Boys and Noise

Σας αρέσουν τα τραγούδια και η μουσική των Boys and Noise;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 8)
  • Δεν ξέρω, δεν πολυ ασχολούμαι!

    Ψήφοι: 0 0.0%

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Ξερω οτι θα φαω κραξιμο ομως
καιρό τωρα ηθελα κι εγω να
εκφράσω την αποψη μου πανω
στο θεμα της μουσικης και των
συγκροτημάτων.
Για οσους δεν γνωριζουν τους Boys+Noise
παρακατω εχω μερικές πληροφορίες...

Τα μέλη τους συγκροτήματος Boys and Noise επιλέχτηκαν από τους Playmen την Παρασκευή 5 Απριλίου 2013.Το συγκρότημα με το όνομα Boys and Noise δημιουργήθηκε την Τετάρτη 17 Απριλίου 2013 από τους Playmen ,οι οποίοι υπήρξαν εκείνη την περίοδο μουσικοί παραγώγοι για το συγκεκριμένο συγκρότημα στα πλαίσια του μουσικού διαγωνισμού της Amita Motion Positive Group μέσα στους οποίους υπήρξαν κι άλλοι καταξιομένοι καλλιτέχνες.

Οι Boys and Noise αποτελούνται από τρία νέα ,πολύ ταλαντούχα αγόρια με πολύ μέλλον μπροστά τους ,οι τρεις αυτοί ταλαντούχοι καλλιτέχνες είναι :

1. ο Βαγγέλης Κακουριώτης (Vangelis Kakouriotis στο Facebook) 2. o Άρης Μακρής (Aris Makris στο Facebook) 3. ο Δημήρης Γιαννούλης (Jimmy Gian στο Facebook)

Αυτά αυτά είναι τρία πραγματικά υπέροχα αγόρια που ήδη σε αυτό το πολύ λίγο χρονικό διάστημα έχουν καταφέρει να αποκτήσουν φανατικό κοινό που τους στηρίζει ενεργά στην κάθε τους κίνηση. Έχουν κυκλοφορήσει ήδη το πρώτο τους δίσκο που μέσα σε 1,5 μήνα μετά την κυκλοφορία του κατάφερε να γίνει χρυσός και να προσελκύσει κι άλλους θαυμαστές ... Όπως λένε και οι Fans τους "Χρειαζόμαστε καινούριους Ηaters γιατί οι παλιοί έγιναν Fans" όπου είναι και αλήθεια ..

Το μικρότερο μέλος του συγκροτήματος είναι ο Βαγγέλης Κακουριώτης στο συγκρότημα και ειναι
18 χρονών, παίζει κλασική κιθάρα ,drums και τουμπερλέκι και φυσικά τραγουδάει ... περισσότερες πληροφορίες (σχεδόν τα πάντα) ξέρους οι πολύ πιστές fans τους ..Ο Άρης Μακρής είναι το "μεγαλύτερο" σε ηλικία μέλος του συγκροτήματος .. Μπήκε στην ηλικα των 24 ετών δεν παίζει μουσικό όργανο αλλά τραγουδούσε στο School Wave ... και το τρίτο μέλος είναι ο Δημήτρης Γιαννούλης ή αλλιώς Jimmy Gian (οι περισσότεροι έτσι τον φωνάζουν) ειναι ο μεσαιος του
συγκροτήματος (22 χρονων)παίξει πιάνο και τραγουδάει ...

Αυτά τα τρία αγόρια έχουν ένα λαμπρό μέλλον μπροστά τους και θα φτάσουν πολύ ψηλά ... είναι ακόμα στην αρχή και απ'ότι φαίνεται έχουν σκοπό να καταφέρουν πολλά ...

Προς πληροφόρηση ο πρώτος τους δίσκους συμπεριλαμβάνει μέσα τα 4 πετυχημένα κομμάτια τους ..

1. το Κάνε Κάτι
2. το Tell me και
3. το Έχω Εσένα
4. το μαζί σου μπορώ
5. Μονο στα όνειρα

επίσης στον δίσκο συμπεριλαμβάνεται ένα από τα τραγούδια των Playmen που οι Boys and Noise το έχουν κάνει Cover και το έχουν βάλει στον πρώτο τους δίσκο .. Αυτός ο δίσκος είναι ένα ημερολόγιο με επαγκελματικές φωτογραφίσεις που έγιναν με απότερο σκοπό (το πιστεύω) να τρελάνουν τις fans τους ... ♥♥♥♥και να ξερουν ότι η fans τους ότι τους αγαπούν!!
Αυτο το μηνα ετοιμάζουν το νέο τους CD και το
ημερολόγιό 2015!!!

Αυτα, ειχα σκοπο να γραψω κι αλλα,
αλλα νομίζω οτι ειναι περιτα!!!
Θελω λοιπόν την γνωμη σας
και τις αποψεις σας .

Θα δεχτω και τις αρνητικες
γνωμες και ψηφους αρκει
να μου αιτιολογισεται την
αποψη σας και να μην
εκφράσεται την αποψη
σας εχθρικα!!!
Νομίζω οτι ημουν
απολύτως κατανοητη.

Αυτα,
με πολύ
αγαπη!¡!¡!¡!

Υ.Γ. Αν θελετε και δεν γνωριζεται
τα τραγούδια τους περάστε "μια βολτα"
κι απο το youtube για να εχετε μια αποψη
πιο σαφής!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xzc213

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xzc213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
για ψηφοφορους ποταμιου ειναι μια χαρα. κλαιω με πρωτο πλανο χορηγο αμιτα μοσιον. καλο αυτο, ελπιζω να καθιερωθει στο χωρο. εκει που τραγουδαει ο σταν ξερω γω να πεταγεται ενα "μακαρονια μισκο".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Ενα συγκροτημα που το ακουνε μονο κοριτσια..Προσωπικα εχω ακουσει (οσο αντεξα) 1-2 τραγουδια και δεν μου αρεσαν... Βασικα οτι σου αρεσει ακους και μην σε νοιαζει τι λεω εγω απλα λεω την γνωμη μου! Τωρα αν εισαι αγορι μην πας στο σχολειο και το πενευεσαι κιολας γιατι θα γινεις ξεφτιλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Χαχα!!! Ενταξει οχι και αγορι,
κοριτσι ειμαι,
δέχομαι την αποψη σου,
ο καθενας εχει την αποψη του.
Το θεμα ειναι να μην αντιδρά
με τις απόψεις το υπολοίπων.

Τωρα, xzc213
ήσουν λιγο σκληρός,
εντάξει δεν λεω να ακους
Boys+Noise αλλα
το οτι διαφημίζουν
την amita motion ειναι
λογικο εφοσον ειναι
χορηγος τους,
ίσως να υπερβαλουν
λιγο αλλα το θεμα ειναι
να ακουσεις την μουσική
τους, να δεις το ταλεντο που διαθετουν
και το οτι η motion τους βοηθησε να κανουν
το ονειρο τους πραγματικότητα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Πιστευω οτι συντομα θα ακολουθησουν σολο καριερα.Μολις τελειωσει η μπαζα απο αυτα δηλαδη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Οι boys and noise είναι οι one direction της Ελλάδας. Εντελώς αδιάφοροι για μένα, απορώ πώς έχουν και fan club.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
1. Οι boys'n'noise δε μου αρέσουν.
2. Ο Jimmy είναι γλυκούλης όμως.
3. Μην ακούτε b'n'n, θαυμάστε όμως τον Jimmy.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top