Βοήθεια! Πρόβλημα με τα DVD-Drive laptop

simadoula

Νεοφερμένος

Η simadoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Έχω λάπτοπ ACER Aspire 1362 WLMi, με Amd Sempron 2800+, 40 GB μνήμη (χωρισμένη σε δυο δίσκους FAT32), 512 MB DDR RAM και DVD/RW(+, -), Windows XP Home SP2 και αντιγραφικό NTI Gold. Ως πριν λίγο καιρό - και ίδίως πριν το SP2 - όλα δούλευαν "ρολόι", ώσπου ξαφνικά το αντιγραφικό δεν "εβλεπε" supported drive, μετά "έβλεπε" αλλά δεν έγραφε DVD. Τελικά, μπορώ να γράψω ήχο, δε μπορώ καθόλου να κάψω βίντεο (να δω γίνεται, αλλά με πολύ ζόρι και υπερθέρμανση της μονάδας, ακόμη και σε κλιματιζόμενο χώρο) και data γράφω όποτε μου επιτρέψει το μηχάνημα!!!:/:
Θέλω να αδειάσω χώρο στο δίσκο, αντιγράφοντας κάποια βίντεο, αλλά δε γίνεται και μου τη δίνει.:mad:Μου έχει δέσει τα χέρια! :(
Τι συμβαίνει;;;:help:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Κατά 90% το dvd-driver θέλει άλλαγμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simadoula

Νεοφερμένος

Η simadoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ Exposed_Bone για την άμεση απάντηση:)! Ομολογώ πως θα ήθελα να υπάρχει άλλη λύση κι όχι αυτή που φοβόμουν, αλλά τι να κάνουμε...θα το υποστώ! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top