UEFA Εuro 2008

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ναι, αν είχε και ωραίο αποτέλεσμα... :P

Κοίτα, πρέπει να παραδεχτούμε ότι οι Τούρκοι έπαιξαν παλικαρίσια... Στο τελευταίο λεπτό κυριολεκτικά άλαξαν τα πάντα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Παιδιά, τι απίστευτο!!!!!!
Οκ, καλό το παιχνίδι ενδιάμεσα, έως που κάναμε άλλα πράγματα παράλληλα... Και στο τέλος καρφωθήκαμε!

Καλά έπαιξαν και οι δύο, αλλά αυτός στο τέλος... ΠΟΣΟ τσαμπουκά πρέπει να έχει κανείς, για να κηνυγάει τη μπάλα προς τα δίχτυα, ενώ όλοι έχουν ήδη αρχίσει να φωνάζουν για την Κροατία, και μετά από 100+ λεπτά να βάζει γκολ..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Eξω και οι Ολλανδοι...:confused::eek::/:
Προσωπικα του γουσταρα πολυ και ειχαν δειξει πολυ ορεξη για μπαλα σε αυτο το Γιουρο, αλλα οι Ρωσοι στην παραταση τους επαιξαν παρα πολυ καλά.
Τελικα κερδισαν 3-1 και το Ευρωπαικο αρχιζει να αποκτα ιδιαιτερο ενδιαφερον.
Μια η Τουρκια, μια η Ρωσια κι εοχυμε και συνεχεια.
Μπραβο τους παντως και στους δυο που δειχνουν τετοιο παθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Kαλο και το ματσς Ρωσια - Ολλανδία. Το αξιζαν οι Ρωσοι ομως γιατι πιεζαν περισσοτερο, και δημιουργησαν περισσοτερες ευκαιριες. Μπραβο τους.

Θα χει ενδιαφερον και το Ισπανια - Ιταλια αλλά και τα Γερμανία - Τουρκια , Ρωσια - Ισπανια/Ιταλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Προβλέπω σήμερα ισοπαλία και στην παράταση να περνάει η Ιταλία.
Και μια πρόβλεψη για τελικό:Γερμανία-Ρωσία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Προβλέπω σήμερα ισοπαλία και στην παράταση να περνάει η Ιταλία.
Και μια πρόβλεψη για τελικό:Γερμανία-Ρωσία:P
Ευτυχώς που δεν σ' άκουσα. :P




Επιτέλους οι Ισπανοί έβγαλαν την ταμπέλα του looser....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ευτυχώς που δεν σ' άκουσα. :P




Επιτέλους οι Ισπανοί έβγαλαν την ταμπέλα του looser....
Γιατί ρε?:PΤην ισοπαλία την έπιασα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Και μια πρόβλεψη για τελικό:Γερμανία-Ρωσία:P
Μπα..:P

Η ιστορία Γερμανίας-Ισπανίας δίνει προβάδισμα στους πρώτους.
Οι δύο ομάδες έχουν βρεθεί 19 φορές αντίπαλοι με τους Γερμανούς να μετρούν 8 νίκες τους Ισπανούς 5 και 6 παιχνίδια να έχουν λήγει ισόπαλα. Σε τελικές φάσεις ευρωπαϊκών πρωταθλημάτων και παγκοσμίων κυπέλλων, έχουν συναντηθεί πέντε φορές (3 νίκες οι Γερμανοί, μία οι Ισπανοί και μια ισοπαλία) αλλά αξέχαστο ήταν το μεταξύ τους παιχνίδι στα τελικά του Euro 1984 στη Γαλλία.

Για να δούμε προγνωστικά.:D
Το μειονέκτημα για τους Ισπανούς είναι η απουσία του Βίγια.Είχαμε πολύ καιρό να τους δούμε σε τελικό και θα ήθελα να σηκώσουν το τρόπαιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Θα ήθελες, καλά το είπες!:P Η Γερμανάρα θα το σηκώσει απόψε!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ έχω παίξει και στοίχημα ότι θα το πάρει η Γερμανία(όπως και να το πάρει),ότι στο ημίχρονο θα είναι ισοπαλία και η πρώτη αλλαγή θα γίνει στο Α ημίχρονο.:P:P
Οπότε πάμε να το σηκώσουμε!!:clapup::clapup:
edit:επίσης όλοι ποντάρουν στην Ισπανία(άλλος ένας λόγος να το πάρουν οι Γερμανοί).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Mπράβο ESPANIA. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τι ΒΑΡΕΤΟΣ τελικός. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι, ρε παιδιά, κι εγώ απογοητεύτηκα με τον τελικό...
Θα χαιρόμουν όποια ομάδα και να νικούσε (ενώ πχ με τη Ρωσία θα ξενέρωνα), αλλά μετά το 33 δεν είχε τίποτα να χαρούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Μια χαρά τελικός ήταν.;)(άσχετα που έχασα όλα τα στοιχήματα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσε ο τελικος.:hmm:

Βρε Γιδι, μετα το 33 ειχε πιο πολλες φασεις απο οτι πριν. Ασχετα που δεν μπηκε γκολ.
Επισης, τι θεος ο Κασιγιας.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ, με τη συγκάτοικό μου θα σας κλειδώσω...
Δεν ξέρω, περίμενα κάτι πιο δραματικό. Κανα γκολ της τελευταίας στιγμής, κάτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω, αν και υποστηριζα Ισπανια, ηθελα να ισοφαρισει η Γερμανια με την ελπιδα να παμε στα πεναλτυ που παιζει πολυ τερματοφυλακας.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Αχ, με τη συγκάτοικό μου θα σας κλειδώσω...
Δεν ξέρω, περίμενα κάτι πιο δραματικό. Κανα γκολ της τελευταίας στιγμής, κάτι!

Once again .... θα συμφωνήσω μαζί σου. Κι εγώ ήθελα κάτι περισσότερο, λίγη αγωνία βρε παιδί μου ν' ανέβει η αδρεναλίνη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Λυσσάρα!!

Εγώ δεν ήξερα με ποιον είμαι... Ταυτιζόμουν και με τους δύο, μάλλον ήθελα Ισπανία, αλλά επειδή οι Ελβετοί μισούν τους Γερμανούς, ήθελα Γερμανία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top