Εδώ κάνουμε δίαιτα!

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κι εγώ βλέπω ένα φούσκωμα, που θυμίζει αυτό πριν την περίοδο (κατακράτηση υγρών, πρήξιμο στο στήθος), αλλά αυτό θα φύγει... Πιο πολύ με νοιάζει τι (και αν) θα μείνει...
Ευχαριστώ πάντως Σίμπυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Κι εγώ βλέπω ένα φούσκωμα, που θυμίζει αυτό πριν την περίοδο (κατακράτηση υγρών, πρήξιμο στο στήθος), αλλά αυτό θα φύγει... Πιο πολύ με νοιάζει τι (και αν) θα μείνει...
Ευχαριστώ πάντως Σίμπυ...

Κοίτα, μόλις σταματήσεις, θα φύγουν όλα, μην ανησυχείς! Απλά ίσως κάνει λίγο παραπάνω καιρό. Αλλά φεύγει! Στο λέω σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
:cry_x:Αχχχχ μακάρι, γιατί η κοιλούμπα μου είναι παρούσα και δεν περνάει απαρατήρητη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

din@

Νεοφερμένος

Η Κων/να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Kαι εγω θα ξεκινήσω διαιτα! Με θελετε στην παρεα σας???? Ειμαι 1.67, 70 κιλα. Στόχος : 65 κιλα
ελατε να μαζευτουμε πολλοι!!!εγω ειμαι 1,70 70 κιλα και ηδη εχω χασει 12!παω για τα 62 τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
wow κοριτσια. Σας θαυμαζω ρε.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
69 σημερα.... :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
'Εχασα 6 μισι κιλά με περισσότερη κίνηση και περιορισμό της ποσότητας της τροφής. 'Αλλα 5 με 6 θέλω και είμαι οκέυ. Δεν πιστεύω στα ινστιτούτα αδυνατίσματος, ούτε στους διαιτολόγους, μπορεί ο καθένας με στοιχειώδη λογική και θέληση να τα καταφέρει μόνος του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
'Εχασα 6 μισι κιλά με περισσότερη κίνηση και περιορισμό της ποσότητας της τροφής. 'Αλλα 5 με 6 θέλω και είμαι οκέυ. Δεν πιστεύω στα ινστιτούτα αδυνατίσματος, ούτε στους διαιτολόγους, μπορεί ο καθένας με στοιχειώδη λογική και θέληση να τα καταφέρει μόνος του.

Και τι γινεται στην περιπτωση που εχει μπλοκαρει ο μεταβολισμος καποιου και ενω οι θερμιδες που λαμβανει ημερησιως ειναι πολυ λιγες, δε χανει ουτε γραμμαριο?
Μαλλον ο διατροφολογος χρειαζεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Και τι γινεται στην περιπτωση που εχει μπλοκαρει ο μεταβολισμος καποιου και ενω οι θερμιδες που λαμβανει ημερησιως ειναι πολυ λιγες, δε χανει ουτε γραμμαριο?
Μαλλον ο διατροφολογος χρειαζεται...

Μπορεί, πάντως και με τρέξιμο ή λίγο φαί παραπάνω τις πρώτες μέρες ο μεταβολισμός ξεμπλοκάρει, πιστεύω αυτό θα πει ο διατροφολόγος. Αν όμως λαμβάνει κανείς ελάχιστες θερμίδες μέσα στη μέρα, ώστε να μπλοκάρει ο μεταβολισμός του, τότε σίγουρα είναι σε λάθος δρόμο. Δεν μιλάω για τέτοιες σκληρές δίαιτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Από προσωπική εμπειρία, μία μέρα κάθε 2-3 εβδομάδες, πρέπει κάποιος να χαλάει την δίαιτά του για να μην μπλοκάρει ο μεταβολισμός, γιατί το παρατήρησα κι εγώ στον εαυτό μου ότι παύω να αδυνατίζω, ενώ με αυτό τον τρόπο ξαναρχίζει ο μεταβολισμός να λειτουργεί.
Δεν είμαι βέβαια ειδικός, ας μας πει κάποιος αν ισχύει κάτι τέτοιο.
Έχω δει όμως και ο ίδιος σε διάφορες δίαιτες να λένε π.χ. "πρόγραμμα 15 ημερών", οπότε ίσως και να ισχύει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

din@

Νεοφερμένος

Η Κων/να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
-14 κιλα:D:D!!!!αλλα 6 μενουν..ουφφφ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lakta13

Νεοφερμένος

Η lakta13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Παιδια τελος τα αστεια θα αρχισω διαιτα και εγω... Θελω το καλοκαιρι να σκιζω στη παραλια τελοσ!!! Οποια και οποιος θελει ας ακολουθησει :P! Παμε δυναμικααααααα:clapup::clapup::clapup:!Θελω συμβουλες και βοηθεια να χασω 10 κιλακια:worry:....Εεε τοσα θελω καλε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
@lakta13 μαζι σου ρε, γιατι το' χουμε μαμισει λιγο τελευταια.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lakta13

Νεοφερμένος

Η lakta13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ετσι για να μαζευομαστε σιγα σιγα αντε....

για ποσα κιλα παμε κοριτσακι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Θελω να χασω 5-6 :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lakta13

Νεοφερμένος

Η lakta13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
μη χαλιεσαι μαζι θα τα χασουμε!!!θα τα λεμε εδω τι φαγαμε και τι δεν επρεπε να φαμε χαχαχα!θα τα χασουμε σου λεω και θα ειμαστε πιπινια το καλοκαιρι!!!!!!!!!!!!!!!1;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ωραια πολυ αισιοδοξη σε βλεπω και χαιρομαι.:D
Μου το μεταφερεις:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lakta13

Νεοφερμένος

Η lakta13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
αμα δεν μπουμε δυναμικα δεν λεει...:P οποτε?????? παμε σιγα σιγα για -5 κιλακια και μετα τα υπολοιπα!αφου μπορουμε καλε γιατι να μην το κανουμε ε???απλα πρεπει να εχουμε καπου να τα πουμε...να λεω για παραδειγμα κοριτσακι ΠΕΙΝΑΩ και να γελας μαζι και εγω με μενα:P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Χαχα:D

Deal.

Απο αυριο λοιπον?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top