Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ωραία αυτού του είδους τα τεράστια γυαλιά. Δεν αφήνουν να φανούν οι ρυτίδες, ειδικά στις φωτογραφίες.

Και οχι μονο...Ναι μεν ισχυει για εκεινες που εχουν, αλλα τετοιων διαστασεων γυαλια φροντιζουν να μην αποκτησουν και εκεινες που δεν εχουν...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
https://javascript<b></b>:window.close()

Είμαι ερωτευμένη, δεν είναι πανεμορφα;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τα βρήκα τώρα που έψαχνα για εικόνες και δε μπορώ να μη σας τα δείξω :angel::confused:



Επίσης τι γνώμη έχετε γι' αυτά :hmm:(για να σε προλάβω Lorien, δε λένε για το γραφείο, αλλά για την παραλία και τις διακοπές). Προσωπικά μου φαίνονται χοντροκομμένα αλλά μαθαίνω πως είναι ιδιαίτερα ελαφριά και μαλακά:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Επίσης τι γνώμη έχετε γι' αυτά :hmm:(για να σε προλάβω Lorien, δε λένε για το γραφείο, αλλά για την παραλία και τις διακοπές). Προσωπικά μου φαίνονται χοντροκομμένα αλλά μαθαίνω πως είναι ιδιαίτερα ελαφριά και μαλακά:

Προσωπικη γνωμη δεν εχω, αλλα η μητερα μου εχει αγορασει τετοια και τα χρησιμοποιει για οταν ποτιζει και γενικως κανει δουλειες το καλοκαιρι ειτε στη βεραντα ειτε στην πυλωτη-κηπο και απ ο,τι μου εχει πει, ειναι οντως πολυ ανετα...

Προσωπικα δε θα τα φορουσα ποτε για να παω παραλια...Δεν ειναι της αισθητικης μου, οποια κι εαν ειναι αυτη...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μμμμ, ναι, για χρήση μες το σπίτι μπορώ να τα φανταστώ πιο εύκολα.
Είπα για διακοπές και παραλία γιατί κυρίως τότε τα βλέπω.
Και για την παραλία τότε τι; Σαγιονάρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Απαισια ειναι.. :X

Για παραλια: havaianas
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


Φαντασου σε κατι τετοιο, ισως και πιο απλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Επίσης τι γνώμη έχετε γι' αυτά :hmm:(για να σε προλάβω Lorien, δε λένε για το γραφείο, αλλά για την παραλία και τις διακοπές). Προσωπικά μου φαίνονται χοντροκομμένα αλλά μαθαίνω πως είναι ιδιαίτερα ελαφριά και μαλακά:

Βγάλτε το ΕΚΤΡΩΜΑ από το θέμα! Ειλικρινά χειρότερα παπούτσια δεν έχω δει... απορώ ποιος τα αγοράζει! Ευτυχώς έχω δει μόνο τουρίστες να τα φοράνε, αλλά αυτοί δικαιολογούνται για το απαίσιο γούστο, αφού φοράνε κάλτσα με σαγιονάρα! Ιου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δηλαδή άνεση Vs κομψότητα 0-1; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Δηλαδή άνεση Vs κομψότητα 0-1; ;)

Δεν μπορούν να έρθουν ισοπαλία; :P
Θα αγοράσω ένα παπούτσι επειδή το νιώθω καλά πάνω μου και επειδή μου αρέσει! Ποτέ δεν θα δώσω περισσότερο βάση στο ένα ή στο άλλο! Αν ένα παπούτσι με χτυπάει, αλλά με κάνει και νιώθω βασίλισσα (λολ) δεν πρόκειται να το αγοράσω.- (αυτό ισχύει και για το αντίθετο) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.


Φορούσε ένας φίλος μου το καλοκαίρι
και τον φωνάζαμε Γέτι :D



με κάνει και νιώθω βασίλισσα

:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Nαι ειναι αρκετα ασχημα και χοντροκομμενα. Νομιζω υπαρχουν και πιο κομψα. Βεβαια να πουμε οτι σε μερικες περιπτωσεις, οταν επιλεγουμε ενα υποδημα για ειδικο ρολο, η εμφανιση μπορει να εχει μειωμενη σημασια (πχ αυτα ή ακομα πιο εντονα σε γαλοτσες...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Επίσης τι γνώμη έχετε γι' αυτά :hmm:(για να σε προλάβω Lorien, δε λένε για το γραφείο, αλλά για την παραλία και τις διακοπές). Προσωπικά μου φαίνονται χοντροκομμένα αλλά μαθαίνω πως είναι ιδιαίτερα ελαφριά και μαλακά:

Εμένα έχει επίσης η μαμά μου για να κάνει δουλειές στο μπαλκόνι με νερά και γενικά κήπους και ότι χρειαστεί.Είναι ελαφριά και άνετα και αερίζεται και το πόδι. Ο μικρός μου είχε φάει τρελό κόλλημα με τα παπούτσια αυτά της μαμάς μου και πριν 3 εβδομάδες πήγε και του πήρε και αυτού. Ε από τότε τα φοράει σαν παντόφλες συνέχεια και με το ζόρι τα βγάζουμε...

συγκεκριμένα αυτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Τα βρήκα τώρα που έψαχνα για εικόνες και δε μπορώ να μη σας τα δείξω :angel::confused:



Επίσης τι γνώμη έχετε γι' αυτά :hmm:(για να σε προλάβω Lorien, δε λένε για το γραφείο, αλλά για την παραλία και τις διακοπές). Προσωπικά μου φαίνονται χοντροκομμένα αλλά μαθαίνω πως είναι ιδιαίτερα ελαφριά και μαλακά:

Αίσχοςςςςςς ........ δεν θα τα φορούσα ποτέ μου!!!
Με τίποτα όμως!!! Και μου κάνει μεγάλη εντύπωση, που έχει γεμίσει ο τόπος με δαύτα!!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.



Ναι αλλά έχουν ωραία χρωματάκια :clapup::clapup::clapup:
και αν τα θέλεις μόνο για τη θάλασσα, ή για να πλένεις τη βεράντα, δε βλέπω γιατί να μην κάνεις και την πλάκα σου λίγο ...



άσε που κι από τέτοια έχει γεμίσει ο τόπος... Δεν υπάρχει γραφείο που να μην σέρνονται σαγιονάρες πια
Και είναι σκληρά τα πέλματα, χωρίς κανένα ανατομικό στοιχείο για να σε κρατήσει μια μέρα ολόκληρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
How about those:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.




άσε που κι από τέτοια έχει γεμίσει ο τόπος... Δεν υπάρχει γραφείο που να μην σέρνονται σαγιονάρες πια
Και είναι σκληρά τα πέλματα, χωρίς κανένα ανατομικό στοιχείο για να σε κρατήσει μια μέρα ολόκληρη...

Η αναφορα στα παραπανω εγινε βασικα για τι ειδους υποδηματα θα μπορουσε κανεις να φορεσει στην παραλια και οχι στο γραφειο...
Εκτος των αλλων, το τι θεωρει κανεις ανετο κατα την εργασια του ειναι καθαρα υποκειμενικο. Γνωριζω γυναικες, που εαν το υποδημα τους δεν εχει τακουνι εστω 3 ποντων, δεν μπορουν να το αντεξουν.
Αληθεια, γιατι ενα τετοιο υποδημα δεν ειναι ανετο για καποιον που ειναι 8-10 ωρες σε ενα γραφειο? Τι κανει δλδ?! Πασαρελα πανω-κατω ή πεζοπορια!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.

Αυτά τα παπούτσια παρόλο που εμφανισιακά δεν λένε και πολλά (υπάρχουν βεβαια και πιο καλαίσθητα σε αυτό το στυλ) είναι αίστευτα βολικά, δεν κουράζεσαι να περπατάς, δεν γλυστράς σε πέτρες, χωματα κλπ. Προσωπικά στις διακοπες τα φοράω όλη μέρα κι όλη νύχτα, καθώς συνδυάζονται εύκολα με ένα σαλβαρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αυτα δεν ειναι ασχημα και οπως ανεφερε η Γιουκι, σε αυτο το στυλ υπαρχουν και πιο ομορφα, δλδ πιο "θηλυκα"...
Εξαρταται παντα απο το στυλ σου, το τι φορας κ.λ.π...Ε, με φουστανακια για τη θαλασσα, παρεο και καφτανια, δεν ταιριαζουν...Με σορτς, βερμουδες ομως ειναι μια χαρα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Κι όμως νεράιδα υπάρχουν και σχέδια που ταιριάζουν ΚΑΙ με φουστανάκια!!!


Ή τελος πάντως εγώ στις διακοπές δεν έχω κανενα πρόβλημα να τα φορέσω και με φουστανάκια στην παραλία αλλά και στη βόλτα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top