Κώστας Μαρτάκης vs. Διονύσης Μακρής

Ποιος σας αρέσει περισσότερο;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Ποιος σας αρέσει περισσότερο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Βασικά δεν ξέρω αν το έχετε παρατηρήσει αλλά και οι δύο είναι κάπως ψευδοί.
Βέβαια προτιμώ Μακρή γιατί απλά ο άλλος με Ψινάκη μάνατζερ πάει να γίνει νέος Ρουβάς και αυτό μου τη σπάει πολύ!

Βάλε και μια ψηφοφορία βρε Μήτσο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πειράζει που πρώτη φορά τους ακούω και τους δύο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Έβαλα και δημοσκόπηση! Ναι όντως ο Μαρτάκης και εμένα μου την σπάει! Τρομάρα του που θέλει να γίνει και δεύτερος Ρουβάς!
Ο Διονύσης Μακρή μου αρέσει [Σαν καλλιτέχνης να μην παρεξηγηθούμε κι όλας:p]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Michelle πλάκα κάνεις:P:P:P? Δεν ξέρεις τον Μαρτάκη που έχει για manager τον Ψινάκη???:D8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Μπράβο ρε Μήτσο αρχηγόπουλο! :D
Τελευταία είδα ένα καινούργιο clip του Μαρτάκη, στο οποίο μιμείται πολύ ρε παιδί μου σ κινήσεις (τύπου υποκριτικής) τον Ρουβά και ξενέρωσα πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Δυστυχώς και για τους δύο που κάνουν όνειρα για μια χλιδάτη ζωή, σε λίγο καιρό δεν θα τους θυμάται κανένας μας, γιατί από φωνές.... κορμάρες!!!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Ναι νομίζει πως κάποιος είναι!!!Τον Ρουβά πάντως δεν τον φτάνει με τίποτα 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Michelle πλάκα κάνεις:P:P:P? Δεν ξέρεις τον Μαρτάκη που έχει για manager τον Ψινάκη???:D8)
Εχμ... όχι, πρώτη φορά βλέπω και τα 2 ονόματα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Συμφωνώ με την crazyhelen! Βλέπε Περικλή Στεργιανούδη από fame story!
off topic: Sorry που δεν κάνω quote αλλά αυτή την στιγμή είμαι εν ώρα μαθήματος και γράφω απο το κινητό μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εχει καποια σχεση το ειδος τραγουδιου του ενως με τον αλλο;
Α μακρης να δεν κανω λαθος ειναι στο τσιφτετελε-λαικο ενω ο Παρτακης ειναι στο ποπ κι ετσι...
Anyway, προσωπικα αν ειμαι εξω και εχω κοπανισει μερικα χαλαρα θα τραγουδησω και το "Ηταν η ζωη μου κολαση...", αλλα για να τραγουδισω Μαρτακη θα ισχυει αυτο
----->
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είναι κι οι 2 άθλιοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
Συμφωνω με τον Μario....
ελεος πια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
off topic: Sorry που δεν κάνω quote αλλά αυτή την στιγμή είμαι εν ώρα μαθήματος και γράφω απο το κινητό μου!


:beating:

Καλα που εχουν και τα κινητα τα παιδια στο σχολειο και τα χρησιμοποιουν για ωρα αναγκης. Τι θα κανεις αν πρεπει να συζητησεις για τον Μαρτακη και τον αλλον μεσα στο μαθημα και δεν εχεις κινητο????:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
:beating:

Καλα που εχουν και τα κινητα τα παιδια στο σχολειο και τα χρησιμοποιουν για ωρα αναγκης. Τι θα κανεις αν πρεπει να συζητησεις για τον Μαρτακη και τον αλλον μεσα στο μαθημα και δεν εχεις κινητο????:P

LOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!
:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Α, μου κανείς δύσκολη ερώτηση. Κάτι που δεν μπορώ να σου απαντήσω!:off topic:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλέ αυτοί φοράνε πιο πολύ lip gloss κι από μένα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
O Διονύσης Μακρής είναι πολύ καλός καλλιτέχνης,τον έχω δει στο Romeo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jigsaw

Νεοφερμένος

Ο Jigsaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Δυστυχώς και για τους δύο που κάνουν όνειρα για μια χλιδάτη ζωή, σε λίγο καιρό δεν θα τους θυμάται κανένας μας, γιατί από φωνές.... κορμάρες!!!!! ;)

Αυτό πιθανότατα να ισχύσει για τον Μακρή. Δε πιστεύω όμως να συμβεί στο Μαρτάκη (τουλάχιστον όσο έχει τον Ψινάκη μάνατζερ) Με τον Ηλία θα είναι στην επικαιρότητα. Ο Ηλίας ξέρει το τρόπο να τον κάνει φίρμα και έχει αποδείξει ότι μπορεί να ανεβάσει κάποιον.

Προσωπικά δεν κόβω φλέβα για κανέναν από τους δύο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Δεν περίμενα ποτέ να ψηφίσω σε μια τέτοια δημοσκόπιση στο στέκι!:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top