Έχετε μαλώσει ποτέ, για το άλλο σας μισό;

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giannisvitara:
Oσο για αυτό Mario, έχω αντίθετη άποψη, με τίποτα δεν δικαιολογήσε να χτυπήσεις τον άλλο ούτε να τον αγγίξεις, άλλο αν στην εποχή μας γίνονται πολλά,me ποιο δικαίωμα κάτσε ρε φίλε, τι πάει να πει πρόσβαλε την γυναίκα σου,ε συ θα τον σαπίσεις στο ξύλο, δεν είναι σωστά πράγματα αυτά , και πα΄λι αποψή μου,

H γλώσσα ειναι όπλο, οπώς λέει και ο Eminem "Words are weapons":clapup:

Ξεκινώντας απο το τελευταίο...σοβαρός άνθρωπος το είπε το..."ρητό" :lol: :rolleyes:

Γιάννη, απο την περίπτωση που περιέγραψε ο Μάριος, φαίνεται οτι ο τύπος ο,τι και να του λεγες δεν θα καταλάβαινε τίποτα. Το πολύ πολύ να απομακρυνόταν γελώντας. Ε να τον αφήσει έτσι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Μια χαρά είναι ο eminem.. [sorry για το off topic αλλά δεν άντεξα]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Αλήθεια το έχεις μετανιώσει που την χτύπησες??



Όχι !!! Όχι !!! Όχι !!!

Όχι..., ποτέ !!!
Αν μάλιστα, μου ξανασυνέβαινε..., θα έκανα χωρίς καμία αναστολή το ίδιο ακριβώς...!!!!! :mad: :mad: :mad:



Δεν είμαι υπέρ της βίας, ούτε συνηθίζω να φέρομαι έτσι..., στη συγκεκριμένη όμως περίπτωση,
δεν μπορούσε να γίνει διαφορετικά... ;) ;) ;)

Δεν πρέπει να αγνοούμε, πως όσο διαλεκτικός και δημοκρατικός και να είναι ο χαρακτήρας μου
και όσο και αν φροντίζω πάντα, όσο γίνεται, να πρυτανεύει η λογική στις πράξεις μου...,
δεν μπορώ να παραβλέψω, πως υπάρχουν και όρια..., σε όλα τα θέματα
και όταν κάποιος προσπαθήσει, ευθαρσώς και χωρίς να του δωθεί κάποιο δικαίωμα,
να καταπατήσει αυτά τα όρια, τις αρχές και την αξιοπρέπειά μου...,
τότε..., είμαι αναγκασμένη να τα προστατεύσω... με κάθε τρόπο...!!!!! ;) ;) ;)


Δεν δημιουργώ πρόβλημα σε κανέναν...
δεν θίγω και δεν ενοχλώ ούτε το μερμηγκάκι...

Σέβομαι, τους πάντες και τα πάντα..., το κάθε τι...
Όχι γιατί είμαι αγία..., αλλά γιατί δεν θέλω να κάνω σε κάποιον,
ότι δεν μου αρέσει, να κάνουν σε μένα...
Απαιτώ επομένως, να με σέβονται το ίδιο και οι άλλοι...

Όταν λοιπόν, κάποιος δεν το καταλαβαίνει αυτό...,
όχι γιατί, υστερεί διανοητικά..., αλλά γιατί δεν θέλει να το καταλάβει...
και ενοχλήσει εμένα ή κάποιον από αυτούς που αγαπώ...



και προσπαθείς να τον επαναφέρεις στην τάξη...,
αλλά βλέπεις, ότι δεν παίρνει από λόγια...,
εγώ πιστεύω, πως σε αυτή την περίπτωση, είμαι υποχρεωμένη...
να προστατεύσω με κάθε τρόπο τα δικαιώματά μου...
και να υπερασπιστώ τις αξίες μου...

Δεν γίνεται διαφορετικά παιδιά, δυστυχώς δεν ζούμε σε κοινωνία αγγέλων...
Δυστυχώς ο σεβασμός, δεν είναι για όλους αυτονόητο δικαίωμά μας...
Είναι επομένως αναγκαίο, κάποιες φορές να τον διεκδικήσεις...,
μέσα από διαδικασίες, που δεν είναι πάντα δημοκρατικές...,
να τον κερδίσεις... και να τον επιβάλεις...!!!

Διαφορετικά...???, δεν πρόκειται να σε υπολογίσουν ποτέ..., τα άτομα αυτής της λογικής...
και θα σου δημιουργούν πρόβλημα, χωρίς να υπάρχει λόγος, εκεί που δεν υπάρχει...
Μια φορά επομένως, θα τους δώσεις να καταλάβουν, ότι δεν τους παίρνει... μαζί σου
και ξεμπερδεύεις μια για πάντα... γιατί μετά είναι κυρίες...


Δεν δημιουργώ καταστάσεις..., δεν ανοίγω τέτοιες πόρτες..., δεν έχω λόγο...

Αν, όμως κάποιος, μου ανοίξει κάποια τέτοια πόρτα... :hmm:

Όπως και να έχει..., θα την κλείσω...!!!!! ;) ;) ;)



Ας είναι να το πληρώσω, με οποιοδήποτε κόστος...!!!! :mad: :mad: :mad:











 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Σωστή σε βρίσκω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Παλιότερα μάλωνα με τους γονεις μου.
Τώρα για πρώτη φορά μαλώνω(αν και δεν νομίζω ότι αυτή είναι η κατάλληλη λέξη μάλλον διαφωνώ) με τους φίλους μου για αυτόν που είναι μαζί μου τώρα.Θα ήθελα να μην συνέβαινε αυτό αλλά δεν μπορώ ούτε να το αλλάξω ούτε να διαλέξω.Δεν είναι ότι βιώνω μια διαρκή κατάσταση γκρίνιας,άλλωστε δεν είναι σε θέση να μου επιβάλλουν την γνώμη τους απλά το δυσσάρεστο της υπόθεσης είναι πως δεν κάνουμε όλοι μαζί παρέα όπως συνήθιζα να κάνω με όλες τις σχέσεις μου κι έτσι όταν βγαίνω με τον φίλο μου είτε είμαστε μόνοι είτε με την δική του παρέα ενώ στις εξόδους με την παρέα μου πάω ασυνόδευτη.
Εντάξει δεν είναι και ότι πιο τραγικό μπορούσε να μου συμβεί αλλά θα ήθελα να ήταν αλλιώς.
Τώρα που είμαι μακριά με έχει βολέψει καλύτερα καθώς κανονίζω ποιος θα με επισκεφτεί κάθε Σαβ/κο.
Γενικά αυτό που με ενοχλεί σε τέτοιες καταστάσεις είναι πως κρίνοντας την επιλογή συντρόφου μου έμμεσα κρίνουν εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giannisvitara:
Oσο για αυτό Mario, έχω αντίθετη άποψη, με τίποτα δεν δικαιολογήσε να χτυπήσεις τον άλλο ούτε να τον αγγίξεις, άλλο αν στην εποχή μας γίνονται πολλά,me ποιο δικαίωμα κάτσε ρε φίλε, τι πάει να πει πρόσβαλε την γυναίκα σου,ε συ θα τον σαπίσεις στο ξύλο, δεν είναι σωστά πράγματα αυτά , και πα΄λι αποψή μου,

H γλώσσα ειναι όπλο, οπώς λέει και ο Eminem "Words are weapons":clapup:


Δεν μπορειτε να πειτε...νωρις το ειδα!!!:P
Γιαννη μου...χαιρω πολυ βρε συ!(Δεν στο λεω ειρωνικα αλλα γιατι συμφωνω).Εχεις δικιο σε αυτο που λες και οπως ειπα ο πρωτος που καταλαβε οτι δεν εχω δικιο ήμουν εγω ο ιδιος...
ΑΛΛΑ (εδω μπαινει ενα μεγαλο αλλα), οταν μπροστα μου εχω ενα ατομο για το οποιο ανα πασα στιγμη θα εδινα την ζωη μου, ενα στολιδι και απο πισω του εναν αθλιο τυπου που εκανε ολα αυτα (και ηταν γνωστο μουτρο), το μυαλο μου κλειδωσε...
Η λογικη εφυγε κι αντεδρασα με το ενστικτο.Εαν τυχει και γνωριστουμε ποτε, ειμαι ενα ατομο που πραγματικα απεχθανομαι την βια σε καθε της μορφη μεχρι αηδιας.(Εκτος απο τα εργα, οπου επιβαλεται να υπαρχει και καμια εκρηξουλα και κανα καρατεριστικο!:P :D )
Ειναι αυτο που γραφει πολυ σωστα η lilith παραπανω.Ειμαι πολυ πιο ηπιος-μαμακας εαν αρχισεις και λες-κανεις μαμακιες σε μενα, αλλα λογο υπερπροστατευτικοτητας για τα 2-3-5 ατομα που αγαπω πραγματικα αντιδρω πολυ ασχημα...Ειδικα αν εχουν προηγηθει και αλλα και εισαι σε ασχημη ψυχολογικη κατασταση.
Τα παραπανω δεν τα λεω για να με δικαιολογησω...Εχω παψει προ καιρου να το κανω.Απλως λεω το πως βλεπω το θεμα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS:
ότι αυτή με σέρνει από τη μύτη και ότι όταν χωρίσουμε θα είμαι χάλια κτλ κτλ και εγώ δεν άντεξα και του τα είπα ένα χεράκι...

Κλασσική περίπτωση ''κολλητών''...
Μου έχει συμβεί παλαιότερα αλλά όντας περισσότερο πιεστική η κατάσταση απλά ξέκοψα από τη φιλενάδα μου..
Πρόσφατα συνέβη και στον σύντροφό μου ακριβώς το ίδιο που περιγράφεις(και με τις ίδιες φράσεις:ότι τον σέρνω από τη μύτη) και αντέδρασε με τον ίδιο τρόπο που αντέδρασες και εσύ.Επίσης ξέρω από πολλές φίλες μου ότι σε διάφορες φάσεις τησ σχέσης τους έχει τύχει να αντιμετωπίσουν κάποια φίλη που πάντα κάνει παράπονο ότι την αμελούνε ή κάποιον φίλο του αγοριού τους που του βάζει λόγια του στύλ ότι σε σέρνει,τρέχεισ από πίσω της κλπ κλπ.

Σε κάποιες περιπτώσεις και κυρίως στην αρχή μιας σχέσης είναι η ανασφάλεια των φίλων πιστεύω που οδηγεί σε τέτοια συμπεριφορά του ότι σε χανουν ωσ φίλη/φίλο,ότι δε θα είσαι δίπλα του/της όταν σε χρειαστεί οπότε χρειάζεται απλά να το συζητήσεις μαζί τους και ο χρόνος θα τους αποδείξει ότι δε σε χάνουν.

Στη δική μου περίπτωση βέβαια δεν ήταν στην αρχή της σχέσης και γιαυτό μου ήρθε άσχημα και απομακρύνθηκα από την τότε φίλη μου.Θεώρησα 'οτι έβγαλε μια κακόβουλη και αδικαιολόγητη ζήλια.
Ούτε στην περίπτωση του συντρόφου μου ήταν στην αρχή της σχέσης μας αλλά ίσως να δικαιολογείται ο φίλος του καθώς δεν γνωρίζονταν παρα πολύ καιρό και επομένως μπορεί να μην είχε συνειδητοποιήσει ούτε τη διάρκεια της σχέσης μας ούτε την ειλικρίνειά της.
Προσωπικά πάντως ποτέ δεν ενοχλήθηκα όταν φίλες μου εξαφανίζονται στην κυριολεξία για κάποιο χρονικό διαστημα για να περνούν το χρόνο τους με τα αγόρια τους.Ηξερα ότι περνούσαν καλά και αυτό μου έφτανε!Οι πραγματικοί φίλοι δεν χάνονται!Πάντα θα σε θυμούνται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Ναι, έχω κι εγώ μαλώσει για το τότε άλλο μου μισό...

Είχαμε κανονίσει να βγούμε έξω, 4 ζευγάρια, στα γενέθλια μιας φίλης της. Στο μαγαζί ο
φίλος της μιας το έπαιζε και καλά ο νούμερο 1 παντογνώστης, ο μοναδικός που έχει δίκιο
και γενικά δεν μου καθόταν καθόλου καλά από την αρχή.
Κάποια στιγμή σε μια συζήτηση που είχε η πρώην μου με μια άλλη κοπέλα, πετάγεται
και άρχισε να μιλάει με καθόλου όμορφο τρόπο, κάτι που με ενόχλησε αφάνταστα...
Στην αρχή ήθελα να το παίξω κύριος (ο μλκς) και προσπάθησα ήρεμα να χαλαρώσω την
κατάσταση, αλλά αυτός συνέχισε να λεει τα δικά του...
Πριν να το καταλάβει, είχε φαει ένα ποτήρι στη μούρη και αρκετές φάπες...
Αρκεί να σας πω ότι αν δεν ήταν η ασφάλεια του μαγαζιού θα είχε φαει άλλο τόσο ξύλο!


ps. Και οπου τον πετύχω ξανά, πάλι θα τις ξαναφάει!!!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Ναι, έχω κι εγώ μαλώσει για το τότε άλλο μου μισό...

Είχαμε κανονίσει να βγούμε έξω, 4 ζευγάρια, στα γενέθλια μιας φίλης της. Στο μαγαζί ο
φίλος της μιας το έπαιζε και καλά ο νούμερο 1 παντογνώστης, ο μοναδικός που έχει δίκιο
και γενικά δεν μου καθόταν καθόλου καλά από την αρχή.
Κάποια στιγμή σε μια συζήτηση που είχε η πρώην μου με μια άλλη κοπέλα, πετάγεται
και άρχισε να μιλάει με καθόλου όμορφο τρόπο, κάτι που με ενόχλησε αφάνταστα...
Στην αρχή ήθελα να το παίξω κύριος (ο μλκς) και προσπάθησα ήρεμα να χαλαρώσω την
κατάσταση, αλλά αυτός συνέχισε να λεει τα δικά του...
Πριν να το καταλάβει, είχε φαει ένα ποτήρι στη μούρη και αρκετές φάπες...
Αρκεί να σας πω ότι αν δεν ήταν η ασφάλεια του μαγαζιού θα είχε φαει άλλο τόσο ξύλο!


ps. Και οπου τον πετύχω ξανά, πάλι θα τις ξαναφάει!!!:devil:

Να υποθέσω ότι έκτοτε δεν ξαναβγήκατε οι οχτώ σας;:P
Κρίμα μόνο για την κοπέλα που χαλάσαν τα γενέθλια της:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Πολύ καλά κατάλαβες!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,320 μηνύματα.
Ετσι οπως τον ακολουθουσα του χτυπαω τον ωμος και με το που γυρναει και με κοιταει να δει ποιος ειμαι του εριξα μια κουτουλια και το πετυχα στην μυτη.
Σιγουρα του την εσπασα μιας και το "κρακ" ηταν εντονο και μου αφησε λιγο αιμα στο κουτελο...

It takes guts to get into a fight and walk. It takes a man to walk from a fight.

προσωπικα απετυχα το δευτερο καθοτι τις προαλες κοντεψα να σκοτωσω ενα ****** στο δρομο.

και δυο φιλους του.

και μαλιστα απο δικια μου (περιπου) *******, αλλα τα παλικαρια ηταν πολυ επιθετικα.

παντος με τη κοπελια μου οσες φορες (κανα δυο) εχει τυχει να "ζεσταθουν" τα πραγματα απλα την περνω και φευγω, δεν αξιζει να την βαλεις σε κυνδηνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από epote:
It takes guts to get into a fight and walk. It takes a man to walk from a fight.
Αυτο ξαναπεστο...:redface: :worship: :thumbup:
Δυστυχως κι εγω τοτε απετυχα στο δευτερο...Αλλα εκεινη η περιπτωση ηταν εξαιρεση μιας και δεν μπλεκομαι ποτε σε τσακωμους...(Υπερ-σουπερ-ελαχιστες περιτωσεις να συμβει το αντιθετο).
Εσυ τι εγινε ομως βρε epote;Προσφατο σχετικα σκηνικο;:confused:
Αν θες λες ε!Να μην γινομαι αδιακριτος...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,320 μηνύματα.
Αλλα εκεινη η περιπτωση ηταν εξαιρεση μιας και δεν μπλεκομαι ποτε σε τσακωμους...(Υπερ-σουπερ-ελαχιστες περιτωσεις να συμβει το αντιθετο).

ναι και εγω πολυ σπανια μπλεκομε σε καυγαδες, οχι γιατι ειμαι τοσο ανωτερος, αλλα στο 99% των περιπτοσεων κολαω/φοβαμαι οτι αν ξεκινησω να επιτηθομαι there is no turning back/actually φοβαμαι για την υγεια μου.

αλλα προχτες εγινε το εξις, πηγαινα για μπηλιαρδο με το ξαδελφο μου (παιζουμε αρκετο καιρο) οποτε ειχαμε τις στεκες μας μαζι. Ενας καραγκιοζοκαγκουρας με μια μηχανη ηρθε με παντιλικια μεσα στο μεσημερι κανοντας την απειρη φασαρια. Ο ξαδελφρος ειπε "φαε ενα ******" και τον εδειξε, οποτε σταματησε αυτος και γυρησε και μας κοιταξε.

οποτε του λεω εγω (******* πρωτη) "ελα ξεκολα μεγαλε ειμαστε δυο" οποτε ο τραμπαριφας καταιβενει μεσα στο τσαμπουκα λεγοντα "και που εισαστε δυο ρε μπουλιδες" (πραγμα παραξενο γιατι εγω ειμαι 1.80, 90 κιλα-αθλητης:P) και αρχιζει να ερχεται. Οποτε εγω βγαζω το πισω μερος της στεκας (********* με κεφαλαια γραμματα, δεν ξερω τι ****α σκεφτομουνα, φοβηθικα or somthing) και του λεω μαγκα φυγε δεν το αξιζει.

τεσπα ψιλοβρηστικαμε λιγο, αυτος ηταν απιστευτα επιθετικος, εγω περα απο αυτο του ειπα ηρεμισε δεν υπαρχει λογος να το κανεις αυτο κτλ κτλ, εγω αρχικα ειχα το αριστερο μου χερι σε εκταση να τον κραταω σε αποσταση απο το σωμα μου και τη στεκα που κραδαινα (ως ******ς) σαν γκλοπ. Και μου λεω αυτος "μη με αγγιζεις ρε μαλακισμενο" οποτε εγω προσπαθοντας να αποφορτισω λιγο την κατασταση ερχομαι σε ισια σταση ως δειγμα καλης θελησης και αυτος ο ******ς μου βουταει τη στεκα. Τεσπα, καθος μου την τραβουσε, εγω την επιασα με το αλλο χερι και στην αρχη με το δεξι του χτυπουσα το χερι για να την αφησει, με το που την αφηνει του ριχνω μια μπουνια στο στομα (αρκετα μαλακη though) και ψιλοπαραπατησε, του φωναζω ψιλοφρικαρισμενος εγω "φυγε **** το σπιτι σου θα σε σκοτωσω" οποτε φευγει αυτος.

Την ωρα που βρισκω εγω την ψυχραιμια μου και μιλουσα με τον ξαδελφο (στο ενδιαμεσο αυτος ειχε καταστρεψει την στεκα του ξαδελφου που την κρατουσε μεσα στη θηκη της, την εσπασε στο γονατο του και μετα απειλουσε οτι θα μας μαχαιρωσει με τα συντριμια της ο πιπας αλλα για καποιο λογο τα πεταξε) και με ρωτουσε ενας περαστικος τι εγινε ηρθε με δυο φιλους του, εγω ακομα κρατουσα τη στεκα, τη ψιλιαστικα οτι θα παιξει ******* και ειπα στο ξαδελφο να παρει την αστυνομια.

αυτος καθησε πισω και μου την πεσανε οι δυο φιλοι του ο ενας μου επιασε το αριστερο χερι και ο αλλος τη στεκα (btw απο δω και μπρος θα κολησω ΚΑΡΦΙΑ στη ****μενη για να μην μπορουν να τη πιανουν:P). Κρατοντας τη στεκα καταφερνω να παρω το χερι μου απο τον ενα και ριχνω (με το αριστερο) μια γροθια στον αλλο απο πανω προς τα κατω και του πετυχα τη μυτη. Με το που σαστησε απο το πονο αφηνω τη στεκα (του επεσε απο το χερι) την κλωτσαω μακρια και πεφτω επανω του, πεφτει και αυτος κατω και αρχιζω να τον χτυπαω στο προσωπο. Ο ******ς ο αρχικος και ο φιλος του αρχισαν να με χτυπανε στη πλατη, και το κεφαλι, γυρναω οπως ημουν πανω απο τον αλλο και χτυπαω στα *****ια τον ενα ****** τον πιανω απο το γονατο και πεφτει κατω, ο αλλος ο τρομπας μου εριξε μια κλοτσια στη κοιλια, αλλα δεν καταλαβα και πολλα, σηκοθηκα και τον κλοτσισα σημαδευοντας αναμεσα στα ποδια, αστοχισα και τον πηρε στη κοιλια και εγω απο τη φορα επεσα κατω (πανω στον ****** που μολις ειχα ριξει, κατευθειαν γυρησα και τον βουτηξα απο το λαιμο και του φοναζα οτι θα παιθανει σα σκυλι εδω οπως ειναι, οποτε ο αλλος σηκωθηκε και αρχισε να μου λεει "ενταξι ρε φιλε αστονα, παρεξηγηση εγινε, αστον δεν πειραζει, μην κανεις *******".

ε καπου εκει τον αφησα και αρχισα να του φωναζω αυτου τελειως εκτος εαυτου "**** το χριστο σας θα σας σκοτωσω παλιο*****ες θα σας πιω το αιμα που τολμησατε να μου επιτεθητε μεσα στο δρομο". Μεσα στην ολη ιστορια βγηκε η ΓΙΑΓΙΑ αυτου του ΤΡΟΜΠΑ και με παρακαλουσε να τα αφησω τα παιδια και οτι ειναι καλα παιδια και τετοιες μαλακιες. Τεσπα ανεκτησα την αυτοκυριαρχια μου και πηγα και βοηθησα αυτον που ειχα χτηπησει πολυ γιατι αιμοραγουσε αρκετα απο τη μυτη και το στομα, του πιεσα το σβερκο για να σταματησει η αιμοραγια και του ειπα να ανοιξει τα χηλεια του για να δω τα δοντια του (ηταν ολα καλα-βασικα αν ΔΕΝ ηταν θα ειχα κοψει το χερι μου αλλα δεν το σκεφτηκα εκεινη την ωρα).

ΤΟΤΕ αφου ειχαν γινει ολα αυτα, ηρθαν οι μαλακες οι γυρω γυρω που κοιτουσαν σαν χανοι και τους κρατησαν και κρατησαν και εμενα, αλλα τους ειπα οτι οκ, ειμαι ενταξι. Αυτος ο ******ς φωναζε οτι ξερω που κανω προπονησεις και θα με σκοτωσει και κατι μαλακιες τετοιες, η γιαγια του εκλαιγε και αλλα τετοια ομωρφα. Τεσπα καπου εκει φυγαμε και ανακαλυψα οτι ο ξαδελφος ειχε μαζεψει τη στεκα μου και την ειχε φυγαδευσει σε ενα καδο πραγμα καλο διοτη αν την μαζευε κανενας απο τους αλλους μαλλον δεν θα την εβγαζα καθαρη:p

μετα, ανακαλυψα οτι ο περιπτερας διπλα μου ειναι φιλος αυτου, οποτε τον πηρα τηλεφωνο και του ζητησα συγνωμη. Στην αρχη με εβριζε και ελεγε οτι θα με βρει και οτι ειμαι μεγαλη λουγκρα (ακου ο ******ς, δεν φτανει που τους εδειρα και τους τρεις:P) και κατι τετοια, αλλα μετα του ειπα οτι εχει δικιο, και οτι ειμαι ******ς οντος αλλα δεν θελω αλλες ιστοριες και να τελειωσει εδω η υποθεση κτλ, οποτε μου ειπε οτι δεν θα ξαναασχοληθει μαζι μου. Το παραξενο ειναι, οτι οι αλλοι δυο που φαγανε το πολυ ξυλο, ηταν πολυ ευγενικοι, ηρθαν εκει και τους ειπα συγνωμη και οτι τρομαξα παρα πολυ και το πως δεν με σκοτωσανε ηταν θαυμα και οτι απο τυχη τους καταφερα και να μιλησουν στο φιλο τους γιατι ειναι κριμα να ειμαστε γειτονες σε τετοια κατασταση και ΕΛΠΙΖΩ πως δεν υπαρξουν μελοντικα προβληματα.

More or less αυτα. Δεν εξω χαναμπλεξει σε τοσο σοβαρη φασαρια παντος, αλλη μια φορα αλλα ηταν και οι δυο γνωστοι μου και προσπαθουσα να τους χωρησω οποτε παιξαμε κατι ψιλες,αλλα τιποτα σοβαρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
epote...μιλαμε χοντρο σκηνικο ρε συ....:confused: :worry:
Αnyway, αφου τελειωσε ρε αδερφε και εισαι οκ κι εσυ κι ο ξαδερφος σου και δεν εγινε καμια πιο χοντρη μανουρα...παλι καλα!
τι μπορει να σου τυχει ομως ρε συ...

P.S.-αν και δεν ηταν τσακωμος για το αλλο σου μισο (εκτος να αγαπας πολυ την στεκα σου!:P :D ), ας το αφησουν οι mods.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν τολμάει κανείς να θίξει τον άντρα μου μπροστά μου, δεν υπάρχει περίπτωση, γίνομαι πολλύ ευέξαπτή όταν πρόκειτε για τον άντρα μου, κάποτε ο θείος μου είπε κάποια πράγματα για εκείνον και μετά απο καβγά φοβόταν τα βράδυα μην σηκωθώ και τον μαχαιρώσω, μιας που έμενε στο σπίτι των γονιών μου, στο τέλος έφυγε Λέρο στης Γιαγιάς μου, δεν άντεχε :hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το χω κανει και αυτο...
Αλλα ειμουν ατυχος, ητανε μεσα στο σχολειο και δεν μπορεσα να χωσω τα μπουκετα που ηθελα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
...γίνομαι πολλύ ευέξαπτή όταν πρόκειτε για τον άντρα μου...

Ναι, μονο τοτε. :P:offtopic:





Που πας και τα ξεθαβεις ολα τα θεματα ρε 'συ.. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ναι, μονο τοτε. :P:offtopic:

Που πας και τα ξεθαβεις ολα τα θεματα ρε 'συ.. :whistle:

Ειχα τα θέματα στο φάν τα ξέθαψα όλα μετά στις ταινίες τώρα έχω αυτά, μετά κάτι άλλο:P

Γιατί είμαι ευέξαπτη εγώ;:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ναι εχω τσακωθει ασχημα... για το ετερον... τι να κανουμε....
αδυναμιες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Όχι, ποτέ δεν έχω μαλώσει για το..άλλο μου μισό άλλωστε δεν έχω λόγο. Εγώ γεννήθηκα ολόκληρη, όχι μισή. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top