Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Πάντως μου αρέσει που η υπογράμμιση ΔΕΝ έπιασε τόπο! Ο σκοπός της ήταν να μη σχολιαστεί τόσο η τιμή τους, όσο το προϊόν αυτό καθεαυτό. :P
Σας ευχαριστώ, πάντως, για τις γνώμες σας! :)
Πάντως το πορτοφόλι είναι πολύ ωραίο.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NeNoOz95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NeNoOz95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Χελόου κορίτσια! Στο άμεσο μέλλον πρόκειται να αποκτήσω αυτό, αυτό σε λίγο πιο σκούρο καφέ και αυτό σε επίσης πιο σκούρο καφέ .
Είναι λίγο ακριβούτσικα, αλλά κατά τη γνώμη μου αξίζουν.
Πώς σας φαίνονται?

είναι πραγματικά τέλεια και η συγκεκριμένη εταιρεία έχει αρκετά καλής ποιότητας πράγματα επομένως αν αποφάσιζες να δώσεις αυτά τα χρήματα θεωρώότι θα ήταν μια αξιόογ επένδυση για να αποκτήσεις κάτι που θα το έχεις και θα σε βολέψει για πολύ καιρό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
κορίτσια έχετε να προτείνετε καμία μάρκα για boyfriend jeans; :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Staff;
Hilfiger έχει ωραία,επίσης :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
σ' ευχαριστώ πολύ για τις προτάσεις! ειδικά του staff μου άρεσαν πάρα πολύ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marimar!33

Νεοφερμένος

Η Mrs. Mars αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς κάποιο μαγαζί που να πουλάει παπούτσια, εκτός από αθλητικά, γυναικεία σε μεγάλος μέγεθος (44-45).Έχω πρόβλημα! Έχω βρει ένα μαγαζί αλλά είναι και πανάκριβο :hmm: Αν έχετε καμιά ιδέα...:redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
μπορεις να κοιτάξεις στο διαδίκτυο, υπαρχουν site όπως το spartoo.gr τα οποια έχουν παπουτσια σε μεγάλα νουμερα και σε καλές τιμές. (κοίτα τα sales για αρχή)
στα στελνουν σε όλη την ελλαδα και με αντικαταβολή αν δεν επιθυμείς να πληρώσεις με πιστωτική καρτα.
Τωρα για μαγαζια ....δεν ξέρω κάποιο. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Τι ύψος έχεις; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
τι ΥΠΕΡΟΧΟ αυτο το λινο σακάκι στην πρωτη φωτογραφια!!!!!!!!!!! :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Να σας ρωτήσω κάτι; Είμαι η μόνη που έχει εμμονή με τα πουκάμισα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Χελόου κορίτσια! Στο άμεσο μέλλον πρόκειται να αποκτήσω αυτό, αυτό σε λίγο πιο σκούρο καφέ και αυτό σε επίσης πιο σκούρο καφέ .
Είναι λίγο ακριβούτσικα, αλλά κατά τη γνώμη μου αξίζουν.
Πώς σας φαίνονται?

Πολύ ωραία, αλλά τα Kem βγάζουν προσφορές σε τέτοια τσαντάκια-πορτοφόλια από 10 μέχρι 20ευρώ. Όσο για το φουλάρι αν δεν είναι λίγο καλή η ποιότητα, αν δεν είναι "σατάν" όρ σάμθινγκ σπέσιαλ, νομίζω ότι δεν υπάρχει λόγος να το αγοράσεις. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
τι ΥΠΕΡΟΧΟ αυτο το λινο σακάκι στην πρωτη φωτογραφια!!!!!!!!!!! :eek:
Είχα δει ένα παρόμοιο (αν όχι το ίδιο) στα attrattivo αλλά δεν είχε σε medium..... Γκρρρ.... :mad: Υπήρχε μόνο σε μπλε navy κι εγώ είχα ερωτευτεί αυτό... :(
Να σας ρωτήσω κάτι; Είμαι η μόνη που έχει εμμονή με τα πουκάμισα;

Μου αρέσουν πολύ, ειδικά όταν τα βλέπω φορεμένα, αλλά για έναν περίεργο λόγο δεν έχω πολλά ή όσα έχω δεν τα πολυφοράω. Εγώ πάλι έχω εμμονή με τα λευκά μπλουζάκια! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τα λατρεύω. Ούτε εγώ πολυφοράω γιατί μου κάνουν λίγο κυριλέ για να παω σχολείο-φροντιστήριο.:P

Θέλω να πάρω ένα κόκκινο ή ένα μωβ τώρα, έχω ήδη άσπρο-μαύρο, ένα ριγέ πολύχρωμο και ένα ασπρόμαυρο ριγέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Καλησπέρα κορίτσια (και αγόρια γιατί όχι;)!:)
Μήπως έχετε να μου προτείνετε κάποιο αξιόπιστο site με καλές τιμές και ποικιλία;
Συγκεκριμένα ψάχνω τσάντα ώμου σε μπεζ η μαύρο η γενικά κάποιο χρώμα που να ταιριάζει με -σχεδόν- όλα τα ρούχα, λίγο μεγαλουτσικη για να χωράει που λέει ο λόγος κανένα βιβλίο αλλά όχι πολύ μεγαλιστικη, δηλαδη κυριλε πως το λένε..
Γενικότερα φοβάμαι να ψωνίζω απο Internet γι αυτό ψάχνω ενα site που να έχει δοκιμαστεί κι απο άλλους (μια φορά τόλμησα να αγοράσω κάτι παπούτσια και μου έφαγε τα λεφτά ο ατιμος)
Και το τονίζω ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Πολύ ωραία, αλλά τα Kem βγάζουν προσφορές σε τέτοια τσαντάκια-πορτοφόλια από 10 μέχρι 20ευρώ. Όσο για το φουλάρι αν δεν είναι λίγο καλή η ποιότητα, αν δεν είναι "σατάν" όρ σάμθινγκ σπέσιαλ, νομίζω ότι δεν υπάρχει λόγος να το αγοράσεις. :/:
Ισχύει αλλά δεν βρίσκω αυτό που ψάχνω. Εν τέλει, δεν πήρα την τσάντα αλλά βρήκα στην Ιταλία την ίδια και πιο ωραία μπορώ να πω, εννοείται δερμάτινη, και την πήρα και σε μαύρο χρώμα, πληρώνοντας σύνολο 82 ευρώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Καλησπέρα κορίτσια (και αγόρια γιατί όχι;)!:)
Μήπως έχετε να μου προτείνετε κάποιο αξιόπιστο site με καλές τιμές και ποικιλία;
Συγκεκριμένα ψάχνω τσάντα ώμου σε μπεζ η μαύρο η γενικά κάποιο χρώμα που να ταιριάζει με -σχεδόν- όλα τα ρούχα, λίγο μεγαλουτσικη για να χωράει που λέει ο λόγος κανένα βιβλίο αλλά όχι πολύ μεγαλιστικη, δηλαδη κυριλε πως το λένε..
Γενικότερα φοβάμαι να ψωνίζω απο Internet γι αυτό ψάχνω ενα site που να έχει δοκιμαστεί κι απο άλλους (μια φορά τόλμησα να αγοράσω κάτι παπούτσια και μου έφαγε τα λεφτά ο ατιμος)
Και το τονίζω ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ :P

Ωραία ρούχα έχει στο Boohoo που ψωνίζει η μάνα μου και πολύ καλές τιμές. Για τσάντα δεν ξέρω, πάντως έχει πολύ ωραία ρούχα και φτηνά.
Βασικά για τσάντες δεν ξέρω τίποτα, οπότε..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Να σας ρωτήσω κάτι; Είμαι η μόνη που έχει εμμονή με τα πουκάμισα;

:thumbup:
κι εγώ τα αγαπώ, είναι κομψό ρούχο! αναλόγως πως θα τα φορέσεις μπορούν να ταιριάξουν και σε πιο επίσημο στυλ και σε casual!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
venividivici μιας και μας δείχνεις μαύρα φουστανάκια (βρε πως σου ρθε???), μήπως θα μπορούσες να μας δείξεις και κανένα άλλο σε στυλ Audrey Hepburn? Ξέρεις εσύ... ;)

Κι αυτά που έβαλες έιναι πανέμορφα βέβαια.. :):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top