Τι επεξεργαστή προτιμάτε;

arm_power

Νεοφερμένος

Ο arm_power αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rattlehead:
Όχι ρε συ, αν έλεγες Cyrix=abibas να πω οκ.. Αλλά οι AMD είναι adidas! :D
Τέλος πάντων αφού επιμένεις...
Εσύ ποιά παπούτσια θα έπερνες NIKE ή ADIDAS;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από arm_power:
Εγώ λέω οτι τελικά οι ιντέλ είναι καλύτεροι γιατί είναι και πιο επώνυμα σε σχέση με τα AMD. Σαν να λέμε κάπως τι παπούτσια προτιμάς NIKE ή ΑΜΠΙΜΠΑΣ;;)
Εδώ κάνεις λάθος αν η υποθέσουμε ότι η intel είναι κάλλιτεροι σε σχέση με την AMD ο λόγος σίγουρα δεν είναι η επωνυμία...
Και να ξέρεις και η amd θεωρείτε ότι έχει επωνυμία , μην ξεχνάς ότι ήταν η πρώτη που έβγαλε 64bitους επεξεργαστές και αν δεν κάνω λάθος και οι πρώτη με διπλό πυρήνα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arm_power

Νεοφερμένος

Ο arm_power αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Εδώ κάνεις λάθος αν η υποθέσουμε ότι η intel είναι κάλλιτεροι σε σχέση με την AMD ο λόγος σίγουρα δεν είναι η επωνυμία...
Και να ξέρεις και η amd θεωρείτε ότι έχει επωνυμία , μην ξεχνάς ότι ήταν η πρώτη που έβγαλε 64bitους επεξεργαστές και αν δεν κάνω λάθος και οι πρώτη με διπλό πυρήνα..
Εγώ προτιμώ την ιντέλ μιας και έχω PENTIUM 4, οπότε και αυτήν υποστιρήζω. Σωστά?
Τι λες ταιριάζει επεξεργαστής PENTIUM 4 με παπούτσια ADIDAS;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από arm_power:
Εγώ προτιμώ την ιντέλ μιας και έχω PENTIUM 4, οπότε και αυτήν υποστιρήζω. Σωστά?
Τι λες ταιριάζει επεξεργαστής PENTIUM 4 με παπούτσια ADIDAS;
γιατί κάτι τετοίο είναι σωστό...
επίσης που κολλάνε τα παπούσια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arm_power

Νεοφερμένος

Ο arm_power αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Τα παπούτσια κολλάνε στην επωνυμία και στην συμβατότητα μεταξύ τους...
Ότι να'ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arm_power

Νεοφερμένος

Ο arm_power αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
γιατί κάτι τετοίο είναι σωστό...
επίσης που κολλάνε τα παπούσια;
Και επίσης κολλάει στο οτι η ADIDAS έβγαλε πρόσφατα παπούτσια με επεξεργαστή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Προτιμώ Intel.Όλα τα χρόνια Intel είχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δεν ειναι λογος αυτος να προτιμας κατι.

Παντως μου αρεσει απιστευτα η νεα εινα της intel. Και φτηνη επεξεργαστες και με εχει πεισει οτι ειναι αξιοπιστοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top