Βουητό από τα ηχεία της οθόνης

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά έχω εδώ και καιρό μια οθόνη Syncmaster Τ200hd και εδώ και καιρό βουίζει, όταν έχω κλειστή τη φωνή είναι ok, αλλά ώταν την ανοίγω σαν να "ζουζουνίζει" και όσο ποιο πολύ ανοίγω την φωνή, τόσο πιο πολύ το κάνει, και ετσι δεν με αφήνει να ακούσω καλά καποια πράγματα, τι να κάνω για να σταματίσει;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά έχω εδώ και καιρό μια οθόνη Syncmaster Τ200hd και εδώ και καιρό βουίζει, όταν έχω κλειστή τη φωνή είναι ok, αλλά ώταν την ανοίγω σαν να "ζουζουνίζει" και όσο ποιο πολύ ανοίγω την φωνή, τόσο πιο πολύ το κάνει, και ετσι δεν με αφήνει να ακούσω καλά καποια πράγματα, τι να κάνω για να σταματίσει;;

αν και δεν ξερω πολλα περι του θεματος,πιστευω πως το προβλημα ισως να οφειλεται σε προβλημα με τα ηχεια.ισως να εχουν παθει κατι...βασικα,τα ηχεια ειναι ενσωματωμενα στην τηλεοραση ειναι ειναι απο αυτα τα 2 μικρα ηχεια που τα συνδεεις στο pc?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
μα καλα ολα τα κουλά σε εσένα συμβαίνουν;;;; Δεν σε έχω δει σε άλλο θέμα πέρα από αυτά που έχουν να κάνουν με προβλήματα σε Η/Υ :lol:

Μήπως υπάρχει πρόβλημα με τα drivers της κάρτας ήχου ή της οθόνης; Όταν βάζεις ακουστικά ακούς παράσιτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Βασικά εχω κανα 2 υπολογιστες, και τους βαζω στην ιδια οθονη, ομως το κανει και στους 2!
Οσο γιατο οτι εχω πολλα προβλήματα, απλα οι αλλοι το ψαχνουνε και στο google π.χ The speakers of my screen buzzing αλλα ήθελα καλύτερα να το βαλω εδω, γιατι εκκει δεν εβρισκα και πολλα ενδιαφεροντα θεματα!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
προβληματικα ηχεια που συντονιζουν με τον ηχο χαμηλης συχνοτητας κυριως,,συνηθως λογω και ψευτικης κατασκευης στις οθονες συχνα

ειχα τετοιο προβλημα με την 32αρα lg τηλεοραση,,και μου αλλαξαν τα ηχεια
καλυτερα παρε ξεχωρα ηχεια..
χαλανε σπανια εως ποτε καιειναι πιο γερα..
με 15-20 ευρω παιρνεις εξαιρετικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τι τα πηρες?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top