Πρόθεση ψήφου εκλογών Ιούνιου 2012

Αν γίνουν εκλογές τον Ιούνιο, τί θα ψηφίσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 127)
  • Νέα Δημοκρατία

    Ψήφοι: 10 7.9%
  • ΣΥ.ΡΙΖ.Α

    Ψήφοι: 58 45.7%
  • ΠΑ.ΣΟ.Κ

    Ψήφοι: 4 3.1%
  • Ανεξάρτητοι Έλληνες

    Ψήφοι: 8 6.3%
  • Κ.Κ.Ε.

    Ψήφοι: 8 6.3%
  • Χρυσή Αυγή

    Ψήφοι: 11 8.7%
  • Δημοκρατική Αριστερά

    Ψήφοι: 3 2.4%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑ.Ο.Σ.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δημοκρατική Συμμαχία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δημιουργία Ξανά!

    Ψήφοι: 7 5.5%
  • Δράση - ΦΙΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α.

    Ψήφοι: 5 3.9%
  • Κοινωνική Συμφωνία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΟΧΙ (Δημοκρατική Αναγέννηση - ΕΠΑΜ)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ένωση Κεντρώων

    Ψήφοι: 3 2.4%
  • Σύνδεσμος Εθνικής Ενότητας

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κόμμα Πειρατών

    Ψήφοι: 3 2.4%
  • ΚΟΙΝΩΝΙΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΚΕ (μ-λ) - Μ-Λ ΚΚΕ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

    Ψήφοι: 1 0.8%
  • ΕΕΚ ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ

    Ψήφοι: 1 0.8%
  • Άλλο κόμμα

    Ψήφοι: 2 1.6%
  • Λευκό/Άκυρο/Αποχή

    Ψήφοι: 3 2.4%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εγώ είμαι χαρούμενος γιατί έχω προαίσθημα ότι ΠΑΣΟΚ και ΝΔ θα πάρουν τον πούλο :D Αχ μακάρι!!!
:D
ο Συριζα μπορεί να πάρει 2η θέση αλλά δύσκολα
Πρώτη η ΝΔ
και δευτερο το ΠΑΣΟΚ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Έλα τώρα μην μου το χαλάς... Εδώ πάντως στο χωριό μου που πάντα ψήφιζαν ΝΔ και ΠΑΣΟΚ οι γέροι, φέτος ακούγεται πολύ "ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΜΜΕΝΟ". Αν ακολουθήσουν οι γέροι την λογική του χωριού μου Καμμένος πρώτο κόμμα άνετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Έλα τώρα μην μου το χαλάς... Εδώ πάντως στο χωριό μου που πάντα ψήφιζαν ΝΔ και ΠΑΣΟΚ οι γέροι, φέτος ακούγεται πολύ "ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΜΜΕΝΟ". Αν ακολουθήσουν οι γέροι την λογική του χωριού μου Καμμένος πρώτο κόμμα άνετα.
Εσύ παντως δεν ήσουν για τον Καμμένο ήσουν για ΣΥΡΙΖΑ ή ΚΚΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Για ΚΚΕ ή ΕΠΑΜ θέλεις να πεις. Η φιλοπακιστανική πολιτική του Τσίπρα με τρομάζει. Επίσης πιστεύω ότι λέει ψέμματα όπως και ο ΓΑΠ και ότι θα υπογράψει τα μνημόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Ο πραγματικός εχθρός της Χρυσής Αυγής είναι τα κόμματα της Αριστεράς και όχι τα κόμματα του Μνημονίου

Η ΑΝΤΑΡΣΥΑ καταγγέλλει δημόσια και αποφασιστικά την επιδρομή της Χρυσής Αυγής σε εκλογικά τμήματα του λεκανοπεδίου Αττικής. Συγκεκριμένα, από νωρίς το πρωί, ομάδα 30 μελών της ναζιστικής οργάνωσης «περιοδεύει» στα εκλογικά τμήματα (με το πρόσχημα της «εποπτείας») και εκτοξεύει απειλές και προπηλακισμούς ενάντια στα κόμματα της Αριστεράς.
Νωρίς το πρωί εισέβαλλαν στο 6ο -8ο Λύκειο Περιστερίου. Έκαναν πορεία μέσα στο εκλογικό κέντρο με επιθέσεις και προπηλακισμούς ενάντια στους εκπροσώπους των κομμάτων της Αριστεράς που βρίσκονταν, καθώς και σε πολίτες που είχαν πάει για να ψηφίσουν.
Στο 1ο ΕΠΑΛ Πετρούπολης η ίδια συμμορία ακολούθησε την ίδια τακτική βρίζοντας και απειλώντας. Την ίδια τακτική ακολούθησαν και σε εκλογικά κέντρα των σχολείων της Γκράβας, στα Λιόσια, στο Ν. Ψυχικό, ενώ στην πλατεία Αττικής φωτογράφισαν μέλη αριστερών παρατάξεων.
Στο 1ο λύκειο Χολαργού παρήλασαν, κρατώντας κάμερες και καταγράφοντας με κάμερες τα κατορθώματά τους σε αγαστή συνεργασία με την αστυνομία, την οποία κάλεσαν για να αδειάσει τραπεζάκια από προεκλογικό υλικό.
«Θα τα πούμε το βράδυ», «θα δείτε τι θα πάθετε», φραστικές επιθέσεις ρατσιστικού και σεξιστικού περιεχομένου ενάντια στα μέλη της ΑΝΤΑΡΣΥΑ και όχι μόνο, ήταν το κοινό χαρακτηριστικό σε κάθε εκλογικό τμήμα που «επισκέφτηκαν».

Η ΑΝΤΑΡΣΥΑ καταγγέλλει στον ελληνικό λαό τόσο τη στάση της Χρυσής Αυγής όσο και την ανοχή της από το κράτος. Αν και οι πράξεις αυτές (απειλές κατά εκλογικών αντιπροσώπων) αποτελούν αυτόφωρο ποινικό αδίκημα, η αστυνομία και η πολιτική ηγεσία κωφεύουν. Ακόμα και ο διευθυντής του Β΄ Α.Τ. Περιστερίου το μόνο που απάντησε σε καταγγελία των μελών της ΑΝΤΑΡΣΥΑ ήταν μια αδιάφορη δήλωση ότι θα ενημερωθούν οι αρμόδιοι!
Ακόμη περιμένουμε την αντίδραση του Υπουργείου Εσωτερικών και του Υπουργείου Προστασίας του Πολίτη, που έχουν ενημερωθεί από το πρωί για τα συμβάντα.
Οι νοσταλγοί του φασισμού και του ναζισμού, επιτιθέμενοι στους αγωνιστές του κινήματος και της Αριστεράς και σαφώς όχι ενάντια στα κόμματα του Μνημονίου, αποδεικνύουν το πραγματικό, αποτρόπαιο πρόσωπο αυτών που προσπαθούν να παρουσιαστούν ως «αντιμνημονιακές δυνάμεις»: δεν είναι παρά συμμορίες παρακρατικών, ναζιστικών αντιλήψεων και πρακτικών, το πραγματικό μακρύ χέρι του κράτους και των κομμάτων του Μνημονίου και της Τρόικας.
Οφείλουμε όλοι να είμαστε σε επαγρύπνηση ώστε να μη ζήσει ποτέ ξανά αυτός ο τόπος τη φρίκη του φασισμού και του ναζισμού. Μαζικά ο ελληνικός λαός να υπερασπιστεί τα δημοκρατικά δικαιώματά του.

Το Γραφείο Τύπου της ΑΝΤΑΡΣΥΑ
Κυριακή 6 Μάη, ώρα 12:50

δεν ειμαι Ανταρσυας απλα το ειδα και ειπα οτι πρεπει να το βαλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εγω θα χαρω πργματικα αν βγει το πασοκ 3 κομμα

τοτε η συγκυβερνηση πασοκ νδ θα ειναι ακομα πιο αδυνατη

παντως συγκυβερνηση μεγαλων κομματων δεν κραταει πολυ
και η μερκελ ακομα με τους φιλευθερους κανει κυβερνηση οχι με τους σοσιαλιστες

αν γινει πασοκ νδ σε λιγους μηνες θα εχουν πεσει και τα ακραια κομματα θα ειναι ακομα πιο δυνατα

το πιο σταθερο για μενα -περα της αυτοδυναμιας -ειναι πρωτη η νδ,,και συνεργασια με καποιο αλλο κομμα...αλλα οχι πασοκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Οποιοδήποτε κόμμα συνεργαστεί με ΝΔ θα σηματοδοτήσει μια νέα προδοσία. Αυτοί οι άνθρωποι πρέπει να κάθονται πίσω από κάγκελα για εθνική προδοσία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Διερευσαν τα αποτελεσματα του exit poll (δε ξέρω αν πρέεπι να το κάνω) γιατί το blog που το δημοσιευσε πάει εισαγγελέα. Πάντως δεν είναι και διαφορετικά από αυτά που είχα πει εγώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Οποιοδήποτε κόμμα συνεργαστεί με ΝΔ θα σηματοδοτήσει μια νέα προδοσία. Αυτοί οι άνθρωποι πρέπει να κάθονται πίσω από κάγκελα για εθνική προδοσία.
και ποια ειναι η λυση ?
να βγει ο καμμενος με 35 % για αυτοδυναμη κυβερνηση?

ρεαλιστικα δυστυχως ή ευτυχως αυτοδυναμια δεν φαινεται

δευτερες εκλογες?

καμμενος με τσιπρα κυβερνηση?

για πες μου πρακτικα

Παρέμβαση εισαγγελέα για δύο blog

Τη διενέργεια έρευνας ζήτησε ο εισαγγελέας του Αρείου Πάγου κ. Ιωάννης Τέντες από την προϊσταμένη της εισαγγελίας Πρωτοδικών Ελένη Ράικου, καθώς δυο blogs δημοσιεύουν ήδη από το μεσημέρι «αποτελέσματα» των exit polls.




Όπως αναφέρει στην καταγγελία του ο κ. Τέντες η ενέργεια αυτή, συνιστά παραβίαση της εκλογικής διαδικασίας που απαγορεύει κάθε δημοσιοποίηση οποιασδήποτε δημοσκόπησης 15 μέρες πριν τις εκλογές και έως την ώρα που θα κλείσουν οι κάλπες οπότε και αναμένονται τα πρώτα επίσημα exit polls.
Η κ. Ράικου ζήτησε ήδη να διενεργηθεί προκαρκτική εξέταση για το εν λόγω θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι αν μπει αντιμνημονιακο κώμα την πατήσαμε.

Καλύτερα ΝΔ και συνεργασία με ένα αλλο μικρό μνημονιακό κώμα.
Επίσης θέλω και τον κύριο Καρατζαφέρη στην βοηλή καθώς και την Δημοκρατική Συμμαχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
αν και δεξιος δεν ειμαι συμφωνω οτι δεν θα με πειραζε τοσο να ηταν και η ντορα(Δημοκρατική Συμμαχία.) αλλα ο καρατζαΦΟΥΡΕΡ???
ηταν στη συνεργασια στο μνημονιο πεφτουν τα ποσοστα(εφυγαν και τα 2 ''αστερια'' του) και ξαφνικα γινεται κατα??ασε ρε υποκριτη....
παντως,δυστυχως πιστευω οτι τσουκου τσουκου θα μπει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ΑΓΧΟΣ ΣΕ ΠΑΣΟΚ-ΝΔ ΠΩΣ ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΟΙ ΝΕΟΙ


ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ ΜΑΖΙΚΗ ΚΑΘΟΔΟ ΝΕΩΝ ΨΗΦΟΦΟΡΩΝ ΣΤΙΣ ΚΑΛΠΕΣ
Μετά τις 4 το απόγευμα θα διαμορφωθούν οι τελικές τάσεις στο εκλογικό σώμα. Ιπποκράτους και Συγγρού φοβούνται ότι εάν οι νέοι ψηφίσουν μαζικά τότε θα υπάρξει περαιτέρω συρρίκνωση των ποσοστών τους γιατί η πλειοψηφία των νέων...
κινούνται σε αντιμνημονιακά πλαίσια ψήφου. Έχει πολύ μεγάλη σημασία όμως πόσοι νέοι θα πάνε να ψηφίσουν. Εκεί κρίνεται και η τελική εκτίμηση ψήφου...

Τους περισσότερους που ρώτησα εγώ στο ΤΕΙ πάντως μου είπαν πως δεν θα πάνε να ψηφίσουν! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Λίγες ωρες ακόμα αναμένουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι αν μπει αντιμνημονιακο κώμα την πατήσαμε.

Καλύτερα ΝΔ και συνεργασία με ένα αλλο μικρό μνημονιακό κώμα
τα ποσοστα δεν βγαινουν
θα δουμε

αλλα ποιος ειπε οτι δεν πρεπει να γαβγισουμε το μνημονιο?

μια μιξ κυβερνηση μετριοπαθων και πιο αγριων
μπορει να φερει καλυτερη διαπραγματευση για την ελλαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Τα πρόλαβα και γω τα πρωτα εγκυρα exit polls που διέρευσαν στο νετ ,δε ξέρω αν είναι ακόμα αναρτημένα στις ιστοσελίδες αλλά προφανώς δε μπορώ να σχολιάσω εδώ.Ήδη χτύπησε η εισαγγελία.Απλά να πω ότι είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
τα ποσοστα δεν βγαινουν
θα δουμε

αλλα ποιος ειπε οτι δεν πρεπει να γαβγισουμε το μνημονιο?

μια μιξ κυβερνηση μετριοπαθων και πιο αγριων
μπορει να φερει καλυτερη διαπραγματευση για την ελλαδα

Στα όνειρα σου. Πρέπει να βγει κυβέρνηση η οποία θα βάλει ένα τέλος σε όλο αυτό το ξεπούλημα των Ελλήνων. Ποια διαπραγμάτευση? Κάναμε κάτι κακό για να διαπραγματευτούμε? Ελπίζω απόψε η Ελλάδα να στείλει ένα ηχηρό ΌΧΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εγώ αυτό που είδα λέει οτι νδ και πασοκ ειναι 2 πρώτα κόμματα αλλά πιστευα ότι ο συριζα θα παρει την δευτερη θεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Όλα αυτά είναι φούσκες θα το δείτε και το βράδυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Όλα αυτά είναι φούσκες θα το δείτε και το βράδυ!
πες εσυ τι πιστεύειες ; ότι θα βγει

Αυτά που πιστεύω εγώ :


1) ΝΔ (μεγάλη διαφορά από τον δεύτερο)
2) ΠΑΣΟΚ
3) ΣΥΡΙΖΑ (μικρή διαφορά από ΠΑΣΟΚ)
4) ΚΚΕ
5) Ανεξάρτητοι Ελληνες
6) Δημοκρατική Αριστερά
7) Χρυσή Αυγή
8) Λάος
9) Οικολόγοι


10) ΔΗΣΥ

(οι 3 τελευταίοι παλεύουν να μπουν στην Βουλή) πολύ κοντά Πιστευω ότι Λάος θα μπει σίγουρα ενώ την παλεύουν και οι Οικολόγοι το ΔΗΣΥ δυστυχώς όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Αφού σου είπα. Έχω Ανεξάρτητους και ΣΥΡΙΖΑ σε πρώτη τριάδα. Δηλαδή ΠΑΣΟΚ ή ΝΔ εκτός τριάδας. Ψηλά και μέσα στην βουλή η Χρυσή Αυγή (αν και γίνεται νοθεία εναντίον της) και εκτός βουλής Μπακο και ΛΑΟΣ αλλά νομίζω ότι θα συνεργαστούν με ΝΔ/ΠΑΣΟΚ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top