Αγαπημένη τηλεοπτική σειρά;

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εχεις δικιο demelene και καλα κανεις και περιμενεις να εχεις ολη την χρονια...
Εγω το ξεκινησα αλλιως με το Ηeroes και σπαζομαι που ειμαι τοσο στο περιμενε...

Τωρα δεν ξερω τι να αρχισω απο lost και 4400...Το πρωτο ή το δευτερο...:| :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ο τρίτος κύκλος είναι σε διάλειμα και θα τελειώσει τον Μάρτιο περίπου του 2007 με σύνολο 10 επεισοδίων που νομίζω ότι θα είναι και τα τελευταία και καλά κάνουν.
Σύνολο η 3η season θα έχει 23 επεισόδια;) Νομίζω θα το συνεχίσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
O :inlove:Sawyer:inlove: :loveangelειναι θανατος, κι ο Jack δεν κακος..
Εμενα μου φαινεται οτι ο δευτερος κυκλος εκανε μεγαλη κοιλια, ειμαι γυρω στο 15ο επεισοδιο, και μεχρι τωρα δεν εχω νιωσει την αγωνια που ειχα στον πρωτο κυκλο σε κανενα επεισοδιο :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
O :inlove:Sawyer:inlove: :loveangelειναι θανατος, κι ο Jack δεν κακος..
Εμενα μου φαινεται οτι ο δευτερος κυκλος εκανε μεγαλη κοιλια, ειμαι γυρω στο 15ο επεισοδιο, και μεχρι τωρα δεν εχω νιωσει την αγωνια που ειχα στον πρωτο κυκλο σε κανενα επεισοδιο :S

Τα τελευταια του 2ου κυκλου ειναι απιστευτα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
:hmm: και σε λίγο θα σκάσει μύτη η violleta και θα μας πει....
αχχχχχχχχ συγνωμη.... εκανα λάθος... τον πρώτο κύκλο εννοούσα :redface:


:D:D:D:D

ή το άλλο...


με συγχωρείτε βρε κορίτσια αλλά ξεχασα να σας πω... δε ζω ελλάδα... :redface:


:D:D:D:D:D

και μετα εγώ θα την κρατάω και εσεις θα την βαράτε :P



Δυστυχώς ΚΕ μου το ξύλο μάλλον δεν θα το γλιτώσω.....Κανένα από τα δύο αυτά δεν συμβαίνει...
Τη 2η σειρά, το βίντεο-κλαμπ την είχε με αγγλικούς υπότιτλους.......:redface::redface::redface:
Μόλις τώρα τελείωσα τα 6 πρώτα επεισόδια του 3ου κύκλου...Και δεν έχω βρει ακόμα άλλα...(για την ακρίβεια κατεβάζω και κάτι άλλο από τον 3ο κύκλο, αλλά επειδή δεν έχει λεπτομέρειες για το τι ακριβώς έχει μέσα, δεν ξέρω μέχρι να κατέβει, να σου πω αν έχει και άλλα επεισόδια....)!
Καλά μιλάμε στο 6ο επεισόδιο του 3ου κύκλου, έγινε της ΚΑΚΟΜΟΙΡΑΣ με το "τρίγωνο" Σώγιερ, Κέιτ, Τζακ...


Κι όσο για το θανατηφόρο βλέμμα του Τζακ, τι να λέμε τώρα οοοεεοοοοοοοοοοο!!!!!!!!! Αν μου σκοτωθεί, δεν θα την ξαναδώ τη σειρά!loool:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δυστυχώς ΚΕ μου το ξύλο μάλλον δεν θα το γλιτώσω.....Κανένα από τα δύο αυτά δεν συμβαίνει...
Τη 2η σειρά, το βίντεο-κλαμπ την είχε με αγγλικούς υπότιτλους.......:redface::redface:


lol!
βασικά δεν φταίς εσύ αλλά δεν φταίνε και τα dvd club μας....
υποψιάζομαι ότι ο δικός σου δεν την έχει και πολύ... νόμιμα τη σειρά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Εχεις δικιο demelene και καλα κανεις και περιμενεις να εχεις ολη την χρονια...
Εγω το ξεκινησα αλλιως με το Ηeroes και σπαζομαι που ειμαι τοσο στο περιμενε...

Τωρα δεν ξερω τι να αρχισω απο lost και 4400...Το πρωτο ή το δευτερο...:| :hmm:

Με αυτό!!!!!!!!!!!!



και οι κυρίες που βλέπουν LOST καλά θα κάνουν κι αυτές να πάνε στο Galactica που υπάρχει εκεί ο Lee Adama:




και ο κύριος Gaius Baltar:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Βρε παιδια, αφου μπορειτε να το κατεβασετε το Lost απο το νετ, με ελληνικους υποτιτλους! Διαφημιση δεν κανουμε, οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει πμ να του πω!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ελληνικούς υπότιτλους? Πέρα από το γεγονός ότι τα ελληνικά ακούγονται γελοία σε επιστημονική φαντασία ακούγονται ακόμα πιο γελοία όταν είναι αποτέλεσμα systran ή κάτι άλλο.


Σύνολο η 3η season θα έχει 23 επεισόδια;) Νομίζω θα το συνεχίσουν...
www.tv.com
10 επεισόδια.

Τωρα δεν ξερω τι να αρχισω απο lost και 4400...Το πρωτο ή το δευτερο
Αν το διαστημικό σε συγκινεί τράβα σε ολοκληρωμένες σειρές που τα σπάνε. Γιατί lost & 4400 είναι συνεχιζόμενες και πέφτει ξενέρα χωρίς το τέλος.

Ευχαριστώ την τύχη μου που συγχρονίστηκα να δω Farscape ακριβώς με το τελείωμα της σειράς. Ευτυχώς είχα δει πριν και Babylon5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaguraw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
The 4400...τρομερη σειρα πολυ καλες ερμηνειες
φοωερο σασπενς και κατι εξελιξεις που σε αφηνουνε κοκαλο.

Για μενα καλυτερο απο λοστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Που το έχεις φτάσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
S1ngles :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scar.lett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η scar.lett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
δαγκωτό LOST!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaguraw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Που το έχεις φτάσει?

αν λες εμενα..
εχω δει οτι εχει βγει
δλδ τις 3 πρωτες σαιζον
διαβασα στο wiki οτι καινουργια επεισοδια θα βγουνε καλοκαιρι 2007
η θα αρχισουνε να γυρνανε τοτε δεν θυμαμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Τωρα θα σας πεταξω και το κουφο αλλα δεν μπορω...:redface:


"Της Ελλαδος τα Παιδια"!!!!!!!!!!!!!:clapup: :clapup: :clapup: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Τωρα θα σας πεταξω και το κουφο αλλα δεν μπορω...:redface:


"Της Ελλαδος τα Παιδια"!!!!!!!!!!!!!:clapup: :clapup: :clapup: :P

Ναι ρε συ, τι κοκκινίζεις, θεϊκή σειρά!:P Πολύ γέλιο. Αυτοί οι 3 φαντάροι τρελοί.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει πάρα πολύ και ο Detective Monk:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Παίζεται ακόμη αυτό;:)

Ναι, κάθε Σάββατο απόγευμα στο Σταρ:clapup:
Τι εννοείς ακόμη? Γιατί, παιζόταν και παλιότερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εχει 2-3 χρονια που παιζει νομιζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top