Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
καλή είναι μωρέ..αλλα κατάσταση διαβάσματος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Σε φάση...Πανελληνίων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Διπολικη...Απο την μια ολα τελεια...Και απο την αλλη ολα σκατα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
..... Μελαγχολική αλλά και δημιουργική!!!

Περίεργη φάση... πολύ περίεργη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
χαλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυκτικός και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Στην καλύτερη!.. :redface:

Δυστυχώς, ερωτεύτηκα! :wall:
Δυστυχώς, είναι η πρώτη φορά...
Δυστυχώς, δεν με θέλει η κυρία!
Δυστυχώς, με βλέπει ως φίλο της!
Δυστυχώς, ξανάρχισα να μένω με τις ώρες στο ischool <-> e-steki.
Δυστυχώς, όρεξη για διάβασμα δεν έχω :book:, πρώτη φορά μετά από δυο χρόνια στη σχολή!
Δυστυχώς, είμαι μαλάκας.
Δυστυχώς, σας αγαπάω!

:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
χμμμ εγκλωβισμενου παθους.... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ξεκουρασης οσο κουφο και αν ακουγεται ... Σε ενα μηνα ξεκινανε εξετασεις βεβαια και οσο να πεις μια μικρη αγωνια την εχω αλλα μεχρι εκει σιγα μην κατσω να σκασω κιολλας . αλλα μονη μου δυστυχως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
;): Μεταναστεύω από τη Μαλάκολαντ κι όπου με βγάλει! (Γεια σου, ρε Σπύρο!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
εγκλωβισμού σκέτο.

Προσπαθώ να βρω και να ανασυγκροτησω τις δυνάμεις μου για να υλοποιήσω την απόφαση που πήρα να φύγω εκτός Ελλάδας.

Δε θέλω να φύγω αλλά δε βλέπω φως στο τούνελ πια εδώ.

Η χώρα είναι τελειωμένη και η κατάσταση μόνο να χειροτερέψει πρόκειται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ξερω 'γω γαμησε τα δεν αξιζει ολο αυτο,shittttttttttttttttttttttttttttttttttt
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Σε φάση... μετάβασης. Από την παιδική ηλικία στην πραγματική ζωή... Σιγά-σιγά... Με τα χρόνια πάνε αυτά, εξάλλου οι μεγάλες αλλαγές γίνονται σταδιακά.:)
Εκεί που λες: αυτό τώρα γιατί, αυτός τώρα γιατί? Σε φάση..αναθεώρησης. Των πάντων. Είτε αφορά ανθρώπους, είτε συνήθειες, είτε, είτε..
Τότε που σκέφτεσαι: εγώ τώρα τι κάνω εδώ? Τι ρόλο παίζω ρε φίλε?

Btw, κάποιοι το λένε εφηβεία.:redface:

Υ.γ.: Στη φάση που νομίζεις ότι μπορείς να αλλάξεις τον κόσμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
σε φάση τεμπελιάς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*metal fairy*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
σε φαση...μπερδεματος...:worry:
ειμαι χαλια!!!γραφω πρωτη φορα εξετασεις και μου μενει μονο μια ελευθερη ωρα την ημερα (την οποια περναω εδω), οι γονεις μου θελουν να με εχουν εσωκλειστη στο σπιτι (οποτε αν σταματισω να μπαινω να ξερετε πως με εκλεισαν σε μοναστιρι), αρχιζω να φοβαμαι πως ο καθε ανθρωπος κοιταει την παρτη του, και μονο (κατι που με προβληματιζει πολυυυ τελευταια), δεν ξερω αν ειπαρχει οντως φιλια (λογο του προηγουμενου).

...ναι...ειναι φανταστικο να εισαι 13....-.-

υ.γ. συγνωμη για τα χιλιαααααααδες ορθογραφικα (ο λογος που φιλολογικα εχω 14....:worry:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
γραφω πρωτη φορα εξετασεις και μου μενει μονο μια ελευθερη ωρα την ημερα (την οποια περναω εδω), οι γονεις μου θελουν να με εχουν εσωκλειστη στο σπιτι (οποτε αν σταματισω να μπαινω να ξερετε πως με εκλεισαν σε μοναστιρι), )

Εχουν και τα μοναστηρια ιντερνετ λογικά, οποτε μην αγχώνεσαι:P
Για τα ορθογραφικά αν δε βαριέσαι, μπορεις να γράφεις πρωτα σε word κι επειτα να το αντιγράφεις, έτσι θα μάθεις κιόλας σωστά την ορθογραφία! ;)
Καλη επιτυχία στις εξετάσεις σου, μετά μπανάκια πλάτσα πλούτσα, λίγη υπομονή!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Σε φάση μαλακίας.
Κάνω τα πάντα μηχανικά, χωρίς να νιώθω και χωρίς να καταλαβαίνω ότι τα πάντα αλλάζουν και χωρίς η ζωή μου να βρίσκεται στα χέρια μου (ούτε και στα χέρια άλλων, βεβαίως βεβαίως, είναι απλά στον αέρα). Επίσης, πρέπει κάποια στιγμή να κάτσω να διαβάσω ή τουλάχιστον να ψαχτώ και να δω τι θα κάνω με το μέλλον μου.
Ακόμα περιμένω να ξυπνήσω βασικά, δε ξέρω τι φταίει και με έχει πιάσει υπληνία (και κυριολεκτικά και μεταφορικά το τελευταίο). :eek:
Αυτά τα αηδιαστικά πολύ όμορφα πράγματα μάι φρεντ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
δε ξέρω τι φταίει και με έχει πιάσει υπληνία
Α μην αγχεσαι, ειναι ο καιρός, κι εγω νυστάζω εδώ και μια βδομάδα συνέχεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
σε φαση που αυτο που εφτιαξα τοσα χρονια,τον αυτοελεγχο μου,νιωθω οτι αρχιζω να τον χανω και το κακο ειναι οτι δεν με νοιαζει :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loco13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
σε φάση "θα τα καταφέρω, θα πάνε όλα καλά"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Αυτή είναι η default δική μου φάση, όταν δε βαριέμαι να κάνω αυτό που θέλω. :P

Αν είναι για πανελλήνιες αυτό που λες, καλή τύχη φίλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top