The terminal (2004)

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Τις τελευταιες μερες ειδα τα εξης:
Bewitched:To εργο ηταν απλα και με λιγα λογια μια απο τις μεγαλυτερες πατατες που εχω δει στην ζωη μου.Ενω ειχε τοσες δυνατοτητες αποδειχθηκε οτι μια Κιντμαν δεν μπορει να φερει την ανοιξη...Το υπολοιπο καστ ηταν μετριο , ο συμπρωταγωνιστης απαραδεκτος και γενικα πολυ βαρετη.Την εσβησα αμεσως απο το μυαλο μου και εμεινα στην ομορφη αναμνηση της "Μαγισσας" που εβλεπα στην τηλεοραση οταν ημουν πιτσιρικας.:D

Bloodrayne:Αλλη μια ιστορια με βρυκολακες...Αν και ειμαι φαν τετοιων τετοιψν η συγκεκριμενη αξιζε μονο για το αιμα που πεταγωταν απο δω κι απο εκει σαν συντιβανι.Γενικα μετρια εως κακη ταινια.Δεν αξιζει ομως...κριμα...:(

The Terminal:Να και μια ταινια- ρομαντικη κωμωδια που μου αρεσε.Ο Τom Hanks για αλλη μια φορα ειναι πολυ καλος στον ρολο του και η ολη ταινια κυλαει ευχαριστα,ομαλα και δεν κουραζει.Ιδανικη αν ειστε με το "ταιρι" ή και μονοι και θελετε κατι αναλαφρο-ευχαριστο και με συγκινητικα σημεια.;)

The Pink Panther:Ο Στηβ Μαρτιν διακιολογει απολυτα τον λογο που πολλοι τον θεωρουν εναν απο τους καλλιτερους κωμικους του Hollywood.Εχει ππολυ καλες σκηνες με γκαφες και γελιο ενω η προφορα του Σ.Μαρτιν οταν μιλαει ειναι για ολα τα λεφτα.Γενικα αξιζει να την δει κανεις.:)

Αν θυμηθω καμια αλλη θα σας πω...:)
Σ'αυτο το σημειο να ευχαριστησω την fastweb...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Τις τελευταιες μερες ειδα τα εξης:

The Terminal:Να και μια ταινια- ρομαντικη κωμωδια που μου αρεσε.Ο Τom Hanks για αλλη μια φορα ειναι πολυ καλος στον ρολο του και η ολη ταινια κυλαει ευχαριστα,ομαλα και δεν κουραζει.Ιδανικη αν ειστε με το "ταιρι" ή και μονοι και θελετε κατι αναλαφρο-ευχαριστο και με συγκινητικα σημεια.;)
Κι εγώ το είδα αλλά δεν την θεώρησα ρομαντική ταινία:worry:
Μάλλον επειδή εστίασα στο γενικότερο στόρυ κι όχι στον έρωτα που εξελίσσεται.
Την βρήκα ενδιαφέρουσα κυρίως γιατί αποτελεί αληθινή ιστορία:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Κι εγώ το είδα αλλά δεν την θεώρησα ρομαντική ταινία:worry:
Μάλλον επειδή εστίασα στο γενικότερο στόρυ κι όχι στον έρωτα που εξελίσσεται.
Την βρήκα ενδιαφέρουσα κυρίως γιατί αποτελεί αληθινή ιστορία:)

Eιναι επειδη εγω ειμαι μια ρομαντικη ψυχη και παντου βλεπω ρομαντζαδες....:D :inlove: Αχ...δεν με καταλαβαινετε...:loveangel :P
Σιγουρα το βασικο στοιχειο της υποθεσης δεν ηταν το amore μεταξυ τους.Αλλα το ολο κολλημα που εφαγε ο μαυρος ο Τομ Χανκς μεχρι....(ξερεις να μην πω και το χαλασω)
Παντως το ολο της στορυ ηταν πολυ καλο.(Σε αληθινη ιστορια βασιζοταν οντως)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Κι εγώ το είδα αλλά δεν την θεώρησα ρομαντική ταινία:worry:
Μάλλον επειδή εστίασα στο γενικότερο στόρυ κι όχι στον έρωτα που εξελίσσεται.
Την βρήκα ενδιαφέρουσα κυρίως γιατί αποτελεί αληθινή ιστορία:)

Eιναι επειδη εγω ειμαι μια ρομαντικη ψυχη και παντου βλεπω ρομαντζαδες....:D :inlove: Αχ...δεν με καταλαβαινετε...:loveangel :P
Σιγουρα το βασικο στοιχειο της υποθεσης δεν ηταν το amore μεταξυ τους.Αλλα το ολο κολλημα που εφαγε ο μαυρος ο Τομ Χανκς μεχρι....(ξερεις να μην πω και το χαλασω)
Παντως το ολο της στορυ ηταν πολυ καλο.(Σε αληθινη ιστορια βασιζοταν οντως)[/quote]

Μα το τόνισα πως εγώ εστίασα αλλού:D
Βλέπεις πως εγώ ως καθόλου ρομαντική ψυχή:P ξύπνησε ο επαναστάτης ποπολάρος μέσα μου :D μόλις είδα την ταλαιπωρία που τον έμπλεξαν τα γρανάζια της γραφειοκρατίας (η παγκοσμιοποίηση, οι ιμπεριαλιστικές επεκτατικές πολιτικές, ο θείος Ζαχαρίας κτλ:P :P :P :P ) οπότε επικεντρώθηκα εκεί:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top