Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
εγώ που ανακατεύομαι με τα γλυκά πειράζει που κατεβάζω αλμυρά;;;
εξαρτάται από τι συγχίζομαι...
όταν έχω τσακώθει άγρια με την αγάπη μου, πλαντάζω στο κλάμα (ανακουφίζομαι) και τα χώνω άγρια. απο εκεί κ πέρα εξαρτάται σε τι φάση βρίσκομαι. πα΄ντως για να σε φωτίσω έχω υπάρξει απαθής -ακούγοντας μουσική, περπατώντας ή απλά καταπνίγοντας τον θυμό. και άλλες φορές έχω βγει εκτός εαυτού -βρίζοντας κ φωνάζοντας (ποιος είδε τον θεο κ δεν τον φοβήθηκε), σπάζοντας ποτήρια, ή ακόμα (σε 2 πεςριπτώσεις τσακωμού με φίλες) έχω παίξει ξύλο με μαλλιοτράβηγμα (κλασσικό σε μικρή ηλικία) και δαγκώνοντας, κ αστράφτοντας χαστούκια!

ιστορία μου αμαρτία μου...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χμ, για μεγάλη περίοδο, που ήμουν μονίμως συγχισμένη, ξέσπαγα με φαΐ. Σε σημείο να πονάω, να μην μπορώ να αναπνεύσω, κλπ...

Αλλιώς ή ξύλο, όταν κάνω πολεμικές τέχνες, ή γράφω... Μουσική...

Πάνω απ' όλα προσπαθώ να μιλάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Συνήθως κρατάω γενικότερα τα συναισθήματα μέσα μου και το ξεπερνάω με πιο ήσυχους τρόπους (ξαπλώνω στο κρεβάτι μου κ σκέφτομαι ή απλά θυμώνω στο... μαξιλάρι :P[μπουνιές κ τέτοια], μουσική, βόλτα μόνος μου όπου και επεξεργάζομαι τι έγινε κτλ). Αλλα αν με παραπιάσουν τα διαόλια μου μπορώ να γίνω υπερβολικά κακός με αυτόν που με έφερε στα όριά μου.Δεν πετάω τόσο βρισιές όσο κακίες. :redface:

Τravel_lover, μα... δαγκώματα;;;;
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τα γράφω... Κάθομαι και γράφω όλη την υπόθεση και πραγματικά μου περνάει. Άμα είμαι στο τσακίρ κέφι ρίχνω και ένα κλαματάκι. Αμέ! :whistle:

Όταν ήμουν νιάτο πάντως έβαζα τσίτα μουσική και χόρευα μέχρι τελικής πτώσεως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Δεν πετάω τόσο βρισιές όσο κακίες. :redface:

Κι εγώ, με πιάνει το ειρωνικό μου. Αλλά είμαι αρκετά αναισθητούλα και δεν τσαντίζομαι εύκολα.:D Κι αυτό είναι που εκνευρίζει άτομα που θέλουν να μου την πουν για κάτι κι εγώ γελάω!

Αλλά βασικά φάσεις νεύρων ή μουσική θα ακούσω, ή θα πω κάπου τα παράπονά μου, ή θα περπατήσω ή όπως είπα θα αρχίσω τις σπόντες στον "κακό".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Βρίζω βρίζω βρίζω βρίζω βρίζω βρίζω και αφού δεν υπάρχει άλλη βρισιά να πω αρχίζω και κλωτσάω πράγματα, κλείνω πόρτες δυνατά πετάω πράγματα (με το ζόρι έχει γλιτώσει το κινητό μου κι αυτό γιατί είναι ακριβό και λυπάμαι να πληρώνω λεφτά :P ). Γενικά όμως όλα αυτά τα κάνω όταν είμαι μόνη μου. Μπροστά σε άλλους συγκρατούμαι, όσο μπορώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Καπνίζω
Ή μάλλον κάπνιζα :/: καθώς βρίσκομαι σε φάση που προσπαθώ να το κόψω το ρημάδι.
(4 και σήμερα είναι μη φανταστείτε κανένα διάστημα μεγάλο :wall: ).

Καλή ιδέα για να ξεσπάω από τούδε και στο εφεξής μου φάνηκε η τακτική από adespoto. :thumbup: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Καπνίζω
Ή μάλλον κάπνιζα :/: καθώς βρίσκομαι σε φάση που προσπαθώ να το κόψω το ρημάδι.
(4 και σήμερα είναι μη φανταστείτε κανένα διάστημα μεγάλο :wall: ).

Καλή ιδέα για να ξεσπάω από τούδε και στο εφεξής μου φάνηκε η τακτική από adespoto. :thumbup: :hehe: :hehe:

Είναι πολύ σημαντικό να περάσεις τις 3 πρώτες μέρες μην το υποτημάς!
Άντε καλή συνέχεια!:)
Να θυμάσε ότι όσο περνάνε οι μέρες τόσο μειώνονται τα συμπτώματα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Καπνίζω
Ή μάλλον κάπνιζα :/: καθώς βρίσκομαι σε φάση που προσπαθώ να το κόψω το ρημάδι.
(4 και σήμερα είναι μη φανταστείτε κανένα διάστημα μεγάλο :wall: ).

Καλή ιδέα για να ξεσπάω από τούδε και στο εφεξής μου φάνηκε η τακτική από adespoto. :thumbup: :hehe: :hehe:

4 μήνες το έχω κόψει και δεν το έχω πλέον ούτε στη σκέψη μου! Τρομερή βελτίωση σε όλους τους τομείς. Κράτα γερά! Άκουσέ μας!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
χμμ..αντιδρώ με διαφορετικούς τρόπους,ανάλογα με τις συνθήκες,το μέρος που βρίσκομαι,το τι με στεναχώρησε,θύμωσε,κλπ..επομένως,θα αναφέρω αυτά που κάνω περισσότερο.. :hmm:

-κλαίω (το καλύτερο ξέσπασμα..) :'(
-κλωτσάω ή ρίχνω μπουνιές στη ντουλάπα (το μαξιλάρι δεν μου κάνει..θέλω να νοιώσω πόνο για να καταλάβω ότι χτυπάω κάτι.. :boxing:)
-τρώω (γενικότερα,αλλά αν έχω μπροστά μου σοκολάτα εκείνη την ώρα,την εξαφανίζω σε χρόνο dt..:redface:)
-όταν υπάρχει κόσμος μπροστά,φυσικά και το κρατάω μέσα μου,μέχρι που στο τέλος,γίνομαι απίστευτα κομμάτια.. :|

αυτά... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Πίνω γάλα
Δεν ξέρω γιατί αλλά θέλω πολύ εκείνη τη στιγμή να πιω πάαααρα πολύ γάλα :redface:
Αν το γεγονός είναι πολύ μεγάλο μπορεί να πιω και ένα μπουκάλι γάλα!
Δυστυχώς,έτσι είναι... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
2 πράγματα θα συμβουν...

ή θα ακούσει τόσα καντήλια όσα δεν άκουσε ποτέ αυτός/η που με σύγχισε...
ή θα με δει να γυρνάω την πλάτη και να φεύγω απαξιώντας....(η συνέχεια βέβαια που είναι αγνωστη σε αυτον/η είναι ότι κλείνομαι σε μια τουαλέτα και κλαίω του θανατά)

αυτά φυσικά ισχύουν για ανθρώπους που ενδιαφέρομαι και αγαπώ...
για τους ξένους η συμπεριφορά είναι διαφορετική και ανάλογη της κάθε περίστασης....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ανεβαινω στην μηχανη, η παιρνω το αυτοκινητο και παιρνω τους δρομους, για μενα δεν υπαρχει καλυτερο ηρεμιστηκο απο την οδηγηση στην Εθνικη, και μιλαμε για πολλα χιλιομετρα.

το περασμενο Σ/Κ ημουν πολυ χαλια, πηγα στο Ελ. Βενιζελος και πηγα Παρισι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
βασικα το δικο μου κακο συνηθιο ειναι να ξεσπαω στα προσωπα τα δικα μου, ενο στουσ ξενους ειμαι παντα μια χαρα κ δεν μ'αρεσεια αυτο,κ βεβαια τροω τα νυχια μου.....
κκκκκκκ βριζωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
ανεβαινω στην μηχανη, η παιρνω το αυτοκινητο και παιρνω τους δρομους, για μενα δεν υπαρχει καλυτερο ηρεμιστηκο απο την οδηγηση στην Εθνικη, και μιλαμε για πολλα χιλιομετρα.

το περασμενο Σ/Κ ημουν πολυ χαλια, πηγα στο Ελ. Βενιζελος και πηγα Παρισι ;)
Οδηγώντας?:whistle: :whistle:

Όταν συγχίζομαι ΜΕΤΑΛ και να τα πω σε άλλους που είναι και το καλύτερο
Όταν στεναχωριέμαι να το πω σε άλλους και δυστυχώς φαγητό.

Και στην μοναδική περίπτωση που έχω εκνευριστεί απίστευτα από την μάνα μου, ΤΙΠΟΤΑ. Πολλή μαυρίλα και δεν γουστάρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ απλά πέφτω σε λήθαργο... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Χμμ, ακούω μουσική και κλαίω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
βρίζω...... φωνάζω.... κρατάω μούτρα...κλαιω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Δε κάνω τπτ συγκεκριμένο..!!
Απλά θέλω να μένω μόνη μου να ακούω μουσική....και ρίχνω και κανα κλάμα για να ξεσπάσω..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top