Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Σαν έμπειρη άβυζη σου λέω πως το ιδανικό είναι να έχει σφουγγαράκι αλλά αυτό από μόνο του δεν φτάνει. Το καλύτερο για τέτοια ρούχα είναι τα σουτιέν σιλικόνης με το ζελέ που κολλάνε πάνω, στα μαζεύουν και δεν φαίνονται καθόλου. Είναι λες και πας με τον αέρα "α, δεν φοράω καν σουτιεν τώρα, οπότε κοίτα: έχω λίγο βυζί και είναι και τέλειο από μόνο του"
Για ειδικές περιπτώσεις που ο χώρος του φορέματος δεν γεμίζει ούτε με αυτόν τον τρόπο, βάζουμε δεύτερο λίγο μεγαλύτερο ζευγάρι από πάνω.

Μια ζωη στην πλανη μας εχετε απο εκει που λεγαμε αληθινα ή ψευτικα τωρα θα λεμε και με ή χωρις σουτιεν σιλικονης + σφουγγαρακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Μια ζωη στην πλανη μας εχετε απο εκει που λεγαμε αληθινα ή ψευτικα τωρα θα λεμε και με ή χωρις σουτιεν σιλικονης + σφουγγαρακι

Αγόρι μου, αυτά τα κάναμε πριν καν βγουν τα εμφυτεύματα και οι πλαστικές, απλά τότε βάζαμε βαμβάκι. Ας μην γουστάρατε τόσο τις βυζαρούδες να κάναμε αλλιώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Εδώ και εδώ. Αλλά θα χρειαστεί να ψάξεις λίγο. :)

Πολύ ωραία παπούτσια Χαρουλίνι. Δες και αυτά.

Τα αγορασα τελικα χθες αυτα που εβαλα, γιατι τα ειχα σε ενα μαγαζι εδω, απλα ηθελα γνωμες αλλα ειχα μαζεψει ηδη αρκετες και το ειχα σκεφτει. Πολυ πολυ ωραια ειναι και πανε και με τα φορεματα μου. Δεν ειχα και αλλο ψηλο παπουτσι και γενικα κατι πιο κομψο και χρειαζομουν. Χοχοχο. Κοιταξα και τα αλλα που ειχε το σαιτ αλλα αμα δεν τα δοκιμαζα δεν θα παιρνα. Αυτα που εβαλες ειναι πολυ πολυ ωραια, αλλα δεν μ'αρεσουν για 'μενα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Και καλά έκανες! ;)

Φέτος θέλω πέρα από μάξι φόρεμα, μάξι φούστες όπως... 1, 2, 3

Κάτι τέτοιο πως σας φαίνεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Το τελευταιο που εβαλες το ολοσωμο μου αρεσε πολυ πολυ.
Και το δευτερο ηταν ωραιο, το νουμερο 2 δηλαδη.
Μπορεις λογικα να το βαλεις και με καμια πιο περιτεχνη μπλουζα, τωρα αναλογα και ποιο ειναι το στυλ σου, αφου ειναι απλη η φουστα.
Και το τελευταιο αν εισαι και ψηλη ειδικα θα σου πηγαινει. Βαζεις και ενα ωραιο κολιεδακι, κανεις και καμια πλεξουδα. Χοχοχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
:)

Σε αυτές τις φόρμες το μόνο που φοβάμαι είναι να μην ξεχυλωθεί το πάνω μέρος, και έχουμε κανένα ατύχημα! :P

Και αυτή μου αρέσει...με την τσαχπινιά.

Και αυτό...για καλό φόρεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Χοχοχο. Ε θα το κοιταξεις, θα κανεις κανα κολπο. Θες ντε και καλα να ναι στραπλες; Αμα δενεται στο λαιμο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Νομίζω προτιμώ το στραπλες. Αλλά πως καταλήξαμε από τις μάξι φούστες στην φόρμα?! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μάρω ωραίες οι φούστες που εβαλες και μένα μαρέσουν τα μακριά αεράτα φορέματα ή φούστες. :]

Οι ολόσωμες φόρμες πάλι δε μ' αρέσουν καθόλου, κοντές, μακριές κτλ, απλά δε μου χτυπάνε καλά στο μάτι και νομίζω ότι δίνουν και όγκο και γενικά δεεεεεεν.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Οι ολόσωμες φόρμες πάλι δε μ' αρέσουν καθόλου, κοντές, μακριές κτλ, απλά δε μου χτυπάνε καλά στο μάτι και νομίζω ότι δίνουν και όγκο και γενικά δεεεεεεν.
μας αρεσουν εμας ομως..:P

δεν υπαρχει τιποτα πιο σεξυ απο ολοσωμα ρουχα για τη γυναικα,,-λιγο στενα βεβαια--
το σωμα φαινεται ολο ενα συνεχες,,σαν αγαλμα,,δεν κοβεται στη μεση

γιαυτο προτιμω και τα ολοσωμα μαγιο πχ..δειχνουν ολην την κλεψυδρα,μεση,,ολα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
μας αρεσουν εμας ομως..:P

δεν υπαρχει τιποτα πιο σεξυ απο ολοσωμα ρουχα για τη γυναικα,,-λιγο στενα βεβαια--

Δε ντυνόμαστε για σας όμως. Αν το κάναμε για σας θα έπρεπε να κυκλοφορούμε μόνο με εσώρουχα και ζαρτιέρες. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Και καλά έκανες! ;)

Φέτος θέλω πέρα από μάξι φόρεμα, μάξι φούστες όπως... 1, 2, 3

Κάτι τέτοιο πως σας φαίνεται;

Μη το κάνεις αυτό! :'( :P

Το τελευταίο είναι κάπως καλύτερο αλλά και πάλι δεν μαρέσει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μη το κάνεις αυτό! :'( :P

Το τελευταίο είναι κάπως καλύτερο αλλά και πάλι δεν μαρέσει! :P

χαχαχαχα δεν σου αρέσουν οι μακρυές φούστες; Προσωπικά, τις βρίσκω πολύ sexy :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αν το κάναμε για σας θα έπρεπε να κυκλοφορούμε μόνο με εσώρουχα και ζαρτιέρες. :hehe:
ωραια ιδεα..
καλοκαιρι στην παραλια,μαγιο με ζαρτιερες..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
ωραια ιδεα..
καλοκαιρι στην παραλια,μαγιο με ζαρτιερες..:P

ΑΝ το κάναμε εμείς αυτό, εσείς τι θα κάνατε για μας;;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μη το κάνεις αυτό! :'( :P

Το τελευταίο είναι κάπως καλύτερο αλλά και πάλι δεν μαρέσει! :P

Ρε μη τις βλέπεις έτσι σκέτες. Αν τις βάλεις με ένα στενό τοπάκι από πάνω, αξεσουάρ πολλά και σανδαλάκι θα' ναι πολύ καλοκαιρινό λουκ και ωραίο.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ΑΝ το κάναμε εμείς αυτό, εσείς τι θα κάνατε για μας;;; :P
Ότι επιθυμησετε..8):shifty::shifty::worship::worship::smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Ζαμπόν Κασέρι

Νεοφερμένος

Ο Ζαμπόν Κασέρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Το μαύρο το Τimberland μου φαίνεται πιο κομψό στο πόδι μου. Το κίτρινο είναι για εξοχή.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top