Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,326 εγγεγραμμένα μέλη και 3,093,473 μηνύματα σε 96,219 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 685 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Survivor

Survivor

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 55)
Μαχητές
26
47,27%
Διάσημοι
29
52,73%

Stickerbush (Πεισματάρης Γορίλας)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stickerbush
Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 768 μηνύματα.

O Stickerbush Hot Head Bop έγραψε στις 09:25, 22-03-17:

Ναι οκ, δεν είχα καταλάβει ότι συζητούσατε για τα κουίζ.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vold (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vold
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,397 μηνύματα.

O Vold έγραψε στις 10:12, 22-03-17:

Όχι σαν τους άλλους που έπιαναν πουλιά στον αέρα..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη akikos
Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,709 μηνύματα.

O akikos έγραψε στις 10:54, 22-03-17:

O μισθοφόρος, που κατηγορούσε τον αρχηγό που έβγαλε τον Αγγελόπουλο έξω από την ομάδα, συμφώνησε με τον εξωστρακισμό του.
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,390 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 10:55, 22-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
O μισθοφόρος, που κατηγορούσε τον αρχηγό που έβγαλε τον Αγγελόπουλο έξω από την ομάδα, συμφώνησε με τον εξωστρακισμό του.
κάνεις κάποιο λάθος ο μισθοφόρος ήθελε να τον διώξει
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,709 μηνύματα.

O akikos έγραψε στις 11:12, 22-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
κάνεις κάποιο λάθος ο μισθοφόρος ήθελε να τον διώξει
https://youtu.be/GH6cS6p5d3o?t=359

Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,390 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 11:21, 22-03-17:

Ο Τσάνγκ είπε ότι δεν τον έπιασε ο Πάνος να του πει κάτι τέτοιο. Αυτό ήταν ένα κόλπο του μισθοφόρου για να κατηγορήσει τον Πάνο. Ξέρουμε ότι ο μισθοφόρος με την κλίκα του ψήφισαν όλοι τον Αγγελόπουλο.

Ούτε καν η κλίκα του μισθοφόρου δε βγήκε να πει ότι «ναι με έπιασε ο Πάνος» συνεπώς μάλλον κόλπο του μισθοφόρου είναι.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos έγραψε στις 11:50, 22-03-17:

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερις
H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,447 μηνύματα.

H Ερις έγραψε στις 21:28, 22-03-17:

Επειδή δεν είχα χρόνο να το δω αλλά ακούω διάφορα αριστερά και δεξιά, είχε παιχτεί κάτι με Βαλαβάνη-Ντάνο;
Παράθεση

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη PolGR1509
Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 2,119 μηνύματα.

O PolGR1509 Do it right or don't do it at all! έγραψε στις 21:39, 22-03-17:

Ναι, η Ευριδίκη κέρδισε την ατομική ασυλία και τον έβαλε υποψήφιο προς αποχώρηση λέγοντας ότι δεν έχει κερδίσει την εμπιστοσύνη του μεγαλύτερου ποσοστού της ομάδας! Ο καημένος στεναχωρήθηκε πάρα πολύ. Εννοείται ότι από τότε τρώει ΤΡΕΛΌ hate για αυτό που έκανε και έγινε η πιο μισητή παίκτρια..

Παρεπιπτόντως, με τα τελευταία γεγονότα και δεδομένου ότι οι διάσημοι κρατάνε τον Ντάνο στην απ'έξω, αλλάζω πλεύση και υποστηρίζω πλέον μεμονωμένα τον Αγγελόπουλο χωρίς να ανήκω σε κάποια ομάδα, μιας και η Σόφη κατά 90% θα φύγει αύριο. Θέλω να νικάνε οι διάσημοι στα αγωνίσματα ίσα-ίσα για τον Ντάνο που φέρει και τις περισσότερες νίκες, μέχρι να διαλυθούν οι ομάδες και να παίζει ατομικά! Ναι, είναι απόμακρος, οξύθυμος και δύσκολος, αλλά η διπροσωπία είναι μακράν χειρότερη.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,447 μηνύματα.

H Ερις έγραψε στις 21:51, 22-03-17:

Νομίζω ο Σπαλιάρας και ο Χρανιώτης είναι με το μέρος του. Μόνο κάποιοι από τους διάσημους είναι εναντίον.
Παράθεση

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 2,119 μηνύματα.

O PolGR1509 Do it right or don't do it at all! έγραψε στις 21:58, 22-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από Ερις
Νομίζω ο Σπαλιάρας και ο Χρανιώτης είναι με το μέρος του. Μόνο κάποιοι από τους διάσημους είναι εναντίον.
Ακόμα τους συμπαθώ πολύ...δλδ Κοκκινάκης, Λάουρα, Μπο πολύ καλά παιδιά! Η Ευριδίκη είναι τέλεια και φαίνεται ότι την κατευθύνουν. Τον Χρανιώτη δεν τον συμπαθώ αλλά δεν έχει να κάνει τόσο με όσα έγιναν..ανέκαθεν μου ήταν αδιάφορος. Τον χανταμπάκη όμως τον σιχαίνομαι και δυστυχώς παίρνει στο λαιμό του και τον Λάμπρο.

Δεν θέλω εννοείται να φύγει κανένας από τους 3, αλλά λυπάμαι που θα φύγει η Σόφη
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PolGR1509 : 22-03-17 στις 22:06.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,775 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 22:09, 22-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από PolGR1509
Ακόμα τους συμπαθώ πολύ...δλδ Κοκκινάκης, Λάουρα, Μπο πολύ καλά παιδιά! Η Ευριδίκη είναι τέλεια και φαίνεται ότι την κατευθύνουν. Τον Χρανιώτη δεν τον συμπαθώ αλλά δεν έχει να κάνει τόσο με όσα έγιναν..ανέκαθεν μου ήταν αδιάφορος. Τον χανταμπάκη όμως τον σιχαίνομαι και δυστυχώς παίρνει στο λαιμό του και τον Λάμπρο.

Πω..γιατί να φύγει η Σόφη;
Πάντως με τρελαίνει ότι βγήκε σωστός ο Σπαλιάρας. Είχε δίκαιο στο ότι η ομάδα του (χαντα και χούτος) σαμπόταραν το παιχνίδι ασυλίας. Δεν γίνεται να λέει τη μια μέρα ο χαντα χτύπησα δεν μπορώ ο χούτος δεν είμαι καλά και την επόμενη για να το καλύψουν να λένε εμείς δεν αναφέραμε κάτι για τραυματισμό. Ρίξαν το φταίξιμο της ήττας στον Σπαλιάρα για να τον ψηφίσουν όλοι και όταν ο χαντα πήγε να ζαλίσει τον χαρνιώτη μπας και δώσει τον ντάνο και δεν τον βγήκε πήγε στο ζώο την βαλαβάνη και πέτυχε. Πιο αποτυχημένο σχέδιο πεθαίνεις. Καταλαβαίνω να βλέπει ανταγωνιστικά τον ντάνο λόγω του ότι είναι από τους καλύτερους παίκτες αλλά σε αυτές τις περιπτώσεις εφόσον είναι 11 άτομα πρώτα θα διώξεις τους 4-5 αδύναμους και μετά που θα γίνει ατομικό θα το πας αλλού. Δηλαδή ο χαντα τι περιμένει να πάει τελικό με μπο, λάουρα και ελισάβετ; Επίσης τώρα που μάλλον θα φύγει η Σόφη πρέπει αναγκαστικά να παίζει η Λάουρα. Και όποιος κατάλαβε..
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις έγραψε στις 22:15, 22-03-17:

Ακριβώς! Ο Χανταμπάκης είναι υπερβολικά αχώνευτος! Δεν έχει καθόλου παιδεία. Ακόμη και με τον Γουίλι (που ήταν αγαθούλης κάπως) είχε φερθεί πολύ άσχημα "τον Χανταμπάκη δεν θα τον πιάνεις στο στόμα σου". Αυτά τα λένε κάτι χαζά καγκούρια. Αυτοί που έχουν παιδεία φαίνονται. Θα συζητήσουν με τρόπο και ακόμη κι αν πειραχτούν λίγο περισσότερο -που ανθρώπινο είναι- δε θα πουλάνε μαγκιές. Εδώ μπαίνει και ο Αγγελόπουλος. Ναι, είναι λαϊκός, όπως τον χαρακτηρίζουν, αλλά έχει μια ηθική ανωτερότητα, θα το έλεγα, και είναι αυθεντικός, δεν πουλάει μαγκιές -κάτι που κάνει συνέχεια ο Χανταμπάκης. Ψευτόμαγκας, εντελώς και να πουλάει ειρωνεία, μόνο αυτό κάνει!

edit: Ναι, είναι ύπουλος ο Χανταμπάκης. Ποντικομαμή! Πω πω καθόλου δεν τον χωνεύω.. μιλάει και ενοχλητικά.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,775 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 22:18, 22-03-17:

Επίσης ο Σπαλιάρας αποδείχθηκε πολύ καθαρός και ντόμπρος σε αυτά που λέει άσχετα αν τον έχουν όλοι στο δούλεμα και στην πλάκα. Τουλάχιστον ότι σκέφτεται το λέει δεν κάνει μαλακίες.
Παράθεση

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

O PolGR1509 Do it right or don't do it at all! έγραψε στις 22:19, 22-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Πάντως με τρελαίνει ότι βγήκε σωστός ο Σπαλιάρας. Είχε δίκαιο στο ότι η ομάδα του (χαντα και χούτος) σαμπόταραν το παιχνίδι ασυλίας. Δεν γίνεται να λέει τη μια μέρα ο χαντα χτύπησα δεν μπορώ ο χούτος δεν είμαι καλά και την επόμενη για να το καλύψουν να λένε εμείς δεν αναφέραμε κάτι για τραυματισμό. Ρίξαν το φταίξιμο της ήττας στον Σπαλιάρα για να τον ψηφίσουν όλοι και όταν ο χαντα πήγε να ζαλίσει τον χαρνιώτη μπας και δώσει τον ντάνο και δεν τον βγήκε πήγε στο ζώο την βαλαβάνη και πέτυχε. Πιο αποτυχημένο σχέδιο πεθαίνεις. Καταλαβαίνω να βλέπει ανταγωνιστικά τον ντάνο λόγω του ότι είναι από τους καλύτερους παίκτες αλλά σε αυτές τις περιπτώσεις εφόσον είναι 11 άτομα πρώτα θα διώξεις τους 4-5 αδύναμους και μετά που θα γίνει ατομικό θα το πας αλλού. Δηλαδή ο χαντα τι περιμένει να πάει τελικό με μπο, λάουρα και ελισάβετ; Επίσης τώρα που μάλλον θα φύγει η Σόφη πρέπει αναγκαστικά να παίζει η Λάουρα. Και όποιος κατάλαβε..
Βασικά όλοι θεωρούν την Σόφη αδύναμο κρίκο, όμως αν το καλοσκεφτούμε θα είναι μεγάλο πλήγμα για τα κορίτσια των διασήμων.
Αρχικά, όπως είπες αν φύγει τα κορίτσια θα είναι 3, οπότε αναγκαστικά η Λάουρα θα πρέπει να παίζει καθημερινά...πράγμα που σημαίνει μία σίγουρη νίκη για τους μαχητές! Επίσης, παρά τη διαφορά ηλικιακά, η Σόφη φαίνεται να έχει την μεγαλύτερη αντοχή από τις συμπαίκτριές της αφού ΚΑΘΕ φορά παίζει τα δικά της παιχνίδια ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ και πληρώνει και τα καπρίτσια της Λάουρας αφού φορτώνεται και τα δικά της παιχνίδια! Σαν παίκτρια είναι αργή, σταθερή με μέτριο ίσως καλό στόχο αν το πιστέψει πολύ. Έχει άνετα την Ελισάβετ, μπορεί να νικήσει τη Σάρα και ΙΣΩΣ με τύχη νικήσει και την Ειρήνη. Η Λάουρα ΊΣΩΣ κερδίσει την Ελισάβετ και δεν έχει ΚΑΜΊΑ ΆΛΛΗ.
Όσο για τις άλλες, η Ευριδίκη είναι πολύ καλή και γρήγορη αλλά δυστυχώς πολύ άστοχη. Η Ειρήνη, ξεκίνησε δυναμικά αλλά όσο πάει πέφτει...καθώς μετά το πρώτο της παιχνίδι είναι dead και απ'ότι βλέπουμε τις τελευταίες μέρες...ΕΝΑ παιχνίδι παίζει ΤΡΙΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ότι είναι άρρωστη και δεν μπορεί. Επομένως, είχε σημαντικό ρόλο η Σόφη στο παιχνίδι.
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη *Serena*
H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 6,607 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε στις 23:08, 22-03-17:

Ο ανάπηρος ξερόλας τι φάση? Σκοπεύει να κάνει τον άρρωστο για να μην παίζει για πολύ ακόμα?
Παράθεση

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

O PolGR1509 Do it right or don't do it at all! έγραψε στις 23:14, 22-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από *Serena*
Ο ανάπηρος ξερόλας τι φάση? Σκοπεύει να κάνει τον άρρωστο για να μην παίζει για πολύ ακόμα?
Εγώ αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι ΠΑΝΤΑ κάτι θα γίνει και εν τέλει ο Πρίαμος θα παίξει 3 και 4 φορές αντί για 2.
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη *Serena*
H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 6,607 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε στις 23:28, 22-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από PolGR1509
Εγώ αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι ΠΑΝΤΑ κάτι θα γίνει και εν τέλει ο Πρίαμος θα παίξει 3 και 4 φορές αντί για 2.
Οντως? Ε νταξει ας πει καποιος στη Λαουρα να χτυπησει λιγο και να φροντισει να το κανει χειροτερο για να μην παιζει κανονικα και με το νομο να συνεχισει να ειναι κ αυτη off the radar να πληρωνεται τουλαχιστον η κοπελα λιγο ακομα.
Παράθεση

AngelinaCurious (Αγγελική)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη AngelinaCurious
H Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H AngelinaCurious έγραψε στις 15:42, 23-03-17:

Καλά, νομίζω είναι προφανές ότι σήμερα θα αποχωρήσει η Σόφη!Από τους 3 υποψήφιους είναι η πιο αδύναμη στα αγωνίσματα...Βέβαια κατά τη γνώμη μου, η Λάουρα είναι πολύ πιο αδύναμη...Εντάξει πολύ γλυκιά κοπέλα, δεν λέω, αλλά σε όλα τα αγωνίσματα πάει λες και φοβάται μην σπάσει τα αυγά!
Anyway, οι μαχητές μετά τις απανωτές τους νίκες νομίζω οτι έχουν ένα υφάκι λιγάκι εκνευριστικό και είναι πολύ πιο ανταγωνιστικοί από τους διάσημους...Πετάνε κακιούλες, μπιχτές, κράζουν...Δεν μου πολυαρέσει η στάση τους. Γελάω άπειρα με τον μάνατζερ ράγκμπι που από την στιγμή που πάτησε το πόδι του στο νησί είναι τραυματίας, έχει παίξει ελάχιστες φορές και παρ'όλα αυτά δίνει συμβουλές στους συμπαίκτες του για το πως πρέπει να παίξουν...Και φυσικά δεν έφυγε την προηγούμενη εβδομάδα επειδή λογικά τον ψήφισε ο κόσμος για το χαβαλέ.

Υ.Γ. Έχω ερωτευτεί τον Κοκκινάκη!
Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο Odi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,209 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 17:48, 23-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από AngelinaCurious
Καλά, νομίζω είναι προφανές ότι σήμερα θα αποχωρήσει η Σόφη!Από τους 3 υποψήφιους είναι η πιο αδύναμη στα αγωνίσματα...Βέβαια κατά τη γνώμη μου, η Λάουρα είναι πολύ πιο αδύναμη...Εντάξει πολύ γλυκιά κοπέλα, δεν λέω, αλλά σε όλα τα αγωνίσματα πάει λες και φοβάται μην σπάσει τα αυγά!
Anyway, οι μαχητές μετά τις απανωτές τους νίκες νομίζω οτι έχουν ένα υφάκι λιγάκι εκνευριστικό και είναι πολύ πιο ανταγωνιστικοί από τους διάσημους...Πετάνε κακιούλες, μπιχτές, κράζουν...Δεν μου πολυαρέσει η στάση τους. Γελάω άπειρα με τον μάνατζερ ράγκμπι που από την στιγμή που πάτησε το πόδι του στο νησί είναι τραυματίας, έχει παίξει ελάχιστες φορές και παρ'όλα αυτά δίνει συμβουλές στους συμπαίκτες του για το πως πρέπει να παίξουν...Και φυσικά δεν έφυγε την προηγούμενη εβδομάδα επειδή λογικά τον ψήφισε ο κόσμος για το χαβαλέ.

Οbjection, o Σπαλιάρας είναι πιο αδύναμος η Σόφη έχει φέρει περισσότερες νίκες από εκείνον.
Η Σόφη δυστυχώς θα φύγει και όταν ο Χρανιώτης καταλάβει το λάθος του θα είναι αργά.

Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις έγραψε στις 21:52, 23-03-17:

χαχαχα

Είναι πολύ ωραίος, είναι αλήθεια. Ίσως ο πιο ωραίος. Μετά θα βάλω τον Αγγελόπουλο και τον Μάριο, στην ίδια θέση.

Βρίσκω χάλια τον Χούτο, τον Μπο και τον Αναγνωστόπουλο. Οι άλλοι, ούτε κρύο, ούτε ζέστη.
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νεοφερμένος

H Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H AngelinaCurious έγραψε στις 22:15, 23-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από Ερις
χαχαχα

Είναι πολύ ωραίος, είναι αλήθεια. Ίσως ο πιο ωραίος. Μετά θα βάλω τον Αγγελόπουλο και τον Μάριο, στην ίδια θέση.

Βρίσκω χάλια τον Χούτο, τον Μπο και τον Αναγνωστόπουλο. Οι άλλοι, ούτε κρύο, ούτε ζέστη.
Εμένα να σου πω κι ο Χουτος μου κάνει κατι... Είναι πολύ γοριλας, το ξερω, αλλα βγάζει κατι αγριο και το βρίσκω πολύ σέξυ!
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις έγραψε στις 22:20, 23-03-17:

Εμένα να σου πω κι ο Χουτος μου κάνει κατι... Είναι πολύ γοριλας, το ξερω, αλλα βγάζει κατι αγριο και το βρίσκω πολύ σέξυ!
Εμένα κάτι με χαλάει πολύ. Ειδικά στο πρώτο επ. που τον έδειξε με εκείνο το στυλάκι το απαίσιο.. πολύ χάλι.

Εν τω μεταξύ, σε κάθε, σε ΚΑΘΕ επεισόδιο, όταν δείχνει την Λάουρα με τη Σόφη να μιλάνε τα δυο τους και να λέει η Σόφη της αμπελοφιλοσοφίες της, είναι σαν να βλέπεις χαζοσίριαλ με δυο φιλενάδας που τα λένε. Σαν κακή ηθοποιία κάτι.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ερις : 23-03-17 στις 23:44.
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,660 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 00:18, 24-03-17:

Οι αλλες παρεξηγήθηκαν επειδη μπαίνει μπροστά ο Ντάνος χαχαχ δεν παμε καλα. Δεν τον εμπιστεύονται και κατα τ'αλλα δεν τον ψήφισε κανεις. Πώς φαίνεται οτι θέλουν να διώξουν έναν δυνατό παίκτη... Στο καλο να παει η Σοφη σημερα, φάνηκε η..."θετική" της ενέργεια. Απο εδω και περα να τα τρώει μόνος του τα ψάρια ο Αγγελοπουλος
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη methexys : 24-03-17 στις 00:23.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos έγραψε στις 00:25, 24-03-17:

Ο αληθινός χαρακτήρας του Ντάνου βγήκε στην επιφάνεια. Πόζερος, εγωιστής, ψώνιο, προσπαθεί να επιβληθεί στους άλλους.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη akikos : 24-03-17 στις 00:32.
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,660 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 00:33, 24-03-17:

Ο αληθινός χαρακτήρας του Ντάνου βγήκε στην επιφάνεια. Πόζερος, εγωιστής, ψώνιο.

Ναι,πως. Επειδη περπατάει γρήγορα και δεν προλαβαίνουν οι άλλοι να μπουν μπροστά. Καλυτερα απ'ολους εξηγηθηκε. Τα λεμε οταν πάρει το έπαθλο
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos έγραψε στις 00:50, 24-03-17:

Όλα τα λεφτά οι δηλώσεις αποχώρησης της Σόφης. Και καλά ότι κατάφερε να ενώσει την ομάδα τη στιγμή που όλο το επεισόδιο κατηγορούσε τους πάντες.
Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο Odi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,209 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 00:51, 24-03-17:

Δεν υπάρχει καπνός χωρίς φωτιά θεωρώ. Όταν τόσα άτομα μιλάνε έτσι για έναν άνθρωπο, κάτι παίζει. Σκεφτείτε ότι οι μαχητές τον έδιωξαν.
Το οτι πήγαν να διώξουν έναν δυνατό παίκτη που διάβασα παραπάνω είναι τέρμα άκυρο. Δεν τους συνέφερε να τον διώξουν απο τώρα, αλλά μετά το merge. (αν γινει γιατι ετσι οπως το εχουν βιασει το σαρβαιβορ οι ελληνες.. ) Απλώς θα είχαν θέματα συνύπαρξης λόγω του χαρακτήρα του.
Εγω κρατάω τα τελευταία λόγια της Σοφης, υπάρχει ζουμί αν τα μελετήσετε και πιστεύω σταδιακά θα φανεί αυτό. Η εικόνα που είχα για εκείνη δεν άλλαξε μέσα στο game, η αλήθεια της είναι αντιπροσωπευτική όσον αφορά την πραγματικότητα.
Σοφακι, you will be missed.
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη CaneSenpai
Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 627 μηνύματα.

O CaneSenpai έγραψε στις 04:02, 24-03-17:

Σοβαρα πιστευε κανεις οτι δεν θα φυγει ο σοφη? Αυτο το μετριοτατο πραγμα στα αγωνισματα που μια λεει ο ντανος ο σωτηρας μας και μια οτι ειναι οτι χειροτερο. Το τι βρισιμο εχει φαει αυτη και η βαλαβανη δεν υπαρχει. Επομενη η λαουρα στην λιστα. Ντανος-Σπαλιαρας ειναι αληθινοι και δεν φευγουν συντομα..
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

O Johnny15 έγραψε στις 14:43, 24-03-17:

Παράθεση

Νεοφερμένος

H AngelinaCurious έγραψε στις 18:37, 24-03-17:

Το είδα κι εγώ αυτό αλλά δεν φαίνεται ξεκάθαρα αν είναι τσιγάρο...Και δηλαδή τι;Αυτοί πεινάνε και πνίγουν τον πόνο τους με τσιγάρα; Περίεργα πράγματα! Α, επίσης η άλλη φωτογραφία που είχαν βγάλει αρχικά που και καλά.φαινόταν ένα πακέτο τσιγάρα δίπλα από την Σοφη εμενα μου μοιάζει περισσότερο με αυτό το καρτελάκι που έχουν κουβέρτες και sleeping bag παρα με πακέτο τσιγάρων!
Παράθεση

evalliaChefαρα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη evalliaChefαρα
H evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 86 μηνύματα.

H evalliaChefαρα έγραψε στις 19:32, 24-03-17:

Το είδα κι εγώ αυτό αλλά δεν φαίνεται ξεκάθαρα αν είναι τσιγάρο...Και δηλαδή τι;Αυτοί πεινάνε και πνίγουν τον πόνο τους με τσιγάρα; Περίεργα πράγματα! Α, επίσης η άλλη φωτογραφία που είχαν βγάλει αρχικά που και καλά.φαινόταν ένα πακέτο τσιγάρα δίπλα από την Σοφη εμενα μου μοιάζει περισσότερο με αυτό το καρτελάκι που έχουν κουβέρτες και sleeping bag παρα με πακέτο τσιγάρων!
ρε πατε καλα???Θα ειχαν τσιγαρα να καπνισουν και θα το εδειχνε η παραγωγη?Η θα το μάθαινε και δε θα τους τα παιρνε?Ελα λιγο...με τα βιντεακια που θελουν να τραβηξουν προβολες με λεξιθηρικου εντυπωσιασμου τιτλους.Μονο 1 μικρη μπανανα του δινουν λιγο πριν απο το καθε αγωνισμα..Τιποτα αλλο.
Παράθεση

harry akritas

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη harry akritas
Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 595 μηνύματα.

O harry akritas έγραψε στις 20:09, 24-03-17:

Ο Πάνος έδωσε ρεσιτάλ χθες. Το μανατζεριλίκι που όλοι κοροϊδεύατε φάνηκε χθες.
Παράθεση

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

O PolGR1509 Do it right or don't do it at all! έγραψε στις 20:53, 24-03-17:

Έλεος ένα ξυλαράκι κρατάει..
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

O Johnny15 έγραψε στις 23:22, 24-03-17:

Παιδιά δε φταίω εγώ που προβάλει σε 360p ο σκαι.
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,673 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 11:36, 25-03-17:

Οι χρήστες του στεκιού αποκτούν δυναμική άποψη μέσω ψηφοφορίας

Στην ομάδα των διάσημων έχουν δημιουργηθεί 2 κλίκες Αγγελόπουλος vs Διάσημοι)..

Ποιο κατά την γνώμη σας έχει δίκιο o
Γιώργος Αγγελόπουλος

οι λοιποί διάσημοι;

Για την πλευρά του Αγγελόπουλου αξιολογήστε την παρούσα ανάρτηση με θετική ψήφο

"]Για την πλευρά των διασήμων αξιολογήστε την παρούσα ανάρτηση με αρνητική ψήφο

Ευχαριστώ για την συμμετοχή σας.

Θα κάνω και άλλα παρόμοια ποστ στην συνέχεια όπου θα εκφράζουμε την άποψη μας για διάφορα πράγματα που γίνονται στο παιχνίδι.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 25-03-17 στις 11:49.
Παράθεση

Dimitris S

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dimitris S
Ο Dimitris S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηχολήπτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.

O Dimitris S έγραψε στις 22:10, 26-03-17:

Να γίνουμε όλοι μαχητές σε τούτο τον αγώνα!
Ανοιχτή θέση υπέρ των μαχητών παίρνουν οι εκπαιδευτικοί της ΕΛΜΕ
Παράθεση

harry akritas

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη harry akritas
Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 595 μηνύματα.

O harry akritas έγραψε στις 20:25, 27-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από Dimitris S
Τι άλλο θα σκεφτούν αυτοί οι συνδικαλιστές... Πραγματικά ό,τι πιο βλακώδες έχω διαβάσει από αυτούς προς το παρόν.
Παράθεση

Jon Snow. (Valar Morghulis)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jon Snow.
Ο Valar Morghulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 113 μηνύματα.

O Jon Snow. Winter is Coming έγραψε στις 21:04, 27-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από Dimitris S

είπαν αυτοί, που αν δεν πας 23 χρόνια φροντιστήριο, δεν πρόκειται να μάθεις ούτε το όνομά σου
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos έγραψε στις 11:14, 30-03-17:

Ρατσιστικό σχόλιο του μισθοφόρου.

Παράθεση

Lancelot

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lancelot
Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 262 μηνύματα.

O Lancelot έγραψε στις 12:45, 30-03-17:

Ρατσιστικό σχόλιο του μισθοφόρου.

Σιγα . Τι του ειπε ακριβως και θεωρειται ρατσιτσικο ;
Οχι και καθετι να θεωρειται ρατσιστικο.

Και ο κινεζος δεν εχει φερθει και με τα καλυτερα λογια στο αντιθετο φυλο

ΥΓ : Αντε να φυγει σημερα να ησυχασουμε απο το τριπτυχο
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

O Johnny15 έγραψε στις 13:04, 30-03-17:

Πολύ κακό χιουμορ έχει ο Κώστας.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos έγραψε στις 13:31, 30-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από Lancelot
Σιγα . Τι του ειπε ακριβως και θεωρειται ρατσιτσικο ;
Οχι και καθετι να θεωρειται ρατσιστικο.

Και ο κινεζος δεν εχει φερθει και με τα καλυτερα λογια στο αντιθετο φυλο

ΥΓ : Αντε να φυγει σημερα να ησυχασουμε απο το τριπτυχο
Έχει και όνομα ο Κινέζος. Τι σημαίνε θα σε κάνω Φιλιπινέζο έλεος.
Ο μισθοφόρος είναι απαράεκτος. Έκανε bulling στο Πάνο και τώρα το επαναλαμβάνει με το Τσάνγκ. Απορώ με τα πρόβατα που τον ακολουθούν. Το χειρότερο είναι ότι νομίζει ότι αυτά που λέει είναι αστεία.

Ο Τσάνγκ ποτέ δεν έχει αναφερθεί άσχημα για το αντίθετο φύλο αντίθετα είναι ο μόνο που λέει αλήθειες.
Παράθεση

Lancelot

Δραστήριο Μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 262 μηνύματα.

O Lancelot έγραψε στις 13:48, 30-03-17:

Έχει και όνομα ο Κινέζος. Τι σημαίνε θα σε κάνω Φιλιπινέζο έλεος.
Ο μισθοφόρος είναι απαράεκτος. Έκανε bulling στο Πάνο και τώρα το επαναλαμβάνει με το Τσάνγκ. Απορώ με τα πρόβατα που τον ακολουθούν. Το χειρότερο είναι ότι νομίζει ότι αυτά που λέει είναι αστεία.

Ο Τσάνγκ ποτέ δεν έχει αναφερθεί άσχημα για το αντίθετο φύλο αντίθετα είναι ο μόνο που λέει αλήθειες.
Εκανε bulling στον Πανο ; Καλα πλακα μας κανεις ; Τι ειναι ο Πανος 11χρονο παιδακι που του κλεβουν το φαγητο ;
Και βγαζεις συμπερασμα οτι κανει μπουλινγκ και στον Κινεζο ;
ΑΝ λεει παντα αληθειες γιατι δεν παραδεχεται οτι ολη η ομαδα συμφωνησε σε 4 υποψηφιους ;;;

ΥΓ : Το << Θα σε κανω Φιλιππινεζο >> θα το καταλαβεις αν εχεις αθληθει ποτε ή αν εχεις συμμετασχει σε ενα αγωνισμα με επαθλο.
ΥΓ2: ΑΝ φυγει σημερα κοριτσι αλλαζουν οι ισορροπιες στις ομαδες, διοτι τις νικες στα αγωνισματα τις δινουν τα κοριτσια και χθες θα μπορουσαν να ειχαν κερδισει οι μαχητες εαν εσπαγαν το 3-0 της Ευρυδικης .
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lancelot : 30-03-17 στις 13:53.
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

O Johnny15 έγραψε στις 13:56, 30-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από Lancelot
ΥΓ2: ΑΝ φυγει σημερα κοριτσι αλλαζουν οι ισορροπιες στις ομαδες, διοτι τις νικες στα αγωνισματα τις δινουν τα κοριτσια και χθες θα μπορουσαν να ειχαν κερδισει οι μαχητες εαν εσπαγαν το 3-0 της Ευρυδικης .
Σιγά που δίνει νίκες η Ελισάβετ.
Παράθεση

Lancelot

Δραστήριο Μέλος

O Lancelot έγραψε στις 14:05, 30-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Σιγά που δίνει νίκες η Ελισάβετ.
Λαουρα 13 νικες
Ελισαβετ 15 νικες
Το νοημα ειναι αλλο και αφορα τα ματσαρισματα των κοριτσιων τα οποια οι μαχητες τα εχουν εκμεταλλευτει σωστα.
Παράθεση

paopaopao

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη paopaopao
Ο paopaopao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 178 μηνύματα.

O paopaopao έγραψε στις 17:41, 30-03-17:

τραυματιστηκαν ελαφρα μαριος κολλιδα οποτε συμβουλιο σημερα γιοκ και απο οτι φαινεται δεν θα αποχωρησει κανεις απο τους μαχητες.Εν αναμονη του σημερινου επεισοδιου
Παράθεση

i_lie_us

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη i_lie_us
Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 873 μηνύματα.

O i_lie_us έγραψε στις 19:43, 30-03-17:

Την Κολιδά ρε μαλάκες;
Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Polymnia
H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 774 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε στις 20:43, 30-03-17:

Χωρις την Κολλιδά (και ίσως τον Μάριο) με βλέπω να το γυρνάω σε Star Academy με σιχαμένιο φουρθιώτη
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις έγραψε στις 21:21, 30-03-17:

Tι έγινε με Κολλιδά και Μάριο; Έφυγαν από το παιχνίδι;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    arnold, Giorgos216

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Survivor #3 - Η Ένωση - Από dimijim
      Το θέμα έχει λάβει 15 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Tournaments.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-10-16 στις 14:29.
    • Survivor #3 - Οι δράκοι - Από dimijim
      Το θέμα έχει λάβει 28 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Tournaments.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-10-16 στις 11:51.
    • Survivor #2 - The Game - Από Γιώργος
      Το θέμα έχει λάβει 122 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Tournaments.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-04-11 στις 08:39.
    • [Survivor #2] Ανακοινώσεις - Από Γιώργος
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Tournaments.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-03-11 στις 15:09.
    • Survivor #2 - Αποστολή #3 - Survivor: Laponia - Από Γιώργος
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Tournaments.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-03-11 στις 21:43.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους