Διεκδικήσεις ομοφυλόφιλων στις κοινωνικές παροχές

Να νομιμοποιηθούν οι γάμοι ομοφυλοφίλων;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 574)
  • Ναι

  • Όχι

  • Με αφήνει αδιάφορο/η


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Ναι, Άγγελε μας έπεισες τώρα...

NARTH = National Association for Research & Therapy of Homosexuality
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • abc.jpg
    abc.jpg
    41.2 KB · Εμφανίσεις: 137

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Επίσης το τι πιστεύεις εσύ για την πλειοψηφία των ομοφυλοφίλων και για το αν είναι επίκτητη ή εγγενής ιδιότητα που ακριβώς το στηρίζεις?
Στην καθημερινότητα που μας περιβάλλει και πίστεψε με την ΖΩ σε αντίθεση με κάποιους άλλους, είναι προφανές!
Και ΔΕΝ ΕΙΠΑ ότι είναι ΜΟΝΟ το ένα ή μόνο το άλλο, ΕΙΠΑ ότι, εγγενής είναι η συντριπτική μειοψηφία!

@Νεράϊδα καλή μου, εσένα τι να σου πω τώρα, ότι ασθένεια την θεωρεί ο φίλος σου ο fan? Πάλι εσύ θα επιμένεις ότι ...εγώ το λέω!
Δεν έχει νόημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Σε κάποιες χώρες εδώ και χρόνια επιτρέπονται γάμοι μεταξύ ατόμων του ίδιου φύλου. Πόσο συμφωνείτε με αυτό το θεσμό?



Με βρίσκει σύμφωνο η δυνατότητα αυτή,
το να μπορούν δηλαδή οι ομοφυλόφιλοι – και όχι μόνο -
να επικυρώνουν και νομικά τον δεσμό τους.




Θα θέλατε να νομιμοποιηθούν και στην Ελλάδα?



Ναι θα ήθελα.
Οι σεξουαλικές προτιμήσεις δεν πιστεύω πως πρέπει να αποτελούν τροχοπέδη
και να δημιουργούν έλλειμα εμπιστοσύνης μεταξύ ενός πολίτη
και του κράτους.




Όσον αφορά την υιοθέτηση παιδιών απο ομοφυλόφιλα ζευγάρια είστε υπέρ ή κατά?


Είμαι κατά,
πρώτον γιατί πιστεύω πως κανένα από τα δύο φύλα
δεν μπορεί να αντικαταστήσει πλήρως το άλλο
και κατά δεύτερον,
γιατί είναι επιλογή υγιών ανθρώπων να ακολουθήσουν ερωτική προτίμηση συντρόφου
η οποία από την φύση της
δεν δύναται να τους δώσει την δυνατότητα να αποκτήσουν τέκνα.


Θα μου πεις τώρα,
Τι σημαίνει αυτό, τους τιμωρείς δηλαδή
για την σεξουαλική τους προτίμηση;

Όχι, απλά σέβομαι την επιλογή τους.


Είναι έτοιμη η ελληνική κοινωνία να δεχτεί κάτι τέτοιο?



Είναι θέμα απόφασης της πολιτικής εξουσίας και όχι
μιας μερίδας της Ελληνικής κοινωνίας.


'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ναι, Άγγελε μας έπεισες τώρα...

NARTH = National Association for Research & Therapy of Homosexuality

καλα δεν περιμενα εσυ να πειστεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gandalf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gandalf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Στην καθημερινότητα που μας περιβάλλει και πίστεψε με την ΖΩ σε αντίθεση με κάποιους άλλους, είναι προφανές!
Και ΔΕΝ ΕΙΠΑ ότι είναι ΜΟΝΟ το ένα ή μόνο το άλλο, ΕΙΠΑ ότι, εγγενής είναι η συντριπτική μειοψηφία!

@Νεράϊδα καλή μου, εσένα τι να σου πω τώρα, ότι ασθένεια την θεωρεί ο φίλος σου ο fan? Πάλι εσύ θα επιμένεις ότι ...εγώ το λέω!
Δεν έχει νόημα!

με το συμπάθειο άλλα την τελευταία φορά που ρώτησα εγώ είμαι γκέι και όχι εσύ, οπότε μην λες πράγματα για τα οποία δεν έχεις την παραμικρή ιδέα.
ποια είναι πραγματικότητα που ζεις?? εγώ είμαι ομοφυλόφιλος, και εγώ ζω την πραγματικότητα στην οποία αναφέρεσαι, σε αντίθεση με εσένα. Και για να σου λύσω την απορία, εγγενής είναι η ομοφυλοφιλία, στο λέω εγώ που είμαι γκέι και θα στο πουν και όλοι οι υπόλοιποι. Εκτός αν όσοι γκέι ξέρω (μαζί με τον εαυτό μου) τυγχάνουν να βρίσκονται στην συντριπτική μειοψηφία στην οποία αναφέρεσαι. Τώρα αν δεν με πιστεύεις, με γεια σου με χαρά σου, σε αφήνω μόνο με την αγνοιά σου. Έλεος πια με αυτό το παραμύθι ότι η ομοφυλοφιλία είναι επιλογή, έχει μαλλιάσει η γλώσσα μου. Αν υπάρχει κόλλημα βέβαια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
@Νεράϊδα καλή μου, εσένα τι να σου πω τώρα, ότι ασθένεια την θεωρεί ο φίλος σου ο fan? Πάλι εσύ θα επιμένεις ότι ...εγώ το λέω!
Δεν έχει νόημα!

Επειδη μιλησε περι ανικητης και μη θεραπευσιμης βλακειας, θεωρεις οτι υποστηριξε οτι τα αντιθετα ισχυουν για την ομοφυλοφιλια...?
Ισως στη συνταξη της προτασης του οφειλεται το λαθος νοημα που αποδιδεις στα γραφομενα του, διοτι νοιωθω πολυ σιγουρη πως δεν τη θεωρει ασθενεια.

Και εν παση περιπτωσει καλο θα ειναι να το διευκρινισει ο ιδιος.

Το θεμα ειναι κατα ποσο εσυ ασπαζεσαι τη θεωρια περι ασθενειας...Να συμπερανω δηλαδη πως δεν...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.

Και εν παση περιπτωσει καλο θα ειναι να το διευκρινισει ο ιδιος.

Χαχα

γράφω:
Και να ξέρεις, η βλακεία είναι πιο επικίνδυνη από την ομοφυλοφιλία γιατί είναι και ανίκητη και μη θεραπεύσιμη.

Η σύνταξη της πρότασης δεν έχει κανένα λάθος. Η βλακεία είναι μη θεραπεύσιμη και ανίκητη. Αυτό αν ανοίξεις κανένα βιβλίο με αναφορές σε έννοιες γραφής, ονομάζεται ειρωνεία μιας και η πρόταση δεν σημαίνει ότι αποτελεί επιχείρημα αλλά ένα είδος σαρκασμού με σκοπό να δοθεί στον αναγνώστη με πιο ευχάριστο και δεικτικό τρόπο αυτό που θέλει να περάσει ο γράφων. Η υπερερμηνεία που κάνεις ταυτίζοντας τα γνωρίσματα της βλακείας σαν γνωρίσματα της ομοφυλοφιλίας αφορά δικές σου προκαταλήψεις προς το πρόσωπο μου και δεν θα απαντούσα, αλλά τι να κάνουμε επιμένεις αρκετά στην λασπολογία με περισσότερα του ενός ποστ οπότε αναγκαστικά πρέπει να απαντήσω για να μη νομίζεις ότι λες και κάτι οξυδερκές που δεν επιδέχεται αμφισβήτησης.

@ daemon

Άγγελε αγόρι μου από τότε που ανέφερε η Μισέλ ότι οφτοπικιάζεις και λες επουσιώδη πράγματα, γράφεις μέσα σε ένα ντελίριο ενθουσιασμού. Δεν είχα στην admin τέτοιες ηγετικές ικανότητες ούτε σε εσένα μια τέτοια ανασφάλεια περί της δύναμης σου σαν επιχειρηματία (είναι ειρωνική η λέξη επιχειρηματίας, αυτός που έχει επιχειρήματα για να μην το υπερερμηνεύσεις πάλι) :P

Αυτά είχα να πω τίποτα άλλο

https://www.youtube.com/watch?v=cqSL-JfKRDg&translated=1

Somebody save me from madness
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Έχετε δίκιο παιδιά, αναγνωρίζω τα λάθη μου! Με συγχωρείτε τώρα, έχω κι άλλα πράγματα να κάνω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
παντως για τα προβληματα υγειας των ομοφυλοφιλων δεν το λεω μονο εγω..


Θεάααα
:hehe::bleh::lol::lol::thumbsup::thumbsup::worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω τι προσπαθείτε να αποδείξετε, πραγματικά. Έστω ότι έχουν προβλήματα υγείας οι ομοφυλόφιλοι. Είναι κάποια προϋπόθεση για το γάμο η καλή υγεία; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Είναι κάποια προϋπόθεση για το γάμο η καλή υγεία;
αν αποκλειεται η τεκνοποιηση οχι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω τι προσπαθείτε να αποδείξετε, πραγματικά. Έστω ότι έχουν προβλήματα υγείας οι ομοφυλόφιλοι. Είναι κάποια προϋπόθεση για το γάμο η καλή υγεία; :confused:

Φαντάζομαι οτι προσπαθούν να αποδείξουν (?) οτι οι ομοφυλόφιλοι είναι επικίνδυνοι για το κοινωνικό σύνολο και πολίτες β΄κατηγορίας γιατί είναι φορείς επικίνδυνων ιών (αυτό δεν ''υποδίκνειε'' η έρευνα που αναφέρατε και πριν?) και για αυτό πρέπει να τους στερούνται θεμελιώδη ανθρώπινα διακιώματα όπως το δικαίωμα της νομικά κατοχυρωμένης συντροφικής ζωής aka γάμου. Γιατί στην πραγματικότητα αν κάποιος δει τον γάμο απαλλαγμένο απο την θρησκευτική του χροιά είναι απλά ένας θεσμός, επινοημένος από τον ίδιο τον άνθρωπο για να οργανώσει την κοινωνική του ζωή...και όπως και όλοι οι θεσμοί στο πέρασμα του χρόνου ή εξελίσσονται ή πεθαίνουν. Και δεν το λέω εγώ αυτό, ο Βέμπερ και ο Ντούρκχαϊμ το λένε.

Είχα πει να μην συμμετέχω καν στο θέμα γιατί και μόνο η ανάγνωση του μου ανεβάζει την πίεση αλλά και μόνο το γεγονός οτι ποστάρατε βίντεο του Ψινάκη, και οτι τον θεωρείτε ''τυπικό gay'' φανερώνει οτι η μόνη κοινωνική επαφή με ομοφυλόφιλους που έχετε είναι μέσω της τηλεόρασης, πράγμα που σας καθιστά εκ των πραγμάτων εκτός θέματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Εγώ πίστευα ότι θα καταφέρναμε να απόδείξουμε ότι η ομοφυλοφιλική και η φυσιολογική σεξουαλική σχέση, σε σχέση πάντα με την οικογένεια και τα παιδιά, οπότε δια μέσου αυτών των δυο και με το γάμο, δεν έχουν την παραμικρή σχέση μεταξύ τους οπότε δεν είναι δυνατόν να αντιμετωπίζονται κοινωνικά με τον ίδιο τρόπό. Ομως άντε να το πείς αυτό σε γκέυ που θέλουν να γίνουν στρέίτ, πόσο μάλλον όταν την ίδια στιγμή επιμένουν σεξουαλικά να ΜΗΝ είναι στρέιτ.


  • Οι γκέυ κάνουν σεξ μονο για το σέξ όταν τα φυσιολογικα΄ζευγάρια το κάνουν ΚΑΙ για την διαιώνιση του είδους
  • Οι γκέυ υιοθετούν παιδιά όταν τα φυσιολογικά ζευγάρια κάνουν παιδια΄που είναι σπλάχνα τους και αίμα τους
  • Οι γκέυ θα περάσουν στα παιδιά τους την γκέυ κοσμοθεωρία τους, ενώ οι φυσιολογικοί την φυσιολογική κοσμοθεωρία τους. Γιατί αν είχαν φυσιολογική κοσμοθεωρία οι γκέυ δεν θα ήταν γκέυ, θα ήταν στρέιτ

Υ.Γ. Πάντως αυτή τη παράνοια, να είμαι στρέιτ και να κάνω μάχη και πόλεμο για να έχω τα δικαιώματα των γκέυ, εγώ δεν θα την έκανα. Ομως φαίνεται είναι κι αυτό ένα σύμπτωμα του να σκέφτεσαι σαν γκέυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
βίντεο του Ψινάκη, και οτι τον θεωρείτε ''τυπικό gay''
τον θεωρω εξυπνο ανθρωπο..γκευ ή οχι..
(το χιουμορ παντως στο θέμα εχει πηδηχτει -μιας και μιλουμε για γκευ :P-απο το παραθυρο απο ότι βλεπω..;)) οι απανωτες αρνητικες στο ποστ μου με το βιντεο ειναι σε μενα γενικα επειδη δεν με πατε ή στον Ψινακη?:worry:


Οι γκέυ θα περάσουν στα παιδιά τους την γκέυ κοσμοθεωρία τους, ενώ οι φυσιολογικοί την φυσιολογική κοσμοθεωρία τους. Γιατί αν είχαν φυσιολογική κοσμοθεωρία οι γκέυ δεν θα ήταν γκέυ, θα ήταν στρέιτ
σωστο..τα παιδια θελουν πατερα και μητερα..οχι δυο ομοφυλους γονεις..αυτο λεει η επιστημη..
αυτο ειναι το καλυτερο για τα παιδια..ενστικτωδη προτυπα..


Υ.Γ. Πάντως αυτή τη παράνοια, να είμαι στρέιτ και να κάνω μάχη και πόλεμο για να έχω τα δικαιώματα των γκέυ, εγώ δεν θα την έκανα. Ομως φαίνεται είναι κι αυτό ένα σύμπτωμα του να σκέφτεσαι σαν γκέυ
αυτο πόνεσε ....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Δηλαδή συγνώμη, πιστεύετε ότι όλοι οι γκέι είχαν και γονείς γκέι? :S :S :S :S :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δηλαδή συγνώμη, πιστεύετε ότι όλοι οι γκέι είχαν και γονείς γκέι? :S :S :S :S :S

:D:D:D

Καθ' οπως υποστηριζουν οι φιλοι μας:
Οι γκέυ θα περάσουν στα παιδιά τους την γκέυ κοσμοθεωρία τους, ενώ οι φυσιολογικοί την φυσιολογική κοσμοθεωρία τους. Γιατί αν είχαν φυσιολογική κοσμοθεωρία οι γκέυ δεν θα ήταν γκέυ, θα ήταν στρέιτ

ετσι φαινεται! Μιλαμε για ΤΗ ΛογικΗ...! Τι επι κοντο και μαμακιες, τα εδω αλματα επισκιαζουν τα παντα!

:D:D:D

Και που εισαι ακομα Iliaki!
Δεν εχεις ακομα δει τιποτα!
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Υ.Γ. Πάντως αυτή τη παράνοια, να είμαι στρέιτ και να κάνω μάχη και πόλεμο για να έχω τα δικαιώματα των γκέυ, εγώ δεν θα την έκανα. Ομως φαίνεται είναι κι αυτό ένα σύμπτωμα του να σκέφτεσαι σαν γκέυ
Όπως και την παράνοια να είσαι Έλληνας πολίτης και να κάνεις μάχη και πόλεμο για να έχεις τα δικαιώματα των μεταναστών φαντάζομαι, εε;! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Όπως και την παράνοια να είσαι Έλληνας πολίτης και να κάνεις μάχη και πόλεμο για να έχεις τα δικαιώματα των μεταναστών φαντάζομαι, εε;! :)

Δεν θα ήθελα να έχω τα δικαιώματα των μεταναστών. Εσύ; Προσπάθησε να απαντήσεις με ειλικρίνεια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ε

φυσικά δεν θα τα ήθελε

γιατί είναι μειωμένα μπροστά σε αυτά που τώρα έχει

ποιού είδος σκεπτικά ευθύνονται για αυτό ;

προσπάθησε να απαντήσεις με ειλικρίνεια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
ετσι φαινεται! Μιλαμε για ΤΗ ΛογικΗ...! Τι επι κοντο και μαμακιες, τα εδω αλματα επισκιαζουν τα παντα!

:D:D:D

Και που εισαι ακομα Iliaki!
Δεν εχεις ακομα δει τιποτα!
:D
Μάλλον ναι ακόμα θα δούμε πόλλα. Δεν νομίζω πως είναι απλά χάσμα απόψεων, είναι κάτι περισσότερο, κάτι χειρότερο. Πλέον έχει χαθεί η συνεννόηση και η επικοινώνια. Όλο και σε περισσότερα post θα δείτε αυτό το emoticon ::worry: Είναι τόσο περίεργη η κατάσταση και ίσως και τραγική που με έχουν πιάσει τα γέλια.

Δεν θα φανταζόμουν ποτέ πως η ομοφυλοφιλία θα ήταν τόσο controversial. ΟΚ, ήξερα ότι υπάρχουν άνθρωποι που την κατακρίνουν έντονα, λογικό, αλλά αυτή την κατάσταση δεν την φανταζόμουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top