Facebook: Τεχνικές Συμβουλές

Cuius Cuius

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Ομολογουμένως, θα σας ρωτούσα "Μα είστε σοβαρός;". Βασικά δεν κατάλαβα λέξη από όλα όσα είπατε. :P

κουιους κουιους, αχ μωρε μωρε. :redface::redface:

Το μόνο που κατάλαβα είναι ότι ξέρετε να προφέρετε το όνομά μου σωστά.

Τουλάχιστον γέλασα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MaryVeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η MaryVeg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000352444115#!/profile.php?id=100000751083847

να και το δικό μου !!! λοιπόν, αρχικά ήμουν αντίθετη με την ιδέα του φβ, αλλά άλαξα γνώμη! θεωρώ πως ο τρόπος με τον οποίο το χειρίζεσαι μπορεί να προσφέρει πράγματα ή να καταστρέψει! παράδειγμα, εγώ το χρησιμοποιώ για αναμετάδωση ειδίσεων, ανταλλαγή απόψεων με ομοιδεάες ή μη, καμιά φορά που δεν έχω τίποτα να κάνω παίζω κανα παιχνίδι - πολύ σπάνια - , επίσης έχω πολλούς φίλους που λόγο αποστάσεων είτε εντός της ελλάδας, είτε εκτός, είναι δύσκολο να βρισκόμαστε και έτσι μαθαίνω τα νλεα τους, μαθαίνουν τα δικά μου. Τέλος πολλές φορές έχουν βγει από το φβ πολλά θετικά του τύπου -χρειάζεται αίμα για κάποιο άτομο που νοσηλεύεται, κλπ. Αυτά εν πολύ συντομία !!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
όχι όχι μαίρη βεγκ., με τίποτα σιγουρότατα , αν και όμως γιατί φυσικά καθόλου.

Το facebook είναι ένας από τους τρόπους του Γέτι και της ιερότητας της σαχλαμαραν
που ζει τρακόσια χρόνια κατω από τη γή αγοράζοντας Ντουροστικ,
να ανακαλύψει τις διαφορές μεταξύ κέρινου προσώπου και χαρτιού βιβλίων.

Το φεησμπουκ είναι καρέκλα. :confused:

..και με την επίφαση του αυνανισμού
και της λασπολογίας κάποιοι το παίζουν τοποτηρητές του αντιχρίστου
στη δικτυακή γη
(με ποιον μιλάς μωρή πατσαβούρα στις 5 τα χαράματα)


να μην θυμηθώ να ξεχάσω ότι το είδος των ανθρωπίνων επαφών,
με την εξωγήινη φίλη των φεησμπουκουπαλλήλων εχεί αρχίσει και
παίρνει τη μορφή της κατάκτησης του μουνιού της Χαίδος.

υγ. κουιους χ 2 αφού γέλασες περιμένω μια καλοκαιρινή συνταγή
για να κορέσω το καλοκαιρινό πάθος μου για γλυκιές ευωδιές
σαν μάφιν που χαμογελούν στο αιωρούμενο χέρι πάνω απ΄το πιάτο.

πόσο περιπαθής και εκφυλισμένα ζαχαρωτός μπορεί να γίνω :(:(

τουλάχιστον καλύτερο από μια ντελικάτη δυσωδία, ε?

πάρε και κάψε το τραγικό μου κούτσουρο τώρα,
να ροζιάσουν και τα μαγουλάκια σου :redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Θεωρώ μεγάλη βλακεία να κάνεις συλλογή από φίλους με τους οποίους δεν ανταλλάσσεις ούτε ένα ''γεια''.
Γενικά το ψιλό βαρέθηκα.
Δεν έχει και κανένα καλό game.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Γιατί τα λέω όλα αυτά; Γιατί το Facebook, όσα προνόμια κι αν προσφέρει, τείνει να αντικαταστήσει την πραγματική ζωή και να διαλύσει τις πραγματικές φιλίες.

Μέχρι κι εγώ με κουράζω με τόσες επαναλήψεις. :redface: Δε φταίει το facebook καλή μου. :) Εμείς φταίμε, γιατί κάνουμε κακή χρήση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δεν φταίει το facebook σε τέτοιες περιπτώσεις, αλλά το άτομο που είναι ποζεράκι, για να τραβήξει τη προσοχή πάνω της ξέρω γω. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Το τσατ του fb έχει γίνει νομίζω χάλια αυτό τον καιρό με τις αλλαγές που συνέχεια κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Το τσατ του fb έχει γίνει νομίζω χάλια αυτό τον καιρό με τις αλλαγές που συνέχεια κάνει.

Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο... Ειδικά η τελευταία αλλαγή το έκανε άθλιο... Καλά που το χρησιμοποιώ ελάχιστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cuius Cuius

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Δεν φταίει το facebook σε τέτοιες περιπτώσεις, αλλά το άτομο που είναι ποζεράκι, για να τραβήξει τη προσοχή πάνω της ξέρω γω. :pfff:

Ναι, αυτό ισχύει στη συγκεκριμένη περίπτωση.

να ροζιάσουν και τα μαγουλάκια σου :redface::redface:

Δεν. (ροζιάζουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σήμερα άλλαξε και η δικιά μου συνομιλία, ΤΟ ΑΙΣΧΟΣ!
Χάλια την έκαναν.
Θέλω όμως να ρωτήσω κάτι.
Είχα μια ομάδα που της είχα κλειστό το chat. Με την αλλαγή εκείνες οι ρυθμίσεις χάθηκαν; Γιατί έχει κάτι για περιορισμό διαθεσιμότητας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Δεν έχω καταλάβει τι είναι αυτό περί διαθεσιμότητας που λέει. :hmm:
Γενικά, είναι ΧΑΛΙΑ. -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σε ποιους φίλους σου να είσαι διαθέσιμος για συνομιλία.
Εγώ τους έχω όλους σε ομάδες άρα εκεί μου εμφανίζει τις ομάδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Μα μου έχει ένα τικ μόνο. Δεν βγάζει ονόματα για ομάδες κτλ. =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Θα έπρεπε να προστατεύει την ανωνυμία του χρήστη βασικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ιδιωτική υπηρεσία είναι, αν δεν σας αρέσει φύγετε απ' το facebook. Τι κάθεστε και γκρινιάζετε "είναι χάλια" σαν δημοτικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Δεν έχω καταλάβει τι είναι αυτό περί διαθεσιμότητας που λέει. :hmm:
Γενικά, είναι ΧΑΛΙΑ. -.-
Και αν το κλικάρεις δεν σου κάνει τίποτα.
Προσπάθησα να κάνω περιορισμό διαθεσιμότητας για 1-2 άτομα που δεν ήθελα να με ενοχλούν, αλλά δυστυχώς δεν λειτουργεί, ελπίζω να φτιάξει σύντομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ιδιωτική υπηρεσία είναι, αν δεν σας αρέσει φύγετε απ' το facebook. Τι κάθεστε και γκρινιάζετε "είναι χάλια" σαν δημοτικά;
Ουάου τι υπέροχη λογική είναι αυτή; :D
Έλα παιδιά, ας γίνουμε άβουλα και παθητικά όντα χωρίς να εκφράζουμε τις απόψεις μας ή/και τη δυσαρέσκεια μας διότι μιλάμε για ...ιδιωτική επιχείρηση! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cuius Cuius

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Είναι όντως αηδία το καινούριο chat... και το picture viewer, που το έχουν αλλάξει εδώ και καιρό μεν, αλλά εμένα ακόμη με εκνευρίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Είναι όντως αηδία το καινούριο chat... και το picture viewer, που το έχουν αλλάξει εδώ και καιρό μεν, αλλά εμένα ακόμη με εκνευρίζει.
τι δεν ειναι αηδια εκει μεσα?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cuius Cuius

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
έλα τώρα, δεν μπορώ να καταθάβω κάτι το οποίο χρησιμοποιώ πολύ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top