Τα in και τα out της καθημερινότητάς μας

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
In
*Βερνίκια νυχιών
*Ψώνια
*Βόλτα στην παραλία
*Χαζοχαρουμενιές στη σχολή

Out
*Kακή σύνδεση internet
*Να ακούω τους απο πάνω να κάνουν σεξ
*Προγραμματισμός σε Γλώσσα C
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
in
βόλτα για καφέ με τη κολλητή μου
ο καλοκαιρινός καιρός
όταν μιλαω μαζι του
fredoutsino και σοκολατα lacta :P

οut
οταν τσακωνόμαστε
όταν ο χρονος δεν κυλά γρηγορα
η μοναξιά
και η εξεταστική που να ναι προ πυλών....!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
in
ύπνος

out
ξυπνητήρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
OUT
Η κετσαπ σε γυαλινο μπουκαλι.
Ή δε θα πεφτει καθολου ή θα πεσει παρα πολυ κανοντας το φαγητο σκατα.

ΙΝ
Η κετσαπ σε πλαστικο.
Πεφτει οση ποσοτητα χρειαζεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
in: η ρευστή σοκολάτα του σουφλε στον ουρανισκο

out: οι θερμίδες που εχει:P
το διάβασμα που ακόμη δε λέω να ξεκινήσω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
ΙΝ να εισαι κοολ για ολα, να μην εχεις υποχρεωσεις ή πρεπει, να αραζεις απλα και να γουσταρεις!

OUT να σε ξυπνανε ενω το μονο που θες ειναι να απολαυσης την παραπανω κατασταση χωρις σε νοιαζει τι ωρα θα ξυπνισεις κι θα κοιμιθες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
In:
Η πιο χαλαρωτική στιγμή κάθε βραδιάς, όπου ακούω μουσική,πίνω λίγο κρασάκι και καπνίζω κάνα στριφτό. :redface:
Το ότι τελικά έχω εξοικονομήσει αρκετά χρήματα από τον τόσο καιρό που δεν έβγαινα. :confused:
Ότι όλα θα πάρουν τον δρόμο τους από εδώ και πέρα,θα ξέρω τι θα κάνω με τη ζωή και τη σχέση μου.
Είμαι απόλυτα ήρεμη και έχω ελεύθερο χρόνο να ασχοληθώ με εμένα.

Out:
Zέστη. Και γενικότερα το γεγονός ότι το καλοκαίρι είναι προ των πυλών,καθώς είναι η χειρότερη εποχή μου.
5 κιλά που δεν λένε να φύγουν από πάνω μου.
Οι αποστάσεις.
Οι φίλοι που..φεύγουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
OUT
Η κετσαπ σε γυαλινο μπουκαλι.
Ή δε θα πεφτει καθολου ή θα πεσει παρα πολυ κανοντας το φαγητο σκατα.

:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
In:
-να ξυπνας το πρωι και να βλεπεις θαλασσα και βουνο μαζι(η θεα απ το μπαλκονι μου)
-ο καφες για ν ανοιξει το ματι
-να διαβαζεις εστω τον αλλον που σου λεει καλημερα και να χαμογελας
-βολτα με το σκυλο σε μερη με πρασινο,που ξυπνουν πολλες μνημες.

Out:
-το ξυπνητηρι που βαραει σα δαιμονισμενο
-να πρεπει να σηκωθεις μια μερα που το μοναδικο πραγμα που θες να κανεις ειναι να αραξεις και να μην κανεις τιποτα
-η αναμονη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
IN
Το Game of Thrones
Ο καναπές
Η παραλία
Ο ύπνος

OUT
Η ζέστη
Η βαρεμάρα
Η υπνηλία
Η ζέστη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Οut:
Άγχος για αύριο.
Άγχος για την εξεταστική.
Μου τη δίνει που αρρώστησα τόσο βαριά.
Α ναι και ένα κενό που δύσκολα αναπληρώνεται. Ναχ.

In:
Έχω προσέξει πως όταν είμαι κάπως άσχημα γράφω στο στέκι,όταν είμαι οκ δεν έχω ανάγκη να γράψω καθόλου σχεδόν.
Weird. :P
Το τσάι που θα αγοράσω αύριο.
Η τρυφερή φωνή στο τηλέφωνο που σε κάνει να νιώθεις κάπως καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
out
κάνει κρύο έξω και δεν ευχαριστιέσαι τις βόλτες
αρχίζει η εξεταστική
τα πολλά γλυκά που έφαγα τις γιορτές

in
θα περνάει η ώρα διαβάζοντας για την εξεταστική
εχει ήλιο ακόμη και αν κάνει κρυο
ο ζεστός καφές που πίνω κάθε πρωι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassonoff

Δραστήριο μέλος

Η vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
Out
1.το πρωινο ξυπνημα για να καταλαβω πως ειχα ηδη αργησει και ειχα παρει απουσια:eek:
2.Το διαβασμα για την εξεταστικη που πλησιαζει
3.το οτι δεν προβλεπεται να αλλαξει κατι μεχρι αυριο

In
1.O καφες και το διαλειμμα που κανω
2.η ταινια που κατεβαζω για το βραδυ
3.η επλιδα πως καποιος θα ερθει να διαβασουμε παρεα, τι στο καλο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Out
Οι σακούλες με σκουπίδια δίπλα από τους κάδους
Το κρύο


In
Τουλάχιστον κάνει μόνο κρύο, δεν βρέχει, δεν θα άντεχα την μυρωδιά μουλιασμενων σκουπιδιών κάθε πρωί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
ιν:
το να ακούω ραδιόφωνο πρίν απτο μάθημα
το καλοκαίρι ,που κοντοζυγώνει

άουτ:
το δίωρο που μας επιβάλλει ο μαθηματικός,''κλέβοντας'' μια ώρα από άλλον καθηγητή
τα τσουλάκια,που μόλις μπαίνει η άνοιξη,βγάζουν φωτογραφίες με σορτσάκια
η δύσοσμη αθήνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
ΙΝ
Η στιγμή που τρώω την τελευταία μπουκιά από το φαγητό μου και μετά απολαμβάνω την coca cola μου

OUT
Η στιγμή που τρώω την τελευταία μπουκιά από το φαγητό μου :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
ΙΝ
Η στιγμή που τρώω την τελευταία μπουκιά από το φαγητό μου και μετά απολαμβάνω την coca cola μου

OUT
Η στιγμή που τρώω την τελευταία μπουκιά από το φαγητό μου :(

χιχιχι



in :
οι φιλες μου
τα ρεμπετικα

out:
ο καθηγητής της βιολογίας
η αδιαφορια
εκεινα τα 10 λεπτα,πριν να κοιμηθεις που βυθιζεσαι σε δυσαρεστες σκεψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
In:
το σοκολατένιο κέικ
ο χρόνος στον υπολογιστή

Out:
η εξεταστική
η ζέστη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
ιν:η ξάπλα
η ελευθερία από τα μαθήματα
η κούνια στο μπαλκόνι
η κολλητή μου που με θεωρεί αδύνατη :P
η λογοτεχνία

αουτ:
η ζέστη
οι φίλοι μου που μου λείπουν
η μελαγχολία του καλοκαιριού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
in:
τα κεράσια
οι ταινίες

out:
το τελευταίο μάθημα της εξεταστικής
το καθάρισμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top