Eurovision 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Βρε Άγγελε γούστα είναι αυτά. Εμένα μου άρεσε και δε τη θεώρησα ξέκωλο. Και περιττό να πω οτι έχω πολύ ευαίσθητα ραντάρ με τα ξέκωλα.

Ίσι ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=7yXRym46gpc

της Γαλλιας ειναι αυτο..ωραιο χορευτικο...και της ισπανιας https://www.youtube.com/watch?v=YjsSN32HS0Y
εχει μια σοβαρη μελωδια...
αυτα μπορω να τα συγκρινω με του Αλακιου μαζι με την Αλβανια βεβαια..εγω θα τα ηθελα αυτα μεσα στην 5αδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
αυτα μπορω να τα συγκρινω με του Αλακιου μαζι με την Αλβανια βεβαια..εγω θα τα ηθελα αυτα μεσα στην 5αδα..

Το Αλάκιο δεν πέρασε στον τελικό Αγγελάκο.:P:P:P:P

(κρυάδες;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Η δισκογραφικη που εφτιαξε προσφατα ο Αλκαιος με το Σχοινα..πηρε τη μπουκια απο το στομα απο μεγαλες δισκογραφικες που μας πρηζανε με τους σταρς τους τα τελευταια χρονια..καποιες αντιδρασεις μπορει να οφειλονται και σε αυτο..;) και μαλιστα λεγανε οτι θα πουλανε τα cd τους μεχρι και 10ευρω..

https://www.friendsmf.com/#/History/?page=2


επισης εκτιμω πολυ που το οπα δεν εχει μπουτια και βυζια και ουτε σκιζει και ξεκουμπωνει "τυχαια" τα πουκαμισα οπως ο Ρουβας(μηπως..λεω μηπως αυτος ειναι ενας λογος που δεν αρεσει τοσο πολυ σε καποιους?μήπως θελανε περισσοτερο γυμνο ψαχνο στην πιστα?).....ξερετε τι λεω..αν παρει καλη θεση θα παρει εκδικηση και για το Ρακιντζη..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
επισης εκτιμω πολυ που το οπα δεν εχει μπουτια και βυζια

και εγώ το εκτιμώ

σε αντίθετη περίπτωση , θα ήταν αλλόκοτο

:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εχω ακουσει ανθρωπους να βριζουν το οπα και τον Αλκαιο και την ιδια στιγμη να λενε ποσο καλυτερα ηταν τα μπουτια της παπαριζου και η αγγλικη βλακεια my number one..καταλαβαινω ποσο υποκρισια υπαρχει σε μερικα μυαλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
φυσικά

τώρα έχουμε πιάσει το θέμα από την φιλοσοφική του σκοπιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Οφφτοπικ:P
Εμένα μ'άρεσε πολύ του Βελγίου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
φυσικά

τώρα έχουμε πιάσει το θέμα από την φιλοσοφική του σκοπιά


Για άτομο που δεν βλέπει Eurovision σαν πολύ δεν γράφεις στο θέμα αυτό; :confused::whistle:


Να ξαναπώ ότι το μόνο τραγούδι που μου αρέσει είναι αυτό του Βελγίου! :D

Ευχαριστώ για την προσοχή σας...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Για άτομο που δεν βλέπει Eurovision σαν πολύ δεν γράφεις στο θέμα αυτό;
αυτο το φαινομενο εχει διαπιστωθει και με ερευνες..οτι καποιοι κατηγορουν τα τρας προγραμματα πχ με υπερβολικα και υποπτα πολλες λεπτομερειες..το πιασατε νομιζω..:P


καταλαβαινω ποσο υποκρισια υπαρχει σε μερικα μυαλα..
Μιλάμε ακόμα για Eurovision???
πιστευω οτι καταλαβαινεις τι εννοω...μην κανουμε οτι δεν καταλαβαινουμε.τα διαβαζω κατι τετοια στο ιντερνετ συνεχεια..

κατηγορουν το οπα ως πολυ χαμλης ποιοτητας μπουζουκοτραγουδο.και την ιδια στιγμη αν τους ρωτησεις για την παπαριζου και το Ρουβα στη eurovision θα σου που "θεα "τελειο κλπ... ουαι υμιν γραμματεις και φαρισαιοι υποκριται..

αν θελουνε μπουτι και βυζι στο τραγουδι καποιοι ας το πουνε καθαρα ,οχι να το ριχνουν στα σχολια περι ποιοτητας του τραγουδιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Για άτομο που δεν βλέπει Eurovision σαν πολύ δεν γράφεις στο θέμα αυτό; :confused::whistle:



ε αφού δεν βλέπω , έχω μπόλικο χρόνο για να γράφω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Σήμερα στις 22:00 στη ΝΕΤ ο τελικός της Eurovision 2010. Οι χώρες που συμμετέχουν με σειρά εμφάνισης είναι οι εξής:


  1. Αζερμπαϊτζάν
  2. Ισπανία
  3. Νορβηγία
  4. Μολδαβία
  5. Κύπρος
  6. Βοσνία Ερζεγοβίνη
  7. Βέλγιο
  8. Σερβία
  9. Λευκορωσία
  10. Ιρλανδία
  11. Ελλάδα
  12. Ηνωμένο Βασίλειο
  13. Γεωργία
  14. Τουρκία
  15. Αλβανία
  16. Ισλανδία
  17. Ουκρανία
  18. Γαλλία
  19. Ρουμανία
  20. Ρωσία
  21. Αρμενία
  22. Γερμανία
  23. Πορτογαλία
  24. Ισραήλ
  25. Δανία
Καλή επιτυχία Ελλάδα!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ωραια..ειμαστε στη μεση..και πριν απο το διαφημιστικο διαλειμμα νομιζω που ειναι αμεσως μετα

Η Τελικη προβα του Αλκαιου με τα φλεγομενα τυμπανα(δεν με εντυπωσιασαν τοσο πολυ προσωπικα):)
Καλη επιτυχια...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
αν θελουνε μπουτι και βυζι στο τραγουδι καποιοι ας το πουνε καθαρα ,οχι να το ριχνουν στα σχολια περι ποιοτητας του τραγουδιου





μας τσάκωσες :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ο Νορβηγος ειναι γλυκας! :)
Αν και το τραγουδακι του ειναι για νανι-νανι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ακουγόταν κάπως αλλοιωμένη η φωνή του Αλκαίου ή είναι ιδέα μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ακουγόταν κάπως αλλοιωμένη η φωνή του Αλκαίου ή είναι ιδέα μου;

Βραχνή ακουγόταν....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ο Νορβηγος ειναι γλυκας! :)
Αν και το τραγουδακι του ειναι για νανι-νανι!!!


Το ίδιο και ο Ρώσος!!! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top