Μικρές απορίες κινητής τηλεφωνίας

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Θα πω το πολύ χαζό γιατί μέχρι εκεί μπορώ να βοηθήσω, το έχεις κάνει μια επανεκκίνηση;
Καμιά φορά κάτι σκαλώνει και με την επανεκκίνηση στρώνει.
Καθόλου χαζό. Με το που έγραψα εδώ έκανα επανεκκίνηση και σώθηκε. Δεν έχω ιδέα πώς έγινε!
Samsung έχεις;
Ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

Είναι γνωστό πρόβλημα της samsung εδώ και πολλά χρόνια, μόλις παλιώνει λίγο το κινητό πολλές συσκευές της το παθαίνουν, δυστυχώς νομίζω δεν έχει καταφέρει να το λύσει. Κάνε το αθόρυβο και μετά ξανά βάλε ήχο και θα διορθωθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

K120

Νεοφερμένος

Η K120 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Έχω πρόβλημα με τον αποθηκευτικό χώρο του κινητού μου ενω εχω 4 gb εκ των οποίων τα 2 gb είναι ελευθερα δεν μου αφήνει να κατεβάσω τραγούδια κλπ τίποτα παρακαλώ πείτε μου τι πρέπει να κάνω ευχαριστω εκ των προτέρων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Το πετάς και παίρνεις άλλο, Xiaomi κατά προτίμηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

K120

Νεοφερμένος

Η K120 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Καλα δεν γίνεται τίποτα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Πες το μοντέλο του κινητού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

K120

Νεοφερμένος

Η K120 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Sony xperia e4g σε ευχαριστώ που απαντησες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Σύμφωνα με αυτό το κινητό δέχεται micro sd μέχρι 32gb. Άρα μπορείς να μεγαλώσεις το χώρο βάζοντας micro sd μεγαλύτερης χωρητικότητας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

K120

Νεοφερμένος

Η K120 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ανδρέα ευχαριστώ για την απάντηση αλλά εχω ηδη 2 gb ελευθερα κ δεν δέχεται τίποτα για αυτό λέω μήπως πρέπει να βρω άλλο τρόπο για να λυθεί το πρόβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Ανδρέα ευχαριστώ για την απάντηση αλλά εχω ηδη 2 gb ελευθερα κ δεν δέχεται τίποτα για αυτό λέω μήπως πρέπει να βρω άλλο τρόπο για να λυθεί το πρόβλημα

Mπορεί να γέμισε η εσωτερική μνήμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

K120

Νεοφερμένος

Η K120 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Μάλιστα θα το τσεκάρω ευχαριστώ

Ίσως γιατί λέει δεν μπορεί να γίνει ενημέρωση εφαρμογων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Ίσως γιατί λέει δεν μπορεί να γίνει ενημέρωση εφαρμογων
Αν σου βγάζει αυτό ίσως έχεις εφαρμογές στο κινητό που πιάνουν πολύ χώρο στην εσωτερική μνήμη, όπως λέει και ο akikos.
΄Οπως viber, skype κλπ. Μου το έβγαζε κι εμένα, έβγαλα το skype γιατί το viber το χρειάζομαι και δημιουργήθηκε χώρος. Λέω τώρα, δεν είμαι γνώστης όπως τα παιδιά αλλά δοκίμασέ το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

K120

Νεοφερμένος

Η K120 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Να σας πω αυτό έκανα αλλά πάλι τίποτα ευχαριστώ για την απάντηση σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Μπορείς επίσης να κανεις διαγραφή των δεδομένων των εφαρμογών από αυτές που δεν είναι τόσο απαραίτητες και δεν ανησυχείς ότι θα διαγραφεί κάτι σημαντικό. Εγώ έχω iPhone τώρα αλλά στο παλιό μου κινητό αυτό έκανα. Ακόμα και με επέκταση μνήμης, τα ίδια προβλήματα είχα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

K120

Νεοφερμένος

Η K120 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Συγγνώμη methexys δεν κατάλαβα ακριβώς είμαι λίγο ασχετη απο τεχνολογια τι εννοείς ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οταν ανοίγεις wi-fi δε
Γίνεται να μην ανοίγει τ viber?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,982 μηνύματα.
Οταν ανοίγεις wi-fi δε
Γίνεται να μην ανοίγει τ viber?
Εννοείς να μη σε δείχνει online; Εγώ το έχω βάλει να με δείχνει online μόνο αν μπω στην εφαρμογή. Νομίζω οτι αν δεν μπεις στην εφαρμογή δε σε δείχνει online.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εννοείς να μη σε δείχνει online; Εγώ το έχω βάλει να με δείχνει online μόνο αν μπω στην εφαρμογή. Νομίζω οτι αν δεν μπεις στην εφαρμογή δε σε δείχνει online.


στην αρχημου ερχοταν τα μηνυματα μονο οταν εμπαινα στην εφαρμογη. πλεον ερχονται μολις ανοιξω wifi..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,982 μηνύματα.
Μάλλον θα έγινε κάποιο update οπότε μπες στις ρυθμίσεις και βάλε να μην έρχονται ειδοποιήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μάλλον θα έγινε κάποιο update οπότε μπες στις ρυθμίσεις και βάλε να μην έρχονται ειδοποιήσεις.


δεν τ βρηκα..ειναι ευκολο να ανεβασεις φωτοτων ρυθμισεων σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top