Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:

  1. Bill_Slayer:
  2. fandago:
  3. fantasmenos:fandago
  4. Ηρώ:
  5. jrot6:
  6. Κακή Επιρροή:
  7. Lorelai:
  8. Neraida:fandago
  9. Niyia:
  10. pitg21:
  11. Resident Evil:
  12. vendetta:
  13. Vkey:
  14. xanp:

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

fandago---->2

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά

  1. dooo # 121 (ψηφοφορία)

Απουσίες
vendetta: 1

Υπενθυμίζουμε ότι αύριο θα μάθετε την ταυτότητα του MVP (Most Voted Person) :P (Είναι πιο εύκολο στα αγγλικά :P)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σα δεν ντρεπεστε να μου βαλετε και -1!!!!:P
Καλε οταν λεω επικινδυνος, εννοω οτι εχει ρολο και ασχημο μαλιστα....ή δολοφονος ή ιεροδουλη!!!!
Μα τι φανταστηκες?!:eek::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Το επικίνδυνος είναι διφορούμενο. Επικίνδυνος για ποιόν; Για τους πολίτες ή για τους δολοφόνους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Το επικίνδυνος είναι διφορούμενο. Επικίνδυνος για ποιόν; Για τους πολίτες ή για τους δολοφόνους;

Καλε οταν λεω επικινδυνος, εννοω οτι εχει ρολο και ασχημο μαλιστα....ή δολοφονος ή ιεροδουλη!!!!

Με αυτο εσυ τι καταλαβες?!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ο καθένας μπορεί να καταλάβει ό,τι θέλει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνετε ότι στον πρώτο και στο δεύτερο γύρο οι δολοφόνοι κάνουν παιχνίδι μόνοι τους; Για να μπορέσουν δέκα άτομα τα οποία ξέρουν μόνο ότι είναι πολίτες και τίποτε άλλο να εντοπίσουν δολοφόνο πρέπει να συμβούν τρελά πράγματα. Αυτό ίσως έπρεπε να προβληματίσει λίγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Μάλιστα...Καιρός να εμφανιστώ κι εγώ κάπου εδώ...:)
Εκπλήσσομαι πραγματικά από τη διαφωνία μεταξύ Ηρούς και fandago...Έχασα την μπάλα κάποια στιγμη καθώς διάβαζα τα ποστς...
Πιστεύω πως η Ηρώ έχει κάποιο ρόλο...Όχι όμως αυτόν του δολοφόνου...Δε θα ήτανε νομίζω το ίδιο οδοστρωτήρας όπως τώρα αλλά θα μιλούσε λιγότερο και από όσο ξέρω ήθελε πάρα πολύ έναν ρόλο διαφορετικό από όσους μέχρι στιγμής είχε...Άρα ρουφιάνα ή ιερόδουλη;;;Και στις δύο περιπτώσεις θα επέμενε πάρα πολύ σε κάποια άτομα...Ως ιερόδουλη ωστόσο πιστεύω πως θα επέμενε πάρα πολύ σε κάποια άτομα σταθερά από την αρχή...Ενώ πριν καν προλάβει να ολοκληρωθεί ο πρώτος γύρος άλλαζε τους υπόπτους της πολύ εύκολα...Έτσι καταλήγω προς το παρόν σε ρουφιάνα...
Δεν ήμουνα ποτέ πολύ φίλος του επιχειρήματος ότι και καλά έχει καιρό ή δεν έχει πάρει ποτέ το συγκεκριμένο ρόλο κάποιος άρα μάλλον τον έχει τώρα...Η youki μας είπε ότι όλα έγιναν στην τύχη και δεν έχω λόγο να μην την πιστεύω...Γι'αυτό και προς το παρόν δε στρέφομαι σε jrot6 αν και τα δύο μέχρι στιγμής ποστς του είχανε μία δόση ανησυχίας και διστακτικότητας (έτσι τουλάχιστον κατάλαβα εγώ)...
Ο μίστερ Παλέρμο fandago ( :P ) κάπου μου τα χαλάει είναι η αλήθεια...Η αλλαγή από τους αρχικούς υπόπτους είναι συνηθισμένη για πολλούς όπως άλλωστε έκανε και η Ηρώ...Η ψήφος όμως στην κατά τη γνώμη του ρουφιάνα ήταν λίγο κεραμίδα...Εάν είσαι πολίτης δεν ψηφίζεις κατ'εμέ τη ρουφιάνα...Και μάλιστα ψήφος στη ρουφιάνα σε γύρο που δε φαίνεται καν η ιδιότητα όποιου αποχωρεί...
Η Niyia ακόμα δε μου δείχνει κάτι...Ούτε αθώα ούτε ένοχη...Όπως και η xanp...
Αν και η xanp νομίζω ότι είναι αθώα...
Η Lorelai πολύ τσαμπουκαλεμένη μπήκε πάλι στο παιχνίδι...Όχι ότι σε προηγούμενο που την είχα πετύχει ήταν ήρεμη :P αλλά κάτι μου βρωμάει...Μου βρωμάει συντονισμός και επιμονή στον τσαμπουκά της...Οψόμεθα...
Resident να πω ότι δε σε κατηγόρησα...Απλά παρατήρησα ότι θα ήσουνα εξαιρετική επιλογή...Αλλά από ό,τι είδα το πρόσεξες και στα δύο ποστς σου...:hmm:
Για το φίλτατο fantasmeno δε λέω ακόμα τίποτα γιατί σίγουρα θα πέσω έξω...:D
Neraida θα έχω ένα μάτι και επάνω σου...Σε κάθε παιχνίδι άλλωστε το κάνω...:P
Για τους υπόλοιπους δεν έχω ιδιαίτερες υποψίες...

Όσον αφορά το χρυσό μετάλλιο...Μμμμ...Μάλλον θα πάει στο fandago...Εάν δούμε βεβαίως βεβαίως ότι η ιδιότητά του είναι η πολυπόθητη τότε έχουμε απλό κέρδος...Βέβαια εάν δεν είναι έχουμε διπλό κέρδος...Την Ηρώ και δολοφόνα και γυμνή...:P:P:P

Ψήφος στο fandago...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:

  1. Bill_Slayer:
  2. fandago:
  3. fantasmenos:fandago
  4. Ηρώ: Niyia
  5. jrot6:
  6. Κακή Επιρροή:
  7. Lorelai:
  8. Neraida:fandago
  9. Niyia:
  10. pitg21:
  11. Resident Evil:
  12. vendetta:fandago
  13. Vkey:
  14. xanp:

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
fandago---->3
Niyia---->1



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά

  1. dooo # 121 (ψηφοφορία)

Απουσίες
vendetta: 1

Υπενθυμίζουμε ότι αύριο θα μάθετε την ταυτότητα του MVP (Most Voted Person) :P (Είναι πιο εύκολο στα αγγλικά :P)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Όσον αφορά το χρυσό μετάλλιο...Μμμμ...Μάλλον θα πάει στο fandago...Εάν δούμε βεβαίως βεβαίως ότι η ιδιότητά του είναι η πολυπόθητη τότε έχουμε απλό κέρδος...Βέβαια εάν δεν είναι έχουμε διπλό κέρδος...Την Ηρώ και δολοφόνα και γυμνή...:P:P:P
:lol:

Έλιωσα στο γέλιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Βασικα τα πραγματα εξακολουθουν να ειναι πολυ θολα μιας και δεν φανηκε η ιδιοτητα της dooo..Μακαρι ο ενας απο τους τρεις δολοφονους να ειναι ηδη εκτος..
Απο εκει και περα δεν μπορω να πω οτι καποιος με κανει για υποπτο..Θα ψηφισω Niyia μόνο και μόνο για να δω αν οι συλλογισμοι της Ηρως ειναι σωστοι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Βασικα τα πραγματα εξακολουθουν να ειναι πολυ θολα μιας και δεν φανηκε η ιδιοτητα της dooo..Μακαρι ο ενας απο τους τρεις δολοφονους να ειναι ηδη εκτος..
Απο εκει και περα δεν μπορω να πω οτι καποιος με κανει για υποπτο..Θα ψηφισω Niyia μόνο και μόνο για να δω αν οι συλλογισμοι της Ηρως ειναι σωστοι..

Μετά από αυτό το ποστ νομίζω ότι είναι ελάχιστα τα ψωμιά σου εδώ μέσα..
Μακάρι ο ένας να είναι εκτός...Ατυχέστατη παρατήρηση...:hmm:
Δεν με κάνει κανείς για ύποπτο...:confused::confused::confused:...Και αυτό γιατί το λες;;;Για να υποπτευθούνε;;;
Τέτοιες παρατηρήσεις γίνονται μόνο από έναν δολοφόνο και ειδικά η δεύτερη...Βέβαια καλύτερα να γίνονται μόνο και όχι να γράφονται κιόλας...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Είχα πει πως η επόμενη για μένα θα είναι η Niyia και θα το κάνω πράξη.

Αυτό είναι ψήφος Ηρώ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αυτό είναι ψήφος Ηρώ?
Όχι μην το καταχωρήσετε ακόμα, είμαι ανάμεσα σε Niyia και fandago. :)

Σκέφτομαι ότι αύριο θα δολοφονηθώ και δε θέλω να πέσω έξω. Γιατί η Niyia και ο jrot6 με μπερδεύουν για το ποιος από τους 2 είναι ο δολοφόνος.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Δεν με κάνει κανείς για ύποπτο...:confused::confused::confused:...Και αυτό γιατί το λες;;;Για να υποπτευθούνε;;;
Τέτοιες παρατηρήσεις γίνονται μόνο από έναν δολοφόνο και ειδικά η δεύτερη...Βέβαια καλύτερα να γίνονται μόνο και όχι να γράφονται κιόλας...

Oταν λεω δεν με κανει κανεις για υποπτο δεν εννοω οτι δεν υποπτευονται εμενα (αλλωστε η Ηρω το εχει δειξει σαφεστατα) αλλα οτι εγω δεν εχω υποψιες για καποιον συγκεκριμενο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Vendetta, απουσίασες παντελώς στην πρώτη ψηφοφορία και τώρα έρχεσαι φουριόζος να μας υποδείξεις το jrot6; Δε μου γεμίζεις το μάτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Oταν λεω δεν με κανει κανεις για υποπτο δεν εννοω οτι δεν υποπτευονται εμενα (αλλωστε η Ηρω το εχει δειξει σαφεστατα) αλλα οτι εγω δεν εχω υποψιες για καποιον συγκεκριμενο..

Ουπς Θεσσαλονίκη είπαμε ε;;; :redface::redface::redface:

Vendetta, απουσίασες παντελώς στην πρώτη ψηφοφορία και τώρα έρχεσαι φουριόζος να μας υποδείξεις το jrot6; Δε μου γεμίζεις το μάτι...

Πρώτον...Έλειπα από το σπίτι όλη μέρα...:/:
Δεύτερον...Από όλες τις υποψίες μου σου έμεινε ο jrot6 μόνο;;;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Πολύ έντονη η διαφωνία Ηρούς και fandago...Το θέμα είναι ότι η Ηρώ πείθει για την μη ενοχή της σε αντίθεση με τον Θοδωρή...'Όταν είσαι δολοφόνος είναι πολύ δύσκολο να βρεις κάποιον να κατηγορήσεις...
Θεωρώ την αποχώρηση της dooo εντελώς ανώφελη μιας και δεν νομίζω ότι από ένα απλό ποστ απέδειξε ενοχή...
Τώρα fantasmene ο slayer και η ΚουΕ δεν δώσανε σημάδι ενοχής και το όλο σκεφτικό της απάντησης μου σε σένα ήταν πως αφού ήταν τυχαία η κατανομή εσύ ήσουν τόσο σίγουρος για αυτούς..Τελοσπάντων σου έχω ξαναπεί ότι ο τρόπος που παίζεις με κάνει να σε υποπτεύομαι συνεχώς ακόμα και όταν είσαι πολίτης.
Αν και ο Θοδωρής δείχνει σημάδια ενοχής θα παραμείνω σταθερή στην επιλογή μου και θα ψηφίσω jrot6.
Δεν ξέρω πως παίζει αλλά από τις απαντήσεις του μέχρι τώρα δεν πιστεύω ότι δείχνει για καθαρός πολίτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
O jrot6 είναι πεντακάθαρος. Τίποτε απ' όσα γράφει δε μου φαίνεται ύποπτο. Αλλού πρέπει να στρέψετε τις υποψίες σας... Ίσως αυτοί που μιλάνε λιγότερο και δε δίνουν στίγμα... Εγω εξακολουθώ τη Neraida να τη θεωρώ τον ένα δολοφόνο... Αλλά δεν ψηφίζω ακόμα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
pitg21 σαν πολύ δεν υποστηρίζεις τον jrot6;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε μανια....
Να σε ρωτησω κατι Πετρο?
Τι ειναι αυτο που σε κανει να με υποπτευεσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top