Προτάσεις για δώρα στο έτερον ήμισυ!

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Σε λίγο καιρό έχει γενέθλια το αγόρι μου και σκέφτομαι τι δώρο να του κάνω...Έχω στερέψει από ιδέες!
Στη γιορτή του, του είχα πάρει ένα πουλόβερ οπότε σκεφτόμουν να μην του κάνω πάλι τέτοιο δώρο(αν και είναι κάτι χρήσιμο).
Γενικά του αρέσουν παλιά αντικείμενα, είναι και λίγο geek.
Έχετε να μου κάνετε καμία πρόταση;:)

Βιβλίο/κόμιξ, εισιτήριο για θεατρική παράσταση ή κάποιο επερχόμενο live, συνδρομή για κάποιο ηλεκτρονικό περιοδικό που θα τον ενδιέφερε (ως geek). Αν υπάρχει το budget μπορείς να κανονίσεις καμία μονοήμερη στο Αϊβαλί. Όταν λες παλιά αντικείμενα, τι εννοείς περίπου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Βιβλίο/κόμιξ, εισιτήριο για θεατρική παράσταση ή κάποιο επερχόμενο live, συνδρομή για κάποιο ηλεκτρονικό περιοδικό που θα τον ενδιέφερε (ως geek). Αν υπάρχει το budget μπορείς να κανονίσεις καμία μονοήμερη στο Αϊβαλί. Όταν λες παλιά αντικείμενα, τι εννοείς περίπου;

Ας πούμε αντικείμενα που είναι σε φάση αντίκες. Και γενικά του αρέσουν κάτι geek αντικείμενα που δεν έχουν κανένα λόγω ύπαρξης(π.χ. μαγνητική περιστρεφόμενη υδρόγειος σφαίρα).:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Σε λίγο καιρό έχει γενέθλια το αγόρι μου και σκέφτομαι τι δώρο να του κάνω...Έχω στερέψει από ιδέες!
Στη γιορτή του, του είχα πάρει ένα πουλόβερ οπότε σκεφτόμουν να μην του κάνω πάλι τέτοιο δώρο(αν και είναι κάτι χρήσιμο).
Γενικά του αρέσουν παλιά αντικείμενα, είναι και λίγο geek.
Έχετε να μου κάνετε καμία πρόταση;:)

Εγώ στο αγόρι μου που πλησιάζει η γιορτή του (και πέφτει και στην επέτειο μας!) πήρα ένα μπρελόκ απο αυτά τα κλασικά.


Ξέρω. Είμαι τετριμμένη. Αλλά έχει πάνω "χαραγμένα" διάφορα quotes απο σειρές που μας αρέσουν, και θέλω να πιστεύω πως θα του αρέσει. Στα γενέθλια του του είχα πάρει βιβλίο και δε το τίμησε δεόντως. :P Σκέφτομαι να του γράψω και ένα σιντί με Madrugada.

Γιατί δε του παίρνεις σπάνια κόμικς; Ή κάτι συλλεκτικό απο κάτι που του αρέσει; Ή μια αντικέ φωτογραφική μηχανή (απο αυτές τις αναλογικές που πλέον τους έχουν ξεφτιλιστικές τιμές); Ή ένα βινύλιο του αγαπημένου του συγκροτήματος; :P
Ξέρωγω προσωπικά θα ΠΕΘΑΙΝΑ αν μου έκαναν δώρο παλιά βιβλία ή doctor who collectibles. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Εγώ στο αγόρι μου που πλησιάζει η γιορτή του (και πέφτει και στην επέτειο μας!) πήρα ένα μπρελόκ απο αυτά τα κλασικά.


Ξέρω. Είμαι τετριμμένη. Αλλά έχει πάνω "χαραγμένα" διάφορα quotes απο σειρές που μας αρέσουν, και θέλω να πιστεύω πως θα του αρέσει.

Alma, βοήθησέ με! :P

Το ζήτησες από κοσμηματοπωλείο να στο φτιάξει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Απ' τα καλύτερα couple's games που έχουν κυκλοφορήσει. Είναι ιδανικά καρτοπαίχνιδα για ζευγάρια και απλά στην εκμάθηση, ακόμα κι αν έχετε παίξει μόνο Monopoly και Scrabble στη ζωή σας. Διασκεδαστικά, χωρίς conflicts. Μπορείτε να τα βρείτε στα περισσότερα board game shops στην Ελλάδα. Τα προτείνω σαν ένα εναλλακτικό δώρο, που θα μείνει, ακόμα κι όταν χωρίσετε! :P

Το δώρο δεν είναι απλά «πήρα κάτι που μου άρεσε». Είναι (1) έκανα την έρευνά μου για κάτι καλό, (2) έκατσα κι αφιέρωσα χρόνο να το μάθω, (3) θα κάτσω να αφιερώσω χρόνο να στο εξηγήσω, (4) θα περάσουμε ωραία μοιράζοντας τις εμπειρίες μας! Με ένα card game, περνάτε όλα αυτά τα μηνύματα στο significant other σας.

Jaipur



Περιγραφή:
Τζαϊπούρ, πρωτεύουσα του Ρατζαστάν. Είστε ένας από τους δύο πιο ισχυρούς επιχειρηματίες της πόλης. Αλλά αυτό δεν είναι αρκετό για σας, γιατί μόνο ο έμπορος με δύο Seals of Excellence θα έχει το προνόμιο να πάει στην αυλή του μαχαραγιά. Πρέπει επομένως, να τα πάτε καλύτερα από τον ανταγωνιστή σας, αγοράζοντας, ανταλλάσσοντας και πουλώντας σε καλύτερες τιμές, διατηρώντας ταυτόχρονα τον έλεγχο και στα δύο κοπάδια από καμήλες.
Κυκλοφορεί γύρω στα 18€ και είναι language independent. Οι κανόνες (2-3 σελίδες) είναι μεν στα αγγλικά, αλλά έχουν ανεπισήμως μεταφραστεί στα Ελληνικά, εδώ. Το ίδιο παιχνίδι δεν έχει καθόλου κείμενο.

Love Letter



Περιγραφή:
Πολλοί νεαροί άνδρες (και μερικοί όχι και τόσο νεαροί) επιθυμούν να φλερτάρουν την πριγκίπισσα. Δυστυχώς, εκείνη έχει κλειστεί στο δωμάτιό της στο παλάτι, και πρέπει να βασιστείτε σε άλλους για να της δώσουν το γράμμα σας. Θα τα καταφέρετε;
Το Love Letter είναι ένα παιχνίδι ρίσκου, αποκλεισμών και τύχης. Προσπαθήστε να φτάσει το γράμμα σας στα χέρια της Πριγκίπισσας Ανέτ, εμποδίζοντας τα γράμματα των υπολοίπων. Οι ισχυρές κάρτες σας δίνουν το πλεονέκτημα από νωρίς, γίνεστε όμως στόχος. Αν πάλι βασιστείτε σε αδύναμες κάρτες, το γράμμα σας μπορεί να καταλήξει στο τζάκι!
Αυτό είναι περίπου στα 10€ στο εμπόριο, κρατάει 20 λεπτά και κυκλοφορεί στα Ελληνικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Alma, βοήθησέ με! :P

Το ζήτησες από κοσμηματοπωλείο να στο φτιάξει;

Βασικά σε μια φίλη της μαμάς μου που ασχολείται με τέτοια το ζήτησα (και μάλιστα υποθέτω δεν παίρνει πολύ καιρό να φτιαχτεί καθώς μου το έφτιαξε νωρίτερα απ'ότι περίμενα) αλλά αν πας σε κοσμηματοπωλείο μπορούν επίσης να σου το κάνουν νομίζω. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Ας πούμε αντικείμενα που είναι σε φάση αντίκες. Και γενικά του αρέσουν κάτι geek αντικείμενα που δεν έχουν κανένα λόγω ύπαρξης(π.χ. μαγνητική περιστρεφόμενη υδρόγειος σφαίρα).:P

Χμ, δύσκολα βάζεις. Λοιπόν, θα μπορούσες να εκτυπώσεις και να κορνιζάρεις κάποια κλασσική αφίσα (π.χ. κάποια αγαπημένη του ταινία) ώστε να έχει ένα vintage ύφος και να το βάλει στο δωμάτιό του. Ή αντί για αφίσα κάποιον παγκόσμιο χάρτη από αυτούς τους ξεθωριασμένους που μοιάζουν από την εποχή των πειρατών. :P Ή κάποιο όμορφο παζλ (αν είναι σπιτόγατος). Υπέροχο δώρο αλλά αρκετά πιο ακριβό είναι μια Polaroid (που η μηχανή δεν κοστίζει τόοοσο πολύ, αλλά κοστίζουν ακριβά τα φιλμ).

Εγώ στο αγόρι μου που πλησιάζει η γιορτή του (και πέφτει και στην επέτειο μας!) πήρα ένα μπρελόκ απο αυτά τα κλασικά.

Πω, αυτά τα δώρα είναι το αμέσως πιο corny level από τα αρκουδάκια με τα I ❤ you. Προσωπικά δεν δωρίζω ποτέ αντικείμενα γιατί ξέρω πως (ότ)αν επέλθει ο χωρισμός θα πάνε χαμένα. Ενώ τα βιβλία ή τα εισιτήρια για event δεν μπορείς να τα ταυτίσεις με ένα άλλο άτομο, γιατί είναι ολόκληρες εμπειρίες (τα ταξίδια αναγκαστικά τα ταυτίζεις αλλά και πάλι είναι τελείως διαφορετικό πράγμα). Ρούχα, κοσμήματα, διακοσμητικά εκτός του ότι είναι τελείως κοινότοπα, τα αγοράζω και μόνη μου. Προτιμώ στο δώρο να φανεί η φαντασία του άλλου (και το πόσο καλά με ξέρει). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Πω, αυτά τα δώρα είναι το αμέσως πιο corny level από τα αρκουδάκια με τα I ❤ you. Προσωπικά δεν δωρίζω ποτέ αντικείμενα γιατί ξέρω πως (ότ)αν επέλθει ο χωρισμός θα πάνε χαμένα. Ενώ τα βιβλία ή τα εισιτήρια για event δεν μπορείς να τα ταυτίσεις με ένα άλλο άτομο, γιατί είναι ολόκληρες εμπειρίες (τα ταξίδια αναγκαστικά τα ταυτίζεις αλλά και πάλι είναι τελείως διαφορετικό πράγμα). Ρούχα, κοσμήματα, διακοσμητικά εκτός του ότι είναι τελείως κοινότοπα, τα αγοράζω και μόνη μου. Προτιμώ στο δώρο να φανεί η φαντασία του άλλου (και το πόσο καλά με ξέρει). :)

Ούτε εμένα με ξετρέλανε σαν ιδέα στην αρχή αλλά δε ξέρω, τα προηγούμενα δώρα μου δε τα τίμησε δεόντως και σκέφτηκα πως αυτό θέλει δε θέλει θα το βάλει στα κλειδιά του. :P Όταν είσαι στην ηλικία μου δε μπορείς να κάνεις δώρο ταξίδι πάντως. :hmm:
Αλλά και εμένα απο το να μου πάρουν ρούχα ή κοσμήματα, καλύτερα να μη μου πάρουν τίποτα... Δε ξέρω, δε μου κάθεται καλά. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

libre

Δραστήριο μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 694 μηνύματα.
Εχω δωσει στην κυρα μου μια λιστα με πραγματα που μου αρεσουν και πότε πότε, οποτε τυχαινει να μου αρεσει κατι καινουργιο, της λεω να το προσθεσει. Εχω κι εγω μια λιστα δικη της. Ειναι ο σιγουρος τροπος να μη σπαζοκεφαλιαζεις καθε φορα, να ξερεις οτι αρεσει στον αλλον και να ειναι και εκπληξη, αφου δεν ξερεις ακριβως ποιο απο οσα εχεις προτεινει κατα καιρους θα σου κανει δωρο. Οποτε μπορειτε να κανετε και σεις το ιδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ωραιο αυτο βρε λιμπρ! Αλλα αν δωσω εγω στον κυρη μου οσα μου αρεσουν θα ψαχνει μπαλκονι να πεσει:D
Μηπως τελικα η σπαζοκεφαλια εχει την μαγεια της; Το να ψαχνεις τι μπορει να θελει ο αλλος εχει αυτο το ωραιο του πραγματος... Ενας ακομα τροπος να μαθεις κι αλλο τον αλλο... Αλλωστε τα γουστα οι επιθυμιες οι αναγκες αλλαζουν..
Το δωρο αλλωστε ειναι δωρο... Οτι κι αν ειναι...
Περσυ πχ αν με ρωτουσες θα ηθελα κατι το οποιο φετος μου φαινεται αδιαφορο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Το καλύτερο δώρο που έχω πάρει είναι ένα χρυσό κολιέ με μια πολύ μικρή καρδιά με μαύρες πετρούλες πάνω. Ήταν πανέμορφο και διακριτικό και έγινε με τη μια το αγαπημένο μου. Το φορούσα κάθε μέρα για 4 μήνες. Μετά το "έφαγε " η τρύπα του ασανσέρ. .. Μέχρι και σήμερα το νοσταλγώ και όπως καταλαβαινετε κοπαναμε κι εγώ κι αυτός τα κεφάλια μας στον τοίχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Το καλύτερο δώρο που έχω πάρει είναι ένα χρυσό κολιέ με μια πολύ μικρή καρδιά με μαύρες πετρούλες πάνω. Ήταν πανέμορφο και διακριτικό και έγινε με τη μια το αγαπημένο μου. Το φορούσα κάθε μέρα για 4 μήνες. Μετά το "έφαγε " η τρύπα του ασανσέρ. .. Μέχρι και σήμερα το νοσταλγώ και όπως καταλαβαινετε κοπαναμε κι εγώ κι αυτός τα κεφάλια μας στον τοίχο.
Αν κάτι πέσει στην τρύπα του ασανσέρ δεν χάνεται για πάντα. Ο τεχνικός μπορεί άνετα να σου το βρει, (αρκεί βέβαια να μην έχει περάσει πολύς καιρός και να το έχει ήδη πάρει). Μου έχουν πέσει κλειδιά σε ασανσέρ δημόσιου κτιρίου και ο θυρωρός μου τα βρήκε.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Καλά σοβαρά μιλάς τώρα; πωπω σε ευχαριστώ πολύ! Μου έκοψε η κακούργα η μάνα μου τα φτερά ότι δε γίνεται και έχω και κλειδιά χαμένα εκεί κάτω!! Σε ευχαριστω και πάλι, θα το ερευνήσω το θέμα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Μια βόλτα με αυτοκίνητο, ξαφνικά για το οπουδήποτε και ένα ξέφρενο πάρτυ στο πρώτο ξενοδοχείο που θα βρεθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
ενα αλμπουμ με φωτογραφιες σας απο διαφορες στιγμες αστειες ή ρομαντικες.. το οτιδηποτε.. θα ναι ωραιο..
εκτος αυτου.. εχε την προσοχη σου στο τι του ή της χρειαζεται στην παρούσα φάση..
εγω τον ειδα σε μια βιτρινα που περνουσαμε να κοιταει επιμονα κ να σχολιαζει θετικα ενα μπουφαν..
το οποιο ηταν και το δωρο χριστουγεννων του και εμεινε μ ανοιχτο το στομα..
ηταν οντως μπουφαναρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαίανδρος

Νεοφερμένος

Ο Μαίανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
!!ΠΡΟΣΟΧΗ!!Χρειάζομαι σύντομα απαντήσεις..Είμαι 6 μήνες με την κοπέλα μου και σε ένα μήνα έχει γενέθλια.Περα απ ρο δώρο που θα της κάνω θέλω να κάνω τη μέρα ξεχωριστή για εκείνη σαν άτομο,έξω απ τα ορθα της σχέσης μας.Το πρόβλημα είναι ότι και εκδρομή πήγαμε πρόσφατα και ακριβό κόσμημα της πήρα επίσης πρόσφατα και σε Χαμάμ την έχω στείλει.Τι άλλο να κάνω?Χρειαζομαι γυναικείες γνώμες..Ευχαριστω εκ των προτερων!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΜαριτάκης

Νεοφερμένος

Ο ΝΜαριτάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Έγώ βάζω και λίγο ...σασπενς στα δώρα που κάνω στην κοπέλα μου. Την τελευταία φορά, για παράδειγμα, της πήρα μια φοβερή μπλούζα και ...μια δέσμη σκρατς. Ήθελα να συνδυάσω τη σίγουρη αξία και να της δώσω την ελπίδα για μερικά δευτερόλεπτα ότι μπορεί να βελτιώσει τη ζωή της. Τελικά κέρδισε 100 ευρώ και η έκπληξη ήταν διπλή και για μένα γιατί ούτε εγώ το περίμενα να κέρδιζε. Την ιδέα την έκλεψα από το Internet ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
!!ΠΡΟΣΟΧΗ!!Χρειάζομαι σύντομα απαντήσεις..Είμαι 6 μήνες με την κοπέλα μου και σε ένα μήνα έχει γενέθλια.Περα απ ρο δώρο που θα της κάνω θέλω να κάνω τη μέρα ξεχωριστή για εκείνη σαν άτομο,έξω απ τα ορθα της σχέσης μας.Το πρόβλημα είναι ότι και εκδρομή πήγαμε πρόσφατα και ακριβό κόσμημα της πήρα επίσης πρόσφατα και σε Χαμάμ την έχω στείλει.Τι άλλο να κάνω?Χρειαζομαι γυναικείες γνώμες..Ευχαριστω εκ των προτερων!!

Ρομαντικό δείπνο στο σπίτι σου, να έχεις μαγειρέψει ο ίδιος (να το έχεις προσπαθήσει βρε αδερφέ ), κεριά, λουλούδια, φιλιά αγκαλιές, ταινιούλα.
Δε χρειάζεται τρομερά και ακριβά πράγματα.
Εγώ τον Ιούλιο που είχε ο δικός μου γενέθλια, είχαμε κοιμηθεί και τον ξύπνησα 12:05+, είχα αγοράσει μια παστούλα με ένα κεράκι και του ευχήθηκα πρώτη. :redface:


Αν πας να τη πάρεις από κάπου να αφήσεις τα λουλούδια στη θέση του συνοδηγού.
ΔΕ ξέρω εγώ είμαι και ρομαντική, μπορεί στη κοπέλα σου να μην αρέσουν αυτά, αλλά comon σε ποιον δε θα άρεσε.:redface:


Εντωμεταξύ το ποστ είναι μηνών. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top