Η γνώμη σας για την ομοφυλοφιλία

Είστε θετικός ή αρνητικός απέναντι σε ομοφυλόφιλα άτομα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 417)
  • Είμαι άντρας και δεν έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 157 37.6%
  • Είμαι γυναίκα και δεν έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 207 49.6%
  • Είμαι άντρας και έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 42 10.1%
  • Είμαι γυναίκα και έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 11 2.6%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,138 μηνύματα.
Εχω βαρεθει να βλεπω ατομα..να υποννοουν οτι κατι συμβαινει με τον κ&λο τους..επειδη υποστηριζουν τους ομοφυλοφιλους και τα δικαιωματα τους...,και το αντιστροφο βεβαια,..ελεος δηλαδη..:wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,138 μηνύματα.
  • Τι κάνει ένα νέο να δοκιμάσει για πρώτη φορά ;

Η ερώτηση που απευθύνεται καθαρά σε άνδρες, έχει πολύ μεγαλύτερο βάθος από όσο απέδειξες ότι διαθέτεις. Δεν είναι τυχαίο ότι απέφυγαν να την απαντήσουν. Εσύ όμως… :(
Ενω εσυ που διαθετεις.....μεγαλο βαθος..απαντας χωρις επιχειρηματα,απλα προσβαλοντας τον αλλον..:clapup::clapup::clapup:...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Kαι βέβαια δεν εννοούσα ούτε κι έδειξα κάποιον απο δω. Εγώ μπήκα προχτές κι ακόμα δε γνωρίζω....
Αλλά και να γνώριζα πάλι δε θα άφηνα υποννοούμενο τόσο προσβλητικό για κάποιον....
Ορίστε; :crazy:
Mας υποχρέωσες φίλε....:rofl:

Πάντως συμφωνώ κι εγώ με τον νέο μας συνομιλητή, ότι πραγματικά δεν είναι εύκολο να προσπαθείς να πεις κάτι, εάν δεν το πιστεύεις :D

Kρείττον εστι τοις ποσίν ολισθείν ή τη γλώττη ! ;)

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Kαι βέβαια δεν εννοούσα ούτε κι έδειξα κάποιον απο δω. Εγώ μπήκα προχτές κι ακόμα δε γνωρίζω πως γράφω με παράθεση κλπ. Αλλά και να γνώριζα πάλι δε θα άφηνα υποννοούμενο τόσο προσβλητικό και αιχμηρό για κάποιον. Ομως για το ότι γνωρίζω πολύ καλά πως οι μόνιμοι κατήγοροι των ομοφυλοφίλων χαρακτηρίζονται απ'όσα έγραψα στη παραπάνω τοποθέτησή μου είναι μια καθαρά δική μου άποψη, χωρίς να σημαίνει πως είμαι και νομοθέτης η δημόσιος κατήγορος. Ακόμα όταν μπαίνουν και σε πιο λεπτομερείς αναλύσεις για δισφόρων ειδών ερωτικές τέτοιου είδους περιπτύξεις κλπ, δήθεν με το πρόσχημα να τις αποδοκιμάσουν, δείχνουν όλο και πιο πολύ το ότι είναι "κρυμμένοι ομοφυλόφιλοι" όπως είπα. Είναι δυστυχώς ένα ιδιαίτερα δυνατό πάθος και μάλιστα έντονα φιλεπίστροφο, που για όποιον είναι "απαγορευτικό" ενω μέσα του το επιθυμεί, είναι τόσο πολύ μαρτυρικό που η αμετακίνητη θέση του στο να θέλει πάντοτε να κατηγορεί και να χλευάζει τους κύναιδους, τον εκθέτει μα κι απ την άλλη δε μπορεί να σταματήσει. Δε μπορεί γιατί λιώνει και βασανίζεται και μόνη ανάπαυση και διέξοδο βρίσκει σ'αυτό.

Μήπως είστε λίγο απόλυτος;;; Δηλαδή και οι γυναίκες που αποδοκιμάζουν τους ομοφυλόφιλους άνδρες είναι κρυμμένες λεσβίες;;; Μήπως γενικεύετε κάτι που όπως είπατε και άνωθεν είναι απλά η άποψή σας;; Πάντως εγώ γνωρίζω άνδρες που σιχαίνονται τους ομοφυλόφιλους μετά βγδελυμίας και δεν έχουν αφήσει φουστάνι για φουστάνι. Η δική μου γνώμη λοιπόν ή αν θέλετε άποψη είναι πως ήσασταν αρκετά προσβλητικός ως αναφορά την γενίκευση που κάνατε, κατά τα άλλα καλά κάνετε και γράφετε την γνώμη σας, άλλωστε αυτό το σκοπό εξυπηρετεί το στέκι, την ανταλλαγή απόψεων. Φιλικά.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
γυναίκα και μόνο έτσι (δλδ με πέος εντός του πρωκτού μου) τη βρίσκω". Έλεγε αλήθεια, το έβλεπα στα μάτια του...
γιατι οι γυναικες εχουν ειδικα κατασκευασμενο κ@λο για την σεξουαλικη πραξη?:worry:

απλα ο ομοφυλοφιλος ανδρας,,θελει να κανει σεξ οπως η γυναικα,,αλλα δεν εχει το σωμα της,,τα γεννητικα οργανα,,,,και ετσι παιδευει και ποναει τον εαυτο του χρησιμοποιωντας μονο οργανα οπως ο πρωκτος μη φτιαγμενα απο τη φυση για την ερωτικη πραξη- στο σκοτεινο γκριζο ενδιαμεσο χωρο αρσενικου και θηλυκου,,με μισο ερωτα,,μιση αγαπη,μιση ενωση με τον αλλο ανθρωπο,που ποτέ δεν θα ολοκληρωθει πληρως δια μεσου του σωματος του..γκριζα πραγματικοτητα,,πικρη κατα βαθος,,για μια ζωη

γιαυτο παρουσιαζονται τοσο χαρουμενοι προς τα εξω οι γκευ-μεταφραση=χαρουμενοι-,,για να κρυψουν και να ξεχασουν την καταθλιψη μεσα τους,,του παντοτε ανολοκληρωτου ερωτα για μια ζωη..
και κραυγαζοντας προσπαθοντας να πεισουν τον αλλο κοσμο οτι ειναι απολυτα φυσιολογικο ,,προσπαθουν να πεισουν τον εαυτο τους κατα βαθος..

μπορει να μην μπορεσουν να αλλαξουν ποτέ..αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν υπαρχει πονος,,

και δεν τα λεω μονο εγω αυτα,,καπου ειχα πετυχει στο νετ,,παρομοια λογια του ιδιου του Νουρεγιεφ πριν πεθανει απο ειτς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
απλα ο ομοφυλοφιλος ανδρας,,θελει να κανει σεξ οπως η γυναικα,,

Το σεξ είναι ένα πάντα, φαλλός με αιδείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Το σεξ είναι ένα Πάντα, φαλλός με αιδείο.
σε μενα το λες?
στους ομοφυλοφιλους πεστα..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
σε μενα το λες?
στους ομοφυλοφιλους πεστα..:worry:

'Εχουν δικαίωμα και τους υποστηρίζω ένθερμα, χωρίς να τους χαρακτηρίζω διεστραμένους απλά δεν είναι σεξ κατά τη γνώμη μου. Το ίδιο πιστεύω και για τη γυναίκα που δέχεται πρωκτικό σεξ. Ούτε αυτό είναι σεξ. Μια γυναίκα που πηδιέται πρωκτικά ή πηδάει έναν άντρα δεν είναι σεξ. Σεξ είναι μόνο φαλλός με αιδείο. Διαφορετικά θα θεωρούσα σεξ και την ώρα που γλύφω το αιδείο μιας γυναίκας μέχρι να χύσει. Και η γλώσσα είναι όργανο, όπως και ο κώλος. Τί όργανο είναι το καθένα από όλα αυτά που έχουμε στο σώμα μας έχει μεγάλη σημασία. Μπορούμε και έχουμε δικαίωμα να τα χρησιμοποιούμε όλα τα όργανα, και είναι φυσιολογικό, όμως μόνο ο φαλλός και το αιδείο μπορούν να οδηγήσουν στην τέλεια ένωση.

Πρέπει και έχουμε δικαίωμα από τον Θεό να υπηρετούμε την ηδονή και την χαρά με πολλούς τρόπους. Ο φαλλός, τα δάχτυλα των χεριών, η γλώσσα, ακόμα και η μύτη αν είναι αρκετά μεγάλη :P όλα θέλουν να χώνονται κάπου. Το αιδείο και ο πρωκτός από την άλλη αναζητούν κι αυτά να νοιώσουν ότι υπάρχουν. Πέρα από ένα χέσιμο στην τουαλέτα ή μια γέννα, ο άνθρωπος στην πορεία των αιώνων ανακάλυψε και άλλες χρήσεις τους. Η γλώσσα επίσης δεν είναι μόνο για να τρώμε ή να μιλάμε.Οι ομοφυλόφιλοι τώρα δεν ξέρω πως νοιώθουν και πως σκέφτονται. Υποθέτω όμως ότι δεν νοιώθουν όλοι γυναίκες όπως είπες. Τουλάχιστον από συζητήσεις αυτό το συμπέρασμα βγαίνει. Μάλλον πρόκειται για άντρες που ποθούν άλλους άντρες, γιατί αλλιώς θα λέγαμε και ότι οι ομοφυλόφιλες γυναίκες δεν είναι γυναίκες, αλλά άντρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,690 μηνύματα.
Ιδανικά, μπορεί το αιδοίο και το πέος να οδηγούν στην τέλεια ένωση, όμως δε νομίζω να απασχολεί πολύ αυτό τους ομοφυλόφιλους (οι οποίοι δε νοιάζονται να έχουν αιδοίο) αλλά και τους κάμποσους αμφισεξουαλικούς ανθρώπους που έχουν μεν την ικανότητα της "τέλειας ένωσης" που λέτε, όμως παρόλα αυτά στρέφονται και σε άλλες πρακτικές που δεν οδηγούν σε αυτή την "τελειότητα". :)
Μεγαλύτερη σημασία έχει το να ποθείς το φύλο/ το άτομο με το οποίο συνευρίσκεσαι, και όλα έρχονται, δρόμοι ευτυχώς υπάρχουν!

Συμφωνώ με την τοποθέτηση του DrStrangelove όσον αφορά τη σεξουαλικότητα και τα μέλη του σώματος. Ο άνθρωπος είναι αναμενόμενο να προσπαθεί να εκφράσει την ερωτική του έλξη με περισσότερους τρόπους από αυτούς που μπορεί με τα γεννητικά του όργανα και αν μη τι άλλο δε θα έπρεπε να θεωρείται μη φυσιολογική αυτή η κατεύθυνση.

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
αυτό το σκοπό εξυπηρετεί το στέκι....
Ε όχι και αυτοσκοπός του στεκιού η ανταλλαγή απόψεων!!!! Σιγά μην είναι και κοινοβούλιο (αν και υπάρχει σύστημα ψήφων) :hmm:
Σαν μια λειτουργία υπορουτίνας θα χαρακτήριζα την διαδικασία αυτή, πως την είπατε...."ανταλλαγή απόψεων" όχι για το στέκι ειδικά, μα για όλα αυτά τα "ενυδρεία" που ευδοκιμούν στο διαδίκτυο, όπου τίθεται ένα "θέμα" επί....τάπητος και καλούνται οι "κάτοικοι" του να βαλθούν να αποδείξουν ποιός έχει δίκιο! Αλλά ως γνωστόν το δίκιο του δεν κατάφερε να βρει ούτε ο ίδιος ο Ιησούς Χριστός.
Εξαιρούνται βέβαια τα θέματα όπου δεν κατατίθενται (προς ανταλλαγή)....απόψεις, αλλά περιγράφονται γεγονότα!

Γι αυτό λοιπόν, μη τα παίρνουμε και τόσο πατριωτικά τα πράγματα, μια ευκαιρία είναι απλώς για τρόχισμα των σπαθιών (αναίμακτα) του ...λόγου, και τίποτα περισσότερο!
Αυτή είναι η άποψη μου και περιμένω την δική σας για να κάνουμε....ανταλλαγή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Με το συμπάθιο, αλλά το δράμα της υπόθεσης που ακριβώς το είδες, διότι εγώ το μόνο που βλέπω είναι κάποιον παλαβό, που το μόνο που τον απασχολεί είναι να χώνει κάτι στον κώλο του, και όχι ότι επιζητεί αντροπαρέες, κάτι απόλυτα φυσικό μεταξύ ανδρών, για πολλούς και διάφορους λόγους! (πάντως όχι για αλλαξοκωλιές)!
Ξέρεις, έχω την φυσική ικανότητα να διακρίνω το δράμα ακόμη και εκεί που ο ίδιος ο λέγων ή γράφων δεν το βλέπει, όπως το διακρίνω και στο παραπάνω ποστ σου. Τραγικό πραγματικά...:/:

'Εχουν δικαίωμα και τους υποστηρίζω ένθερμα, χωρίς να τους χαρακτηρίζω διεστραμένους απλά δεν είναι σεξ κατά τη γνώμη μου. Το ίδιο πιστεύω και για τη γυναίκα που δέχεται πρωκτικό σεξ. Ούτε αυτό είναι σεξ. Μια γυναίκα που πηδιέται πρωκτικά ή πηδάει έναν άντρα δεν είναι σεξ. Σεξ είναι μόνο φαλλός με αιδείο. Διαφορετικά θα θεωρούσα σεξ και την ώρα που γλύφω το αιδείο μιας γυναίκας μέχρι να χύσει. Και η γλώσσα είναι όργανο, όπως και ο κώλος. Τί όργανο είναι το καθένα από όλα αυτά που έχουμε στο σώμα μας έχει μεγάλη σημασία. Μπορούμε και έχουμε δικαίωμα να τα χρησιμοποιούμε όλα τα όργανα, και είναι φυσιολογικό, όμως μόνο ο φαλλός και το αιδείο μπορούν να οδηγήσουν στην τέλεια ένωση.
Κάτσε τώρα γιατί σε χάνω. Εάν δηλαδή εγώ πηδήσω τη γυναίκα κάποιου απ' τον κώλο, ή μου κάνει ένα ξεγυρισμένο τσιμπούκι, τότε μπορώ να ισχυριστώ στον σύζυγό της ότι "δεν έκανα σεξ μαζί της κι άδικα ανησυχεί κι εξεγείρεται"; Εάν συμβεί το ίδιο με κάποιο αγόρι, θα μπορώ να λέω ότι "δεν έχω κάνει σεξ με άντρα"; Σοβαρολογείς τώρα φίλε Δόκτορα; :confused::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Ξέρεις, έχω την φυσική ικανότητα να διακρίνω το δράμα ακόμη και εκεί που ο ίδιος ο λέγων ή γράφων δεν το βλέπει, όπως το διακρίνω και στο παραπάνω ποστ σου. Τραγικό πραγματικά...:/:
Μήπως έχεις την τάση να τα βλέπεις όλα ...τραγικά; :hmm:

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

eveRd'noRmalgUy

Νεοφερμένος

Ο eveRd'noRmalgUy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ε όχι και αυτοσκοπός του στεκιού η ανταλλαγή απόψεων!!!! Σιγά μην είναι και κοινοβούλιο (αν και υπάρχει σύστημα ψήφων) :hmm:
Σαν μια λειτουργία υπορουτίνας θα χαρακτήριζα την διαδικασία αυτή, πως την είπατε...."ανταλλαγή απόψεων" όχι για το στέκι ειδικά, μα για όλα αυτά τα "ενυδρεία" που ευδοκιμούν στο διαδίκτυο, όπου τίθεται ένα "θέμα" επί....τάπητος και καλούνται οι "κάτοικοι" του να βαλθούν να αποδείξουν ποιός έχει δίκιο! Αλλά ως γνωστόν το δίκιο του δεν κατάφερε να βρει ούτε ο ίδιος ο Ιησούς Χριστός.
Εξαιρούνται βέβαια τα θέματα όπου δεν κατατίθενται (προς ανταλλαγή)....απόψεις, αλλά περιγράφονται γεγονότα!

Γι αυτό λοιπόν, μη τα παίρνουμε και τόσο πατριωτικά τα πράγματα, μια ευκαιρία είναι απλώς για τρόχισμα των σπαθιών (αναίμακτα) του ...λόγου, και τίποτα περισσότερο!
Αυτή είναι η άποψη μου και περιμένω την δική σας για να κάνουμε....ανταλλαγή!

το πρόβλημα με τους μισάνθρωπους δεν είναι ότι μισούν τον κόσμο όλο
απαιτούν να τους μισήσει και αυτός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
το πρόβλημα με τους μισάνθρωπους δεν είναι ότι μισούν τον κόσμο όλο
απαιτούν να τους μισήσει και αυτός
Έτσι! Και να προσθέσω πως ο....μιμητισμός ειναι η ειλικρινής μορφή της κολακείας! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eveRd'noRmalgUy

Νεοφερμένος

Ο eveRd'noRmalgUy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ότι και να προσθέσεις , απλά ακολουθείς ζαλισμένος έναν φαύλο κύκλο που ο ίδιος έφτιαξες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Μήπως έχεις την τάση να τα βλέπεις όλα ...τραγικά; :hmm:

.
Επ' αυτού υπάρχει εύκολη απάντηση. Μπορεί όποιος θέλει να πάρει και να εξετάσει όσο εξονυχιστικά θέλει τα ποστ μου μέχρι σήμερα και να διαπιστώσει κατά πόσον έχω μια τέτοια τάση ή όχι. Τα γραπτά μένουν, άρα αποδείξεις έχουμε...

Όσο για τη δική σου περίπτωση, το ποστ σου ήταν τόσο άσχετο με αυτά στα οποία υποτίθεται πως απαντούσε, τόσο ασυνάρτητο και τόσο "στην κοσμάρα του" που λέμε, που ειλικρινά φοβήθηκα για σένα, μην έπαθες κανένα ισχαιμικό επεισόδιο. Χαίρομαι που είσαι καλά, ωστόσο δεν χαίρομαι που όσα έγραψες τα έγραψες έχων "σώας τας φρένας", δυστυχώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εάν δηλαδή εγώ πηδήσω τη γυναίκα κάποιου απ' τον κώλο, ή μου κάνει ένα ξεγυρισμένο τσιμπούκι, τότε μπορώ να ισχυριστώ στον σύζυγό της ότι "δεν έκανα σεξ μαζί της κι άδικα ανησυχεί κι εξεγείρεται"; Εάν συμβεί το ίδιο με κάποιο αγόρι, θα μπορώ να λέω ότι "δεν έχω κάνει σεξ με άντρα"; Σοβαρολογείς τώρα φίλε Δόκτορα;

μια ημιτελης ερωτικη πραξη.. -συμφωνα με το νομο "παραφυσει"

αλλα η βιολογια λεει τη σημαινει ερωτικη πραξη,γονιμοποιηση κλπ..

δεν θα αλλαξουμε και την φυση τωρα επειδη ο ανθρωπος βαρεθηκε ..με τις απλεςτρυπες,,και εψαξε εναλλακτικες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamRider

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Ο καθενας στο κρεβατι του κανει ο,τι θελει και οτι τον εκφραζει. Εχω γνωρισει και αντρες και γυναικες gay πουσ την πορεια εμαθα για τις σεξουαλικες τους προτιμησεις. Η αληθεια ειναι οτι τις εμαθα παραξενευτηκα λιγο (δεν θελω να το παιξω τοσο ακομπλεξαριστος) αλλα εφ οσον δεν με ενοχλουν δεν εχω θεμα. Εμενα αυτο που με ενοχλει ειναι οι ομοφυλοφιλοι οι οποιοι ντυνονται και συμπεριφερονται σαν γυναικες. Το θεωρω τελειως προσβλητικο για τον ευατο τους και αντιαισθητικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ο καθενας στο κρεβατι του κανει ο,τι θελει και οτι τον εκφραζει. Εχω γνωρισει και αντρες και γυναικες gay πουσ την πορεια εμαθα για τις σεξουαλικες τους προτιμησεις. Η αληθεια ειναι οτι τις εμαθα παραξενευτηκα λιγο (δεν θελω να το παιξω τοσο ακομπλεξαριστος) αλλα εφ οσον δεν με ενοχλουν δεν εχω θεμα.
φιλε συμ-Πατρινέ;) συμφωνω με τα παραπανω..
με τη διαφορα,,οτι ουτε εγω εχω προβλημα με τους ομοφυλοφιλους,,αλλα με την ομοφυλοφιλια στην κοινωνια,,σαν συμπεριφορα,,που δεν προκειται να δεχτω ως φυσιολογικη..

αλλα οι ανθρωποι ,ειναι ανθρωποι και δεν μπορουμε να τους κρινουμε μονο απο μια συμπεριφορα ή συνηθεια ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Επ' αυτού υπάρχει εύκολη απάντηση. Μπορεί όποιος θέλει να πάρει και να εξετάσει όσο εξονυχιστικά θέλει τα ποστ μου
Καλά, μην το τραγικοποιήσουμε τόσο πολύ, δεν είναι δα και ζήτημα ζωής-θανάτου ή μήπως είναι για σένα;

Όσο για τη δική σου περίπτωση, το ποστ σου ήταν τόσο άσχετο με αυτά στα οποία υποτίθεται πως απαντούσε, τόσο ασυνάρτητο και τόσο.....
Χαίρομαι που είσαι καλά, ωστόσο δεν χαίρομαι που όσα έγραψες τα έγραψες έχων "σώας τας φρένας", δυστυχώς...
Φυσικά και διατηρείς το δικαίωμα να θεωρείς ότι το ποστ μου ήταν.....(όλα όσα λες) άλλο τόσο κι εγώ για το....παράδειγμα που ο αγγελιογράφος του πορνοπεριοδικού (τι σύμπτωση να την στείλει εκεί,ε?) ζούσε ένα δράμα παρέα με τα....κεριά του!

Κι εγώ χαίρομαι για σένα πάντως και εύχομαι να είσαι καλά για να φτάσεις στον ανώτατο βαθμό ποιότητος, σχετικός, δίχως λαθη, παραλείψεις και ψεγάδια, παραδειγματικός με μια λέξη, όπως ακριβώς παρουσιάστηκες παραπάνω! :D

ακολουθείς ζαλισμένος έναν φαύλο κύκλο που...
Και ήρθες εσύ για να τον τετραγωνίσεις; :rolleyes:

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top