Σχέσεις με διαφορά ηλικίας

technomaniac

Νεοφερμένος

Ο technomaniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Gorfuingwen

Νεοφερμένος

Ο Gorfuingwen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.

Ε μα..οχι :redface:
Απογαλακτίσου πρώτα "καλή μου" και μετά έλα να σου εξηγήσω γιατί υπάρχουν τα ινστιτούτα ομορφιάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Εγω 44,αυτη 22
Εμενα μου πεφτει,αυτη ιδρωνει να σηκωσει
Εγω χαρουμενος,αυτη ευτυχισμενη
Εγω ρεαλιστης,αυτη ηλιθια



"εγώ πληρώνω, αυτή μου τα τρώει"-> :(:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gorfuingwen

Νεοφερμένος

Ο Gorfuingwen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Αυτό θεωρώ πως πρόκειται για έναν αστικό μύθο, μικρό μου ασχημόπαπο.Δεν υπάρχει ηλικία που ο άνδρας δεν κοιτά την εξωτερική εμφάνιση μιας γυναίκας.Τα νιάτα και η ομορφιά σας,θα είναι πάντοτε το νούμερο ένα δέλεαρ και κριτήριο επιλογής σας,ο εσωτερικός κόσμος είναι κάτι δεύτερο και καμιά φορά βαρετό.Μα ποιος σου πούλησε τέτοια παραμύθια;
ο κοινωνικος προγραμματισμος τους τα πουλησε.. Και σε παρακλω πολυ μην τους τα αλλαζεις... ;) τοσο καιρο προσπαθουσαμε να παιξουμε με αυτα τα δεδομενα και εσυ προσπαθεις να τις αλαξεις?
Υ.γ. Εε να πουμε και την αληθεια ομως... Κανεις αντρας δεν ασχολητε με το αν εχετε 15 μεταπτυχιακα.. Η φυση δεν ας επλασε για αυτο... Αν θελετε να ειστε με τον καλυτερο απλα πατε σε ενα γυμναστηριο και προσεχτε λιγο την διατροφη σας... Οσα και μεταπτυχιακα και να εχετε αν δεν ειστε μουναρ.ς δεν σηκωνετε το εργαλειο.. Προφανος υπαρχουν και σαβουρογαμηδ.ς αλλα δυστυχως δεν ειμαστε σε αυτην την κατηγωρια.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Και ξαναλεω
Εγώ ρεαλιστής,αυτή ηλίθια




πιαστε ενας ενα χαρτομαντηλο ρε παιδιά...




πσ.

Προφανος υπαρχουν και σαβουρογαμηδ.ς αλλα δυστυχως δεν ειμαστε σε αυτην την κατηγωρια..


φιλαρα τζέημς,
για ξανακοιτα λιγο
τις γυναίκες μου μπλέκεις,
αυτές που δεχονται
να τους φέρονται οπως φέρεσαι εσυ
....

όχι φίλε μου,
με τη σαβούρα έχεις μπλέξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Και ξαναλεω
Εγώ ρεαλιστής,αυτή ηλίθια

Ακριβώς. Μόνο μια ηλίθια θα σου καθόταν.
Οπότε εκεί δε μιλάμε για "σχέση", αλλά για "πήδημα", οπότε είσαι οφφ, οπότε δε μας νοιάζουν αυτά που λες.

:P

σόρρυ δεν άντεξα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
φιλαρα τζέημς,
για ξανακοιτα λιγο
τις γυναίκες μου μπλέκεις,
αυτές που δεχονται
να τους φέρονται οπως φέρεσαι εσυ
....

όχι φίλε μου,
με τη σαβούρα έχεις μπλέξει

εισαι σιγουρος οτι ειναι σαβουρες ? Στειλε μου το φεησμπουκ σου να σε ανταρω και μπορεις να δεις αν ειναι σαβουρες η οχι. ;)
Περιμενω στειλτο με π.μ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grayxx

Νεοφερμένος

Ο grayxx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Κοιταξε λιγο γυρο σου καλε μου...

Καλε μου?Μιλας λες και ειναι κανα φιλαρακι απο το γυμνασιο σου,δειξε λιγο σεβασμο βαζω στοιχημα οτι ειναι στην ηλικια του πατερα σου.
Και θα συμφωνησω με αυτο που ειπε η καλη εξωτερικη εμφανιση και για γυναικες και για αντρες ειναι κατι το οποιο θες να εχει ο αλλος σε καθε ηλικια,απλα δεν στεκομαστε μονο σε αυτο μικροι και μεγαλοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Μαγκες οποιος θελει να μαθει για την ανθρωπινη και γυναικεια φυση πιο συγκεκριμενα. Athenslair.gr στη εγκραφη για να σαες κανουν δεκτους γραψτε οτι ειστε απο τον playboy. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Καλε μου?Μιλας λες και ειναι κανα φιλαρακι απο το γυμνασιο σου,δειξε λιγο σεβασμο βαζω στοιχημα οτι ειναι στην ηλικια του πατερα σου.
Και θα συμφωνησω με αυτο που ειπε η καλη εξωτερικη εμφανιση και για γυναικες και για αντρες ειναι κατι το οποιο θες να εχει ο αλλος σε καθε ηλικια,απλα δεν στεκομαστε μονο σε αυτο μικροι και μεγαλοι

Να μιλαω στο πληθυντικο δηλαδη; δεν λεω οτι δεν μετραει αλλα κοιταξτε γυρω σας κσι μετα ελατε και πειτε μου αν ολοι οι αντρες εχουν παντρευτει η εχουν σχεση με μοντελα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grayxx

Νεοφερμένος

Ο grayxx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Μαγκες οποιος θελει να μαθει για την ανθρωπινη και γυναικεια φυση πιο συγκεκριμενα. Athenslair.gr στη εγκραφη για να σαες κανουν δεκτους γραψτε οτι ειστε απο τον playboy. ;)

Μαλιστα αλλη μια αμερικανια επιπλεον για την Ελλαδα,βαζω στοιχημα οτι καθονται και αναλυουν κινησεις τακτικες κτλ αντι να συγκεντρωθούν στο πιο σημαντικο την "εμφανιση"

nothing about improving your looks, the main thing that attracts women
or social freedom the main thing that gets those women that like you
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
εισαι σιγουρος οτι ειναι σαβουρες ? Στειλε μου το φεησμπουκ σου να σε ανταρω και μπορεις να δεις αν ειναι σαβουρες η οχι. ;)
Περιμενω στειλτο με π.μ.



νομιζω δεν εχεις καταλαβει ποιος ειναι η σαβουρα της κοινωνίας :Ο

ελα κανε με αδδ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grayxx

Νεοφερμένος

Ο grayxx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Να μιλαω στο πληθυντικο δηλαδη; δεν λεω οτι δεν μετραει αλλα κοιταξτε γυρω σας κσι μετα ελατε και πειτε μου αν ολοι οι αντρες εχουν παντρευτει η εχουν σχεση με μοντελα

Δεν χρειαζεται να χρησιμοποιεις επιθετα,ειναι σαν λες κοιτα λιγο γυρω σου "εξυπνε",και ναι ενταξει υπαρχουν πολλα ατομα που δεν βασιζονται στην εξωτερικη εμφανιση οσο στην προσωπικοτητα,αμα ηταν ετσι ολοι οι ασχημοι ανθρωποι δεν θα βρισκαν ταιρι αλλα δεν συμβαινει κατι τετοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Δηλώνω ότι είμαι 32 και ούτε εγώ ενδιαφέρομαι να συζητήσω μαζί σου. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Δηλώνω ότι είμαι 32 και ούτε εγώ ενδιαφέρομαι να συζητήσω μαζί σου. :mad:

Μπραβο γκιλντα! Αντε γιατι πολυ καποιος το εχει δει αππ προχθες που γραφτηκε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Μαλιστα αλλη μια αμερικανια επιπλεον για την Ελλαδα,βαζω στοιχημα οτι καθονται και αναλυουν κινησεις τακτικες κτλ αντι να συγκεντρωθούν στο πιο σημαντικο την "εμφανιση"

nothing about improving your looks, the main thing that attracts women
or social freedom the main thing that gets those women that like you
εχασες τ στοιχημα... Αλλα η εμφανιση σου δεν ειναι το μονο πραγμα που τραβα τις γυναικες. Αλλα εσυ ξερεις ;)
νομιζω δεν εχεις καταλαβει ποιος ειναι η σαβουρα της κοινωνίας :Ο

ελα κανε με αδδ.
ειμαι σιγουρος φιλε μου οτι μπορεις να κανεις 2 πραγματα ταυτοχρονα.. Να αναπνεεις και να σκευτεσαι.. Δεν νομιζω να προσεβαλα κανεναν σε οτι εχω γραψει στο παρελθον. Αν δεν θελεις να ξεστραβοθεις δεν με πολυνοιαζει κιολας. Αλλα γενικοτερα να σεβεσαι λιγο.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
δειξε λιγο σεβασμο βαζω στοιχημα οτι ειναι στην ηλικια του πατερα σου.
Ο σεβασμός κερδίζεται, δεν επιβάλλεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

techgirl

Νεοφερμένος

Η techgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
λοιπόν...
θέλω να πιστεύω ότι οι άνθρωποι είναι κάτι περισσότερο από απλά... νούμερα!!!!
ειλικρινά δεν πιστεύω ότι υπάρχει θέμα με τη διαφορά ηλικίας ανάμεσα σε ένα ζευγάρι... τα προβλήματα τα δημιουργούν μόνο οι γύρω που μέσα στο μυαλό τους νομίζουν ότι ιδανικός σύντροφος σημαίνει αυτό που οι ίδιοι έχουν στο μυαλό τους....
είχα σχέση με άντρα 9 χρόνια μικρότερο μου... και ήταν από τις καλύτερες της ζωής μου και ήμουν πολύ ευτυχισμένη και πέρναγα πάρα πάρα πολύ καλά γιατί με τον άνθρωπο αυτό είχαμε κοινά ενδιαφέροντα, επικοινωνία, φιλία και όλα όσα χρειάζονται κατ εμέ για μια όμορφη σχέση!
Ο λόγος που τελείωσε άδοξα αυτή η σχέση ήταν το... περιβάλλον που δεν μπορούσε να ξεπεράσει την διαφορά ηλικίας μας και δημιουργούσε συνεχώς προβλήματα... και όσο καλά και αν είσαι με κάποιον, αν έχεις κάποιους άλλους να σου τρώνε το μυαλό και την ψυχή με γκρίνιες και φασαρίες κάποια στιγμή αναπόφευκτα κουράζεσαι και αν είσαι και λίγο αδύναμος.. κάνεις πίσω.
Εγώ πάντως.. δεν έκανα πίσω....

αν και η συζήτηση έχει ξεκινήσει εδώ και πολλά χρόνια, είναι διαχρονική… Μόλις χτες σκεφτόμουν κάτι ανάλογο με αφορμή την ιστορία μιας φίλης, 10 χρόνια μεγαλύτερης από μένα (είμαι 27), η οποία τα έφτιαξε με έναν 24χρονο… Οι άνθρωποι θα έπρεπε σίγουρα να είναι παραπάνω από νούμερα, αλλά στην πράξη αυτό που βλέπω είναι ότι αν και οι «μικροί» στην αρχή βλέπουν τη «μεγάλη» σα θεά, στην πορεία αυτοί κάνουν πίσω…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top