Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ψηφίζω το τελευταίο :inlove: :worship:

Για τη Sandra ναι είναι πολύ τέλειο! :clapup: Εμένα η αγαπημένη μου εμφάνιση είναι η Blanchett αλλά βεβαια αυτή και τσουβάλι να βάλει πάλι θεά θα είναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Η κυρία με το γαλάζιο φόρεμα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Η κυρία με το γαλάζιο φόρεμα.:D

Η Λουπίτα? Νταξ καλή ήταν αλλά αν φορούσε κάποιο πιο έντονο χρώμα θα μάρεσε πιο πολύ πιστεύω... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Sandra Bullock προτιμώ κι εγώ... την κολακεύει πολύ η μπλε τουαλέτα!

Η κυρία Λουπίτα μου άρεσε πιο πολύ σε αυτήν εδώ την εμφάνισή της



αν και διαφωνώ πολύ με το παπούτσι.. δεν είναι ωραίο να φαίνονται τα δάχτυλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Η Λουπίτα? Νταξ καλή ήταν αλλά αν φορούσε κάποιο πιο έντονο χρώμα θα μάρεσε πιο πολύ πιστεύω... ;)
Συμφωνώ, το χρώμα ήταν τελείως άκυρο. Επίσης το φόρεμα πιστεύω ότι τόνιζε υπερβολικά το ανύπαρκτο στήθος της.

Καλύτερη η εμφάνιση στα άσπρα, συμφωνώ με την Tabby για τα παπούτσια!

H Sandra Bullock ήταν ΘΕΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Hi guys :)
Χρειάζομαι βοήθεια, η μαμα μου εχει γενεθλεια σε 3 μερες και σκεφτομαι να της παρω μια τσαντα, εχεις κανεις ιδεα απο που θα μπορουσα να αγορασω μια σχετικα απλη και παν'απ'όλα οικονομικη τσαντα;
Budget: περιπου 30 euro.

Ντύνεται πολυ απλά, οποτε θα ήθελα κατι αντίστοιχο για την τσαντα. Κατα προτίμηση μαυρη.

Για παράδειγμα, μου άρεσε αυτή, αλλα δεν υπάρχει σε μαυρο. :/

Θα εκτιμούσα πολύ οποιαδήποτε βοήθεια γιατί ως υπόδειγμα οργανωμένου ανθρώπου που (δεν) είμαι το άφησα για τελευταία στιγμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Hi guys :)
Χρειάζομαι βοήθεια, η μαμα μου εχει γενεθλεια σε 3 μερες και σκεφτομαι να της παρω μια τσαντα, εχεις κανεις ιδεα απο που θα μπορουσα να αγορασω μια σχετικα απλη και παν'απ'όλα οικονομικη τσαντα;
Budget: περιπου 30 euro.

Ντύνεται πολυ απλά, οποτε θα ήθελα κατι αντίστοιχο για την τσαντα. Κατα προτίμηση μαυρη.

Για παράδειγμα, μου άρεσε αυτή, αλλα δεν υπάρχει σε μαυρο. :/

Θα εκτιμούσα πολύ οποιαδήποτε βοήθεια γιατί ως υπόδειγμα οργανωμένου ανθρώπου που (δεν) είμαι το άφησα για τελευταία στιγμη.
Εγώ πήρα μία τσάντα ΚΕΜ μαύρη από τη νέα συλλογή χιαστί τέτοιου σχεδόν μεγέθους κάπου στα 40Ε την πλήρωσα και η μάνα μου την έχει καταζηλέψει. Είναι πολύ κομψή και μοντέρνα. Είναι όπως αυτές, αλλά σε μαύρο χρώμα (την είχε και σε άλλα χρώματα για τις πιο τολμηρές). Ή αλλιώς κάποια τσαντα THIROS. Η μητέρα μου στις εκπτώσεις πήρε αυτή και την κατευχαριστιέται, τα χρώματα είναι διακριτικά(γκρί και μαύρο) και ξεφεύγουν από τις κλασσικές μαύρες τσάντες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
πάντως αυτο είναι από τα χειρότερα που έβαλε...
Lupita-Nyongo-Gucci-2014-SAG-Awards-Tom-Lorenzo-Site-1.jpg
αυτό για μένα ήταν το καλύτερο της! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Αυτό στη φωτογραφία,πολύ λουλούδι ρε παιδί μου. Αν και γενικά θεωρώ ότι το γαλάζιο σε όλες τις αποχρώσεις κολακεύει τις σκουρόχρωμες επιδερμίδες όοολο το κονσεπτ με τόσο λουλούδι μου θυμίζει στεφάνι κηδείας.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
εμένα πάλι το γαλάζιο μου αρέσει σε ανοιχτόχρωμες επιδερμίδες και με όχι πολύ σκούρα μαλλιά..






στις σκουρόχρωμες δε μου κάθεται καλά εις το μάτι.. προτιμώ πιο θερμά χρώματα σε αυτές :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ρε κοριτσια, οι εκπτωσεις τελειωσαν ε; Εχω μεινει λιγο πισω; :hmm:

Υγ. Το γαλαζιο χρωμα το αντιπαθω απεριοριστα. Στα παντα! Εκτος απαυτο της θαλασσιτσας! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

augusta

Νεοφερμένος

Η augusta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Νομιζω εχουν τελειωσει απο τις 28 Φλεβαρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ναι νομίζω ήταν μέχρι τέλη φεβρουαρίου..
Αλλά φθηνά πράγματα ακόμα βρίσκεις αν πας μια βόλτα στα μαγαζιά..

Υγ. Το γαλάζιο είναι πολύ ωραίο χρώμα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Σήμερα μου ήρθαν αυτά εδώ:




70 ευρώ, χωρίς μεταφορικά, απο Θεσσαλονίκη. :P

Ψάξε στο ίντερνετ για καλές τιμές, εγώ αυτά τα πήρα απο outlet :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Σήμερα μου ήρθαν αυτά εδώ:




70 ευρώ, χωρίς μεταφορικά, απο Θεσσαλονίκη. :P

Ψάξε στο ίντερνετ για καλές τιμές, εγώ αυτά τα πήρα απο outlet :D
Μεγειάααααααααααααααα.:D
Εγώ δε σας είπα; Βασικά εσένα το λέω.Θα κοιτάξω για Vans.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εσύ να κάτσεις στα αυγά σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N.F

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Κορίτσια μπορώ να έχω την βοήθεια σας; Είμαι vintage lover αλλά επειδή ζω στην Κομοτηνή τα ρούχα και αξεσουάρ που μπορώ να επιλέξω είναι περιορισμένα. Αν γνωρίζεται sites που να μπορείς να κάνεις αγορές μέσω διαδικτύου, απαντήστε μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.




:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top