Heroes

Αγαπημένος ήρωας?
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 30)

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Ναι, η γνωστή σειρά... Την βλέπετε? Μέχρι ποιό επισόδειο έχετε φτάσει?
Εγώ είμαι στο 12ο του πρώτου κύκλου, και έχω εθιστεί.:D
Ποιός είναι ο αγαπημένος σας ήρωας? Η 2η σαιζόν είναι όντως τόσο μάπα όσο λένε?

ψ. Παρακαλώ για σπόιλερς βάλτε κουμπάκια κτλ. Πολλοί δεν έχουν αρχίσει την σειρά ακόμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Μέχρι και το 6ο του 2ου κύκλου. Μάπα δεν τη λες, απλά δε φαίνεται να πηγαίνει κάπου. Θα δούμε. Τα επεισόδια είναι σχετικά γεμάτα, δηλαδή δεν περνάει επεισόδιο που να μην έχει γίνει κάτι (βλ. 2ος κύκλος lost).
Ο Hiro είναι αγαπημένος ήρωας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ναι, η γνωστή σειρά... Την βλέπετε? Μέχρι ποιό επισόδειο έχετε φτάσει?
Εγώ είμαι στο 12ο του πρώτου κύκλου, και έχω εθιστεί.:D
Ποιός είναι ο αγαπημένος σας ήρωας? Η 2η σαιζόν είναι όντως τόσο μάπα όσο λένε?
Και εγώ στο ίδιο επεισόδιο είμαι.
Είναι όντως πολύ καλή σειρά.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Niki Saunders και ξερο ψωμι λεμε - η γυναικα μαμει και δερνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Niki Saunders και ξερο ψωμι λεμε - η γυναικα μαμει και δερνει!
Βασικα...
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
στο 2ο κύκλο είμαι κι εγώ, τα βλέπω 4-4, σε batches:P

αγαπημένος ήρωας ο Hiro, αλλά και o καινούριος που πετάει και είναι νεαρούλης και πάει σχολείο και δε θυμάμαι πως τον λένε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
εγώ στον 1ο είμαι, στο 16ο επεισόδιο. Εντάξει, καλή σειρά, δεν λέω... Έχει δράση και σχετική αγωνία, αλλά προσωπικά δεν έχει γίνει αγαπημένη μου :P

Θα συνεχισω να τη βλέπω πάντως. Ο Hiro είναι ο αγαπημένος μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
χτες είδα το 7ο της δεύτερης σαιζόν...

Νικι και Hiro οι αγαπημένοι μου :)

μ'αρέσει μ'αρεσει, μ'αρέσει!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Μόνο σε εμένα αρέσει ο Πέτρος Πετρέλης δηλαδής? Χμμ... Μόλις τελειώσω τον πρώτο κύκλο ίσως να αλλάξω γνώμη βεβαία. Ανάλογα με το αν θα γίνει η έκρηξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Hiro και ξερό ψωμί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Ηθοποιάρα, και ψήφισα Πήτερ + Χίρο μαζί, ούτως ή άλλως. Και η Νίκι είναι φοβερή ηθοποιός. Ειδικά στο θέμα της πολλαπλής προσωπικότητας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Προσπερασα τα ποστ μηπως ειχαν σποιλερς, γιατι ειμαι στο 8ο επεισοδιο. Μια χαρα η σειρα ως εδω (αν και copy paste απο 4400 :P ). Ασχετως δυναμεων, ο Χίρο Νακαμουρα κλεβει την παρασταση γιατι ειναι άνιμε απο μονος του !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
σιγά το copy-paste! έτη φωτός είναι μπροστά το heroes:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Προσπερασα τα ποστ μηπως ειχαν σποιλερς, γιατι ειμαι στο 8ο επεισοδιο. Μια χαρα η σειρα ως εδω (αν και copy paste απο 4400 :P ). Ασχετως δυναμεων, ο Χίρο Νακαμουρα κλεβει την παρασταση γιατι ειναι άνιμε απο μονος του !
Ακριβώς! Και παίζει και πολύ καλά (όπως και όλοι λιγο-πολύ)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
μόλις είδα το company man επεισόδιο, χαλαρά το καλύτερο μέχρι τώρα! φοβερό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Δεν το χω δεί καθόλου. Αν κατάλαβα καλά από τις διαφημίσεις έχει να κάνει με άτομα που έχουν υπερφυσικές δυνάμεις? Κάθε πότε το παίζει η τιβι? Τρίτη ή Τετάρτη νομίζω? Λέει τίποτα-αν είναι να το δώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
σιγά το copy-paste! έτη φωτός είναι μπροστά το heroes:P
Το ενα δεν αποκλειει το αλλο ομως ! (εχει copy-paste μεσα παντως) Και σημερα ειδα και ιδεες απο αλλες σειρες. Δεν ειναι κακο απαραιτητα αυτο, απλα κοβει απο το originality. Τα παει καλα στους αλλους τομεις ομως. Εφτασα επισοδειο 16. Μεχρι εδω ολα καλα. Ακουσα οτι η 2η σαιζον το χαλαει καπως. Για να δουμε...

Μεχρι 4 Φλεβαρη που θα ξεκινησει το Lost με κατι sci-fi πρεπει να απασχολουμαστε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Το ενα δεν αποκλειει το αλλο ομως ! (εχει copy-paste μεσα παντως) Και σημερα ειδα και ιδεες απο αλλες σειρες. Δεν ειναι κακο απαραιτητα αυτο, απλα κοβει απο το originality. Τα παει καλα στους αλλους τομεις ομως. Εφτασα επισοδειο 16. Μεχρι εδω ολα καλα. Ακουσα οτι η 2η σαιζον το χαλαει καπως. Για να δουμε...

Μεχρι 4 Φλεβαρη που θα ξεκινησει το Lost με κατι sci-fi πρεπει να απασχολουμαστε :P
Έτσι8)
Με τι έχει σχέση η σειρά?Ποιο είναι το σενάριο περίπου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
lorien, τα 17 & 20 επεισόδια απλά κόβουν κώλoυς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Έτσι8)
Με τι έχει σχέση η σειρά?Ποιο είναι το σενάριο περίπου?
Ειμαστε στο παρόν, και καποια ατομα, ανακαλυπτουν οτι αρχιζουν να εχουν καποιες υπερφυσικες δυναμεις (1 ο καθενας). Καποιος τους ψαχνει ολους, και ολοι φαινεται να συνδεονται ή να πρεπει να συνδεθουν για καποιο σημαντικο γεγονος (μη σου πω πολλα δ εκανει :) )

lorien, τα 17 & 20 επεισόδια απλά κόβουν κώλoυς.
Ναι ; Τετοια λεγε μου. Μαλλον θα δω σημερα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top