deite poso ston kokora ta eixa riksei) kathos kai ti parapano exo efoson eimai apo politekni oikogeneia.episis an metraei to gegonos xorismenon gonion i oxi kai poies einai oi diskolies kathe kateuthinsis.episis to ti prepei na kano gia na doso pali kai an prepei na ksanafoitiso kapoia taksi...Akomi kai auto diatithemai na kano me oses diskolies exei kathos douleuo vradia.
Afinontas to kalitero gia to telos,me endiaferei i Iatriki pou einai to oneiro mou!!!!!!!
Ksero pos einai sxedon akatorthoto alla pisteuo pos ama to thelisei o anthropos ola mporei na ta kataferei!!!!kai exo prothesi gia treli prospatheia.Tha mporeso omos mesa se ena xrono na kalipso ta kena???gia tin akriveia to oneiro mou panta itan oi giatroi xoris sinora...
euxaristo pou me akousate kathos proti fora milao gia tin zoi mou,kai zito signomi gia to makri post kathos kai gia ta greeklish(aggliko pc vlepete)ANIPOMONO GIA TIS APANTISEIS SAS!!!!
Βασικα εγω προσωπικα δεν μπορω να σε βοηθησω με τις σχολες λογω του οτι και εγω τωρα θα μπω λυκειο,ομως νομιζω οτι σου αξιζει πραγματικα ενα μεγαλο μπραβο διοτι φαινεσαι αποφασισμενος.Εγω με τη σειρα μου θα σου ευχηθω καλη τυχη και να κυνηγησεις το ονειρο σου που ειναι η Ιατρικη οσο ακατορθωτο και αν ειναι:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mairiboo!

Νεοφερμένος

Η mairiboo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
και ποιος δεν ειναι σε περιεργη φαση? εγω προσωπικα ειμαι σε πολυ "τρελη" φαση!
σε φαση που βγηκαν οι βασεις και εμαθα οτι το αγορι μου περασε Λαρισα!και οτι αναγκαστικα θα φυγει!:cry_x::stunned:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σε φαση που δεν ξερω ΤΙΠΟΤΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata_re

Νεοφερμένος

Η taratata_re αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Ειμαι σε ασχημη κατασταση..

Ειμαι 18, μετακομιζουμε σε ενα μηνα, απο αυριο μεθαυριο μολις ξεμπερδευω με κατι υποχρεωσεις ξεκιναω για ψαξιμο δουλειας , πρεπει να συνεχισω επισης κατι μαθηματα να παρω κανα πτυχιο ακομα. Υστερα εχω και αλλες αποφασεις οι οποιες βασανιζουν το μυαλο μου πολυ αυτο το καιρο αλλα δεν ειναι αναγκαιο να τις αναφερω, εστω οχι τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ειμαι σε ασχημη κατασταση..

Ειμαι 18, μετακομιζουμε σε ενα μηνα, απο αυριο μεθαυριο μολις ξεμπερδευω με κατι υποχρεωσεις ξεκιναω για ψαξιμο δουλειας , πρεπει να συνεχισω επισης κατι μαθηματα να παρω κανα πτυχιο ακομα. Υστερα εχω και αλλες αποφασεις οι οποιες βασανιζουν το μυαλο μου πολυ αυτο το καιρο αλλα δεν ειναι αναγκαιο να τις αναφερω, εστω οχι τωρα.

Σε καταλαβαινω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:D Προσωπικά, είμαι ενθουσιασμένη για την φετινή (και τελευταία) σχολική χρονιά!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roxim

Δραστήριο μέλος

Η {Fucking Dreamer} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Σε φάση που ψάχνομε γενικά. Γιατί?
-Έχω βαρεθεί τις φίλες που δεν με στηρίζουν
-Τους μ@@@ της ηλικίας μου που κοιτάνε μόνο κώλους(τουλάχιστον Κέρκυρα είναι πολλοί)
-Να με κοροϊδεύουν για μαλακίες
Οπότε από τον Σεπτέμβρη με βλέπω για μεγάλο ξεκαθάρισμα :kill:
Αλλιώς....
:wall: (κάπως έτσι θα είμαι εγώ).
Αλλά μένει να βρω το θάρρος :( για να το κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerinakius

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Σε φαση χτυπαω-το-κεφαλι-μου-στο-πληκτρολογιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria-happy4ever

Νεοφερμένος

Η ria-happy4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
σε φάση *κλάφτα χαράλαμπε*. welcome to the panellhnies world. enjoy :$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top