Τι είναι τελικά γοητεία στο άλλο φύλο;

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Γοητεία είναι ο τρόπος ομιλίας,το χαμόγελο και ο αέρας του ατόμου προς το σε μένα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Γοητεία είναι ο τρόπος ομιλίας,το χαμόγελο και ο αέρας του ατόμου προς το σε μένα :)


άν και συμφωνώ δεν έιναι απαρετητό, ο κάθε άνθρωπος βαθμολογεί βάση γούστου, ή κουλτούρας και προσωπικών θέλω μπορεί ο ένας να θέλει να μηλάει έτσι και ο άλλος γιουβέτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Προσωπικά, θεωρώ πως γοητεία για έναν άνδρα είναι ο αέρας που αποπνέει. Να είναι περιποιημένος, άλλα όχι και του στυλ "αν δεν σηκώσω το μαλλί κάγκελο, δεν βγαίνω". Ακόμα, να έχει διαπεραστικό βλέμμα και ωραίο χαμόγελο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Εμένα δεν μου αρέσουν οι αντικειμενικά ωραίοι (αυτοί με λεπτά χαρακτηριστικά κτλ) μ'αρέσουν οι αρρενωποί άνδρες, που αποπνέουν και λίγη βαρβατίλα.
Επίσης, με τρελαίνει το λίγο πρόστυχο/αλήτικο βλέμμα και που και που να πετάει κανά υπονοούμενο (αλλά όχι να σε φέρνει σε δύσκολη θέση).
Τέλος μ'αρέσουν αυτοί που αγαπάνε και φροντίζουν τον εαυτό τους.Έτσι δείχνουν σεβασμό και προς εμένα.Δε λέω να είναι η στυλάρα της πόλης αλλά να κάνει ένα καλό/αξιοπρεπέστατο ντυσιματάκι.

Αυτά τα ολίγα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έλεν Τσέρι

Νεοφερμένος

Η Έλεν Τσέρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Νομίζω πως παραβλέπουμε το προφανές.Γοητεία είναι κάτι ξεχωριστό για καθένα-καθεμία. Νομίζω ότι σχετίζεται με τον τρόπο που φέρεται ο άλλος στον χώρο-με την έννοια της συμπεριφοράς και των κινήσεων μαζί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Γοητεια στο αλλο φυλο ειναι μια σειρα χαρακτηριστικων που αποπνεει και που ελκυουν το ετερον ημισυ.Προσωπικα για μενα στον ανδρα γοητεια ασκει η πνευματικοτητα ,η κουλτουρα του ,η ευγενεια του ,να ειναι αρρενωπος και με sex appeal.....Γενικα με ενα βλεμμα του να με μαγνητιζει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Γοητεια για μενα ειναι το βλεμμα του αλλου...........:loveangel
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
ο τρόπος που κοιτάζει να είναι αληθινός και όχι πρόστυχος
ο τρόπος που συμπεριφέρεται στην καθημερινή ζωή να είναι απέριττος
το χαμόγελο να είναι πηγαίο και ζωντανό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
....the art of seduction...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Baby Lee

Νεοφερμένος

Η Baby Lee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Σκληρο χουμορ και επιπεδη κοιλια.

μονο 3 σελιδες
και μαζευτηκαν τΟσα κλισε Ηδη,
μανΟΥλα μου:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top