[Windows Phone] MIO GPS P550

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Σκέφτομαι σε λίγο καιρό να αγοράσω PDA με δυνατότητα GPS.'Εβαλα στο μάτι αυτό:
https://www.plaisio.gr/product.aspx?c...oduct=8 90634

Είναι καλό;
Γενικά ένα PDA θέλω να έχει wi-fi ,gps και επεξεργαστή που να μου σηκώνει και τις ποιο απαιτητικές εφαρμογές.
Άν έχετε να μου προτείνετε κάτι καλύτερο παρακαλώ να μην ξεπερνά τα 400 ευρώ.

Ευχαριστώ προκαταβολικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Οι samsung cpu ενώ έχουν φοβερή απόδοση στην τιμή δεν είναι οι καλλίτεροι επεξεργαστές. Αν θέλεις τον καλλίτερο επεξεργαστή κοιτά κάτι σε intel.

Όμως στα 400 ευρώ βρίσκεις πολύ δύσκολα κάτι καλλίτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Οι samsung cpu ενώ έχουν φοβερή απόδοση στην τιμή δεν είναι οι καλλίτεροι επεξεργαστές. Αν θέλεις τον καλλίτερο επεξεργαστή κοιτά κάτι σε intel.

Όμως στα 400 ευρώ βρίσκεις πολύ δύσκολα κάτι καλλίτερο.

Θες να μου πεις ότι για 400 ευρώ αυτο το PDA ειναι η καλυτερη λύση;
Αν πάμε σε κάτι ποιο ακριβό ποια μάρκα μου προτείνεις;
Έχω ακούσει ότι η HTC ειναι κορυφαία κατασκευάστρια PDA.Nα την προτιμήσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αν μπορείς να αυξήσεις το budget τότε οι επιλογές αυξάνονται.

Αν και έχω σταματήσει να προσέχω τόσο πολύ τις νέες συσκευές, έχω ακούσει ότι το MiTAC Mio A701i. Μπορείς να το βρεις στο play247 . Και γενικά αν κοιτάξω τα χαρακτηριστικά μοιάζει πολύ καλό.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top