Eurovision 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Η Αρμένισσα πάντως και η Ουκρανίδα είναι μακράν οι καλύτερες παρουσίες. Μετά ακολουθεί η Γερμανίδα.

(Αναρωτιέμαι πάντως αν υπάρχει άντρας που μπορεί να κάνει καλά την Αρμένισσα... :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Η Αρμένισσα πάντως και η Ουκρανίδα είναι μακράν οι καλύτερες παρουσίες. Μετά ακολουθεί η Γερμανίδα.

(Αναρωτιέμαι πάντως αν υπάρχει άντρας που μπορεί να κάνει καλά την Αρμένισσα... :P)

Γιατί δεν είναι καλά η κοπέλα;;; :confused::confused:

Εμένα μου άρεσε και η Γαλλία! :P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
ΩΠΑ, ΩΠΑ, ΩΠΑ....


ζήτω η γαλότσα....




:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Γιατί δεν είναι καλά η κοπέλα;;; :confused::confused:

Εμένα μου άρεσε και η Γαλλία! :P:redface:

Δεν μ'έπιασες Μάρω... Εννοώ ότι είναι γυναίκα king size... Με αυτήν την έννοια το έγραψα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Δεν μ'έπιασες Μάρω... Εννοώ ότι είναι γυναίκα king size... Με αυτήν την έννοια το έγραψα...


σορρυ Πέτρο :redface::redface::redface::redface:


:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τη Γερμανία την ψηφίζουν όλοι επειδή έχει λεφτά για να οργανώσει τον επόμενο διαγωνισμό; :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τη Γερμανία την ψηφίζουν όλοι επειδή έχει λεφτά για να οργανώσει τον επόμενο διαγωνισμό; :loltooth:
Όχι! Επειδή τρέμουν τη Μέρκελ. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summer life

Νεοφερμένος

Ο summer life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Όχι! Επειδή τρέμουν τη Μέρκελ. :lol:

εδωσε εντολη η μερκελ. συγκεκριμενα η εντολη ελεγε " φιλοι ευρωπαιοι οπως πολυ καλα ξερετε στην Ελλαδα τα πραγματα δεν πανε πολυ καλα . φτωχεια ανεργια και πολλα αλλα. πραγματικα πειτε μου σας αρεσει αυτη η κατασταση?????? δεν νομιζω και επειδη δε νομιζω κοφτε τις παπα.....ς και φροντιστε η Γερμανια να βουλωσει απο τα δωδεκαρια. γεμιστε μας με δωδεκαρια και εμεις θα δε θα σας αφησουμε ετσι. αποφασιστε ελευθερα και ψηφιστε μας αν θελετε τα παιδια σας να βρουνε δουλεια αυριο. ειμαι η μερκελ και μολις τελειωσα:D"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
άκου εκεί, γιουροβίζιον ίσον με θεσμός..., πού το βρήκαμε αυτό; τί πάει να πει αυτό;
εδώ στην Ελλάδα και η απατεωνιά και η αλητεία είναι θεσμός..., όσο για τη γιουροβίσιον, δεν είμαι σίγουρος ότι είναι θεσμός....:hmm:


έέέ όόό..., τα πήραμε, τα πήραμε, τα ...ίδια μου τα δυο

έέέ όόό..., τα πήραμε, τα πήραμε τα ...ίδια μου τα δυο

καλοοό έ...; :hehe::hehe::hehe: όόό....

(είδατε πώς πουλάνε τα μωρά...; ακόμα και η Καλομοίρα, καλύτερα τα είχε πάει....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Απ' το κακό στο χειρότερο πάμε,μου φαίνεται..!:hmm:

*και δεν εννοώ από άποψη θέσεων/βαθμολογιών/κλπ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ολα τα τραγουδια πανω απο τον Αλκαιο ηταν στα Αγγλικα..κατι λεει αυτο..μονο ο Σερβος με το μαλλι περουκα ηταν στη γλωσσα του μαζι με εμας..αντε και το ισραηλ..

της Δανιας ηταν καρααντιγραφαρα..μεγαλη πατατα..της Τουρκιας σουργελο ,το ψηφισαν σαν του Λορντι ολα τα παιδαρελια για τα ρομποτακια... ..

της γερμανιας ηταν χαριτωμενο και αξιζε στα ψηλά και η κοπελα συμπαθεστατη..αλλα μυριζω και πολιτικους και οικονομικους λογους που το εδωσαν στη Γερμανια...
του Βελγιου παλι καλα ηταν στα πρωτα ..

παντως ηδη ζητησαν Αγγλοι και Γαλλοι το οπα για διασκευες κλπ..ενω του Ριμπακ,ή αλλα τραγουδια που βγηκαν πρωτα δεν τα ακουει κανεις πια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Το track της 10ετίας και η ερμηνεύτρια του αιώνα! Τι σκουφί και τούτο :eek:
Η συμμετοχή του Aden αν δεν κάνω λάθος, ε; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Αρμενία! :inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
καλα ποσο ψηλη ηταν αυτη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
1.96 νομίζω.
Εγω πάντως άνετα,θα την ψήφιζα για Μις Κόσμος...
Επίσης,καπου διάβασα πως έχει Ελληνικές ρίζες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Έχει βγάλει και ρίζες!!!!!!!!!!!!:eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top