Beverly Hills 90210

Ο Ντύλαν έπρεπε τελικά να μείνει με την Μπρέντα ή την Κέλι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 40)

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Eίσαι τόσο αδίστακτη τελικά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
ΘΕΛΩ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ

ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣΕΤΕ

ΘΕΛΩ ΜΑΛΛΙΟΤΡΒΑΗΓΜΑ ΣΤΗ ΛΑΣΠΗ


πειθομαι και με ευρώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αλλά αυτό δεν αλλάζει το ότι είναι σαφώς υποδεέστερη από την Κέλι.

τουλάχιστον δεν φασώθηκε με το γκόμενο της κολλητής της και δεν έκλεισε το τηλ στην ωρών χωρισμένη κολλητή της για να (ξανα)φασωθεί με το γκόμενο της.(καλό.. α@#$@$ κι αυτός... με το που έφυγε η μια έτρεξε στην άλλη...πφφφφ...άντρες!) :pfff::pfff::pfff::pfff:

[επειδή είναι όμορφη δλδ θα της τα συγχωρούμε όλα?!?! νο, νο, νο! :pfff:]


:P:P:P


[αυτό με το Jim Walsh πάντως Ρηνούλα αλήθεια πρέπει να το προσέξεις!!! :eek::eek::eek::P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Όχι μόνο επειδή είναι όμορφη...

Είναι καλόψυχη, ευγενική, νοιάζεται για τους άλλους, ευαίσθητη, 50 ευρώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ελα ρε ΡΕ...ενώ η άλλη... (η Μπρεντα εννοώ) που μου φιλιόταν με το Ρικ και μετά χωρισε το Ντυλαν γιατί τάχα μου δεν τα πηγαίναν καλά. Σε ποιον τα πουλάει αυτά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί θέλετε να πάτε αντίθετα με την μοίρα! Ο Ντύλαν με την Κέλι έχουν καρμική σχέση, γεννηθήκανε για να ερωτευτούν και να ζήσουν για πάντα μαζί!

Εντάξει αυτό που έκανε η Κέλι δεν ήταν καθόλου ωραίο αλλά το πάθος είναι πάθος και ο έρωτας, όπως και ο βήχας, δεν κρύβονται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
είδα κι εγώ χτες....η Πίκυ με κοίταζε στα μάτια, κι εγώ η άκαρδη μάνα, έβλεπα τον μπραντον που δεν μπορούσε να χορέψει.
Εδάδι, σου'χω το καλύτερο:
η Μπρέντα χαριεντιζόταν με τον Ντύλαν, ενώ η Κέλυ έβαφε το δωμάτιό της, μόνη της, χωρίς μπογιατζή. Έχει σκιλλς, τι λέμε τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Πες τα Youki!

Eδάδ, πρέπει να ψηφίσεις Ντύλαν - Κέλι.

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ:
H Κόρπς ψηφίζει Ντύλαν - Μπρέντα.

Σκέψου το...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ελα ρε ΡΕ...ενώ η άλλη... (η Μπρεντα εννοώ) που μου φιλιόταν με το Ρικ και μετά χωρισε το Ντυλαν γιατί τάχα μου δεν τα πηγαίναν καλά. Σε ποιον τα πουλάει αυτά?


Πες τα ρε Youki μου! Μας το παίζει και η άλλη οτι είναι αγία! Και στο Peach Pit τον πήγε και φασώθηκαν εκεί!

ψ. Μην ξεχνάς να ψηφίσεις την Κέλι μας! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Γενικά είμαι στο να ψηφίσω Κέλλυ γιατί παντα μου την έδινε η Μπρέντα.
Αλλά, για στάσου, και ο Ντύλαν μου την έδινε.


Δε ξέρω Δε ξέρω.

Πάω να κάνω βιντοκόνφερενς μέσω μσν με την κορπς για να αποφασίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Πήγαινε. Και μην την αφήσεις να σε επηρεάσει.

Ό,τι κακό σου πει για την Κέλι, είναι ψέμα.

...:worry:

[ Πάντως ο Ντύλαν πάει και με τις δύο ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ο Ντύλαν είναι διακοσμητικό στοιχείο Εδάδ! Μην του δίνει σημασία! Δώσε την ψήφο εμπιστοσύνης σου στην Κέλι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
πάντως πλάκα πλάκα ο Ντύλαν καλός μ@λ@κ@ς είναι

αφού γουστάρει την Κέλι, και φασωθήκαν που φασωθήκαν, γιατί δεν χώρισε απ'ευθείας να τα φτιάξει με την Κέλι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Nininαου, σου αρεσει ο Τζιμ Γουόλς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Μου την έσπαγαν πάντα οι γραμμές στο μέτωπο του Ντύλαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Nininαου, σου αρεσει ο Τζιμ Γουόλς?

Είναι ΘΕΟΣ... :X



Μπράβο βρε Palladin. O Nτύλαν φταίει πολύ.

Ήταν ερωτευμένος με την Κέλι, αλλά μια χαρά καθότανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εμένα μου αρέσει αυτός που έχει το πιτςπιτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Το μπέβερλι χίλλς είναι η παρακμή της σημερινής νεολαίας.
Έτσι σας ποδηγετούν και σας χειραγωγούν.


Παγώνει τη σκέψη και κοιμίζει το μυαλό.

Μπαίνετε σε ανούσια διλήμματα.

Μαλώνετε για το αν η Κέλλυ ή η Μπρέντα άξιζαν να χαρούν τα νιάτα του Ντύλαν την ίδια στιγμή που παιδάκια πεινάνε, κόσμος σκοτώνεται και οι πολιτικοί μηχανικοί βάζουν μπετον αντί για τα σωστά υλικά στα δημόσια έργα για τα οποία πληρώθηκαν.

Και αντί να αντιδράσετε, κάθεστε και βλέπετε και το 2ο επεισόδιο που έχει επανάληψη μέσα σε μία μέρα.




Το σκέφτηκα πολύ, κούρασα το μυαλό μου, γύμνασα τη σκέψη μου και τελικά αποφάσισα....


Θα ψηφίσω Κέλλυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
το μπετόν δεν είναι κατάλληλο υλικό για τα δημόσια έργα?:worry:

αυτό μου έμεινε από το ποστ σου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Για αυτό μου αρέσει παλλαντίν, κρατάς την ουσία.
Και αφήνεις το περιττό.

Το μπετόν είναι το πχιο φτηνό, αν στον μειοδοτικό διαγωνισμό έχουν υποσχεθεί άλλη υλικά και πετάνε μπετον είναι κλεψιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top