Τhe Artist (2011)

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Mια (σχεδόν) βωβή ταινία εν έτει 2011! Ουάου και μόνο για τα κότσια του Michel Hazanavicious (σεναριογράφου και σκηνοθέτη) αξίζουν συγχαρητήρια.Ο George Valentin (Jean Dujardin) είναι ένας μεγάλος σταρ του βωβού κινηματογράφου. Βοηθάει μάλιστα στην καριέρα της μια επίδοξη ηθοποιό την Peppy Miller (Berenice Bejo). Όταν όμως έρχεται ο ήχος στις ταινίες τα πράγματα γίνονται πολύ διαφορετικά.

Η ταινία μου άρεσε πάρα πολύ αν και νόμιζα ότι θα ήταν χάλια, αφού μου ήταν αδύνατον να φανταστώ μια ταινία χωρίς διαλόγους... Πάντως δείτε την νομίζω αξίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Mια (σχεδόν) βωβή ταινία εν έτει 2011! Ουάου και μόνο για τα κότσια του Michel Hazanavicious (σεναριογράφου και σκηνοθέτη)
Χχμμ... Τα κοτσια μαλλον ο παραγωγος τα ειχε...!:P
Περαν αυτου, ωραιο ακουγετε σαν ιδεα, οπως το εξαλαβα βεβαια, μενει να δω την υλοποιηση του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Την είδα πρόσφατα και εγώ! Ωραία ταινία, πραγματικά αξίζει να τη δεις, και η πρωταγωνίστρια πανέμορφη πραγματικά!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Την είδα πρόσφατα και εγώ! Ωραία ταινία, πραγματικά αξίζει να τη δεις, και η πρωταγωνίστρια πανέμορφη πραγματικά!!!

Πως και έτσι; Εσύ δεν βλέπεις ασπρόμαυρες ταινίες όπως έχεις δηλώσει αλλού. Θα σε ανάγκασαν, θα σε ανάγκασαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Πως και έτσι; Εσύ δεν βλέπεις ασπρόμαυρες ταινίες όπως έχεις δηλώσει αλλού. Θα σε ανάγκασαν, θα σε ανάγκασαν...

Που το έχω δηλώσει??:P

Αλλά τώρα που το λες, ναι κάποιος με ανάγκασε, αλλά για άλλη μια φορά μου άρεσε η ταινία που ήθελε να δούμε! :redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
οι δύο παραπάνω χρήστες των μηνυμάτων 4 και 5,

δεν είναι ανάγκη να χαριεντίζονται με θέα
ένα βουβό ταινιάκι που το πολύ πολύ καυλώνει
μια τούφα από τα μαλλιά της γιαγιάς με τα μπικουτί,
με χαλασμένη την γκρούντικ τηλεόραση του 80 κάτι.

μπορούν απλά να κάνουν foreplay,
να χαϊδευτούν στ απόκρυφά τους
και φυσικά , γιατί όχι,
να αναλύσουν μέχρι και την θεωρία του μπέργκμαν
σε εκείνο το ρεσιτάλ σεναρίου
περι του ότι αν την αγαπάς τη σώζεις.

Κατά τ' άλλα,
δεν την είδα τη ταινία
αλλά μιας και είναι βουβή,

προτιμώ να αυνανιστώ
ή να πυροβολήσω το μαξιλάρι μου
με σιγαστήρα.

γκολ στη λευκωσία.

Ας πούμε ότι αυτό ήταν ειρωνεία.

(φράξια)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
O χρήστης του νάμπερ 6 ποστ
χρειάζεται μια γερή δόση σεξ
ένα νέο ακάουντ
και έμπνευση
μιας και η έλλειψη της τελευταίας τον κάνει να φαίνεται όπως και ο Μπαρτ στους σίμπσονς
δηλαδή
King Κόθωνας

Στις 10 πετάω για Λευκωσία

ας πούμε ότι αυτό ήταν απόπειρα ειρωνείας

(μάρτυρες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top