Χωρίς εμπειρία

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Λοιπον κατ αρχας δεν υπαρχει καταλληλη ηλικια γιαν κανεις σχεση (και οι πιο πολλοι που βιαστηκαμε φαγαμε τα μουτρα μας:redface:).
Εσυ να σαι χαλαρος, ΝΑ ΣΑΙ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΣΟΥ, και θα την βρεις την καταλληλη. τωρα που θα πας και φοιτητης χοχοχοχοχοχο θα περασεις καλα;):D.
Μην αγχωνεσε νεαρε μου ολα στον καιρο τους (προτιμας πολλες αποτυχημενες ή μια και καλη?:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
μην αγχωνεσαι επειδη οι συνομήλικοι σου εχουν κανει κατι....Καποια στιγμη θα τα φας τα μουτρα σου οπως ολοι μας! Ακομα και να ανταποκριθεις σε καποια που δεν σου αρεσει δεν νομιζω πως θα βγαλεις τιποτα..Υπομονη και ολα θα γινουν με την σεορα τους...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Μεγαλο λαθος αυτο που ειπες, νομιζεις οτι οποια στη λεει σε γουσταρει?
Διάβαζε καλά τι γράφει ο άλλος πριν απαντήσεις... Εγω είπα ότι αν μου την πεί δεν θα ασχοληθώ ούτε στιγμή παραπάνω γιατί αφενός εχω πολύ σημαντικότερα πράγματα να ασχοληθώ (και αυτά σαφέστατα δεν είναι το πήδημα όπως ανέφερες) και αφετέρου γιατί να το κάνω απο τη στιγμή που έχω τόσες άλλες να με θέλουν ,και να μου το δείχνουν, αντί να το παίζουν ή και να είναι δύσκολες. Τι συμαίνει είσαι δύσκολη, δηλαδή αν θέλεις κάποιον πολύ δεν τον βάζεις στη ζωη σου γιατί έχεις βάλει την τεμπέλα της δύσκολης και δεν λες να την βγάλεις? Δεν νομίζω πως έχεις θελήσει ποτέ πολύ εναν άνρθωπο, γιατί εαν είχε συμβεί δεν θα φερόσουν έτσι..
Πάντω να ξέρεις 2 πράγματα (αν και τα είπε και η λία αλλά δεν πήρες γραμμή ούτε μια της λέξη):
Δύο περιπτώσεις ανδρών επιμένουν, τα λιγούρια που κατηγορείς, και δεν καταλαβαίνεις ότι αυτά είναι που εμμένουν για να πετύχουν τον στόχο τους την ώρα που εσύ νομίζεις ότι μόνο λιγούρια δεν είναι, και οι λαπάδες που τους κάνεις ότι θέλεις και κολάνε... Διαλέγεις και παίρνεις..

Ο σοβαρός δεν θα ασχοληθεί μαζί σου.. De facto αυτό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Διάβαζε καλά τι γράφει ο άλλος πριν απαντήσεις... Εγω είπα ότι αν μου την πεί δεν θα ασχοληθώ ούτε στιγμή παραπάνω γιατί αφενός εχω πολύ σημαντικότερα πράγματα να ασχοληθώ (και αυτά σαφέστατα δεν είναι το πήδημα όπως ανέφερες) και αφετέρου γιατί να το κάνω απο τη στιγμή που έχω τόσες άλλες να με θέλουν ,και να μου το δείχνουν, αντί να το παίζουν ή και να είναι δύσκολες. Τι συμαίνει είσαι δύσκολη, δηλαδή αν θέλεις κάποιον πολύ δεν τον βάζεις στη ζωη σου γιατί έχεις βάλει την τεμπέλα της δύσκολης και δεν λες να την βγάλεις? Δεν νομίζω πως έχεις θελήσει ποτέ πολύ εναν άνρθωπο, γιατί εαν είχε συμβεί δεν θα φερόσουν έτσι..
Πάντω να ξέρεις 2 πράγματα (αν και τα είπε και η λία αλλά δεν πήρες γραμμή ούτε μια της λέξη):
Δύο περιπτώσεις ανδρών επιμένουν, τα λιγούρια που κατηγορείς, και δεν καταλαβαίνεις ότι αυτά είναι που εμμένουν για να πετύχουν τον στόχο τους την ώρα που εσύ νομίζεις ότι μόνο λιγούρια δεν είναι, και οι λαπάδες που τους κάνεις ότι θέλεις και κολάνε... Διαλέγεις και παίρνεις..

Ο σοβαρός δεν θα ασχοληθεί μαζί σου.. De facto αυτό..
Δεν ανεφερα κανενα πηδημα απολυτως. ΠΟΥΘΕΝΑ. Ειπα ναι, γιατι εχει να την πεσει στις αλλες, πραγμα πολυ σοβαρο. Πεσει=πηδημα? :eek:Εννοω δηλαδη του στυλ: " Δε θες εσυ? ΟΚ, next!" Δεν ειπα να ασχολεισαι χρονια(αυτο εχω πει 100 φορες ηταν ενα υπερβολικο παραδειγμα, ξεκολλα), αλλα λιγο παραπανω, τοσο busy εισαι? Και γιατι δεν απαντησες στην ερωτηση(και γενικοτερα δε σχολιασες τα υπολοιπα που σου ειπα, γιατι δε μου απαντας σ αυτα?), δε καταλαβαινεις οτι μπορει να βγει καλο αν επιμεινεις οπως ειπα ηδη? Θα σου δωθει ισως περισσοτερο θαρρος την αλλη φορα για να ρωτησεις κιολας γιατι συμπεριφερεται ετσι η κοπελα κ ενω δειχνει πως ενδιαφερεται τελικα ριχνει X. Να ξερει ποιος κ τι κανει λαθος να το διορθωσει.
Εγω το ξαναδιαβασα για να σου κανω τη χαρη και το κανω κ copy-paste. Για δες τι λες : "Για την ακρίβεια γιατί μόλις βρήκε κάποια που δεν του την είπε αλλά του έδειξε απο την πρώτη στιγμή ότι και αυτη ενδιαφέρεται γιαυτόν.."
Τωρα δηλαδη εσυ μ αυτο εννοεις αυτο που λες απο πανω? :confused: Τι να σου πω...καλα εσυ εισαι ρε παιδι μου σε αλλο level, εδω μιλαμε(με τον Χρηστο εννοω) πως ψαχνομαστε να βρουμε μια και δε βρισκουμε και εσυ εχεις ολοκληρο χαρεμι. Δεν ειμαι δυσκολη(με την εννοια που το λες), ειμαι επιφυλακτικη, χρειαζομαι χρονο για να πιστεψω και να εμπιστευτω τους ανθρωπους. Βρες τη διαφορα. Το εχω πει ηδη αυτο, να μην επαναλαμβανομαι σε παρακαλω κανε το κοπο να το δεις.

Η Λια αναφερθηκε σε αλλη κατηγορια απ τη δικια μου οποτε καντε κομμα και χωστε τα σ αυτες γιατι με ζαλισατε χωρις λογο, εμενα δε με αφορα αυτο που ειπε. Διαβασες ολα τα μηνυματα 'η τα τελευταια κ οποιον παρει ο χαρος? Να μην εισαι απολυτος γιατι εχω γνωρισει αξιολογα ατομα που επιμενουν γενικα στη ζωη τους στην προσπαθεια τους να βρουν το κατι παραπανω. Ναι πολυ σοβαρα ατομα. Επιβεβαιωμενο. (Αναφερεσαι σ εμενα οτι δε θα ασχοληθει μαζι μου 'η στις δυσκολες που ειπαμε πριν? Αν αναφερεσαι σ εμενα τοτε ασε να το γνωριζω καλυτερα απο σενα το ποσο σοβαρος ειναι αυτος που ασχολειται μαζι μου, αλλιως πες τα σ αυτες στις οποιες αναφερεσαι.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
δε καταλαβαινεις οτι μπορει να βγει καλο αν επιμεινεις οπως ειπα ηδη?
Το μοναδικό καλό που μπορεί να βγει είναι ίσως να κερδίσουν οι φαρμακοβιομηχανίες. ο.Ο

As I've said, είναι μεγάλο σφάλμα να μην κάνεις και εκ μέρους σου μία κίνηση. Κατηγορείς τους άντρες που τα θέλουν όλα έτοιμα, αλλά κάνεις κι εσύ αυτό: τα περιμένεις όλα από εκείνους. Seriously, δεν θα το εκτιμήσει κανένας αυτό.
Τέλος πάντων, ό,τι θες κάνε, δεν με αφορά κιόλας το συγκεκριμένο θέμα, αφού ούτως ή άλλως ποτέ δεν θα έβγαινα μαζί σου ή με όμοιά σου, ακόμα και σε αφανισμό του γυναικείου φύλου.

Με τέτοια συμπεριφορά ένας λογικός άντρας θα σκεφτόταν τα εξής, σε αυτά που λες:

Θα σου δωθει ισως περισσοτερο θαρρος την αλλη φορα για να ρωτησεις κιολας γιατι συμπεριφερεται ετσι η κοπελα κ ενω δειχνει πως ενδιαφερεται τελικα ριχνει X.
- Γιατί συμπεριφέρεται έτσι η κοπέλα;
- Γιατί είναι μουρλή!

Να ξερει ποιος κ τι κανει λαθος να το διορθωσει.
- Τι λάθος έκανα;
- Ασχολήθηκα.
- Πώς το διορθώνω;
- Ασχολούμαι με μια σοβαρή.


Οπότε ξανασκέψου λίγο την στρατηγική σου. Αλλιώς μετά εσύ θα γκρινιάζεις και θα λες "γιατί έχω τον μαλακομαγνήτη;".

Disclaimer: οποιοδήποτε επίθετο δεν είναι επ' ουδενί προσωπικό, αλλά αναφέρεται ... γενικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Το μοναδικό καλό που μπορεί να βγει είναι ίσως να κερδίσουν οι φαρμακοβιομηχανίες. ο.Ο

As I've said, είναι μεγάλο σφάλμα να μην κάνεις και εκ μέρους σου μία κίνηση. Κατηγορείς τους άντρες που τα θέλουν όλα έτοιμα, αλλά κάνεις κι εσύ αυτό: τα περιμένεις όλα από εκείνους. Seriously, δεν θα το εκτιμήσει κανένας αυτό.
Τέλος πάντων, ό,τι θες κάνε, δεν με αφορά κιόλας το συγκεκριμένο θέμα, αφού ούτως ή άλλως ποτέ δεν θα έβγαινα μαζί σου ή με όμοιά σου, ακόμα και σε αφανισμό του γυναικείου φύλου.
Για να απαντησω κ σε αυτο, μη σε προσβαλω.

Ωραια και γιατι εγω εχω δει τοοοσα αγορακια να πλησιαζουν μια πολυ ωραια κοπελα, να τρωνε αρχικα ενα Χ και υστερα να ξαναπλησιαζουν? Δε σου ειπα να προσπαθεις μια ζωη, δεν μιλαω για υπερβολες. Anyway, δε θες ΕΣΥ δε το κανεις, αλλος μπορει να θελει να ξαναδοκιμασει. :lock:Enough is enough, αφου εγω δεν εχω μεινει μονη και ερημη ειμαι ενα ζωντανο θαυμα , right? :P :)

Παντως,ναι, το εχω παραδεχτει κ εγω σε καποιο ποστ μου οτι ειναι σφαλμα μου οντως αυτο(ειναι ενα περιεργο στοιχειο-ελαττωμα του χαρακτηρα μου γενικα) αλλα δε το εχεις δει και θες να μου το ξαναπεις ετσι για να εχουμε να λεμε :D
Αστειευομαι αλλα γελασα με το μηνυμα σου, στο λογο μου! Γελασα οχι ειρωνικα αλλα γελασα ρε παιδι μου, μ αρεσε!
Με τέτοια συμπεριφορά ένας λογικός άντρας θα σκεφτόταν τα εξής, σε αυτά που λες:
...
Γιατι δε δεχεσαι οτι εχουν ασχοληθει σοβαρα ατομα μαζι μου? Τι να κανω για να σε πεισω? Και γιατι δε δεχεσαι οτι ειμαι σοβαρη και δεν ειμαι τρελη? Μα μου το εχουν πει και τοσοι αλλοι και οσοι με γνωριζουν με θεωρουν και πολυ ωριμη, αρα ετσι μας βγαζεις ολους νοκ-αουτ. Δηλαδη απ αυτο κρινεις αν ειμαι σοβαρη 'η οχι? Ειμαι ιδιορρυθμη, περιεργη, διαφορετικη, προβληματικη, εξωγηινη, ελλατωματικη! :P :D Γελαω παντως, congrats!
Οπότε ξανασκέψου λίγο την στρατηγική σου. Αλλιώς μετά εσύ θα γκρινιάζεις και θα λες "γιατί έχω τον μαλακομαγνήτη;".
Το σκεφτομαι χρονια τωρα αλλα δε μπορω να κανω κατι καθως δε το ελεγχω, ειναι τελειως αυθορμητο(μεχρι τωρα τουλαχιστον :devil:)...omg! ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ! :P :D
Δεν εχω μαλακομαγνητη ρε γ*μωωωω και ουτε εχω γκρινιαξει ποτε! "I swear to God"
Α, ναι , σορρυ μιλουσες γενικα :P (Χαρηκα Γιωργο :), nice to meet you ακομα κ αν δεν ειναι αμοιβαιο, εχω συνθισει ενα χρονο εδω "μεσα" :D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιλιαδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Soledad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
είσαι σε μια καφετέρια, σου αρέσει κάποια κοπέλα, την κοιτάς και βλέπεις να ανταποκρίνεται πλησίασε την άφοβα, χωρίς να φοβάσαι αν θα σε περάσει για λιγούρη, φροντίζοντας να είσαι φιλικός και ευγενικός(γιατί όχι και αστείος για να βοηθήσεις λίγο την εικόνα που μπορεί να φαίνεσαι έμπειρος(επειδή είσαι όμορφος όπως είπες) ..από εκεί και πέρα ατάκες και τέτοια μην τα σκέφτεσαι αυτά γιατί τότε είναι που θα σε περάσει για λιγούρη...θα πρέπει να είσαι ο εαυτός σου και να είσαι αυθόρμητος(αυτό είναι νομίζω το κυριότερο)..σε περίπτωση που δεν δείξει ενδιαφέρον και φας Χ, δεν έγινε και τίποτα άγνωστη ήταν και είναι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
είσαι σε μια καφετέρια, σου αρέσει κάποια κοπέλα, την κοιτάς και βλέπεις να ανταποκρίνεται πλησίασε την άφοβα, χωρίς να φοβάσαι αν θα σε περάσει για λιγούρη, φροντίζοντας να είσαι φιλικός και ευγενικός(γιατί όχι και αστείος για να βοηθήσεις λίγο την εικόνα που μπορεί να φαίνεσαι έμπειρος(επειδή είσαι όμορφος όπως είπες) ..από εκεί και πέρα ατάκες και τέτοια μην τα σκέφτεσαι αυτά γιατί τότε είναι που θα σε περάσει για λιγούρη...θα πρέπει να είσαι ο εαυτός σου και να είσαι αυθόρμητος(αυτό είναι νομίζω το κυριότερο)..σε περίπτωση που δεν δείξει ενδιαφέρον και φας Χ, δεν έγινε και τίποτα άγνωστη ήταν και είναι ;)

που το πιο πιθανο ειναι να φας ΧΧΧ αλλα προφανως μπορει να πιστευεις στις αμερικανικες ταινιες,στα happy endings οταν γνωριζεις μια κοπελα κτλπ....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιλιαδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Soledad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
που το πιο πιθανο ειναι να φας ΧΧΧ αλλα προφανως μπορει να πιστευεις στις αμερικανικες ταινιες,στα happy endings οταν γνωριζεις μια κοπελα κτλπ....:whistle:

Μπα δεν βλέπω αμερικάνικες ταινίες :P
απλά νομίζω πως δεν έχει θάρρος και θα πρέπει να καταλάβει πως όπως και να προσεγγίσει μια κοπέλα(άγνωστη και μη) σίγουρα ένα Χ θα το φάει κάποια στιγμή στην ζωή του:/: ... δεν θα πρέπει λοιπόν να σκέφτεται αρνητικά κατά την γνώμη μου αλλά να είναι ο εαυτός του και να μην σκέφτεται καθε φορά που θέλει να προσεγγίσει μια κοπέλα το αποτέλεσμα...
εσύ? ως αγόρι του έχεις γράψει κάτι για να τον βοηθήσεις? αν όχι μπες στον κόπο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Μπα δεν βλέπω αμερικάνικες ταινίες :P
απλά νομίζω πως δεν έχει θάρρος και θα πρέπει να καταλάβει πως όπως και να προσεγγίσει μια κοπέλα(άγνωστη και μη) σίγουρα ένα Χ θα το φάει κάποια στιγμή στην ζωή του:/: ... δεν θα πρέπει λοιπόν να σκέφτεται αρνητικά κατά την γνώμη μου αλλά να είναι ο εαυτός του και να μην σκέφτεται καθε φορά που θέλει να προσεγγίσει μια κοπέλα το αποτέλεσμα...
εσύ? ως αγόρι του έχεις γράψει κάτι για να τον βοηθήσεις? αν όχι μπες στον κόπο:P

δεν ειναι θεμα θαρους αλλα και πολλων αλλων.πχ μπορει να μην θελω να μου γαμησει την διαθεση ενα τεραστιο Χ και δεν νομιζω οτι ειναι κακο αυτο....τι να σκεφτεται αρνητικα,με βαση τι λογικη και τις πιθανοτητες ειναι σχεδον αδυνατο να αρχισει κατι ετσι κυριως αν δεν γνωριζεις καθολου τον αλλο,αλλο καφετερια,αλλο club.σαφως εχεις δικιο και αυτα που λες ειναι καλα αλλα δυστυχώς δεν εχουν αποτελεσμα....

εγω σαν αγορι δεν εχω να πω αυτα.Οι κοπελες οσο και αν ντρεπονται να το παραδεχτουν ειναι χειροτερες απο εμας σε οτι αφορα την εμφανιση.Αρα η πρωτη και τελευταια συμβουλη μου ειναι να αρχισεις ενα αθλημα-να γυμναστεις(οχι γυμναστηριο).Αυτο θα εχει 2 θετικα:
1.θα διευρύνεις το κυκλο σου και θα γνωρισεις νεα ατομα=νεες παρεες=πιθανον νεες κοπελες
2.το point που ειπα πανω,οσο πιο good looking εισαι τοσο περισσοτερες ευκαιριες θα εχεις.κοιτα γυρω σου τι κυκλοφορει και θα συμφωνησεις μαζι μου....




συγνωμη για το υφος μου αν ειμαι λιγο εριστικός:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ναι οκ ο καλλιεργημένος, ευγενικός άντρας αλλα... το παρακαναμε με τον πολιτισμο. Εγω λεω διεκδικησε λιγο παραπανω απλα μην γινεσαι ενοχλητικος 'η πιεστικος 'η κουραστικος. Γιατι να συμβιβαστεις αμεσως δληαδη? Δηλαδη γιατι να μην ρωτησει πχ ο Χρηστος στο τελος" γιατι δε μ αφηνεις να σε πλησιασω αφου τοση ωρα με κοιταζεις?" , να καταλαβει και τι κανει λαθος κ να το διορθωσει κιολας. Οχι πως θα το κανει γαιτι ειναι ντροπαλουλης :P αλλα λεω μια γνωμη.
Γιατί δεν είναι κάποιος διαγωνισμός :)
Ένας άντρας διαπιστώνει μια χημεία-έλξη προς μια γυναίκα, θα την προσεγγίσει και τέλος. Αν είναι τώρα να μπλέξουμε την φιλοσοφία των διαγωνισμός, εμπόδια και εγώ δεν ξέρω τι άλλο, η χημεία-έλξη πάει περίπατο. Φυσικά δεν εννοώ με 1-2 ματιές και μετά κρεβάτι, αλλά αυτή η "τεχνική" δυσκολία που έχετε καθιερώσει είναι απίστευτα ξενέρωτη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Γιατί δεν είναι κάποιος διαγωνισμός :)
Ένας άντρας διαπιστώνει μια χημεία-έλξη προς μια γυναίκα, θα την προσεγγίσει και τέλος. Αν είναι τώρα να μπλέξουμε την φιλοσοφία των διαγωνισμός, εμπόδια και εγώ δεν ξέρω τι άλλο, η χημεία-έλξη πάει περίπατο. Φυσικά δεν εννοώ με 1-2 ματιές και μετά κρεβάτι, αλλά αυτή η "τεχνική" δυσκολία που έχετε καθιερώσει είναι απίστευτα ξενέρωτη :)

Εχουν?! Δεν εχω καθιερωσει τιποτα εγω η "καημενουλα" :P , εγω ειμαι ο εαυτος μου, αυθορμητη :D
ΟΚ τα υπολοιπα, no prob :)



P.S. Απλα απεχει καμποσα χιλιομετρα η θεωρια απ τη πραξη οσον αφορα εμενα. Εκει κολλαω. Τεσπα, ειμαι :offtopic: Γιατι δεν εχει ΚΑΙ χαμογελαστη φατσουλα στο off topic? Με χαμογελαστη το λεω εδω παντως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top