Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
ε δε γινεται ολοι να εχουμε τα ιδια γουστα.υπαρχουμε και εμεις οι κιτς για να αναδυκνυεστε εσεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
μα γτ δε δεχεσαι το διαφορετικο;

Εγώ δε δέχομαι το διαφορετικό? :P

Απλά σου εξηγώ ότι το ρούχο για να είναι ωραίο και στυλάτο δεν είναι ανάγκη να έχει την Άρτα και τα Γιάννενα πάνω και να σε κάνει να φαίνεσαι 10 χρόνια μεγαλύτερη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
ε δε γινεται ολοι να εχουμε τα ιδια γουστα.υπαρχουμε και εμεις οι κιτς για να αναδυκνυεστε εσεις ;)

Το πηρες προσωπικα ενω δεν θα επρεπε. Συγνωμη, ειλικρινα σου ζητω συγνωμη αν σε προσεβαλα με το παραπανω ποστ μου απλα ηθελα να αστειευτω :P
Εμεις απλα εκφραζουμε την αποψη μας που στο κατω-κατω ισως να ειναι και λαθος. Αφου αυτα που επιλεγεις σου αρεσουν, φορα τα :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
ε δε γινεται ολοι να εχουμε τα ιδια γουστα.υπαρχουμε και εμεις οι κιτς για να αναδυκνυεστε εσεις ;)
Χαχαχαχαχ!!! Ε, όχι δα! Αυτό που λες: το διαφορετικό είναι και το όμορφο. Το δικό μου κιτς είναι της άλλης η αποθέωση και τούμπαλιν! Τι θα έλεγες για καμιά ψηλόμεση παντελόνα με μονόχρωμο μπλουζάκι από πάνω σε navy χρώματα; Από ό,τι κατάλαβα κάτι τέτοιο σου αρέσει, ή όχι; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
οχι!
γενικα φοραω σωληνες κολλητα πανω κατω. για φορεμα αν δε βρω κατι να μου αρεσει θα βαλω παντελονι. ισως κ φουστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Mανταλένα,πλάκα πλάκα η πρώτη φουστίτσα που παρέθεσες χαριτωμένη είναι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Προς τη φιλόσοφο ||κι αυτό

κι αυτό (μαρεσε το χρώμα)
ίσως κι αυτό
δες κι αυτό


(εγώ μόνο το 1ο θα φόραγα, και το 2ο, αλλά όχι σε γάμο, και το κίτρινο μου άρεσε, τα 2 τελευταία νοτ μάι τάιπ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Mανταλένα,πλάκα πλάκα η πρώτη φουστίτσα που παρέθεσες χαριτωμένη είναι!:P

δεν μου αρεσε καμια :P :P :P


:O :O :O Τελειαααααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
μα γτ δε δεχεσαι το διαφορετικο; btw ψαχνω και εγω φορεμα για γαμο.δε μου αρεσε κατι....... φιλοσοφε μαλλον μοιαζουε.
Ναι, μόνο που η φιλόσοφος ψάχνει κάτι απλό :P

λεω γενικα ρε συ... μου μοιαζουν σαν να παιρνεις ενα υφασμα κ απλα το ραβεις και το κανεις φουστα-φορεμα.

Ε ναι βρε συ, αλλά αν συνδιάσεις απλά κομμάτια με τον σωστό τρόπο θα φαίνονται τέλεια, και επίσης σε απλά basic κομμάτια μπορείς να κάνεις κάποιες "υπερβολές" σε κοσμήματα π.χ. πολλά βραχιόλα ή πολλά δαχτυλίδια, ή στα χρώματα να κάνεις ένα καλό color-blocking, που δεν είναι καθόλου ωραίο να γίνονται σε πιο "φορτωμένα" κομμάτια και λοιπά. Δεν σου το λέω για να προσβληθείς, κάθε άλλο, ο λόγος που σου έδειξα άλλα κομμάτια είναι για να δεις και μια διαφορετική οπτική γωνία σε όλο τον τρόπο ντυσίματος και να κρίνεις αν σου αρέσει. Άλλωστε δεν γίνεται να έχουμε όλοι ίδια γούστα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
ειμαι λεπτη οποτε οκ.
οσον αφορα το κολιε ειμαι της γνωμης οτι πρεπει να φορας κατι κ οχι να σε φοραει.

Βρε τι λες; :P Δεν σε φοράνε αυτα τα κολιε, αν μπορείς να τα υποστηρίξεις, τονίζουν το στυλ σου. Φοράς κατι απλό και αυτο το κολιέ και ειναι τέλειο. Τολμηστε καλε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Σήμερα πήρα ένα σορτσάκι, ένα τζιν (μακρύ) και δυο μπλούζες. Αυτά για το καλοκαίρι, φουλ είμαι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
τοτε ισως θες κατι τετοιο :P :P :P




(συγνωμη κι ολας αλλα σου εχουν προταθει ομορφα σχεδια κι εσυ τα απορριπτεις....)
πλάκα πλάκα η πρώτη φούστα χαριτωμένη είναι.:P . αλλά στο γάμο δε θα την έβαζα,το ξέρω ότι είμαι ιδιότροπη με τα ρούχα και με τα παπούτσια.απλά ο γάμος θα είναι πάρα πολύ απλός και αν ήθελα κάτι που να μην είναι του γούστου μου και απλά να είναι στη μόδα έχω ένα εμπριμέ (πολύυυυυυ εμπριμέ,αν και μάλλλον δεν υπάρχει υπερθετικός:P)

Προς τη φιλόσοφο ||κι αυτό

κι αυτό (μαρεσε το χρώμα)
ίσως κι αυτό
δες κι αυτό


(εγώ μόνο το 1ο θα φόραγα, και το 2ο, αλλά όχι σε γάμο, και το κίτρινο μου άρεσε, τα 2 τελευταία νοτ μάι τάιπ)
το δύο δε μου το βγάζει
νομίζω το έξι μου άρεε :redface: μάλλον αυτό θα πάρω
αλλά μάλλον ε μπλε τα πορτοκαλί δε μου πολυπάνε\

*δεν είναι ότι δεν μου άρεσαν όοοοοοοοοοοοοολα τα φορέματα που είδα αλίμονο.απλά είτε είναι μεγαλίστικα για μένα (είμαι 17 και μικροδείχνω κιόλας),είτε μου φάνηκαν πολύ ακριβά,είτε δε ταιριάζουν σε γάμο στη παραλία (υποτίθεται θες κάτι ανάλαφρο αλλά κομψό,ούτε πολύ στολισμένο,ούτε ασφυκτικά στενό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
πλάκα πλάκα η πρώτη φούστα χαριτωμένη είναι.:P . αλλά στο γάμο δε θα την έβαζα,το ξέρω ότι είμαι ιδιότροπη με τα ρούχα και με τα παπούτσια.απλά ο γάμος θα είναι πάρα πολύ απλός και αν ήθελα κάτι που να μην είναι του γούστου μου και απλά να είναι στη μόδα έχω ένα εμπριμέ (πολύυυυυυ εμπριμέ,αν και μάλλλον δεν υπάρχει υπερθετικός:P)

Καλε δεν ηταν για σενα αυτο το μηνυμα. :P Δες το μηνυμα στο οποιο παρεθεσα τα δυο φορεματα κι εκανες και like :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Σίγουρα για γάμο καλοκαίρι και σε παραλία θες κάτι απλό , αλλα μήπως για τον γάμο της αδελφής σου παρα είναι απλό αυτο το μπλέ-πορτοκαλί φόρεμα?:hmm:
Εγώ στον γάμο της αδελφής μου που ήταν καλοκαίρι είχα ράψει φόρεμα (δεν σου λέω να το κάνεις εσύ, ειδικά απο τη στιγμή που δεν θες να δώσεις πολλά λεφτά) αλλά θέλω να καταλήξω στο οτι ενώ ήταν μακρύ κτλ επειδή είχε απλή γραμμή, τύπου αρχαιοελληνικό δεν ήταν too much! Ισως να μην το φόραγα σε έναν οποιοδήποτε γάμο αλλά θεωρώ όταν ο γάμος είναι τόσο στενής συγγένειας είναι ωραίο να βάλεις κάτι πιο ιδιαίτερο!:)

Εμένα πιο πολύ απ' ολα μου άρεσε αυτό
https://www.bsbfashion.com/pd/one-shoulder-maxi-dress-55486.htm?lang=el&path=-110685026&colorId=1328

Με μια ωραία και απλή πλατφόρμα νομίζω θα δείχνει πολύ νεανικό και καλοκαιρινό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Κάτι τέτοιο θα σ'αρεσε;:/:
Με μονόχρωμο κάτι από πάνω και ένα πέδιλο πιο καλό; Γενικά,ακόμα και σε γάμους συγγενών ποτέ δεν πήρα φόρεμα και όταν πήρα φέτος για ένα γάμο της ξαδέρφης μου ήταν ένα λευκό με μαύρες ρίγες και τον αριθμό 14 γραμμένο σαν μπλουζάκι ποδοσφαιριστή. Η μάνα μου δε,μου είχε πάρει τα αυτιά: "Όχι. Πώς θα πας έτσι; Είσαι σαν τον λέτσο. κλπ" και όλες οι φίλες της ξαδέρφης μου να λένε πολύ ωραία συνδυασμένο (ήταν βασικά και χαλαρός γάμος) γενικά είχα λάβει πολύ θετικά σχόλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
βασικα αυτό που θέλω είναι να είναι λιτό ,με λίγα χρώματα,να μην έχει πολύ βαθύ ντεκολτέ ή άνοιγμα στην πλάτη,να μην είναι φλοράλ ή πουά,να μην είναι φόρεμα που θα ταίριαζε στην κουμπάρα (δεν είμαι η κουμπάρα) και γενικώς να μην είναι ζωηρό αλλά απλό και κομψό


(δύσκολη πελάτισσα είμαι,το ξέρω :P )

κατι τέτοιο:https://www.laredoute.gr/MADEMOISELLE-R-Forema-me-mpaska_p-486595.aspx?prId=324444541
https://www.laredoute.gr/Images/Products/324468883-ec3be595-8be1-488f-8eeb-4219dd78ae7a_1200.jpg

(κι εγώ τέτοια πελάτισσα είμαι ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Εγώ συμφωνώ με τη Loukouma!
Μπορεί να σου φαίνεται λίγο μεγαλίστικο το μακρύ φόρεμα του bsb, αλλά επειδή είναι επίσημο το γεγονός νομίζω ότι θα σαι οκ. Με ένα χαλαρό σπάσιμο στα μαλλιά και πλατφόρμες θα είναι όμορφο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Εγώ συμφωνώ με τη Loukouma!
Μπορεί να σου φαίνεται λίγο μεγαλίστικο το μακρύ φόρεμα του bsb, αλλά επειδή είναι επίσημο το γεγονός νομίζω ότι θα σαι οκ. Με ένα χαλαρό σπάσιμο στα μαλλιά και πλατφόρμες θα είναι όμορφο. :)

Δεν θεωρώ οτι επειδή είναι μακρύ είναι και μεγαλύστικο..Δεν έχει κάτι το έντονο πάνω του. Είναι ένα απλό μακρύ φόρεμα με έναν ώμο και ειδικά στο baby blue είναι χαριτωμένο και girly! Με μια ωραία πλεξούδα ή σπαστά μαλλιά και ένα πολύ απαλό βάψιμο σε γήινα χρώματα θα δείχνει άψογο νομίζω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Ναι και για μένα δεν είναι μεγαλίστικο. Απλώς το είπα για τη φιλόσοφο που ίσως το "φοβήθηκε" λόγω του μήκους. Το baby blue του πάει πολύ πράγματι. Μη σου πω θα πάω να το δοκιμάσω κάποια στιγμή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top