Ερωτεύτηκα τη φίλη μου

apollon1954

Νεοφερμένος

Ο apollon1954 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εγώ δεν θέλω να την χωρίσω με τον φίλο της
θα προσπαθήσω να την βγάλω από το μυαλό μου ερωτικά και ο θεός βοηθός
δεν θέλω να της πω κάτι τέτοιο που μπορεί να χαλάσει μια τέτοια φιλία είναι κρίμα
και ευχαριστώ για της άποψης σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juleswinnfield

Νεοφερμένος

Ο juleswinnfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ε, αφού στο ξεκαθάρισε ότι σε βλέπει μόνο φιλικά, κάνε focus στο ότι όσο και να προσπαθείς θα βρίσκεις τοίχο.. Δες το σαν κάτι το ανούσιο και να σκέφτεσαι ότι πρέπει και εσύ ο ίδιος να δίνεις προτεραιότητα στον εαυτό σου και να μην περιμένεις αυτό μόνο από τους άλλους. Ακούγεται πολύ επιφανειακό αυτό, αλλά επειδή το έπαθα , το ξεπέρασα με αυτό τον τρόπο.. Σκεφτόμουν ότι και να πάλευα να γυρίσω την κατάσταση και να κάναμε σχέση θα ένιωθα ότι είμαι ριγμένος και δε θα τα είχα καλά με τον εαυτό μου..Όλα αυτά στη βολιδοσκόπηση της άρνησης.. Ξεπέρασα το κόλλημα σε 2-3 εβδομάδες και απλά της είπα πως ένιωθα για να της εξηγήσω την όποια παράξενη συμπεριφορά μου.. Ξαφνικά κομπιάσματα σε ερωτήσεις της και τέτοια δηλαδή.. Ακούγεται απότομο, αλλά για να αλλάξεις τα συναισθήματά σου δε θέλει μόνο απόφαση για αλλαγή.. Αλλά πράξεις απλές, σκέψεις απλές, κίνητρα για το μυαλό σου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

partblah1990

Νεοφερμένος

Ο partblah1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Γίνεται να διαγραφεί το θέμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Όχι, δεν γίνεται. Υπενθυμίζουμε από τους όρους χρήσης:

Mπορείτε να ζητήσετε αλλαγή του nickname σας μόνο μία φορά, όπως και σβήσιμο έως 5 μηνυμάτων σας (αρκεί να μην είναι, κάποιο από αυτά, πρώτο post κάποιου θέματος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Παιδιά μου φαίνεται πως έχω ερωτευθεί τη φίλη μου (20 είμαστε και οι 2) ..κάνουμε πολύ παρέα μαζί στο πανεπιστήμιο.Το πρόβλημα ειναι ότι αυτή έχει ήδη αγόρι (δεν μου τον έχει γνωρίσει βέβαια) εδώ και 3 χρόνια και 'γω δεν ξέρω τι να κάνω!!!!

Τη πάτησες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

partblah1990

Νεοφερμένος

Ο partblah1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
την ξεπέρασα ..χαχαχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Καλά μην χαίρεσαι τόσο... Χαλαρά την ξαναπατάς αν έρθει αύριο και σου την πέσει... :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

partblah1990

Νεοφερμένος

Ο partblah1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
μπά όχι ,ευχαριστώ δεν θα πάρω......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
μπά όχι ,ευχαριστώ δεν θα πάρω......

Πολλοι το ειπαν...Λιγοι το καταφεραν...
Πιστεψε με..Οταν ερχεται το crush και σου λεει σε θελω..Δυσκολα αντιστεκεσαι...Οσος καιρος και να περασει...Εκτος και εαν στο μεταξυ εχεις βρει αλλη.Αλλιως..You are screwed.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

partblah1990

Νεοφερμένος

Ο partblah1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
@mercury ...όχι δεν σε πιστεύω..

έλα για να το λήξουμε......εχει βγει απο τη ζωη μου και εχω να την δω εδω και 7 μηνες ........delete και καδος ανακυκλωσης λεμε εχει φαει..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Τότε είναι ακόμη πιο εύκολο να σου γίνει ζημιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Aφήστε τον άνθρωπο ντε ν΄αγιάσει! :angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top