[Apple] iPhone

Mariaal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariaal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Εγώ που έχω πιάσει iphone στα χέρια μου (είχα το 4s για ένα χρόνο), έχω να δηλώσω πως είναι πεταμένα λεφτά. Θεωρώ αδιανόητο ένα τόσο ακριβό κινητό να μην έχει βασικές λειτουργίες όπως πχ αναφορά μηνύματος! :confused:
Επιπλέον είναι απίστευτα δύσχρηστο και ευπαθές, εμένα μετά από 8 μήνες κανονικής χρήσης και πολλής προσοχής (δεν μου είχε πέσει/βραχεί/χτυπηθεί ποτέ) σταμάτησε να χτυπάει και μου το άλλαξαν ευτυχώς επειδή ήταν ακόμα εντός εγγύησης.
Το μόνο καλό που έχουν είναι η κάμερα που για την κατηγορία της είναι πολύ καλή.
Πλέον έχω το s4 και είμαι απόλυτα ικανοποιημένη.

Κι εγώ το 4s εχω. Μου επεσε μεσα στο νερο, καλυφθηκε απο υγρη αμμο, μου επεσε απο τις σκαλες απο πρωτο οροφο, μου εχει πεσει παμπολλες φορες και το μονο που εχει ειναι 2 γρατζπυνιες που δε φαινοται και ολα αυτα χωρις θηκη. Ειναι αληθεια πως μου κολλησε μια φορα αλλα μετα απο ενα λεπτο επανηλθε. Βεβαια ισως να ημουν τυχερη αλλα τουλαχιστον για οσα εχει περασει, και για οσα εμενα προσωπικα μου επιτρεπει να κανω το θεωρω αριστο πια. Να φανταστεις πια δεν ανοιγω σχεδον καθολου τον υπολογιστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Να φανταστεις πια δεν ανοιγω σχεδον καθολου τον υπολογιστη.
και δεν στραβωνεσαι?

εγω μονο που δοκιμασα να γουγλαρω κλπ σε ενα galaxy fit 3.3 οθονη βεβαια και ζαλιστηκα

δεν μπορω καν να το χρησιμοποιησω..πολυ κουραστικο

και για τηλεφωνο ψιλοχαλια ειναι,,αστα θα το πουλησω

συγκρινεται τιποτα με την μεγαλη οθονη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
πραγματικά απορώ πως σας αρέσει το android
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το android είναι πολύ πιο ωραίο από το ios. Αλλά το ios έχει πολύ πιο ωραίες εφαρμογές οπότε νικάει. Εγώ απορώ πως υπάρχουν άνθρωποι που δίνουν 800 ευρώ για κινητό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Η μόνη σοβαρή καινοτομία για μένα στο iphone είναι το multitouch, αυτό όντως άλλαξε τα δεδομένα και φαίνεται και από το ότι αντιγράφηκε αμέσως από όλες τις άλλες εταιρείες. Τα υπόλοιπα είναι πίπες.

Αλλά για να είμαστε ειλικρινείς αυτό είναι που κάνει η apple, πουλάει καινοτομίες. Βγάζει κάτι ριζοσπαστικό και το διαφημίζει για να βγάλει λεφτά από αυτό. Το θέμα είναι ότι έπειτα από εκεί παραλείπει και βασικά πράγματα που για άλλους θεωρούνται δεδομένα και αυτό είναι και ο λόγος που προσωπικά δε τη θεωρώ σοβαρή και αξιόπιστη εταιρεία. Παράδειγμα, η αναφορά παράδοσης που αναφέρεται από πάνω, ή η δυνατότητα να στείλεις αρχεία σε άλλες συσκευές μέσω bluetooth και πολλά άλλα.

Και τώρα τελευταία που έχουν στερέψει από ιδέες έχει αρχίσει και πέφτει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.


https://www.geeky-gadgets.com/iphone-5s-gets-benchmarked-12-09-2013/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DanaiPsa

Νεοφερμένος

Η DanaiPsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
το κακό με τα προϊόντα της αππλ είναι ότι έχουν δικό τους λογισμικό και πρέπει να πληρώνεις ό,τι κατεβάσεις.:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariaal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariaal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
και δεν στραβωνεσαι?

εγω μονο που δοκιμασα να γουγλαρω κλπ σε ενα galaxy fit 3.3 οθονη βεβαια και ζαλιστηκα

δεν μπορω καν να το χρησιμοποιησω..πολυ κουραστικο

και για τηλεφωνο ψιλοχαλια ειναι,,αστα θα το πουλησω

συγκρινεται τιποτα με την μεγαλη οθονη?

Οχι... Βλεπω ο,τι βλεπω απο pc και με βολευει αποστευτα διοτι δεν χρειαζεται να σηκωθω απο τον καναπε,το κρεβατι μου κτλ για να ανοιξω τον υπολογιστη ή να παρω το λαπτοπ. Ο,τι θελω το βρισκω στο λεπτο. Δεν ξερω ποσα κακα μπορει να καταλογισουν καποιοι στο iphone αλλα για την πλοηγηση στο διαδυκτιο δεν μπορει κανεις να πει κουβεντα! Σεβομαι παντως την αποψη σου γιατι για παραδειγμα εγω δεν μπορω να χειριατω καθολου λειτουργικο android. Φανταζομαι ειναι λογικο καποιος να μην αντεχει την μικρη οθονη ή το iOS.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το αντίστοιχο app store της apple είναι πολύ καλύτερο από το google play. Έχει μερικές πάρα πολύ καλές εφ. που δεν της τρέχει καν το αντρόιντ. Επίσης πολλές εφαρμογές που υπάρχουν και στα δύο λειτουργικά στα iphone είναι πολύ καλύτερες όπως το dropbox-icloud η κάμερα. Ακόμα και οι πιο απλές εφαρρμογές στο αντρόιντ είναι απαράδεκτες. Πρέπει να κατεβάσεις αππ για τα μνματα(ίδιο με της απλ) επειδή δεν του χουν βάλει ούτε quick-reply. Η απλ είναι εγγύηση.

Τώρα όσο για το αντρόιντ:

Πριν 3 μήνες πήρα ένα htc στα 280 και προχθές έκανε μόνο του φορμάτ και έχασα όλες μου τις επαφές ενώ τώρα όταν αποθηκεύω επαφές δε μου τις εμφανίζει. Σκέφτομαι να αλλάξω σε windows σε 2-3 χρόνια και γενικά δεν προτείνω καθόλου htc.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Η μόνη σοβαρή καινοτομία για μένα στο iphone είναι το multitouch, αυτό όντως άλλαξε τα δεδομένα και φαίνεται και από το ότι αντιγράφηκε αμέσως από όλες τις άλλες εταιρείες. Τα υπόλοιπα είναι πίπες.

Αλλά για να είμαστε ειλικρινείς αυτό είναι που κάνει η apple, πουλάει καινοτομίες. Βγάζει κάτι ριζοσπαστικό και το διαφημίζει για να βγάλει λεφτά από αυτό. Το θέμα είναι ότι έπειτα από εκεί παραλείπει και βασικά πράγματα που για άλλους θεωρούνται δεδομένα και αυτό είναι και ο λόγος που προσωπικά δε τη θεωρώ σοβαρή και αξιόπιστη εταιρεία. Παράδειγμα, η αναφορά παράδοσης που αναφέρεται από πάνω, ή η δυνατότητα να στείλεις αρχεία σε άλλες συσκευές μέσω bluetooth και πολλά άλλα.

Και τώρα τελευταία που έχουν στερέψει από ιδέες έχει αρχίσει και πέφτει.

:P
Και η οθόνη τζαμί επίσης ....
Και το App Store επίσης
Και το i cloud
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Εγώ πάλι θεωρώ χαζή αγορά το κινητό δεν είναι μόνο τα λεφτά που χαλάς αλλά μετά από καιρό το βαριέσαι και θες να πάρεις άλλο,εγώ έχω εδώ και 2 χρόνια το nokia c3 και είμαι πολύ ευχαριστημένος,το κινητό προσωπικά μόνο για τηλέφωνα και για μουσική το έχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Εγω ειχα το 4 και το χαρισα, τωρα εχω το Xperia T. Το iOS υπερτερει σε καποιους τομεις οπως ασφαλεια, ευκολια αλλα χανει απο το Android σε τομεις οπως παραμετροποιηση, προσιτη τιμη κλπ. Αληθεια τωρα για να αγορασεις iPhone που να τρεχει καλα το iOS 6, πρεπει να δωσεις γυρω στα 500€ οταν μιλαμε για καινουριο. Και ειναι ηλιθιο να δινεις τοσα πολλα λεφτα ενω μπορεις να βρεις εξαιρετικα τηλφωνα με αρκετα λιγοτερα. Οταν παιρνεις Apple αγοραζεις το μηλο εκτος απο τη συσκευη. Και το λεω εχοντας συνολικα δωσει πανω απο €1,000 για προιοντα της.

Φαινεται κολλημενη σε καποιους τομεις οπως οτι χρειαζεται απαραιτητα iTunes για να περασεις οτιδηποτε, οτι δν μπορεις να βαλεις τις φωτο απο τον υπολογιστη σου στη συσκευη σου με ενα Copy-Paste, οτι δν εχει ακομα οθονες HD εστω στα 720p, οτι ακομα δν δινει δυνατοτητα εξτρα χωρου, οτι ειναι μονιμα στο μακροστενο στυλ της συσκευης ενω ακομα και οι 4 ιντσες βολευουν πολυ περισσοτερο σε αλλο σχημα και οτι καθε λειτουργικο ειναι ολο και πιο βαρυ καθιστωντας το τηλεφωνο που πηρες πριν 1,5-2 χρονια απιστευτα εκνευριστικο στην καθημερινοτητα σου.

Α και για να περασεις full version απο εφαρμογες στο iOS θελει Jailbreak και αν. Στο Android απλα τις ανεβαζεις στο Drive σου και τις εγκαθιστας κανονικοτατα απο το τηλεφωνο σου, χωρις να το πειραξεις καθολου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
To iΟS6 όπως και το επερχόμενο iOS7 τρέχουν τέλεια στις συσκευές που υποστηρίζουν (το iphone 4 υποστηρίζει iOS 7). To λειτουργικό σε καμία περίπτωση δεν είναι βαρύ.

Δεν μπορώ να καταλάβω το πρόβλημα με το iΤunes. Ένα ολοκληρωμένο πρόγραμμα για τη διαχείρησης των iDevice είναι. Κάτι αντίστοιχο λείπει για τις android συσκευές. Είναι πιο εύκολο το copy-paste από το απλώς να συνδέσεις το κινητό στο usb;

Και στο android και στο iOS υπάρχουν ελεύθερες και επί πληρωμή εφαρμογές. Όταν ως full εννοείς να κατεβάσεις free τις επί πληρωμη πειρατικά χωρίς τι συγκατάθεση του δημιουργού προσωπικά δεν με πειράζει. Ίσα ίσα θεωρώ κατάντια να κατεβάζεις πειρατικά εφαρμογές που στη πλειοψηφία τους κάνουν 80' και να την δείχνεις στους φίλους σου πίνοντας καφέ των 3 ευρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Δεν μπορώ να καταλάβω το πρόβλημα με το iΤunes. Ένα ολοκληρωμένο πρόγραμμα για τη διαχείρησης των iDevice είναι. Κάτι αντίστοιχο λείπει για τις android συσκευές. Είναι πιο εύκολο το copy-paste από το απλώς να συνδέσεις το κινητό στο usb;

Και αν είσαι σε κάποιο ιντερνετ καφέ που δεν έχει στα pc itunes? Αν θέλεις να στείλεις/πάρεις τραγούδια από κινητά φίλων σου μέσω bluetooth?

Και το πιο βασικό, αν βρεις ένα ωραίο soundtrack που το θες για ήχο κλησης? Πρέπει να το βρεις και να το πληρώσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
Aν ο άλλος έχει iDevice πλέον υπάρχει το AirDrop. Διαφορετικά e-mail.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
To iΟS6 όπως και το επερχόμενο iOS7 τρέχουν τέλεια στις συσκευές που υποστηρίζουν (το iphone 4 υποστηρίζει iOS 7). To λειτουργικό σε καμία περίπτωση δεν είναι βαρύ.

Δεν μπορώ να καταλάβω το πρόβλημα με το iΤunes. Ένα ολοκληρωμένο πρόγραμμα για τη διαχείρησης των iDevice είναι. Κάτι αντίστοιχο λείπει για τις android συσκευές. Είναι πιο εύκολο το copy-paste από το απλώς να συνδέσεις το κινητό στο usb;

Και στο android και στο iOS υπάρχουν ελεύθερες και επί πληρωμή εφαρμογές. Όταν ως full εννοείς να κατεβάσεις free τις επί πληρωμη πειρατικά χωρίς τι συγκατάθεση του δημιουργού προσωπικά δεν με πειράζει. Ίσα ίσα θεωρώ κατάντια να κατεβάζεις πειρατικά εφαρμογές που στη πλειοψηφία τους κάνουν 80' και να την δείχνεις στους φίλους σου πίνοντας καφέ των 3 ευρώ.

Ειχα το iPhone 4, χωρις Jailbreak και το iOS 6 δν ετρεχε οπως στο 5αρι φιλου μου, ηταν πολυ πιο αργο, ενω πολλες δυνατοτητες του εκαστοτε λειτουργικου δν υπαρχουν σε παλαιοτερες συσκευες (Siri, 3D Maps etc). Και το εχω ακουσει και απο αλλους χρηστες συσκευων. Α κι επισης μου την εσπαγε που δν μπορουσα να κανω κανονικα downgrade το κινητο

Η πλειοψηφια των χρηστων Apple βρισκουν το iTunes ως ενα αναγκαιο κακο, γιατι αν ο υπολογιστης σου δεν ειναι δυνατος, σου κανει τη ζωη δυσκολη. Σε ενα λαπτοπ του 2009 που χρησιμοποιω που και που, το iTunes ειναι τα ζωα μου αργα. Και οταν θελω να περασω ενα τραγουδι, ειναι ασκοπο να κανω ολη τη διαδικασια, ειδικα οταν εισαι σε υπολογιστη ο οποιος δν περιλαμβανει τη βιβλιοθηκη σου. Το Copy Paste ειναι υποθεση δευτερολεπτων. Η καθε εταιρια φτιαχνει ενα προγραμμα διαχειρισης που ομως αν θες το χρησιμοποιεις (βασικα ειναι κοπια του iTunes). Η Samsung εχει το Kies, η Sony το Media Go νομιζω αλλα δν θα μπορει να υπαρχει ενιαιο γιατι οι κατασκευαστες ειναι δεκαδες, δν ειναι οπως με το iOS που αφορα μονο ενα κατασκευαστη.

Δν ασχολουμαι με εφαρμογες που κανουν 0,89. Πολλες τις εχω ηδη αγορασμενες ειτε στο AppStore ειτε στο Google Play. Υπαρχουν και πιο ακριβες, πχ Tapatalk ή προσφατα κατεβασα χαρτες Navigon με ολες τις χωρες και φωνητικες οδηγιες και τους χρησιμοποιω στο αυτοκινητο.

Και αν είσαι σε κάποιο ιντερνετ καφέ που δεν έχει στα pc itunes? Αν θέλεις να στείλεις/πάρεις τραγούδια από κινητά φίλων σου μέσω bluetooth?

Και το πιο βασικό, αν βρεις ένα ωραίο soundtrack που το θες για ήχο κλησης? Πρέπει να το βρεις και να το πληρώσεις?

Νταξει ποιος στελνει πλεον τραγουδια με Bluetooth? Ειναι σα να λεμε το Νοκια 3310 ειναι καλυτερο απο το S4 ή το 5S γιατι ειχε υπερυθρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
Ειχα το iPhone 4, χωρις Jailbreak και το iOS 6 δν ετρεχε οπως στο 5αρι φιλου μου, ηταν πολυ πιο αργο, ενω πολλες δυνατοτητες του εκαστοτε λειτουργικου δν υπαρχουν σε παλαιοτερες συσκευες (Siri, 3D Maps etc). Και το εχω ακουσει και απο αλλους χρηστες συσκευων. Α κι επισης μου την εσπαγε που δν μπορουσα να κανω κανονικα downgrade το κινητο
Το iphone 4 πάνω κάτω τρέχει το iOS 6 κα το iOS 7 με τη ίδια απόκριση όπως με το iOS 5. Εγώ έχω το 3gs και δεν αισθάνθηκα καμιά μεγάλη διαφορά στην απόκριση με την αλλαγή των λειτουργικών.

Η πλειοψηφια των χρηστων Apple βρισκουν το iTunes ως ενα αναγκαιο κακο, γιατι αν ο υπολογιστης σου δεν ειναι δυνατος, σου κανει τη ζωη δυσκολη. Σε ενα λαπτοπ του 2009 που χρησιμοποιω που και που, το iTunes ειναι τα ζωα μου αργα. Και οταν θελω να περασω ενα τραγουδι, ειναι ασκοπο να κανω ολη τη διαδικασια, ειδικα οταν εισαι σε υπολογιστη ο οποιος δν περιλαμβανει τη βιβλιοθηκη σου. Το Copy Paste ειναι υποθεση δευτερολεπτων. Η καθε εταιρια φτιαχνει ενα προγραμμα διαχειρισης που ομως αν θες το χρησιμοποιεις (βασικα ειναι κοπια του iTunes). Η Samsung εχει το Kies, η Sony το Media Go νομιζω αλλα δν θα μπορει να υπαρχει ενιαιο γιατι οι κατασκευαστες ειναι δεκαδες, δν ειναι οπως με το iOS που αφορα μονο ενα κατασκευαστη.
Αν θέλεις δεν χρησιμοποιείς καθόλου το itunes.

Δν ασχολουμαι με εφαρμογες που κανουν 0,89. Πολλες τις εχω ηδη αγορασμενες ειτε στο AppStore ειτε στο Google Play. Υπαρχουν και πιο ακριβες, πχ Tapatalk ή προσφατα κατεβασα χαρτες Navigon με ολες τις χωρες και φωνητικες οδηγιες και τους χρησιμοποιω στο αυτοκινητο.
To tapatalk βγαίνει 3,5 ευρώ κάνει και συχνά μειώνει τη τιμή του. Τα αξίζει τα λεφτά του.

Το Νavigon και εγώ το είχα τσαμπέ. Το καλύτερο navi πρόγραμμα αλλά δυστυχώς πανάκριβο. Τώρα χρησιμοποιώ το citisnav ή το cygic που τα πήρα με 10 ευρώ το καθένα (το δεύτερο ήταν σε προσφορά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris80

Νεοφερμένος

Ο chris80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγώ πάντως πήρα το 4, 350 ευρώ. Not bad. Still an iPhone ;-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top