Αγαπητέ Αϊ Βασίλη...

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Άγιε Βασίλη? Άντε ξές τι θέλω....:bounce::bounce::bounce:






:yawn: βαρέθηκα να περιμένω πια :/:....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Άγιε Βασίλη, φέρε μου λίγη υπομονή και περισσότερη αντοχή, να λέω όχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χμμ... Δεν πιστευω ουτε σε θεουλι, ουτε σε χριστουλη, ουτε φυσικα σε καπιον βασιλακο με γενιαδα... Αν θελετε να πιστεψω, φερτε μου μια Dean Razorback η μια Dean Dime From Hell και θα αλλαξω αποψη! Και για τους τρεις που προανεφερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zouzouna

Νεοφερμένος

Η zouzouna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Άγιε Βασίλη μου το μονο που σου ζητάω είναι υπομονή να μπορώ να αντέξω όλα τα παρατράγουδα που μου τυχαίνουν στην καθημερινότητα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αγαπημένε μου Αη Βασίλη!!!!

Δεν έχω λόγια να σε ευχαριστήσω που πέρισυ μου έφερες το ένα απ τα δύο από αυτά που σου ζήτησα! Οκ μπορεί να μην έφερες εκείνες τις μπότες αλλά έφερες το μωρό!
Διάλεξες φυσικά το πιο σημαντικό να μου φέρεις και να με συγχωρείς που ζήτησα δύο δώρα :redface:


Για φέτος αγαπημένε μου, το μόνο που θα σου ζητήσω είναι να μας έχεις όλους υγιείς!
Να μην ακούς τι λένε οι γύρω γύρω και μου φέρεις κι άλλο μωρό γιατί για να είμαι ειλικρινής δεν το αντέχω στην παρούσα φάση... νυστάζω :redface:

Αυτό μόνο από μένα, να έχεις όλα τα παιδάκια καλά καθώς και όλο τον κόσμο!

:kissing:
χοχοχοχοχοχο
Αναστασία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Συμπληρώνω..

Να μην με ξεχασει και φετος..
Please ξέχασέ με, καλέ μου santa, όπως τις άλλες φορές. Το προτιμώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Αγιε μου Βασιλη, φετος θα ηθελα να μου φερεις δυο μαγικα παντελονια που οταν θα βαζω το χερι μου μεσα στις τσεπες τους να βγαζω τοσα λεφτα, οσα χρειαζομαι την συγκεκριμενη στιγμη π.χ. αν θελω να αγορασω μια φεραρι και μου πουν πως εχει 11,215(ενδικτηκη τιμη) να βρισκω στην τσεπη μου 11,215. Ζηταω πολλα;:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Όποιος και να σαι... ότι και να σαι,

...από την 1η Ιανουαρίου 2008:

Είναι εύκολο να σου ζητήσω το πτυχίο μου. Είναι δύσκολο στην πράξη, αλλά θα το παλέψω μόνος.
Είναι εύκολο να σου ζητήσω καινούριο PC. Είναι δύσκολο στα χρήματα, αλλά θα τα βρω μόνος.
Είναι εύκολο να σου ζητήσω μια δουλειά, ένα αμάξι, οτιδήποτε. Είναι δύσκολα, αλλά θα τα πετύχω μόνος.


Δε θα τα κάνω!

Θα σου ζητήσω όμως όλο το χρόνο του κόσμου να τον περάσω με την αγαπημένη μου. Είναι δύσκολο, μου λείπει, την αγαπάω απίστευτα, αλλά δε μπορώ ούτε λεπτό μακριά της...μόνος!


Και δεν συμβιβάζομαι με τίποτε άλλο κυριολεκτικά. Αυτό ζήτησα, αυτό θα μου δώσεις! Και μέχρι να την ξαναδώ θα την προσέχεις απο διάφορες κακοτοπιές. Χωρίς έξτρα κόστος. Στο πακέτο της ευχής κι αυτό.


Ειδάλλως....

...θα πάρεις το κ*λάντερο στα χέρια και τον προστάτη παραμάσχαλα να τον κάνεις ακορντεόν!
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Όποιος και να σαι... ότι και να σαι,

...από την 1η Ιανουαρίου 2008:

Είναι εύκολο να σου ζητήσω το πτυχίο μου. Είναι δύσκολο στην πράξη, αλλά θα το παλέψω μόνος.
Είναι εύκολο να σου ζητήσω καινούριο PC. Είναι δύσκολο στα χρήματα, αλλά θα τα βρω μόνος.
Είναι εύκολο να σου ζητήσω μια δουλειά, ένα αμάξι, οτιδήποτε. Είναι δύσκολα, αλλά θα τα πετύχω μόνος.


Δε θα τα κάνω!

Θα σου ζητήσω όμως όλο το χρόνο του κόσμου να τον περάσω με την αγαπημένη μου. Είναι δύσκολο, μου λείπει, την αγαπάω απίστευτα, αλλά δε μπορώ ούτε λεπτό μακριά της...μόνος!


Και δεν συμβιβάζομαι με τίποτε άλλο κυριολεκτικά. Αυτό ζήτησα, αυτό θα μου δώσεις! Και μέχρι να την ξαναδώ θα την προσέχεις απο διάφορες κακοτοπιές. Χωρίς έξτρα κόστος. Στο πακέτο της ευχής κι αυτό.


Ειδάλλως....

...θα πάρεις το κ*λάντερο στα χέρια και τον προστάτη παραμάσχαλα να τον κάνεις ακορντεόν!
:P


+1

κ περισσότερο στα μπόλντ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Περα απο υγεια για ολους, δε θελω τιποτα.
Ας εκπληρωσει ευχες άλλων. Υπαρχουν τοσες πολλές που εχουν προτεραιοτητα που δε μου παει να ζητησω κατι για μενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Εμενα να μου φερεις εναν ωραιο ανδρα μεχρι 35 χρ., μελαχρινο, υψος 1,85., γυμνασμενο, με πολλα λεφτα, να με αγαπαει και να μου κανει ολα τα χατηρια:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αγαπημένε μου Αι- Βασίλη,
σκέφτομαι τόσο καιρό τι να ζητήσω... Βασικά σκέφτομαι αν ήμουν τόσο καλό κορίτσι ώστε να έχω την αξίωση να σου πω να μου φέρεις ένα δώρο... Μέχρι χθες, θα σου έλεγα να μου χαρίσεις κι άλλες υπέροχες στιγμές με την σχέση μου και να κάνεις κανένα θαυματάκι να μείνουμε επιτέλους στην ίδια πόλη γιατί χώρια έχουμε προβλήματα... όλα αυτά μέχρι χθες...
Σήμερα θέλω να σου ζητήσω να τον προσέχεις και να μην το κάνεις να πονάει...Να δεχτεί το γεγονός που τον περιμένει με δύναμη και όσο το δυνατόν ανώδυνα... Και να του πεις ένα μεγάλο συγνώμη που είμαι μακριά του και ότι τον αγαπώ...

Φιλάκια
Βίκυ


P/s: Αν μπορείς βέβαια να μας τα φέρεις έτσι ώστε να είμαστε και στην ίδια πόλη δεν θα σου πω και όχι :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
αγαπημένε μου , άγιε Βασίλη, εύχομαι να είμαι μαζί με τον φύλακα άγγελο μου για πάντα και να μπορώ να τον κάνω ευτυχισμένο κάθε μέρα..αλλά αυτά είναι στο χέρι μου.οποτε από σένα θα θελα να φέρεις δώρα σ όλους τους ανθρώπους του κόσμου και να τους κάνεις ευτυχισμένους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Δημιουργώ ένα θέμα για όσους/όσες έχουν ακόμη αυτή την παιδική μα τόσο γλυκιά διάθεση να ζητήσουν κάτι που πραγματικά θέλουν απο τον Αϊ Βασίλη. Ενα θέμα για όσους αρέσει να εκφράζονται γραπτά, για όσους δε διστάζουν να ζητήσουν κάτι που επιθυμούν.
Και ξεκινώ...

Αγαπητέ Αϊ Βασίλη,

Τα φετινά Χριστούγεννα αποφάσισα να μην ζητήσω υλικά αγαθά, άλλωστε μεγάλωσα πια και έχω την δυνατότητα να αποκτώ ό,τι θέλω μόνη μου. Τα φετινά Χριστούγεννα εδώ στην Ελλάδα είναι δύσκολα, θα ήθελα λοιπόν να σε παρακαλέσω αρχικά για το σύνολο και στο τέλος για μένα.
Με τον ερχομό σου σε αυτή τη βασανισμένη αλλά πανέμορφη χώρα φέρε μας λίγη ευτυχία, χαμόγελα και πολύ αισιοδοξία να αντιμετωπίσουμε τα επόμενα χρόνια τα οποία φαίνονται δύσκολα. Γέμισε τον κόσμο με πολλή αγάπη και ανθρωπιά, και χάρισέ του δύναμη να ανταπεξέλθει και να βγεί νικητής στον δύσκολο αγώνα που έχει να δώσει.
Τέλος, για μένα όπως έγραψα παραπάνω δεν θα θελα υλικά αγαθά αλλά θα παρακαλούσα να με κάνεις πιο υπομονετική με τους ανθρώπους, πιο ανεκτική, λιγότερο σκληρή με αυτούς που αγαπώ και μ'αγαπούν. Δυστυχώς, μετά απο τόσα χρόνια είναι δύσκολο να αλλάξεις χαρακτήρα, αλλά με σοβαρή προσπάθεια όλα γίνονται θέληση να υπάρχει.
Κλείνοντας, θέλω να υποσχεθώ πως αυτή η χρονιά θα είναι η καλύτερη για μένα, και μαζί με μένα θα κάνω ευτυχισμένους και τους γύρω μου!

Ευχαριστώ
enrose


Καλά Χριστούγεννα σε όλους!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Του ζήτησα ήδη αυτό:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
1)




2)


3)



για αρχη αυτα θα ταν καλα :look:

ααααα και παγκοσμια ειρηνη :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Προσεχε τι ευχεσαι...Μπορει να γινει πραγματικοτητα....
Η κοπελα να ειναι μια bitch και να θελει λουσα και λεφτα...
Το αυτοκινητο καιει βενζινη πιο γρηγορα και απο μαυρη τρυπα...Ασε που εχει φτασει 2 ευρω...
Και το σπιτι ειναι τεραστιο...Μονο και μονο το καθαρισμα θα σου παιρνει ολη την μερα...Ασε το χαρατσι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Προσεχε τι ευχεσαι...Μπορει να γινει πραγματικοτητα....
Η κοπελα να ειναι μια bitch και να θελει λουσα και λεφτα...
Το αυτοκινητο καιει βενζινη πιο γρηγορα και απο μαυρη τρυπα...Ασε που εχει φτασει 2 ευρω...
Και το σπιτι ειναι τεραστιο...Μονο και μονο το καθαρισμα θα σου παιρνει ολη την μερα...Ασε το χαρατσι!!!

μονο για μια μερα ρε αδερφε για το πουλ μουρ :P


ας σοβαρευτω τωρα :P

λοιπον καλε μου αι βασιλη,

δεν θελω πολλα.

να μην με πιανουν συνεχεια ημικρανιες, να περασω κανα μαθημα στην εξεταστικη και σε παρακαλω καλε μου αι βασιλη καμια κοπελια για τον Αλεχ??? :redface: (ξεφευγω παλι :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Αγαπητέ Άι Βασίλη...

Να έχεις καλά όλους τους ανθρώπους. Ξέρω, ζητώ δύσκολα.
Υγεία να δώσεις γίνεται; Χωρίς αυτή ούτε λεφτά μας σώζουν ούτε λούσα!

Ε και να περάσουμε στη σχολή που θέλουμε..ε φανταστικέ Αη Βασίλη;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top