Διακοπές στη Χαλκιδική

MakisPr

Νεοφερμένος

Ο MakisPr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ρε παιδια τωρα που τελειωσαμε το σχολειο σκεφτομαστε οπως ολοι τις διακοπες. Λεμε να παμε Χαλκιδικη καμια βδομαδα με την παρεα μου αλλα θα ηθελα να μου πειτε ποια μερη στη Χαλκιδικη εχουν αρκετη νεολαια και οχι μεγαλους και ξενερωσουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Λοιπόν λοιπόν...
Αρμοδιότης προέκυψε...
Βασικά πες λίγο τι στυλ διακοπών θες να κάνεις...
Από άποψη διαμονής, διασκέδασης, πολυκοσμίας κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakisPr

Νεοφερμένος

Ο MakisPr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Οχι camping, σε κανα ξενοδοχειο λογικα. Διασκεδαση στα τερματα και νεο κοσμο οχι μεγαλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Στα τέρματα εννοείς φάσαρια απ' ότι κατάλαβα...
Άρα θα σου πρότεινα πρώτο πόδι γι' αυτά που θες... Έχει άπειρο κόσμο και πάνω κάτω είναι παρόμοια... Ρίξε καμιά ματιά για χωριά εκεί πέρα και πες μου τι σου αρέσει κι αν θες καμιά λεπτομέρεια παραπάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakisPr

Νεοφερμένος

Ο MakisPr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
θα ηθελα κατι πιο συγκεκριμενο ως προς την περιοχη ομως ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Πάντως, αν αποφασίσεις να πας στην χερσόνησο Σιθωνίας (2ο πόδι) μη τυχόν και δεν πας για μπάνιο στην Βουρβουρού! Υπέροχη παραλία, καταγάλανα νερά! Έχουν περάσει... (:worry:) αιώνες από τότε που είχα πάει διακοπές εκεί και η παραλία αυτή μου έχει μείνει αξέχαστη! :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Δες... Λογικά θες κάτι σε Καλλιθέα ας πούμε... Και γενικώς από εκείνη την πλευρά της Κασσάνδρας(Χανιώτη κλπ)(την ανατολική)... Από την δυτική πλευρά ίσως να σου άρεσε στην Φούρκα...


Πάντως, αν αποφασίσεις να πας στην χερσόνησο Σιθωνίας (2ο πόδι) μη τυχόν και δεν πας για μπάνιο στην Βουρβουρού! Υπέροχη παραλία, καταγάλανα νερά! Έχουν περάσει... (:worry:) αιώνες από τότε που είχα πάει διακοπές εκεί και η παραλία αυτή μου έχει μείνει αξέχαστη! :yes:

Αχμ ναι, η Σιθωνία είναι πάρα πολύ όμορφη κι έχει και ωραίες θάλασσες... Και έχει και αρκετά λιγότερο κόσμο απ' ότι στην Κασσάνδρα, οπότε εγώ γενικά την προτιμώ... Αλλά ο φίλος μας θέλει πιο πολύ νταβαντούρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MakisPr

Νεοφερμένος

Ο MakisPr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Για τον Μαρμαρα τη εχετε να πειτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Για τον Μαρμαρα τη εχετε να πειτε?

Εμένα δεν μου αρέσει προσωπικά και έχω ακούσει και παρόμοιες απόψεις από γνωστούς μου που μένουν πιο κοντά... Αλλά είναι κι αυτός στο στυλάκι που θέλεις και είναι και σχετικά πιο εύκολο να πας εκεί απ' ότι πρώτο πόδι, έχει λιγότερη κίνηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*natalia5555*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
θα ηθελα κατι πιο συγκεκριμενο ως προς την περιοχη ομως ...

Καλλιθεα,Μαρμαρα,Ποτιδαια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top