Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

D!m!TR@

Νεοφερμένος

Η D!m!TR@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
ΦΩΝΑΖΩ τα λεω ,ξεθυμαινω..ε και μετα ισως κλαψω και λιγο!
Αλλα μιλαμε για νευρα...:P

και εγω ετσι κανω.....φωναζω, τα 'χωνω', κλεινομαι στο δωματιο μου και οταν ξανασκεφτομαι τι εγινε με πιανουν τ κλαμματα....
το εχω προσεξει ομως οτι μετα τα κλαμα νιωθω μια χαρα.....περιεργο??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
παιζω κιθαρα ή παω μια βολτιτσα με το ποδηλατο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
και εγω ετσι κανω.....φωναζω, τα 'χωνω', κλεινομαι στο δωματιο μου και οταν ξανασκεφτομαι τι εγινε με πιανουν τ κλαμματα....
το εχω προσεξει ομως οτι μετα τα κλαμα νιωθω μια χαρα.....περιεργο??:hmm:

Οχι δεν ειναι περιεργο... Γιατι με το κλαμα εκτονωνεσαι... Και ειναι λιγο πιο ασφαλες απο το να δειρεις καποιον!!

παιζω κιθαρα ή παω μια βολτιτσα με το ποδηλατο..

Κατι δημιουργικο ε??? Ακομα καλυτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Όταν είμαι σπίτι, ανοίγω τον υπολογιστή, μπαίνω στο ίντερνετ, και ξεχνιέμαι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Σιγά μην πάρουμε και χάπια, είπαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Απαντάω σε θέματα για να ξεχαστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Πεταω πράγματα....Και πάντα καταλήγω με κάτι σπασμένο και το χέρι μου γεμάτο αίματα.... (τελευταία φορά πατησα μπουνια την ντουλάπα και φυσικά το χέρι μου αρχισε να αιμορραγει....:/: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos777

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Λιγο ποτο πολυ sex και ειμαι κομπλε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Κυριως σε ανθρωπους..
Αλλα και σε πραγματα..τελευταια εχασα ενα κομπιουτερακι και ενα κινητο :oops:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Κλείνομαι στο δωμάτιο μου..ακούω μελαγχολικά τραγούδια..σκέφτομαι άτομα που μ' έχουν πληγώσει και κλαίω..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

newyork

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nancy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
κυρίως πλακώνομαι με τους δικούς μου για άκυρα θέματα και στο εντελώς ξαφνικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
Συμμαζεύω ή σκιτσάρω... :P(Συνήθως όταν φωνάζω για να ξεσπάσω αποκτώ πιο πολλά νεύρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
συνηθως ξεσπαω στα κλαματα..... :cry_x::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Erida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Εγω το κρατω μεσα μου... Κακο ε?:( Το ριχνω στη μουσικη και ειδικα σε κατι κομματια που με πανε αλλου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
εννοειται πως μενω μονη μου σε τετοιες στιγμες.......συνηθως κλαιω και μετα ακουω μουσικη και.........κλαιω περισσοτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αργύρης96

Νεοφερμένος

Ο Αργύρης96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εσωστρεφής και εσώκλειστος, εκτός αν έχω κανένα ΠΙΣΤΟ φιλαράκι να το βγάλω από μέσα μου....


αν και έχω κρατήσει πολλά μέσα μου και εμφανίζονται σιγά σιγά τώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
εσωστρεφής και εσώκλειστος, εκτός αν έχω κανένα ΠΙΣΤΟ φιλαράκι να το βγάλω από μέσα μου....


αν και έχω κρατήσει πολλά μέσα μου και εμφανίζονται σιγά σιγά τώρα!

:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Abstract07

Νεοφερμένος

Ο Abstract07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εσωστρεφής και εσώκλειστος, εκτός αν έχω κανένα ΠΙΣΤΟ φιλαράκι να το βγάλω από μέσα μου....


αν και έχω κρατήσει πολλά μέσα μου και εμφανίζονται σιγά σιγά τώρα!
νταξ,θα ξερασω
on topic con musica de otro modo con el tabaco(νταξ λιγο φειλ) εννοω η με μουσικη η με καπνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marsmile.m

Νεοφερμένος

Η μαρια η' μαρισα :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
εγω προσωπηκα ξεσπαω με το κλαμα και το θυμο....αλλα πολλες ειναι και οι φορες που ξεσπαω με το χορο!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top