Eurovision 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Ίσα με κει πάνω!!!!!!!!! Σκάλα θες να τη φτάσεις....
Τί να κάνεις την σκάλα ρέ........ πονηρούλη - ρούλη - ρούλη !!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
1.96 αποκλειεταi....δεν την ειδα τοσο καθαρα πλαι σε αλλους..αλλα δεν βρισκω και πληροφοριες για το υψος της..το πολυ 180..
https://www.armenianpulse.com/artists/eva-rivas/
At the age of 13, having a height of 180sm. she gained an exclusive right to participate in the adult beauty contest and was awarded the title of “Miss Talent”.
λετε να ψηλωσε και αλλο?


παντως ειναι οπως και οι περισσοτερες ψηλες..ατσουμπαλη και χοντροκομμενη..ουτε συγκριση με τη Sirusho στο quele quele και την απιστευτη τσακπινια θηλυκοτητα της(ή συγκρινετε με την Λενα της γερμανιας..).. μονο που εχει ωραιο προσωπο,,αλλα απο κινηση σαν ανδρας..επιθετικη και αχαρη...σαν να επαιζε φουτμπολ..:P

Η Αρμενια όπως και το διπλανο Αζερμπαιτζαν κανανε το ιδιο..στιλανε δυο μοντελες στο στυλλ..αλλα πραγματικα αψυχες..αλλα με πολλα φρου φρου αλλα μπουτι ή βυζι εξω...και λαιτ ξενερωτα τραγουδια..αμερικανιες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Τί να κάνεις την σκάλα ρέ........ πονηρούλη - ρούλη - ρούλη !!!!!!!!!!
Nα της διορθώσω το σκούφο που στραβοκάθησε, Μαξίμ!!!! Τι άλλο;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δειτε δω με τακουνια ξεπερναει τους στρατιωτικους απο πισω για λιγο...που καθονται σε σκαλοπατι..
κανα 180 πρεπει να ειναι...

https://www.youtube.com/watch?v=KwGRslNO-s0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ίσα με κει πάνω!!!!!!!!! Σκάλα θες να τη φτάσεις....

καλα ποσο ψηλη ηταν αυτη?

λετε να ψηλωσε και αλλο?


παντως ειναι οπως και οι περισσοτερες ψηλες..ατσουμπαλη και χοντροκομμενη..ουτε συγκριση με τη Sirusho στο quele quele και την απιστευτη τσακπινια θηλυκοτητα της(ή συγκρινετε με την Λενα της γερμανιας..).. μονο που εχει ωραιο προσωπο,,αλλα απο κινηση σαν ανδρας..επιθετικη και αχαρη...σαν να επαιζε φουτμπολ..:P


Θα με αναγκάσετε να τραβήξω τα υπέροχα σγουρά μαλλιά μου και δεν το θέλω! Η κοπέλα είναι ΘΕΑ! :eek:

Αν είναι δυνατόν!Είναι Πανέμορφη και καθόλου άχαρη παρά το ύψος της! :eek::eek:
:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
παντως ειναι οπως και οι περισσοτερες ψηλες..ατσουμπαλη και χοντροκομμενη..ουτε συγκριση με τη Sirusho στο quele quele και την απιστευτη τσακπινια θηλυκοτητα της(ή συγκρινετε με την Λενα της γερμανιας..).. μονο που εχει ωραιο προσωπο,,αλλα απο κινηση σαν ανδρας..επιθετικη και αχαρη...


συμφωνω αχαρη ηταν και το τραγουδι που μας πρηξανε να το λενε φαβορι προσωπικα δεν μου αρεσε καθολου.

Μου αρεσε αρκετα το τραγουδι που βγηκε και η τραγουδιστρια ηταν πολυ χαριτωμενη.

Προσωπικα θα ηθελα τη Γαλλια ή την Κυπρο για πρωτια.

Γενικα υπηρχαν πολλα συμπαθητικα τραγουδια αλλα κανενα που να μου κινησει τοσο πολυ το ενδιαφερον και να πω ναι οκ αυτο ειναι το νουμερο 1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Είδαμε το τέλος της Eurovision σε ένα πάρτι, όταν ένας γερμανός φίλος ήρθε και μου είπε "καλέ, Ελλάδα-Γερμανία κονταροχτυπιούνται για την κορυφή, λέει". Δεν ξέρω αν υπήρξε τέτοια φάση, αλλά από το σόου αποκόμισα τα εξής:
1. Η νικήτρια Lena είχε μία πολύ συμπαθητική παρουσία, με χαμηλό budget και καμία τρελή παραγωγή. Ευχάριστο διάλειμμα ανάμεσα σε βιολιστές, κλόουν, χορευτές, φώτα τρελά, εκρηκτικές σεξουαλικότητες. :)
2. Κάποιοι είπαν για τον Αλκαίο ότι το τραγούδι μοιάζει τούρκικο. Αλήθεια, με ποιες ελληνικές μελωδίες συνδέεται η μουσική του; Ειλικρινά αναρωτιέμαι. Διόρθωση, μου επιβεβαίωσαν ότι είναι όντως ποντιακό.
3. Η Lena υπήρξε το κέντρο σκανδάλου για τις γυμνές σκηνές της σε μία σειρά. Και για την αγανάκτησή της, όταν αφού επιλέχθηκε για να εκπροσωπήσει τη χώρα, εγκατέλειψε τη σκηνή, γιατί όλο το πανηγύρι της ήταν πολύ... Τελικά όλα ξεχνιούνται με τη νίκη!
4. Κάτι συγκρίσεις Ελλάδας-Γερμανίας, με αναφορά στην οικονομική κρίση και τη στάση Μέρκελ, και "τελικά μας νίκησαν οι Γερμανοί", είναι πολύ στενόμυαλες...

Καλά περάσαμε και φέτος, στο τέλος ο φίλος ο Γερμανός που ανέφερα χαμογελούσε έκπληκτος με το θρίαμβο που τον βρήκε, ενώ πριν σνόμπαρε το γεγονός! lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Κορυφαίος και ο Jimmy Jump!Πήδηξε μέσα στην σκηνη!Ε,τον αθεόφοβο!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Θα με αναγκάσετε να τραβήξω τα υπέροχα σγουρά μαλλιά μου και δεν το θέλω! Η κοπέλα είναι ΘΕΑ! :eek:

Αν είναι δυνατόν!Είναι Πανέμορφη και καθόλου άχαρη παρά το ύψος της!
ναι..σαν τα μοντελα..ακινητα στη βιτρινα σαν κουκλες..

εχεις δει το quele quele?υπαρχει συγκριση?

εγω τη sirusho στο quele quele σχεδον την ερωτευτηκα..ενω τη ριβας απλα θα τη θυμαμαι για λιγο ως μια ακομα ωραια τυπου μοντελα..τιποτα αλλο..


να τη η ριβας μαζι με το Ψωμιαδη..
https://www.youtube.com/watch?v=nGyg3afQudk
φοραει υποπτα μεγαλες ντακουνες και δεν φαινεται τοσο ψηλοτερη απο τους ανδρες της ασφαλειας..

φαινεται σαν Αντρουτσος παντα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=SaO0FAksA_A

John Lilygreen-Life Looks Better in Spring

ΑΔΙΚΙΑΑΑΑ!!!:mpinelik::cry:

Τώρα που το είδα. Παιδιά πραγματική αδικία η θέση της Κύπρου. Το κομμάτι είναι ΠΟΛΥ ωραίο στα ίδια κυβικά με του Βελγίου θεωρώ.
Είδες τι κάνει η γεωγραφική θέση... -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
μου θυμιζει την Μπαγοκιαννη η Ριβας:P:clapup:
σας τρελανα ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δεν ηθελα 8η θεση, νομιζω αξιζαμε περισσοτερο...
εν συγκρισει με ολα οσα ακουσα...:/:
Πολυ μπαλαντα επεσε φετος, καπως πιο σοβαρη η γιουροβιζον.
Και Η Ρικα Βαγιανη απο τις αγαπημενες μου, μπραβο της!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

ααααα,δεν μας τα ειπε αυτα..
τωρα μου αρεσει περισσοτερο..:P

καπως πιο σοβαρη η γιουροβιζον.
Ξενερωτη θα την ελεγα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ξενερωτη θα την ελεγα...:D

ε ενταξει, εγω περιμενω πως και πως να αλλαξει το στυλακι της τηλεορασης.
Εχω σιχαθει να βλεπω μπουτια και τραλαλα ολη την ωρα.
Ε και η γιουροβιζον φετος μου αρεσε περισσοτερο, αν και κακα τα ψεμματα μετα τις πρωτες μπαλαντες ο Αλκαιος μας ξεσηκωσε. Το ου να εβγαζαν καλα θα ταν. Και το ντυσιμο τους εντελως γυφτε. Η λυρα με εφτιαξε!!
Ισως να προτιμω κατι ενδιαμεσο, ουτε σουργελε ουτε ξενερουα. Και το χθεσινο που ειδα μαρεσε περισσοτερο απο ο,τι περσυ, αν εξαιρεσεις την παρουσιαστρια που ηταν εντελως απεριποιητη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
4. Κάτι συγκρίσεις Ελλάδας-Γερμανίας, με αναφορά στην οικονομική κρίση και τη στάση Μέρκελ, και "τελικά μας νίκησαν οι Γερμανοί", είναι πολύ στενόμυαλες...
Όπου διάβασα αντίστοιχα σχόλια έγιναν με γενναίες δόσεις χιούμορ και προφανέστατη διάθεση αυτοσαρκασμού.
Είναι στενόμυαλοι αυτοί που έχουν χιούμορ; Δεν νομίζω. :hmm:Μάλλον το αντίθετο συμβαίνει.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εχω σιχαθει να βλεπω μπουτια και τραλαλα ολη την ωρα.
αφου εγω που ειμαι ανδρας τα εχω βαρεθει ,,φαντασου εσυ.:D
παντως Γαλλοι και Αγγλοι ηδη ζητησαν και πριν τον τελικο το Οπα για διασκευες..κατι που δεν ξερω αν της Γερμανιας πχ θα το κανει..

οποτε μπορουν ανετα να βγαλουν το Ου και να βαλουν κατι αλλο..ενα οργανο πχ κρουστο..
ενορχηστρωση και στιχοι μπορουν να αλλαξουν απιστευτα ενα τραγουδι... σαν τη Μισυρλου πχ...



παντως και το γαλλικο τραγουδι (ή αφρικανικο καλυτερα:D) θα ειναι χιτ και θα παιζει παντου ενω αλλα ξενερωτα που βγηκαν μπροστα πχ της Δανιας αλλα ίσως και της γερμανιας να μην αντεξουν πολυ..
ο Ρυμπακ παντως το ευχαριστηθηκε το Οπα
https://www.youtube.com/watch?v=Xh1PKgXAgW4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.

Δεν είπα το αντίθετο. ;)


Όπου διάβασα αντίστοιχα σχόλια έγιναν με γενναίες δόσεις χιούμορ και προφανέστατη διάθεση αυτοσαρκασμού.
Είναι στενόμυαλοι αυτοί που έχουν χιούμορ; Δεν νομίζω. :hmm:Μάλλον το αντίθετο συμβαίνει.


Δεν έχω ιδέα αν αναφερόμαστε στα ίδια σχόλια. Μάλλον όχι όμως, γιατί ό,τι διάβασα εγώ ήταν του ύφους "ά παλιογερμαναράδες" και "ντροπή μας που δώσαμε ψήφο στη Γερμανία", κλπ.
Το χιούμορ είναι πάντα ευπρόσδεκτο, κατά τ' άλλα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top