Πρόβλημα με το simulate

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
Αρκετά πιθανό...
Δοκίμασε πριν την εγγραφή να κάνεις και simulate...
χωρίς να εγγυάται αυτό ότι θα γραφτεί, σίγουρα όμως αυξάνεις τις πιθανότητες!
θα φας περισσότερο χρόνο, αλλά θα γλυτώσεις αρκετά δισκάκια!
Στα DVD δεν μου βγάζει simulate :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Στα DVD δεν μου βγάζει simulate :(

Ναι ε;
Εμένα μου βγάζει! :hmm:

Με Nero φαντάζομαι γράφεις... ποιά έκδοση έχεις;
(εγώ την 6.6.0.0)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
Ναι ε;
Εμένα μου βγάζει! :hmm:

Με Nero φαντάζομαι γράφεις... ποιά έκδοση έχεις;
(εγώ την 6.6.0.0)
Έχω το NEC 3500AG και nero το 6.6.0.1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Έχω το NEC 3500AG και nero το 6.6.0.1


Εγώ έχω το NEC 2510A...
Μυστήρια πράγματα....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
Εγώ έχω το NEC 2510A...
Μυστήρια πράγματα....:hmm:
Έχω παρατηρίσει το εξείς περίεργο, ενω στην αρχή μου το εμφανίζει μόλις βάζω το δισκάκι δεν μου το εμφανίζει :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Τώρα το έβαλα να κάνει simulate και το έκανε κανονικά!
Δεν μπορώ να φανταστώ τι κόλλημα έχει το δικό σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Επειδή το simulate είναι μια εγγραφή με κλειστή την κεφαλή, είναι πολύ πιθανό το συγκεκριμένο DVD-R να μήν το υποστηρίζει. Νομίζω έχω δεί στο cloneCD αντίστοιχο warning.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δλδ το πρόβλημα έχει να κάνει με τον δισκάκι όχι με την συσκεύη ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top