Αναζητήσεις κομματιών!

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
για μένα καμία ιδέα εεε?

https://www.youtube.com/watch?v=LQ8kFRu3Yig
μονο αυτο μου ερχεται προς το παρον. προσπαθησε να σημειωσεις τους στιχους την επομενη φορα και θα το βρεις σιγουρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=cuQLqEFs9Q8&feature=fvsr

Γνωρίζει κανείς τη μελωδία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ψάχνω ένα γνωστό κομμάτι.Είναι ποπ-ροκ θα έλεγα και το ρεφρέν λέει επανειλλημένα "shame on you (στοπ για 2 δεύτερα).. shame on you κλπ ".Τραγουδάει γυναίκα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Κανένα από αυτά.Ίσως το ρεφρέν να μη λέει ακριβώς αυτό αλλά κάτι παρεμφερές..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Παιδια ψαχνω ενα τραγουδι,σε στυλ χορευτικο,που το τραγουδαει γυναικα και πρεπει να ειναι καινουργιο.Καποιοι στιχοι του ειναι:
...only you can give me your life...move your body,move it down,move your body,let's get loud....only you control me the way...i wanna be you...everyday baby you give me life...

Το ξερει κανεις;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ξερουμε πως λεγετε το σονγκ που παιζει κατα την διαρκεια του τραιλερ? :hmm:

https://www.youtube.com/watch?v=hMpb9HEn9pA&feature=channel_video_title
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Ψάχνω ένα γνωστό κομμάτι.Είναι ποπ-ροκ θα έλεγα και το ρεφρέν λέει επανειλλημένα "shame on you (στοπ για 2 δεύτερα).. shame on you κλπ ".Τραγουδάει γυναίκα :hmm:

Αυτό μήπως : https://www.youtube.com/watch?v=6J9iSpA9QTs
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Ψάχνω ένα γνωστό κομμάτι.Είναι ποπ-ροκ θα έλεγα και το ρεφρέν λέει επανειλλημένα "shame on you (στοπ για 2 δεύτερα).. shame on you κλπ ".Τραγουδάει γυναίκα :hmm:

https://www.youtube.com/watch?v=8GFevL6myqU
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Παιδια ψαχνω ενα τραγουδι,σε στυλ χορευτικο,που το τραγουδαει γυναικα και πρεπει να ειναι καινουργιο.Καποιοι στιχοι του ειναι:
...only you can give me your life...move your body,move it down,move your body,let's get loud....only you control me the way...i wanna be you...everyday baby you give me life...

Το ξερει κανεις;;;;


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*BeLLatriX*

Νεοφερμένος

Η *BeLLatriX* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
@ νικος ρεθυμνο

Jennifer Lopez - Papi ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Χαχαχα δεν ειναι αυτο βεβαια,αλλα το συνθημα αυτο πιστευω οτι ειναι απο τα καλυτερα μας!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Παιδια ψαχνω ενα τραγουδι,σε στυλ χορευτικο,που το τραγουδαει γυναικα και πρεπει να ειναι καινουργιο.Καποιοι στιχοι του ειναι:
...only you can give me your life...move your body,move it down,move your body,let's get loud....only you control me the way...i wanna be you...everyday baby you give me life...

Το ξερει κανεις;;;;

αυτό μήπως??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blachberry

Νεοφερμένος

Η blachberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλημέρα!!!ψάχνω ένα τραγούδι του Γιάννη Βασιλείου που λέει μέσα: <<στις 8 σε περιμένω στο σταθμό>> και επίσης τα τραγούδια του CD του 1989 που είχε κάνει δεν μπορώ να τα βρώ πουθενά,δεν θυμάμαι και τίτλους τίποτα..άμα κάποιος ξέρει αναλυτικά του 89 τους τίτλους θα του ήμουν ευγνώμον!!!:Dευχαριστώ εκ των προτέρων:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Ψάχνω ένα λαικό που λέει
"για σένα ρωτώ αγάπη μου μέσα στα ξένα μέρη, μα κανεις δε σε ξέρει
σα φλογισμένη αστραπή, αγάπη μου, χάθηκες μές τις μπόρες, και διαβατάρικα πουλιά μου είπανε πως ζεις σε ξένες χώρες
κίνησα για να σε βρω μέσα στους ξένους τόπους και ρωτώ στη γλώσσα τους άγνωστους αθρώπους
μήπως σ' εχουν δεί"
και το ρεφρέν "μεσιέ σ'ιλ βου πλέ, εσ κε βους αβέ βυ μόν αμούρ" ("monsieur s'il vous plait, est ce que vous aves vu mon amour", αλλά το προφέρει με ελληνικούς χαρακτήρες :P. sorry αν το σκότωσα ορθογραφικά). Παίζει στο τέλος του 15ου επισοδίου του "είσαι το ταίρι μου".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ψάχνω ένα λαικό που λέει
"για σένα ρωτώ αγάπη μου μέσα στα ξένα μέρη, μα κανεις δε σε ξέρει
σα φλογισμένη αστραπή, αγάπη μου, χάθηκες μές τις μπόρες, και διαβατάρικα πουλιά μου είπανε πως ζεις σε ξένες χώρες
κίνησα για να σε βρω μέσα στους ξένους τόπους και ρωτώ στη γλώσσα τους άγνωστους αθρώπους
μήπως σ' εχουν δεί"
και το ρεφρέν "μεσιέ σ'ιλ βου πλέ, εσ κε βους αβέ βυ μόν αμούρ" ("monsieur s'il vous plait, est ce que vous aves vu mon amour", αλλά το προφέρει με ελληνικούς χαρακτήρες :P. sorry αν το σκότωσα ορθογραφικά). Παίζει στο τέλος του 15ου επισοδίου του "είσαι το ταίρι μου".



Μπάμπης Μαρκάκης - Ρούλα Καλάκη, "Μες τους Ξένους Τόπους"



υγ. παω να πέσω απο γκρεμό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top